PDA

Zobacz pełną wersję : 'Nietypowy" prezent


Xia
01.02.2006, 17:46
Kiedyś z koleżanką zrobiłyśmy sobie simkę na jednej parceli i sima na drugiej.Już z założenia mieli się ożenić.Ok, poznali się poszli na randkę(skończyła się randka marzeń).Następnego dnia moja simka szła po gazete, uliczką koło domu idzie Rick(imie tego sima).Zatrzymuje się przy skrzynce i wyciąga z worka(takiego jak ma złodziej)kuchenkę :O pojawia się jakiś komunikat.Coś w sytlu przyjmij ten drobiazg.Postał jeszcze chwile przy skrzynce i poszedł a w ręce cały czas miał ten worek.
Zdarzyło wam się coś takiego?

kartofelq
01.02.2006, 17:50
Hehe, mojemu simowi jego dziewczyna po rande marzeń przyniosła lampę. Pisało, że doskonale odzwierciedla ich spotkanie. Ach te randki, czasami góry simoleonów wydanych na jedzenie mogą się zwrócić. Ale nie, nie skasowałam jej dla korzyści pieniężnych. Dla mnie liczy się gest. Lampa do dziś stoi w salonie. :)

UnknowN
01.02.2006, 17:51
boolProp testingCheatsEnabled true?? Mocne... pamiętam, że ktoś uaktywnił kiedyś jakoć dodatkowe scenariusze w grze, o awari elektrowni i czymśtam jeszcze... Faaaajne... W tej grze wszystko jest możliwe... ;PP
UN

Sweetie
01.02.2006, 18:05
mi jeszcze nigdy po randce marzeń, facet nie przyniósł tego typu prezentu... za to przyniósł bukiet pełen róż z karteczką-wiadomością ;]
EDIT: Już mi parę razy sim przyniósł jakiś obiekt xP np. akwarium albo teleskop :D Szczere to było xP

Cocaine
01.02.2006, 18:40
mi jeszcze nigdy po randce marzeń, facet nie przyniósł tego typu prezentu... za to przyniósł bukiet pełen róż z karteczką-wiadomością ;]


Mi też nigdy nie zdarzyła się rzecz większego kalibru niż właśnie bukiet róż z karteczką ;P Ach, jakie te simy romantyczne: "Chcę wąchać te kwiatki tylko z tobą"... xD

magda_909
01.02.2006, 18:49
Hehe, "romans między nami rozkwitł niczym najpiękniejszy
kwiat, obraz twój mi w sercu utkwił i przysłania cały świat".
Faktycznie bardzo romantyczne :D

Co do tematu, facio mi kiedyś przyniósł telewizor plazmowy,
innym razem rzeżbe, a znów kiedy indziej dywan "wspomnienie"
:D Niezła kaska z tego idzie ...

martencja
01.02.2006, 18:51
boolProp testingCheatsEnabled true?? Mocne... pamiętam, że ktoś uaktywnił kiedyś jakoć dodatkowe scenariusze w grze, o awari elektrowni i czymśtam jeszcze... Faaaajne... W tej grze wszystko jest możliwe... ;PP
UN
ja miałam to z ta elektrownią jak ściągnęłam sobie zmieniacz pogody... takie głupie troche... i gra się co chwilę wieszała. ale z tymi lampami, to fajne musi być... nie zdarzyłam przyuważyć, bo za krótko w NŻ grałam... róże są śliczne... szczególnie te liściki mi się podoboały - można sobie je było na stoliczku postawić... ehh

:*
Martencja

Harpsichord
01.02.2006, 19:09
...przynoszą tylko bukiecik :( . A tak miałbym fajną pamiątkę z randki :D .

Xsiver sim
01.02.2006, 19:18
Kiedyś z koleżanką zrobiłyśmy sobie simkę na jednej parceli i sima na drugiej.Już z założenia mieli się ożenić.Ok, poznali się poszli na randkę(skończyła się randka marzeń).Następnego dnia moja simka szła po gazete, uliczką koło domu idzie Rick(imie tego sima).Zatrzymuje się przy skrzynce i wyciąga z worka(takiego jak ma złodziej)kuchenkę :O pojawia się jakiś komunikat.Coś w sytlu przyjmij ten drobiazg.Postał jeszcze chwile przy skrzynce i poszedł a w ręce cały czas miał ten worek.
Zdarzyło wam się coś takiego?
Mi simka przyniosła z liścikiem i bukietem konsole DJ. A sim dla simki wieże za ok. 2000 tys. ;)

lili_virgin
01.02.2006, 21:22
Mi przynoszą tylko róże. :( przeważnie pełne bukiety albo czasem jedna róża w szklance . A nigdy mi nic ciekawego nie przynieśli ale za to mojej siostrze po randce marzeń(nadodatek simka zaszła na tej randce z nim w ciąże) przyniusł chłopak pinballa ale to był brzydal wiec moja siora przestała się z nim spotykać ale on normalnie strasznie ją kochał. Normalnie wieczorami jak np była ta jej simka z jakimś innym to ten zakradał się kręcił się koło domu i śledził ją. Nawet widział jak sie całuje z tym innym ale miłość mu niezniknęła.Był taki natrętny że moja siostra w końcu kodem dała żeby się nienawidzili i wtedy zaczą być zamiast milutki to wredny i przewracał jej kubły albo zabierał gazete.

Darkviolet
02.02.2006, 08:10
Mi zwykle konsole albo zestaw karaoke przynoszą ;)
Mam same simki-wykorzystywaczki :D

Nindë
02.02.2006, 08:14
To ja dostaję i kwiatki i inne nagrody. Najczęściej dostaje dywany "Wspomnienie" i coś tam jeszcze ale już nie pamiętam..Ciekawe dlaczego czasem przynoszą nagrody a czasem nie..W większości przypadków dostaję tylko bukiet kwiatów.

kartofelq
02.02.2006, 09:44
Propo negatywnych prezentów. Simka spotkała się ze swoim wybrańcem. Randka układała się doskonale. Jednak simka mojej siostry nie miała gdzie się wykąpać. Cóż, facet najwyrażniej nie nawidził brzydkich zapachów, bo z randki marzeń zrobiła się fatalna. Następnego dnia simka znalazła pod drzwiami jakąś torbę, która wydalała z siebie nieprzyjemny zapach. He he, radzę od razu je kasować. :P

Xia
02.02.2006, 10:01
Mi też nigdy nie zdarzyła się rzecz większego kalibru niż właśnie bukiet róż z karteczką ;P Ach, jakie te simy romantyczne: "Chcę wąchać te kwiatki tylko z tobą"... xD
Bukiet przynoszą po randze marzeń, a jedną różę po świetnej.

Kash
02.02.2006, 10:39
Mi też przynoszą same duże bukiety, ale pamiętam, że ostatnio w którymś domku, chyba linci było takie maciupkie zdjęcia w rameczce.

rosex
02.02.2006, 13:38
Heh. To jest chyba normalne w TS2: NŻ. U mnie w grze za randkę marzeń mój sim/moja simka dostaje bukiet róż, ale od czasu do czasu, np. teleskop, kuchenkę, karaoke, itp.

Diaes
02.02.2006, 13:49
ja dostalam fortepian i butelke wina ":)

riannon
02.02.2006, 19:16
Ja dostałam kiedys pianino, fotel misia, dwie fontanny, wazę, rzeźbe, solniczkę i pieprzniczkę, ten przyrząd do dmuchania baniek, stolik do gry w karty i lampkę) A w jednej rodzince mam cały domek zastawiony bukietami, bo simki nic nie robią tylko chodzą na randki. Oczywiście każda randka z kim innym..cud, że żadnen ich ,,chłopak" jeszcze nic nie zauwazył.

Mgiełka
02.02.2006, 19:46
Mi po randce marzeń jeszcze nigdy nie dali prezentu, ale raz nie wyrobiłam się z czasem i ranka byla "Świetną". Dostałam różyczkę w wazoniku, a później sim jeszcze raz do mnie przyszedł i dał mi... fotel. Ten taki wyglądający jak panda. :P
A jak umawiam się z simami na spotkanie(nie zabawę) i osiągnie szczyt, czyli jak się najlepiej bawią, to jeszcze nigdy nie złożyło mi się tak, żebym nie dostała prezentu. Z tego co zapamiętałam to dostałam kulę elektropląs i telewizor(ten prawie najlepszy, nie plazmowy). A najśmieszniejsze jest to, że tamte simy co mi dają prezenty wcale nie są takie bogate, a stać je na takie drogie podarunki... ;P

dusiapl
02.02.2006, 20:08
Ja miałam dużo pierwszych randek i wszystkie conajmniej na stopniu świetnym a pewnej nocy wszyscy się wkurzyli :P Najpierw jeden mi przyniósł wieżę poitem inny kuczenke od jeszcze innego dostałam pianino i każdy po kolei widział prezety od poprzednich :P rano mój kosz na śmieci "się rozwalił" a gazety nie było :P
Jeszcze jedno możez dostawac także kartki miłosne i kartki od wrogów a także darmowe kupony na jedzenie do restauracji :)

art star
02.02.2006, 20:18
No fajnie! Mi nic nie przynoszą!!! :con: jestem nowym posiadaczem NŻ i nie odkryłem tajników. Możecie powiedziec jak sie robi zeby dostac?? Wiem te randki itp. ale nic nie dostala moja simka, nie raz dostala Dina Kaliente bukiet roz od Mortimera ale pozatym nic sie nie stalo :1smutny:

nossace
02.02.2006, 20:25
Mi też przynoszą same duże bukiety, ale pamiętam, że ostatnio w którymś domku, chyba linci było takie maciupkie zdjęcia w rameczce.
Gdzie było takie zdjęcie O_o

A mi przyniosą rzeźby. I jeszcze przyniósł mi ten samochodzik zdalnie sterowany (ah! Jakie romantyczne) ale kartek i bukietów dostaję mase!!! Az nie mam co z tym robić.

Sahem
03.02.2006, 10:35
Kuchenki, telewizory, radia, konsole DJ'a. Pełno tego. Zrobiłem sobie kiedyś taką simkę co ze "wszystkimi i wszędzie" <lol> Musiałem dobudować piwnicę, żeby było gdzie trzymać róże <lol> Cała piwnica bukietów, musicie kiedyś spróbować ;)

Mgiełka
03.02.2006, 14:48
Musiałem dobudować piwnicę, żeby było gdzie trzymać róże <lol> Cała piwnica bukietów

A ja moje róże i liściki od wielbicieli i wielbicielek trzymam w magazynku sima(plecaku) :P

Mika432
03.02.2006, 15:01
hehe mi kiedys gosciu przyniosl pianino, a raz ta kule co sie zdobywa kondycje, ale nie wiem od czego to zalezy. bo czasem tez mam 'randke marzen' i dostaje tylko roze.:)

Jelka
03.02.2006, 16:32
Ja raz dostałam liścik.A simka przyniosła mi szachownicę :D .. Tak to
dostaję duże bukieciki róż z karteczką :D

xD_agusia
03.02.2006, 17:02
Mi dywan :D

Agita
03.02.2006, 18:52
Mi największą żeczą jaką sim przyniósł po udanej randce jest fontanna, ale to chyba normalne :-)

Toxic
03.02.2006, 19:23
Ja dostałem raz taką elektryczną maszyne do grania, a tak to pełno kwiatów i kartek

beliel
05.02.2006, 16:05
Mi nigdy sim nie przyniósł żadnego prezentu oprócz róż i liścików. Za to mojej siorze przyniósł dywan tak jak już napisała Agusia.

riannon
05.02.2006, 18:37
No fajnie! Mi nic nie przynoszą!!! :con: jestem nowym posiadaczem NŻ i nie odkryłem tajników. Możecie powiedziec jak sie robi zeby dostac?? Wiem te randki itp. ale nic nie dostala moja simka, nie raz dostala Dina Kaliente bukiet roz od Mortimera ale pozatym nic sie nie stalo :1smutny:
jak juz pójdziesz na randkę, to musi to być randka marzeń po niej byc moze twój ukochany/ukochana Ci coś przyniesie. Mi po pierwszej randce to się raczej nie zdarza, więc za zwyczaj po paru(np.2)randkach marzeń sim przyniesie twojemu drugiemu simowi prezent.

Monitkowa
05.02.2006, 21:12
Mi przyniósł dywanik łazienkowy

DoRX =P
06.02.2006, 10:17
YeAh wczoraj grałam sobie moim wampirkiem Liliana Przyjemniak i zaprosilam na randkę innego wampira i mieli ze sobą randkę marzeń. Najpierw moja simka dostała bukiet róż a po paru godzinach dostała kuchenke ^^ :D

Pennrodien
06.02.2006, 14:43
Heh u mnie nic oprocz kwiatow nie przynosza, a jak jakis podarunek to tez rosliny(tyle ze w doniczce). NŻ mam juz dlugo ale jeszcze nie spotkalam sie z niczym innym niz kwiaty :(

Art
07.02.2006, 10:31
ale fajnie..........
mi przynoszą:
po super randce-bukiet kwiatów
po świetnej-kwiat
po takiej sobie-nic
po koszmarnej-łajnobombę :D

riannon
07.02.2006, 18:35
ale fajnie..........
mi przynoszą:
po super randce-bukiet kwiatów
po świetnej-kwiat
po takiej sobie-nic
po koszmarnej-łajnobombę :D
Mi czasami po koszmarnej zostawiają listy z pogróżkami w skrzynce, a po takiej sobie list z napisem, że było miło i moze się spotkają. Po koszmarnej randce też czasami dostaje łajnobomby, albo to coś co bycha ogniem albo mi zabiereją gazety...:)

Fangorn
08.02.2006, 20:37
Ja mam NŻ dopiero od piątku i jak narazie to dostałem tylko bukiet kwiatów z wierszykiem i liścik wypryskany perfumami (unosiła się z niego różowa para :P ) z podziękowaniami za dobrą zabawę, czy jakoś tak :D .

*ania500*
08.02.2006, 21:23
Moja Simka-nastolatka (Alina) umówiła się dwa razy na randkę z takim jednym Simem (dokładnie z Arnoldem Melodyjką). Za pierwszym razem Sim przyniósł Alinie rzeźbę za ok. 3500 $ , a za drugim razem wazę za 4 000 $ :P. Ale na szczęście moi Simowie byli przy kasie, więc nie sprzedałam ich :P

P.S. No i oczywiście Simek przyniósł też mojej Simce bukiet róż :)

Nastulia
09.02.2006, 12:36
Mi po takich randkach marzeń przynoszą tylko bukiety róż i swoje zdjęcia. Myślę, że te prezenty zależą od danych aspiracji Simów. ;)

riannon
09.02.2006, 13:16
Mi po takich randkach marzeń przynoszą tylko bukiety róż i swoje zdjęcia. Myślę, że te prezenty zależą od danych aspiracji Simów. ;)
yyy...swoje zdjęcia?? Chyba Ci sie cos pomyliło..moze chodzi Ci o to, że robisz sobie z simami na randkach zdjęcia a potem masz je w ekwipunku??

Angeo
09.02.2006, 15:23
Ja dostaje prezent praktycznie za każdą randkę marzeń :D Najczęściej:
-fortepiany
-wieże
-teleskopy
-wazy (rzeźby) lub inne duże rzeźby XD
I zdaje mi się, że prezenty zależą od ilości pieniędzy "Św. Mikołaja". Jak moja simka umawia się z jakimś bogaczem którego stworzyłam dostaje najczęściej drogą rzeźbę lub fortepian. A biedak przynosi coś taniego co zdarza mi się najrzadziej :P
Moja simka umawia się na randki i niedługo będzie milionerką :D

eloquence
09.02.2006, 16:59
Ja ostatnio dostałam akwarium z rybkami. Ach, to takie romantyczne...

Smile
09.02.2006, 17:09
Mi chyba zawsze przynoszą fortepian, a tak pozatym raz przynieśli mi telewizor i wannę.

Swan
12.02.2006, 17:19
Ja ostatnio dostałam akwarium z rybkami. Ach, to takie romantyczne...
Widzisz Eve...tylko my jesteśmy oryginalne bo ja też dostałam akwarium z rybkami..

Pamiętam, że jak kupiłam sobie NŻ, to zrobiłam w gotowym do nż domku simkę, Vampirkę...Ta to dopiero była wyjadaczka..porwała mi 2 vampirów z okolicy i 3 normalnych ludzi..I wtedy stało się TO...Sergiusz dał mi akwarium (xD romantic xD) A Chrabia Nurek zarzucił mnie wściekle różowymi liścikami i kwiatkiem....Po imprezach u mojej simki prawie każdy wracał przed 7 ;>>

Dżiglipaff
12.02.2006, 17:47
pierwszym prezentem specjalnym, jaki dostałam był telewizor ;]
a okoliczności były takie:
simka miała chłopaka (z zawodu włamywacza), pewnej nocy, w godzinach pracy przyszedł pod jej dom ubrany w strój służbowy, skradał się. Ponieważ prezent został wyciągnięty z worka, takiego jaki maja prawdziwi włamywacze, pomyślałam, że tak robią wszyscy ukochani naszych simów, jeśli są włamywaczami :)
dopiero później w innej rodzince, ktoś przyniósł taki prezent i się zorientowałam o co chodzi ;]

kaka:)
20.02.2006, 12:19
Śmieszny temat.Szkooda .Mnie tak jak większości facet przynosi tylko bukiet róż.Z karteczką oczywiście :) Chciałabym dostać kuchenke w prezencie!! :P

jak wy to robicie ,że wam przynoszą przedmioty a nie kwaty ?? JA TEŻ CHCE FORTEPIAN !! ;( :D


berata edit: Nie piszemy posta pod postem. Na przyszłość proszę skorzystać z opcji 'edytuj'. ;)

lay
20.02.2006, 16:41
Śmieszny temat.Szkooda .Mnie tak jak większości facet przynosi tylko bukiet róż.Z karteczką oczywiście :) Chciałabym dostać kuchenke w prezencie!! :P
jak wy to robicie ,że wam przynoszą przedmioty a nie kwaty ?? JA TEŻ CHCE FORTEPIAN !! ;( :D

Jeśli randka była udana to najpierw przynoszone są kwiaty, później dopiero mogą pojawić się także prezenty :).

anielska
25.02.2006, 11:22
Mnie same kwiaty przynoszą... ;( jak to się robi ,żeby przynosili jakieś sprzęty?

kaka:)
25.02.2006, 11:30
Dzięki ,spróbuje...może w końcu ktoś się odważy dać mi fortepian??!! :P Czyli musi być kilka rantek marzeń z tym samy facetem ,żeby dał jakiś sprzęt...zaraz sobie kogoś upatrzę! Wyruszam do klubu!! ;)

sim
25.02.2006, 15:51
Mi raz simka przyniosła ten najdroższy samochód

kaka:)
25.02.2006, 17:15
Mi raz simka przyniosła ten najdroższy samochód
Wow! To pięknie na tym zarobiłeś! :P

Sweetie
26.02.2006, 09:46
Mi facet przyniósł:

-wieżę stereo, tą brązową, bodajże za 2000 Simoleanów...
-rzeźbę, tą małą, niebieską...a właściwie wazonik :P
-akwarium na rybki :)
-teleskop
-i oczywiście popularne bukieciki z liścikami

:)

Kenji
27.03.2006, 13:55
spoko...mojej qmpeli przyniósł sim kibel i pianino...

▫Molly▫
27.03.2006, 18:39
Moja simka ukradła tylko kilka razy krasnale domowe poza tym to jeszcze jakieś rzeźby i ozdoby, :)

EuleEule
27.03.2006, 19:15
Mi po randce facet przyniósł do akademika ... stanowisko dj!

pocia
29.03.2006, 17:11
a raz dostalam taka ,,wazę'' niebieską za pare tysiakow:))

kaka:)
30.03.2006, 13:12
Zrobiłam randkę marzeń..i co? Kolejny bukiet..za niedługo ich nie będe miała gdzie położyć. ;

myszka95
06.04.2006, 17:02
Zrobiłam randkę marzeń..i co? Kolejny bukiet..za niedługo ich nie będe miała gdzie położyć. ;


JA na okrągło maam randki marzeń, ale żadnego prezentu:( czemu??? Nawet zrobiłam specjalnie SIEDEM RANDEK MARZEŃ z tym samym facetem ale nic ;( :( Co robię żle?

Złakniona nagród za randki,
Wasza MYSZKA :wub:

Aϊda
06.04.2006, 18:22
Mojemu odwalilo, kompletnie xX

A przyniosl jezeli dobrze pamietam; kuchenke do kuchni [?!] Karaoke, kwiatki, samochod, wieze stereo, ale wyszstko sprzedalam bo i tak bylam njabogatrza w okolicy, yea!

NINKAA92
06.04.2006, 19:09
Hahahahahahahahah. A mnie nikt nie pobije. Mi raz sim przyniósł:
Basen! Ten taki co go na dworze można mieć. Ta taka duż wanna. B)

Anka18
07.04.2006, 15:28
Hahahahahahahahah. A mnie nikt nie pobije. Mi raz sim przyniósł:
Basen! Ten taki co go na dworze można mieć. Ta taka duż wanna. B)
To się nie nazywa basen! Już prędzej jacuzzi.
A mnie sim przyniósł 2 stanowiska dla DJ'a i wieżę. I to wszystko naraz!!!!!

miklika
07.04.2006, 16:33
Ja dostalam :D te najdrozsza fontanne, to byl pierwszy i ostatni precez jaki dostalam od jakiego kolwiek sima reszta to same kwitatki i kartki xP

NINKAA92
12.04.2006, 21:14
Ja jeszcze nigdy kartki nie dostałam od sima. Jak to jest??

~Asiulek94~
13.04.2006, 07:16
Ja jeszcze nigdy kartki nie dostałam od sima. Jak to jest??

Kartkę tą czrną, śmierzącą dostajesz gdy randka była poniżej OK.
Kartkę rózową, pachnącą gdy randka była DOBRA.
Jedną różę w wazoniku (ze ślicznym wierszykiem, najlepszym jak dla mnie :wub: ) gdy randka była ŚWIETNA.
Bukiet ślicznych czerwonych róż dostajesz gdy randka była RANDKĄ MARZEŃ czylią tą najlepszą.
:)

madziula00
13.04.2006, 20:33
A mi sim przynosił co randkę rzeźbę :D A reszta to kwiatki i karteczki :)

pocia
17.04.2006, 11:26
mi zawsze przynoszą te bukiety, ale raz dostałam rzeźbę, taką niebieską za parę tysiaków:).

diza
25.04.2006, 20:07
Mi przyniósł pana misiaka-

The FerG
06.05.2006, 23:10
To u mnie w simsach mieszkam ja i moja dziewczyna.Ktoregos dnia zaprosilem moja dziewczyne na randke a nastepnego dnia dala mi bukiet roz z karteczka a w naszej skrzynce byl list z podziekowaniami od niej :).Kochanka mojego syna w simsach juz dala dwie fontany i rzezbe i pojawila sie chmurka i tam pisalo nasze randki sa wspaniale chce ci cos podarowac ta fotane ozdobna czy jakos tak.

kylie_
07.05.2006, 10:17
ja raz dostałam jedną róże z liścikiem......nie ma tak....musze częściej na randki chodzić :P:P

Danehya
23.05.2006, 17:15
A mojej simce przyniósł jacuzzi :) Fajne, co nie? Sama nie wiedziałam, że to możliwe :)

_Elisha_
23.05.2006, 17:30
Mi również tylko kwiaty narazie przynosili...
Chyba moje simy nie mają szczęścia w wybieraniu fajnych partnerów :).

Monitkowa
23.05.2006, 19:19
Ostatnio dostałam duży dywan i niebieski dywanik łazienkowy ;)

Sushi007
02.06.2006, 13:26
Dwa razy zrobiłam randke marzeni. Za pierwszym dostała moja simka kwiaty a pużniej dywanik albo dywan podobnie jak u Survey^^

filipw3
02.06.2006, 13:35
U mnie na razie tylko kwiaty.Za 3 randki marzeń na razie dostała tylko kwiaty ale coś bogatego by się przydało!

Monitkowa
18.06.2006, 13:48
hehe mi kiedys gosciu przyniosl pianino, a raz ta kule co sie zdobywa kondycje, ale nie wiem od czego to zalezy. bo czasem tez mam 'randke marzen' i dostaje tylko roze.:)

O mi też przyniósł pianino

Olexa
18.06.2006, 18:27
Ja zawsze dostaję telewizor. A, jeszcze raz dostałąm wannę... Pozostawię ten prezent bez komentarza... Czyżby to była sugestia w stosunku do mojej simki??? :con:

Monitkowa
21.06.2006, 12:19
Wczoraj sobie grałam i moja laska poszła z Donem Lotario do "Ustonia Romka" podczas tańca połamańca zauważyłam że chce jej sie bardzo siku. :P Klikam jej żeby biegła do toalety ale niezdążyła i centralnie przy stole do pokera dała plamę no i randka przepadła. A co w prezencie.....................czarna śmierdząca karteczka ;(

Patra11
26.06.2006, 11:46
Czołgiem.
Moim nitypowym prezentem była...kradzież krasnala ogrodowego za zła randke,na szczęćsie romansowałam teą z policjantką i ona odebrała krasnala postawiła go na moim trawniku i miała wspomnienie cos wygrana walka z Donem,lol, skąd wiem o wspomniemu bo wszystkie moje nowe laski wprowadzałam do siebie i potem zabijałam lub zrywałam z nimi ,bo chciałam tylko ich kase...Jeśli chodzi miałam w domu męża i żone dlatego był Don(chłopak) nie myślcie ,że moi simowie kochają się w obydwu stronach...

melody13
29.06.2006, 18:07
Mojemu simowi po randce marzeń simka przyniosła fotel. Mi się to podoba! Fajna rzecz ;)

psotka
29.06.2006, 18:43
Mi raz przyniósł teleizor, ale tan najtańszy, ten mały czarny co jest na takiej półce. Tesh wyciągnał go z worka, taki jak ma złodziej. :/ Troche dziwna lae fajne. Niedługo może najdroższy samochód przyniesie. :)

Ville Valo
13.07.2006, 12:32
Moja simka miała randke marzeń i dostałą tylko list miłosny i bukiet kwiatów :con:

Nilieny
13.07.2006, 19:28
Kiedyś z koleżanką zrobiłyśmy sobie simkę na jednej parceli i sima na drugiej.Już z założenia mieli się ożenić.Ok, poznali się poszli na randkę(skończyła się randka marzeń).Następnego dnia moja simka szła po gazete, uliczką koło domu idzie Rick(imie tego sima).Zatrzymuje się przy skrzynce i wyciąga z worka(takiego jak ma złodziej)kuchenkę :O pojawia się jakiś komunikat.Coś w sytlu przyjmij ten drobiazg.Postał jeszcze chwile przy skrzynce i poszedł a w ręce cały czas miał ten worek.
Zdarzyło wam się coś takiego?
Moja simka dostała teleskop :wacko:, myślałam, że padnę... :D

Czarnetka
14.07.2006, 09:29
Moja simka dostała w worku pod koniec randki marzeń.... co chcecie wiedzieć?..... Taką toaletę, na której małe dzieci się uczą ;) !!!!!! Mało co nie pękłam ze śmiechu, gdy ona dziękowała przy wręczaniu :P .

bOginka
16.07.2006, 20:45
Moja simka dostała w worku pod koniec randki marzeń.... co chcecie wiedzieć?..... Taką toaletę, na której małe dzieci się uczą ;) !!!!!! Mało co nie pękłam ze śmiechu, gdy ona dziękowała przy wręczaniu :P .


yy.. ja mialam jeden jedyny wyjatek kiedy to niejaki Bartek Czekoladka [student] przyniols mojej simce fontanne.. przyszedl a wlasciwie to sie skradal... mial jakis tam worek [gdy weszlam do truby kupowania i mialam wlaczony kod move_objects on moglam wziasc ten worek i sprzedac za 100 simoleonow ^^ hyhy ] pozniej pojawila sie informacja w rogu ze Bartek dziekuje w ten sposob za randke... ale simka nie miala opcji zeby mu podziekowac x( a sam szybko uciekl... hmm :D :D

wildthing
16.07.2006, 20:52
Zaszokowalo mnie.
Wybranek serca mojej simki przyniósł jej kosz na śmieci.
Matko, jakie to romantyczne O_O"""""

kardro
17.07.2006, 07:21
Zaszokowalo mnie.
Wybranek serca mojej simki przyniósł jej kosz na śmieci.
Matko, jakie to romantyczne O_O"""""
Yyyy...kosz na śmieci?!
Moja simka dostała w worku pod koniec randki marzeń.... co chcecie wiedzieć?..... Taką toaletę, na której małe dzieci się uczą !!!!!! Mało co nie pękłam ze śmiechu, gdy ona dziękowała przy wręczaniu.
Rzeczywiście simsy są "romantyczne" :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:.Mi tylko na razie przynoszą tylko kwiaty i listy :1smutny:. Ja też chcę coś innego iż te głupie kwiaty xP.

Apple
22.07.2006, 08:18
Yyyy...kosz na śmieci?!

Rzeczywiście simsy są "romantyczne" :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:.Mi tylko na razie przynoszą tylko kwiaty i listy :1smutny:. Ja też chcę coś innego iż te głupie kwiaty xP.
To zacznij sie umawiac z bogatymi simami, ja zawsze na poczatku randki sie pytam ile dany sim ma kasy :D jak pokazuja sie 3 takie $ znaczki to oznacza że sim jest bogaczem i od takich własnie dostaję jacuzzi i karaoke ;-)
Pozdro!

Miyoki
26.07.2006, 15:12
Ja ostatnio dostałam jacuzzi firmy "Bardzo Mokro", ale sprzedalam bo mialam już dwie inne duże wanny ... A kwiatków z liścikami też mam dużo... B)
Simsy nakryli mnie na zdradzie ok. trzech razy i przez te ich nerwy i zazdrosc (kopanie smietnika) zalegly mi sie karaluchy :con:

wielbiciel the sims 2
27.07.2006, 16:04
Mi simka przyniosła po randce marzeń ten najtańszy kibel i mi wyskoczył komunikat, że Simka w ten sposób dziękuje za świetną zabawę na randce (czy coś takiego...). A poza tym przynoszą mi bukiety róż i liściki.

Cocodrilo Martita
31.07.2006, 11:53
Mi czesto przynosił teleskop, zdarzał się wazon, pianino... no i w sumie fajnie... ale jak mi tak co chwile przynosił teleskop to ciagle miałam nowy i pieniądze miałam za sprzedawanie tego wczesniejszego :) No i bukiety z wierszami tez mnóstwo mam :)

Nissincë
18.08.2006, 08:45
Moja Simka dostała kiedyś taki mały, zielony gril. Na początku nie wiedziałam o co chodzi, ale gdy się pokazał "uczuciowy" komunikacik wszystko było jasne. Innym razem moja Simka dostała od "przyjaciela" ( ;) ) .... palmę :D . Osobiście chciałabym, żeby któryś z Simów dostał kibelek (tak, jak u kilku osób) - byłoby się z czego pośmiać.

Pauliśka:))
22.09.2006, 15:19
no ja od całkiem nie dawna mam nocne życie , ale zdazyło mi się raz że moja simka dostała jakaś rzeźbe popiersie kogoś tam :P...a tak to cały czas dostaje bukiety :D

Monitkowa
25.09.2006, 21:05
Ja mam zainstalowane i NS i NŻ i Zwierzaki i historia toczy się tak:

Sarah bawi się z Vivien (kotką) a tu pada propozycja randki oczywiście się udała (to byli studenci) a moja simka dostała od niego w prezencie JEGO nieodrobioną pracę domową... :O :)

dodex89
26.09.2006, 06:08
Nieźle nieźle, mi też tylko bukiet jak do tej pory,ale nie gramw to namiętnie ostatnio bo niestety szkoła :/ blee no ale kiedyś pomodzę :D:D a przyniósł komuś sedes... tak z ciekawośći pytam :P bo to chyba niezbyt wyrafinowany podarunek?:P

natalioza100
29.10.2006, 17:04
Ja dostałam raz jacuzzi :) .... No i podium Dj też :P .... Nie licząc pięknych kwiatów..... ;P ;P ;P

ulmille
30.10.2006, 18:13
Hehe...ja dostałem tę kule do wirowania...romantyczne nieprawdaż? aha no i jeszcze wieżę audio. A róż to dostałem tyle, że nawet Pitagoras by nie zliczył.
Pozdrawiam:
Ulmille

stagnacja
08.01.2007, 19:03
A mi przyniósł wampir w prezencie miłosny liścik ;P ;P i dostaję kwiaty. Jak na razie nic więcej...

karolcia92
09.01.2007, 20:35
Simka mojej koleżanki dostała kiedyś konsolkę, a innym razem kwiaty. Po obejrzeniu kwiatów zamieniła się w wampira :O

karolcia4002954
14.01.2007, 13:38
ja dostałam 4 konsole dj-a ale nie na raz :), potem wazon chyba ten XIX w. czy jakoś tak :P i to od wampira ten wazon :)... oj dużo tego było :D

brzos
22.01.2007, 13:08
Zależy w jakim sensie fajne, bo mnie przydałby się jakiś kod na max potrzeby bo maxMotives mi nie działa no i nie mam jak grać bo dla mnie gra to robienie dzieci zakochiwanie sie i robienie ślubu bo jakoś poprawianie potrzeb mnie nie kręci i nie mam co począć... ;(

karolcia92
07.02.2007, 20:11
A ja jak narazie dostaję same kwiaty z liścikiem ,,za najlepszą randkę'' :D

Nandelle
27.03.2007, 19:06
Mi kiedyś sim przyniósł pilota od telewizora :D :D

juice
10.05.2007, 16:36
Hmmm... Mi zdarzyło się coś podobnego. Mój sim poszedł na randkę. Wynik : Randka Marzeń. Następnego dnia przyszedł sim który był z moim simem na randce. Przyszedł z kwiatami...

Dovelly
10.05.2007, 17:37
No moja tez kiedyś dostała "kawałek" prezentu...
-----------
Słuchawkę od telefonu... :laugh:

stagnacja
11.05.2007, 21:43
Kurka... ja ciągle tylko kwiaty i liściki dostaję :( ;/

Master ciaster
08.10.2007, 20:28
Simy są naprawde baaardzo "romantyczne". Ale dostać toaletę w zamian za randkę??? Dziwne...

malenka146
09.10.2007, 14:56
A ja wczoraj dostałam wirującą kulę Ekektropląs czy jak ona się tam nazywa... A facet przyniósł ją w takim małym worku xD

Ariedale
09.10.2007, 19:11
Ja ostatnio dostałam kule elekto pląs

Miau
09.10.2007, 19:57
Mi simka przyniosła telewizor LCD. Błeee... Przecież LCD to g...o.

miracle
10.10.2007, 12:56
A ja ciągle dostaje kwiaty, liściki i wazony.
Ehh... I tak w kółko. :P

Ariedale
10.10.2007, 14:21
o dzisiaj dostałam od wampira konsele do gier Maxis( takie niebieskie coś do TV)

Raven
14.11.2007, 15:39
Mi zdarzyło się coś takiego:
Mój sim miał żonę, Flirtował z przyjaciółką żony i jego zaprosiłam ją na randkę. Spędzili randkę marzeń. Ona przyniosła mi bukiet żona przeczytała karteczkę na której pisało że baba go kocha. Jak się wkurzyła...

misiak95
14.11.2007, 18:54
Mi pare razy laska po randce marzeń przyniosła tą kulę do ćwiczeń. Prawie mi oczy wyszły jak widze komunikat przyjmij ten drobiazg...ta kula kosztuje mw. 3000 simoleonów a tu OMG DROBIAZG :D Jak się wprowadziła i tak miała kasy po uszy ^^

Timide
16.11.2007, 16:34
Najczęściej zdarza mi się bukiet róż :P Ale kilka razy dostałam teleskop. Romantyczne :D Hehe...

Owl Finch
16.11.2007, 17:14
a ja zawsze dostaję te badziwne bukiecikixD

Nuda
16.11.2007, 17:47
Ja kiedyś dostałam telewizor (taki z tych droższych ;D)A tak normalnie to bukiety tylko musze wypróbować co dostanę za koszmarną randke ;)

martusia_re2
16.11.2007, 18:44
Ja dostałam kilka razy telewizor...wieże dla DJ...Kwiaty się zdarzają najczęściej...Ahh kiedyś miałam romansik w Simsach i żona przeczytała liścik i była kicha xDD

misiak95
17.11.2007, 10:24
Za koszmarną randkę dostałem śmierdziucha, i palące się śmieci przed drzwiami -.- Radzę nie probować :)

Monitkowa
24.11.2007, 23:48
Ostatnio jak grałam dostałam fotel "Pandę"
Z rzeczowych prezentów najczęściej fortepian albo dywan :)

Beep
25.11.2007, 10:37
Ja za randkę marzeń zawsze dostaję bukiet róż, za dobrą liścik a za koszmarną palące się śmieci :/ Nigdy nie dostałam nic kosztowniejszego.

Madzikum
25.11.2007, 15:48
Ja zawsze dostaje bukiet róż albo pojedyńczą różę. Tylko raz zdarzyło mi się dostać... posąg jakiegoś kolesia za 1500 simoleonów xP

zelkam
25.11.2007, 19:56
Ja dostałam list miłosny,bukiety róż,pinballa i wannę dla dwojga(ale romantyczne).

Monitkowa
28.11.2007, 17:44
.... ale częściej dostaję róże ;D

Kinqua
30.11.2007, 20:11
a JA KIEDYŚ dostałam smierdzące łajno podpalone hahahahah lol :D jakie to romantyczne! ;D ;p Mój sim musiał później po tym deptać :D::D:D:D:D

stagnacja
30.11.2007, 20:13
a JA KIEDYŚ dostałam smierdzące łajno podpalone hahahahah lol :D jakie to romantyczne! ;D ;p Mój sim musiał później po tym deptać :D::D:D:D:D

Ja też dostałam xD
A tak normalnie to dostałam raz jakiś różowiutki liścik i róże :| a tak to nic poza tym...

psychickid
01.12.2007, 09:27
Ja też dostałm liściki, róże, łajno.... I kuchenkę gazową - kucharkę sobie gość znalazł... ;P

Paulina089
01.01.2008, 12:35
Zawsze po randce marzeń ktoś przynosi prezent :P
Przynajmniej ja tak mam :P Zazwyczaj kwiaty, ale raz dostałam sprzęt do skreczowania, a to bardzo droga zabawka :P

Ronia
01.01.2008, 16:08
ja bukiety..pojedyńcze róże,listy,dywany i raz dużą wannę,nie tą normalną tyko tą taką....

Beep
09.01.2008, 18:49
Ja zawsze po randce marzeń dostawałam kwiaty a wczoraj o dziwo Sim przyniósł mi zestaw do karaoke :)

kasiula215
11.01.2008, 17:47
Heh mnie zawsze dają tylko wazon z czerwonymi różami :smirk:

KefijA
11.01.2008, 20:53
dzisiaj dostałam od nastolatka fontannę za 5 800 $

Carmine
24.01.2008, 12:56
a mi przynieśli wieże, mistyczny wazon kwiatów i teleskop. xd. oczywiscie inne simki.;D

xXxKl@udU$!axXx
24.01.2008, 20:25
Mojej simce sim przysłał liścik z wierzykiem i nic więcej. Potem ostro się pokłócili, bo ta zostawiła go przed ołtarzem :P Teraz kradnie gazety, wczesniej przewracał kosz, ale wzięłam go do domu :) Ale liścik do dzisiaj stoi na stoliczku, choć simka ma już innego męża i 3 dzieci... :D

Sun_rise
25.01.2008, 09:30
Tylko moja jedna simka dostała takie prezenty, a mianowicie tą najdroższą wieże stereo, małe akwarium i ten taki wodospad.

Paparazzi
01.02.2008, 23:39
Rany zazdroszczę wam. Ja w całym swoim życiu dostałam tylko jakieś śmioty, albo kwiaty, które schną i nie wiadomo co z nimi zrobic. Całkiem jak w życiu... Dlatego lubię mój serialik-bohaterki też ciągle nieszczęśliwie zakochane. Zapraszam na www.waga.tivi.pl

Nikol112
03.02.2008, 17:29
Miałam coś takiego, to jest po prostu prezent za tą randke marzeń.Ja akurat dostałam wanne ogrodową.Gdyby ta randka była nie UDANA to przyniósł by ci coś nie miłego.Mi akurat przyniósł łajno bombe.Na początku nie wiedziałam co to jest więc sprawdziłam w trybie kupowiania..............

magda_17
08.02.2008, 10:47
Mi simka przyniosła z liścikiem i bukietem konsole DJ. A sim dla simki wieże za ok. 2000 tys. ;)
Mi też to kiedyś sim przyniósł :wub:

Milou
08.02.2008, 17:34
Mi niestety, oprócz bukietów z randki marzeń nic nigdy innego nie przynieśli. Po tym co napisaliście musi być fajnie...ale juz tyle gram i nic...ani razu ;( ;(

Caroliiine
10.02.2008, 20:43
ja wszytskie bukiety róż, które dostałam sprzedaję w mojej kwiaciarnii ;D

Monitkowa
11.02.2008, 19:40
O wlasnie.... raz dostałam koszyk z zakupami ;)

Caroliiine
15.02.2008, 22:17
a ja jeszcze kiedyś dostałąam samochód najdroższy, bo stał sobie pusty podjazd :D przyszedł dupek i mi samochód zostawił a ja ZONK o.O

Chantelle
17.02.2008, 14:58
A mi przynosi tylko bukiet czerwonych róż :(

Litka333
17.02.2008, 16:15
Mi najczęściej przynosi kwiat albo pomniczek :)

Vena
11.03.2008, 21:37
Też tak macie, że jak zapłacicie tej swatce najwyższą kwotę to z nieba spada... Klucz Bazyli? Ja zawsze go dostaje niestety, ani ładny, ani ciekawy... :P

bouffe
12.03.2008, 13:16
Też tak macie, że jak zapłacicie tej swatce najwyższą kwotę to z nieba spada... Klucz Bazyli? Ja zawsze go dostaje niestety, ani ładny, ani ciekawy... :P

Hm.. Jeszcze nigdy tak nie miałam :O

Vena
12.03.2008, 16:08
Koleś ma u mnie niebieskie włosy chyba i niezbyt ładną twarz. Ojciec wielu dzieci przez to randkowanie i (co za tym idzie) kochanek wielu samotnych matek :D Z nikim nie spotkał się u mnie więcej niż raz, a tyle dzieci narobił :P

Sara_
13.03.2008, 15:59
Też tak macie, że jak zapłacicie tej swatce najwyższą kwotę to z nieba spada... Klucz Bazyli? Ja zawsze go dostaje niestety, ani ładny, ani ciekawy... :P
Nigdy go nie miałam. Mogłabyś dać screena?

Ireth Númenessë
13.03.2008, 17:13
Mnie raz chłopak przyniósł zestaw do karaoke.

Chantelle
07.04.2008, 19:15
A mi nie on przyszedł z workiem tylko simka którą moja simka znała tylko z widzenia.I zostawiła teleskop(ten droższy). A jeśli chodzi po randce to mi tylko kwiaty albo tylko jeden z liścikiem.

Callineck
07.04.2008, 20:25
Mi kiedyś koleś po randce przyszedł z workiem, pokręcił się trochę po ganku i nic nie zostawił a komunikat jaki się wtedy pojawił brzmiał "Jest już dość póżno, muszę iść" (faktycznie późno, 2 w nocy) :(

Niefart po prostu, hi hi

Númenessë
08.04.2008, 09:25
Bo oni/one dają prezenty nie po randce, tylko po spotkaniu towarzyskim, przynajmniej u mnie.

Jak ktoś nie wie to klikamy na sima którego chcemy zaprosić na spotkanie, zaproś, grupę tymczasową, na zabawę.
Żeby dostać prezent zabawa musi mieć najwyższy poziom.

Callineck
08.04.2008, 12:24
Ja dostawałam tylko po randce.
I nie za każdym razem, mimo że była najwyższa ocena.

Becius
10.07.2008, 20:42
ja dostałam figurke za 2 000 .

blueberry123
18.07.2008, 12:15
ja ostatnio nyłam na radnce z bardzo bogatym kolesiem ;) w zamian za radkę marzen dostalam jacuzzi ; pp i kiedys mialam taką simke która miala chyba z 5 milosci i codziennie byla z jakims simem na randce i pewnego dnia ide do skrzynki wziasc pocztę a tam dostalam kupony na darmowe jedzenie w ekskluzyzwnych restauracjach xd

CavOla
21.07.2008, 10:58
Czesto tak jest ;]

Ale zeby kuchenke ... lol2

treys
21.07.2008, 16:48
Damian Biedak po randce marzeń z Przyjemniaczką Andżeliką dostał fontanne xd. moim zdaniem najlepsze są bukiety z liścikiem <3 ;). a! no i gdzieś przytrafił mi się jeszcze najtańszy telewizor =d.

Ellie
22.07.2008, 09:33
U mnie raz facet (nastolatek) dostał od swojej dziewczyny bukiet kwiatów z liścikiem... I tylko raz mi sie do zdarzyło ;(

Karniak97
22.07.2008, 12:37
Ja grałem Simką w akademiku i umówiłem się na chyba... czwartą randkę z tym samym simem. Zakończyła się jak zwykle randką marzeń, a boyfriend simki przyniósł jej jaccuzi. Chciałem oczywiście je sprzedać bo byłem obecnie bez grosza, ale cały akademik się zleciał do tego jaccuzi. Skasowałem ich kodem moveobjects on. :)

Souris
22.07.2008, 13:12
ja dostałam tylko raz coś nietypowego - rzeźba, inaczej zawsze wychpodza jakieś głupie bukieciki z liścikiem

Panna Lawenda
23.07.2008, 09:20
Ja dostaje tylko kwiaty. Nigdy nie dostałam czegoś innego.

Lorette
23.07.2008, 10:42
Ja dostałam raz, wieże tą taką małą, raz rzeźbę i kiedyś coś tam jeszcze <niepamiętaco>, a tak to zawsze bukiet, albo jedna róża <3

samantha10
24.07.2008, 11:48
ja pełno bukietów, a raz samochód ten taki jakby terenowy !!! Szok normalnie... Asim nawet 1000 $ nie miał a tu mojej auto...

avenly
24.07.2008, 13:43
Ja zawsze bukiet , lub róże. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło dostać co innego (oprócz lajno -bomby xD )

maagda_17
26.07.2008, 15:03
Mi zawsze za randke marzeń przynoszą bukiet kwiatów, za bardzo dobrą czy jakoś tak przynoszą jedną róże, kiedyś dostałam też zestaw dla DJ lub wierzę

Mysia1996
27.07.2008, 17:06
A moglibyście dać fotki tych bukietów i liścików? Jeszcze nie posiadam NŻ i NS, więc nie wiem...

Iminashi
28.07.2008, 11:58
Mi zawsze za randke marzeń przynoszą bukiet kwiatów, za bardzo dobrą czy jakoś tak przynoszą jedną róże, kiedyś dostałam też zestaw dla DJ lub wierzę
Mi też przynieśli raz Dj i wieżę :)

Swistaq
28.07.2008, 14:30
Ja dostalam kiedys oprocz bukietow,jackuzzi.

stotka
28.07.2008, 14:38
na dobra sprawe mozna chyba dostac w ten sposob wszystko...

Nightwish
08.08.2008, 07:22
Ja zazwyczaj po udanej randce dostaje kwiaty, ale ostatnio moja simka dostała wieże. Mi się wydaje że to zależy od ilości pieniędzy naszej miłości ;DD

Sacline
08.08.2008, 10:39
Mi po randkach przynoszą tylko kwiatki. x.x

a po spotkaniach...nic, bo moje simy na nie nie uczęszczają.

Mysia1996
08.08.2008, 11:32
Dzisiaj miałam dwie randki w akademiku.
1. Super!- różyczka z liścikiem
2. Randka Marzeń- bukiet róż z liścikiem...

Mógłby mi ktoś na PW podać co się dostaje za poszczególne randki? Bylabym wdzięczna, jakbyście dali jakieś fotki :) Z góry dziękuję...

simsomaniaczka20
28.08.2008, 18:07
No super!!! mi za randke mazen(przemek) <-moj sim ... podarowal mi fortepian xD

Miyoki
28.08.2008, 22:00
Jeżeli sim, z którym się umawiasz jest bogaty, to może przynosić różne rzeczy: fortepian, fontanne itp.

globule
02.11.2008, 16:50
nie.
nawet niewiedziałam,że takie coś jest ;oo
dostaję tylko róże i liściki.

zelkam
02.11.2008, 19:32
Moja simka raz dostała taką różową kartkę...

dareczka84
03.11.2008, 14:33
u mnie za bardzo udane randki dostają rzeźby, telewizory, wieże...

Analisse
03.11.2008, 18:58
Po randce marzeń moi simowie zawsze coś dostają, jakiś tv, sprzęt audio, fontanne, rzeźbe itp
no i oczywiście bukiet róż, po jakiś nieco gorszych randkach dostają jedną róże lub liścik, po nie udanej randce też jakiś liścik dostają

Rockeen
05.11.2008, 19:43
U mnie sim dostał lape i stała tak przed domem xD
Kiedyś też pamiętam że sim dał kibel oO

Alisha
07.11.2008, 18:40
Hihi XD Toaleta... A po co? Przeciez Twoja simka juz to miala? Sprzedalas? :P
A ja nie mialam nigdy randki marzen :(

zelkam
07.11.2008, 19:03
Dla "leniuchów" mam fajny sposób na randkę marzeń.
Wpisujemy podczas wyboru otoczenia kod: "boolProp testingCheatsEnabled true"
Następnie idziemy do rodzinki, w której jest sim, który ma zaprosić innego sima/simkę na randkę. Zapraszamy tą osobę i gdy już pojawi się "termometr" randki, klikami naszym simem/simką na zaproszonego sima z wciśniętym Shift-em i szukamy na samym końcu opcji "set score", wybieramy ją i potem wybieramy opcję "dream".
I mamy randkę marzeń!

Crit
27.11.2008, 10:18
Jak jeszcze miałam Nocne Życie, zawsze po Randce chłopacy przynosili jakieś fajne gadżety :X, cóż robiłam wiele eksperymentów. Jeden raz przyniósł wielki telewizor, za nie udaną randkę jakąś "śmierdzącą bombę"... Miałam jeszcze "Konsole DJ", bukiety i już prawie nic ciekawego ; D. Potem to wszystko sprzedawałam i zgarniałam kasę : )..

Alisha
27.11.2008, 18:11
Jeden kolo (chociaz randka sie nie udala) przyniósl mi express do kawy :D

Alusiaczek
01.12.2008, 12:36
A ja takiego czegoś nie miałam heh byłam na randkach ale bardzo małych albo się spóźniałam itp.
:)

Julia
31.12.2008, 09:51
ja jeszcze nie otrzymałam `takich` prezentów, gdy randka jest
udana moja simka lub sim dostaja kawiaty-róże, gdy nie
udana dostają jakiś woreczek co się `pali` . ; &

fajniutka
31.12.2008, 13:07
ja kiedys dostalam takie duze lustro <wow>

Mikolea
01.01.2009, 09:18
ja dostałam (simka) od sima, który zdradził moją simkę konsolę DJ

Swampfire
01.01.2009, 09:18
A ja dostałem umywalke ;o.

Searle
07.01.2009, 09:57
Moje simy przeważnie dostają liściki, pojedyncze róże lub bukiety. Czasem zdąża się ten duży telewizor lub wieża :)

anuss3211
19.01.2009, 13:36
a u mnie dostaja różne kwiaty, wieże i gry.

Invidia Semper
19.01.2009, 19:13
Mi przyniósł raz tą kulę do kręcenia a raz teleskop:D poza tym też wieżę kwiaty liściki:D a no i płonącą torbę:P

midus
19.01.2009, 19:57
Mi przynoszą róże i też czasami prezenty. Ja raz za spotkanie dostałem gliniane wazy, a po randce marzeń podium DJ-a.

Łezka
19.01.2009, 20:03
Mnie kiedyś przyniósł Nerwus Jakiś z Dziwnowa, nad którym się ulitowałem i ożeniłem przyniósł swej wybrance krasnoluda tego do ogródka tak się śmiałem hahah. A tego krasnoluda to w takim wielkim worku przyniósł, że mógłby się tam zmieścić plazmowy telewizor.

Aya de Chat
19.01.2009, 22:19
Czemu ja po randce marzeń dostaję tylko bukiet róż? wrrrrrrrr.

Czerwona
26.01.2009, 14:50
Mi jedyne co przyniósł to kartka oraz bukiet czerwonych róż :)

Wampirencja
26.01.2009, 15:03
Bukiet zawsze jest, ale czasami i dodatek. Mi ostatnio simowie nawet po udanej (nie idealnej ;]) randce coś przynoszą, zazwyczaj to są jakieś drobiazgi -
wcześniej (na starym kompiuterze, czy to od tego zależy? :D) przynoszono mi telewizor plazmowy tudzież maszynę do pinballa.
Zawsze.

Swampfire
26.01.2009, 15:30
Ostatnio przynieśli mi televizor ;>.Ogólnie to liściki,i kwiatki :>.

Abigail_Kocur
07.02.2009, 11:25
Wczoraj moja romansująca studentka Barbie dostała zestaw do karaoke i fotel Pan Misiak xD('W pewnej krainie mieszka niedźwiadek';).

aneta_zyleta
20.03.2009, 14:58
Mi z prezentów oprócz kwiatów to przynoszą zawsze podium DJ

annamaria93
10.06.2009, 14:46
A moja nastoletnia simka dostała za randkę marzeń na drugi dzień ... fortepian.
Ten koleś powiedział, że to coś, na co ona zasługuje.

Naru
10.06.2009, 15:03
U mnie ostatnio tylko róże przynoszą. Ale kiedyś mi się trafił telewizor.

Anusia
10.06.2009, 16:22
U mnie najczęściej kwiaty.
Ale co jakiś czas przynoszą też inne rzeczy. Jak narazie udało mi sie zgarnąć :
- fontanne
- lampe
- telewizor
- lustro

Ritty
10.06.2009, 18:28
Zwykle kwiaty. Dzisiaj jak grałam, to pierwszy raz dostałam (a raczej sim) list miłosny :D
A z nietypowych prezentów to zwykle telewizory, czasem teleskop się trafi.

Alfa13
27.06.2009, 11:35
Ja też kiedyś dostałam :) ja dostałam telewizor ;D

Meona
26.12.2009, 08:06
Ja zawsze kwiaty dostawałam.

schogetten
26.12.2009, 21:43
z nudów czytałam poradnik do Double Deluxe, jest tam napisane:
"Kwiaty i kartki przychodzą po udanych randkach, a mniej przyjemne niespodzianki oznaczają, że randka nie całkiem się udała".
;D

Nattalciaa
29.12.2009, 13:47
Ostatnio Moja Simka dostała od chłopaka (nr. 2) Kibelek dla Dzieci :/ No cóż, chyba podejrzewał że będą mieli potomstwo :P Niestety, Simce nie spodobał się kibelek (:P) wyrzuciła go, a za mąż wyszła z innym Simem (Przez co tamten beczał jak najęty) :P

simunia
23.03.2010, 15:18
Moj sim za to dostal od simki fontannę ;) i bukiet kwiatów

Bezimienna
24.03.2010, 19:21
ja mam strasznego pecha ;// dostałam tylko pięć bukietów O.o i zajefajny wierszyk(ale ciągle ten sam xD)

Sandy
25.03.2010, 20:03
Hm... ciekawe, mi jeszcze nigdy nie zdarzyło się dostać czegokolwiek poza bukietem kwiatów. No i liścikiem. Ta... widać moi simowie zbyt hojni nie są ;)

simunia
25.03.2010, 20:16
mój sim dzisiaj dostał zestaw do karaoke ;)

golchi1
27.03.2010, 14:31
Mi kiedyś przyniósł to koło na którym sim może się kręcić :)

mistrzyni_jedi
28.03.2010, 10:32
Mnie Simka po randce marzeń najpierw przyniosła bukiet róż z romantycznym wierszykiem, a potem przynosiła kolejno: fontannę, kanapę, tv, szafę grającą. Oczywiście było mi głupio i moim bardzo bogatym Simem się jej odwdzięczałam. Kupowałam jej kwiaty i różne drobiazgi w stylu komputer Siostrunia. Potem zaręczyła się z moim Simem, ale nie mogą się pobrać, bo Sim jest na studiach. Co robić, uczy się koleś. Ta Simka to Sola Jedlina, ona chyba już była, ja jej nie tworzyłam, może ktoś zna.

Sherlock
28.03.2010, 10:51
Mi kiedyś przyniosła g**** w torbie, a potem podpaliła i uciekła :|

Starlight
29.03.2010, 16:32
@up.
Widzę, że się simom randka nie udała? ^
Tak zawsze jest jak simka się obrazi na drugie,
Przynosi G....... w torbie, podpala i ucieka.
:D

kotecek
21.04.2010, 15:57
ja za najgorszą randkę (nie chcę mi się pisać dlaczego tak wyszło:) dostałem (simka od sima) płonącą paczuszkę [(łajno) tak mi pisało naprawdę]

Charionette
21.04.2010, 17:14
Za udaną randkę- kwiatki (róże)
Za świetną randkę- bukiet róż
Za nieudaną randkę- to co wyżej czyli, płonące g****o

aluminium.
21.04.2010, 18:13
Ostatnio za udaną randkę dostałam:
róże, kartkę z podziękowaniem
A za nieudaną zawsze dostaje "płonący prezent" :D

kotecek
21.04.2010, 21:07
Tak płonący prezent jest genialny :)

lizzielovesit
23.04.2010, 10:38
Mi też nigdy nie zdarzyła się rzecz większego kalibru niż właśnie bukiet róż z karteczką ;P Ach, jakie te simy romantyczne: "Chcę wąchać te kwiatki tylko z tobą"... xD

No i mi też. :P Ale zato te róże są śliczne i sobie stoją w kuchni. Liścik też dostałam, ale tylko raz, tak jak róże. I bony do restauracji, ale to już raczej nie za randkę xD

Ana021
27.04.2010, 11:05
Właśnie,za co są bony do restauracji,bo przed chwilą też takie dostałam?

ewciiia
29.04.2010, 16:57
Mi nigdy sim nie przyniósł żadnego prezentu oprócz róż i liścików.

caalam
29.04.2010, 18:28
miałam ze dwa razy.

Arkia
13.05.2010, 20:53
Mi sim kiedyś przyniósł karaoke. I nic poza tym, chyba że góry bukietów się liczą...

Kinkarus
27.06.2010, 20:36
Kilka razy dostałam kanapę :P

Kotecek:)
01.07.2010, 18:25
Mi przyniósł wannę ogrodową (tą najtańszą)

Pearly
03.07.2010, 09:31
Mi przyniósł ... Rzeźbę :O

Dziwne ?

ferbetka
13.12.2010, 17:03
Mi przynosi tylko róże i 1 raz się zdarzył wazonik .

Agataa103
16.12.2010, 13:44
J raz dostałam lampe stojącą...

chocolattex3
27.12.2010, 19:34
Zawsze jest u mnie randka marzeń, więc dostaję bukiet róż.

RAZ dostałam liścik miłosny i niebieski wazon . ;)

Probs
27.12.2010, 20:31
Tylko bukiety i wiersze :P Ale i tak wszędzie ładnie wyglądają.

.mirror
27.12.2010, 20:35
Kiedyś Marzyciel przyniósł Kasandrze fortepian xD
A poza tym to zawsze bukiet róż z liścikiem.

stasienka
03.01.2011, 14:30
Jeśli mam NŻ i Zwierzaki to czy partner/ka może dać mi zwierzaka.?

patryk916
14.01.2011, 19:43
Nie

A co do róż i liścików,to jest nawet w podstawce

.mirror
15.01.2011, 09:39
A co do róż i liścików,to jest nawet w podstawce

Od kiedy? ;/

patryk916
15.01.2011, 19:58
Od wtedy kiedy simowie pójdą na udaną randkę a potem,rano u drzwi simki/sima są róże z liścikiem.To logiczne :D

Candle
15.01.2011, 20:14
jakoś nigdy od kiedy gram w the sims 2 podstawową grę (NŻ dostałam nie dawno) nie widziałam, aby simy mogły iść na randkę. Ta opcja pojawia się wraz z nocnym życiem.

patryk916
16.01.2011, 08:39
Ja miałem randki już w podstawce :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Wątpię żeby wpływ na występowanie randek miały "Podróże" albo "Własny Biznes" :P

Candle
16.01.2011, 09:11
Ja miałem randki już w podstawce :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Wątpię żeby wpływ na występowanie randek miały "Podróże" albo "Własny Biznes" :P


To może masz jakąś inną grę.

.mirror
16.01.2011, 09:36
To może masz jakąś inną grę.

Może w Deluxe, bo to jest podstawka + NŻ, ale w samej podstawce nie ma możliwości umawiania się na randki. No ale są ludzie i taborety.

patryk916
16.01.2011, 10:47
No ale są ludzie i taborety.
Nie mierz innych swoją miarą

Dżiglipaff
16.01.2011, 10:56
zawsze zapominam przestawic/sprzedac od razu tego prezentu i u simow, ktorzy mieszkasza w apartamentowcach stoi po kilka wiez stereo, telewizorow, luster etc przed drzwiami, bo po zapisaniu gry nie da sie tego przeniesc xD
potem korzystaja z tego wszyscy sasiedzi, a moje ludziki maja problemy z dostaniem sie do mieszkania, bo wszystko zastawia drzwi : D
Może w Deluxe, bo to jest podstawka + NŻ, ale w samej podstawce nie ma możliwości umawiania się na randki. No ale są ludzie i taborety.

mozna umawiac sie na spotkania na parceli publicznej, ale to nadal nie randki~

kessaris
27.01.2011, 20:17
zawsze zapominam przestawic/sprzedac od razu tego prezentu i u simow, ktorzy mieszkasza w apartamentowcach stoi po kilka wiez stereo, telewizorow, luster etc przed drzwiami, bo po zapisaniu gry nie da sie tego przeniesc xD
potem korzystaja z tego wszyscy sasiedzi, a moje ludziki maja problemy z dostaniem sie do mieszkania, bo wszystko zastawia drzwi : D


mozna umawiac sie na spotkania na parceli publicznej, ale to nadal nie randki~


U mnie jest tak samo, tylko że przed drzwiami mojego sima stoi jacuzzi xd Dobrze że mój sim nauczył się teleportacji bo by się w ogóle nie wydostał z mieszkania.

Emma09041999
05.10.2011, 14:23
Moja simka dostała kiedyś teleskop ;)

U mnie jest tak samo, tylko że przed drzwiami mojego sima stoi jacuzzi xd Dobrze że mój sim nauczył się teleportacji bo by się w ogóle nie wydostał z mieszkania.

To samo było z Simką mojej koleżanki... Tyle że jej chłopak przyniósł fortepian :D Zatarasował drzwi i simka nie mogła wyjść... Musiała sie przeprowadzić :(

Filleable
03.11.2011, 13:17
Ja rzadko na randki chodzę i tylko raz dostałam prezent - wiele razy już wspominany dywan "Wspomnienie" :D

amelkaamelka2
18.04.2012, 18:48
Mi pianino i stół do warcab dali. Nic dziwnego ten co dał to bogaty sim!:D

Brukselka
25.04.2012, 16:07
Ja dostałam konsole DJa i teleskop
(ten droższy)
A prezenty kiedyś przyniosły mi pecha. Na Twikki zaręczyłam się z miejscowym i nawiązałam 3 romanse- oczywiście randki były. Wróciłam do domku, i przez Swatkę umówiłam się z facetem. W trakcie ranki wpadli tamci faceci z wakacji z kwiatkami. Wszyscy obrazili się na moją simkę. A to wszystko przez TE PREZENTY :/

Larisa93
15.05.2012, 15:23
Ja mam zawsze tak samo : Gdy Randka jest na najwyższym poziomie - Radio to duuze, gdy jest na niższym bukiet kwiatów, jeszcze niższy - jedna róża, a gdy jest mega kiepska - 'śmierdzącą' niespodziankę, lub list. ;d inne prezenty mi sie jeszcze nie zdarzyły.. a! raz był teleskop.

Madame Marmolini
31.08.2015, 14:52
Och, mi z reguły simy po randce przynoszą kwiaty. A jak są to prezenty, to zazwyczaj jest to popiersie Typolda lub teleskop. Raz dostałam fontannę:dontsay:

Nusso
31.08.2015, 15:22
Prawdę mówią nigdy mi nic nie przyniesiono, prócz kwiatów :disapproval:

miłośniczka zwierząt
31.08.2015, 17:24
U mnie się raz telewizor i wieża stereo trafiła