PDA

Zobacz pełną wersję : Artykuł wyrwany z Komputer Świat GRY 4/2003


Eddie
21.03.2003, 22:55
Artykuł wyrwany z Komputer Świat GRY 4/2003:
Nasze simy trafią na pierwsze strony gazety! w najnowszym dodatku spełnimy marzenia o sławie i chwale dzięki nowym ścieżkom kariery, takim jak gwiazda rocka, słynny aktor czy supermodelka. Po raz pierwszy będziemy śledzić naszych simsów także w pracy. Na początek podpiszemy kontrakt z agentem i trafimy do Studio Town, gdzie będziemy zabiegać na przykład o angaż w filmie. Porozmawiamy z wieloma zwariowanymi postaciami, takimi jak słynny producent płyt muzycznych czy nawiedzony reżyser filmowy. Gdy nasz sim zacznie robić karierę, zajmie się nim tuban masażystów, wizażystek, a także fotografów oraz fanów ogarniętych obsesją na jego punkcie, którzy nie odstąpią go na krok. Każdy występ naszej gwiazdy będzie oceniać grono krytyków filmowych i muzycznych.
Termin: połowa 2003 r.
Informacje: Cenega Poland, tel. (0 prefiks 22) 868 52 69, www.cenega.pl

Moim zdaniem:
Oj czekamy, czekamy! :D

michu
22.03.2003, 15:00
cool

marusia
22.03.2003, 15:28
ja już się nie mogę doczekać!!!! :D

Kauka
22.03.2003, 17:08
ja też, pośpiesz sie MrCzasie!

michu
22.03.2003, 17:13
może chociaż premiery tych simów nie będą przedłużać...

Eddie
22.03.2003, 18:10
Prawdopodobnie The Sims: Gwiazda mają wyjść pod koniec Maja.

michu
22.03.2003, 18:28
to szybko!!!

Eddie
22.03.2003, 18:37
Może nawet jeszcze szybciej we Kwietniu, ale to już zależy od rynku komputerowego.

simsman
22.03.2003, 18:53
ja też, pośpiesz sie MrCzasie!

hehe...dobre Kauka :D :D :D superowe :D :D :D

Kauka
22.03.2003, 19:18
dzieki :D :D :D

ale zobaczcie jak przedłuzają Online! Randke tez przedluzali (Z i W chyba też, nie wiem)... raczej tak chm... za pół roku :lol: ... dobra, dobra to zart, NIE PANIKUJCIE!!! tak moim zdaniem w maju, najdalej w moje urodziny...
[i][u][b]8 czerwca

michu
23.03.2003, 11:17
jak wychodziłą randka to się nie interesowałem jeszcze simami (jak ja żyłem wtedy?!)

Kauka
23.03.2003, 11:21
bedziemy zgadywać 8) , ja sie od balangi zacelam interesowac sie simsami

Enigmatus
24.03.2003, 15:16
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: Czemu nikt nie wynalazł jeszcze wechikułu czasu :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

michu
24.03.2003, 16:50
bo naukowcy nie grają w thesims... :D

markub6
24.03.2003, 21:15
he he! Dobre! :P :P

michu
25.03.2003, 15:08
wszystko co robie jest dobre (no prawie), wróćmy do tematu

marusia
03.04.2003, 15:10
Michu jaki ty skromny.........

michu
04.04.2003, 13:10
sie wie

Kremówka
16.04.2003, 17:00
Ja się kocham w Simsach (i w moim kompie) od kiedy je pierwszy raz zobaczyłam (i skozystałam z nich). Do tej pory jestem wdzięczna mojej koleżance, że dała mi taką starą, używaną płytkę z napisem "The Sims" na okładne :D(z okazji moich urodzin!). Dostałam ją bo nie umiała jej zainstalować (jest trochę nie kumata :)), później strasznie tego żałowała... Do tej pory pamiętam (chociaż coraz słabiej) jak grałam w Simsa parę godzin dziennie... i jak moje siostry wkurzało to okupywanie kompa... Czy wiecie, że w wakacje się od nich uzależniłam (!)?. Ale wracając do tematu to skończyło się to tym, że wszystkie zaraziłyśmy się tą manią... :D. Jak takie napalone na tę grę dziewczyny mogły by pozwolić na pominięcie, której kolwiek części??? :D. Już ja się o to postaram, żeby tak nie było :).

April
22.04.2003, 23:43
Hehe ciekawe wypowiedzi :) ja pamiętam jak zobaczyłam w katalogu grę z opisem,który wskazywał ,żę gra to symulacja życia pomyślałam,że nie bedzie mieć to końca, bohater nie zginie i nie będzie musiał walczyć ;) od tej pory zaczeła się moja mania z the sims coraz to nowsze części i nowsze przekonałam też moją koleżankę , z którą jesteśmy największymi fankami w mieście
pozdrawiam i przypomnijcie sobie te pierwsze chwile z the sims :)

marusia
24.04.2003, 17:22
ja pamiętam......aż za dobrze. to było jak przywieźli nam komputer, mój pierwszy w życiu. no i fajnie się grało, tylko potem nie wiedziałam jak wyłączyć.wiem, że to banalne, ale naprawdę tak było. niestety, nie wiedziałam, że istnieje takie coś jak reset i musiałam dzwonić pokoleżankę.
jak teraz to sobie przypominam to zalewam się ze śmiecju, ale wtedy.......

Justa
25.04.2003, 08:37
Ja natomiast juz wczesniej widzialam the sims w necie,ale jakos sie nie przekonalam do tego stopnia aby ja posiadac dopiero kiedy zobaczylam u znajomych te gre pomyslalam,ze jak wroce do domu sciagne sobie podstawowa czesc aby dokladnej wtajemniczyc sie w the sims,no tak sie zaczelo!!! Spodobala mi sie bardzo i z zainteresoaniem szukalam kolejnych dodatkow teraz posiadam wszystkie i jak wszyscy tutaj czekam na kolejny :)
Mysle,ze gdyby byla tylko jedna czesc simsow i nie byloby dodatkow pewnie juz gra poszla by w niepamiec.
Pozdrawiam :)

PS
Marusiu ja rowniez pamietam moje pierwsze spotkania z komputerem
choc bylo to bardzo dawno temu pamietam,ze to co bylo dla mnie czarna magia teraz jest wrecz normalne i banalne :)

marusia
25.04.2003, 15:13
dokładnie.... początki zawsze są stresujące :wink:

Jerry
05.05.2003, 22:09
Ja nie miałem oporów przed kompem. 5 lat studiowałem wszystkie czasopisma komputerowe :wink: , szkolilem się na kompach kumpli :wink: i gdy wreszcie dostałem swój sprzęt od razu wziąłem się za.................... :idea: .........modyfikacje rejestru :P (z powodzeniem oczywiście :D ) :D

Jerry
05.05.2003, 22:11
ja pamiętam......aż za dobrze. to było jak przywieźli nam komputer, mój pierwszy w życiu. no i fajnie się grało, tylko potem nie wiedziałam jak wyłączyć.wiem, że to banalne, ale naprawdę tak było. niestety, nie wiedziałam, że istnieje takie coś jak reset i musiałam dzwonić pokoleżankę.
jak teraz to sobie przypominam to zalewam się ze śmiecju, ale wtedy.......Pierwsze słyszę, że wyłączamy kompa resetem (no, chyba że mój jest jakiś inny :wink: )

marusia
07.05.2003, 15:56
Jerry chodzi mi o to, że jak się naciska reset to się i gra wyłącza........ i komp się restartuje..kumasz??

Fushma
21.05.2003, 16:19
Może Jerry nie zna się na komputerze :wink:

harry93
29.05.2004, 09:39
Originally posted by Eddie@Mar 22 2003, 12:55 AM
Artykuł wyrwany z Komputer Świat GRY 4/2003:
Nasze simy trafią na pierwsze strony gazety! w najnowszym dodatku spełnimy marzenia o sławie i chwale dzięki nowym ścieżkom kariery, takim jak gwiazda rocka, słynny aktor czy supermodelka. Po raz pierwszy będziemy śledzić naszych simsów także w pracy. Na początek podpiszemy kontrakt z agentem i trafimy do Studio Town, gdzie będziemy zabiegać na przykład o angaż w filmie. Porozmawiamy z wieloma zwariowanymi postaciami, takimi jak słynny producent płyt muzycznych czy nawiedzony reżyser filmowy. Gdy nasz sim zacznie robić karierę, zajmie się nim tuban masażystów, wizażystek, a także fotografów oraz fanów ogarniętych obsesją na jego punkcie, którzy nie odstąpią go na krok. Każdy występ naszej gwiazdy będzie oceniać grono krytyków filmowych i muzycznych.
Termin: połowa 2003 r.
Informacje: Cenega Poland, tel. (0 prefiks 22) 868 52 69, www.cenega.pl

Moim zdaniem:
Oj czekamy, czekamy! :D
chciałbym coś powiedzieć ale niemam gwaiazdy :huh: <_< :( :angry: :ph34r:

Zong
12.08.2004, 19:47
Jak nie masz gwiazdy to czemu się wypowiadasz?