PDA

Zobacz pełną wersję : Mój kolejny domek [BRAK ZDJĘĆ]


~Asiulek94~
14.02.2006, 16:26
Oto mój kolejny domek na forum (mam nadzieję że lepszy niż poprzednie).
Mieszkam w nim ja , a właściwie moja simowa dorosła podobizna.
No dobra to domek w dzień

w nocy

przedpokój czy hol jak kto woli :)

łazienka

kuchnia z jadalnią w 1 pomieszczeniu

salon :
miejsce na kawkę i babskie ploteczki :P

i część z telewizorem

piętro
przedpokój na piętrze

pokój (sypialnia)

rzuty
parteru

1 piętra

aha jeszcze ogródek


a tu jeszcze mieszkanka domu
portret

sylwetka


No to koniec
Pozdrawiam

P.S. Przepraszam jeśli na niektórych zdjeciach widać inne pomieszczenie lub są niskie ściany , ale po prostu domek jest dosyc mały mimo iż z zewnątrz wygląda na dosyć duży.
P.S.2 Simkę również możecie oceniać :)

Isi
14.02.2006, 16:37
Moim zdaniem lepszy niz poprzednie.:)
Dużą wadą tego jak budujesz jest "mania stawiania okien co drugie pole" (bez obrazy;)). Kiedy ja i mój brat mieliśmy TS1, też stawialiśmy tak okna, teraz jednak myślę, że wygląda to neinaturalnie.;) No bo w zwykłym domu tak przecież nie ma.
Z zawnątrz dom wygląda prosto, ale moim zdaniem fajnie, bez zarzutu. Ogródek też w porządku.:)
W środku pomieszczenia są estetyczne, ale salon i "miejsce na kawkę" wydają mi się takie zimne i nieprzyjemne. I ogólnie wszystko takie.... brązowe.:P Przydałoby się trochę jakiegoś innego koloru, który by przełamał ten brąz. Najbardziej podoba mi się łazienka, choć przez te okna nie jest zbyt "intymnie".
Te metalowe (czy tam blaszane) schody nie pasują mi do tego domu.
Poza tym nic nie mogę zarzucić, daję Ci 7/10. :)
Pozdrawiam

Margierytka
14.02.2006, 16:46
Popieram girl - faktycznie okna w kratkę. A lepiej jednak zrobić kilka razem. Albo zastosować pewną nieregularność. Z tym że ta nieregularność powinna sie pojawiać równolegle co piętro. Tzn. okna na parterze powinny być pod oknami piętra. Nie idealnie tak samo ale lekko tak samo np. na pietrze drzwi balkonowe a na parterze okna kuchni. Jak nie zachowasz tych akcentów możesz zrobić architektoniczny misz masz.

Za to wnętrza są o niebo lepsze niż w poprzednich produkcjach. Brawo!

Mateo
14.02.2006, 16:49
domek wporządku, ale nie podoba mi sie rozmieszczenie okien i salon - po co dla jednej simki takie duże 2 sofy??

konwallia
14.02.2006, 17:56
Pierwsze co sie rzuca od razu, jak juz zauwazyli poprzednicy - to okna. Troche ich zbyt duzo. Nie pasuja mi tez schody w korytarzu. Calosc jest w drewnie a schody szklane... y y y, pomieszanie z poplataniem... jesli sciany drewniane > schody tez drewniane. Jesli schody szklane > To sciany biale, jakies nowoczesne. Reszta bez zarzutu. Nie zachwycilam sie, ale tez nie przerazilam. :)

riannon
14.02.2006, 17:58
A wiec tak:
Zgadzam się co do tych okien. I nie podobają mi się te kanapy, wyglądają jak w klubie:) Ale reszta bardzo ładna, przytulna, fajna.

Numack :)
14.02.2006, 21:31
Bardzo ładny domek <simka oczywiście też> ,wnętrze podoba mi sie maXymalnie , ale z zewnątrz prezentuje sie troszkelamersko , aleco tam ,liczy sie wnętrze:D .To powiedział: Numack-znawca mody i architektury

Calintz
14.02.2006, 22:51
ładny domek, tylko te okna...mam o nich takie same zdanie jak moi poprzednicy więc co się będe rozpisywał:P reszta ok podoba mi sie tylko lepiej by bylo gdybys dała drewniane schody - bardziej by pasowały:)

~Asiulek94~
15.02.2006, 10:58
Bardzo fajnie, że wam sie podoba
po 1. postaram się zmienić przyzwyczajenie co do okien "co kratkę" :P
po 2. zmienie schodki na brązowe
po 3. jeśli uda mi sie wgrać dodatki , to (może nie obiecuje) zobaczycie domek (inny oczywiscie) z dodatkami z internetu, bo jak patrze na te Maxisowskie to czuję, że za chwilkę pobiegne do toalety :sick:
po 3. Bardzo dziękuje\ę, za tyle pozytywnych ocenek

P.S. ktoś sie dziwił, że domek taki w brązie to dlatego, że chciałam zrobić domek jednolity na ile mi rzeczy Maxisowskie pozwalaja i myślę, że dosyć mi sie udało :)

Pozdrawiam :)

kataryna1
15.02.2006, 13:44
1) Ogródek 10/10 - Ogródek bardzo mi się podoba.

2) Przedpokój 10/10 - Hol też :)

3) Łazienka 9/10 - Jest trochę ciemna.

4) Kuchnia i jadalnia 10/10 - Bardzo ładne.

5) Salon 7/10 - Bardzo duży jak na jedną osobę

6) Przedpokój na piętrze 10/10 - Ładny.

7) Sypialnia 5/10 - Ściany są takie same jak w przedpokoju i osobiście mi się nie podoba.

8) Cały dom - Może być. Tak jak pisali "przedmówcy" :P Dużą wadą są okna w kratkę.

Rivendell
15.02.2006, 13:55
A więc:
Kuchnia średnia, sypialnia może być, salon nie jest zachwycający ale tez nie tragiczny(najgorsze są według mnie mnie te sofy) ogród w porządku. Daje 6/10

~Asiulek94~
16.02.2006, 14:58
7) Sypialnia 5/10 - Ściany są takie same jak w przedpokoju i osobiście mi się nie podoba.
.

to nie są takie same ściany są minimalnie inne ale bardzo podobne :P
już dziś zapowiadam swój następny domek pojawi sie może jutro może po jutrze ale napewno będzie gorszy niż ten :P

Midey
16.02.2006, 15:04
<lol> on jest beznadziejny mi sie nie podoba nie moj styl

Blue__Lagoon
16.02.2006, 15:46
Podoba mi się, chociaż rzeczywiście okna występują w za bardzo zagęszczonej ilości :) Pozatym wszystko ok. Też zamierzam dać dom na forum, chociaż lepiej nie... xp Moje są śmiszne :)

Moriquendë
16.02.2006, 15:47
Bryła

+ Ładna, ciepła kolorystyka elewacji.

- Widziałem już niestety tysiące takich domów. No dobra, kilkadziesiąt. I w większości są to domy maxisa. Twój dom skojarzył mi się od razu z domem Marzycielów.
- Jak już niektózy zwrócili uwagę, okna są nieciekawie rozmieszczone. Co kratkę. Wygląda to nieco banalnie i nudno.

Wnętrze

+ Wnętrza zrobiły na mnie od razu dobre wrażenie.
+ Meble rozmieszczone są funkcjonalnie, dom nie wygląda na zagracony.

- Salon jest zdecydowanie zbyt pusty, do tego za bardzo barowy czy, jak kto woli, klubowy. W ogóle dużo jest pustej, niewykorzystanej przestrzeni. Do tego panele podłogowe w kuchni...
- Niektóre meble całkowicie nie pasują do stylu domu, jak na przykład krzesła i stół w jadalni czy krzesła przy stoliku do szachów. Albo nowoczesne łóżko w sypialni.
-Nie widzę niestety nic, co przyciąga wzrok, jedynie łazienka jest dosyć ciekawa.

Ogród

-Niestety jest po prostu brzydki. Na przykład ten flaming między kwiatami czy prostokątne oczko wodne wyglądają... conajmniej dziwnie. Zamiast betonowego podjazdu użył bym takiego z żółtej kostki brukowej.
-Jest zdecydowanie nieciekawy, nie ma na czym zatrzymać wzroku. Nudy!
-Niestety nie wygląda na funkcjonalny. Grill na środku trawnika, stolik i krzesła stoją po prostu na trawie, zero intymności. Do tego żeby się dostać do tylnej części ogródka, należy przecisnąć się między ścianą a ogrodzeniem. Nie ma żadnej ścieżki!

Rozkład wnętrz

-Niestety nie wygląda na funkcjonalny. Po pierwsze gigantyczny salon. Zmniejszył bym go trochę i wygospodarowałbym miejsce na reprezentacyjną jadalnię. Do tego jedyna łazienka znajduje się na parterze... Poza tym jest za mała!
-Pomieszczenie nie mają kształtów. To znaczy mają - są prostokątne. Gdzie szczypta szaleństwa, gdzie wnęki i wykusze? Zdecydowanie brakuje mi tutaj jakiegokolwiek urozmaicenia.

Razem 3,25/10

Dsquared
19.02.2006, 10:18
A mnie się nawet podoba...nie jest może szokująco pięknie, ale powiedzmy że jest O.K
A ocenę za cały dom dam 7,5/10...:)
Pozdro!!!!!!!

Nox
19.02.2006, 12:11
Na początek:
-super,że bez dodatków
-nie podoba mi sie bryła, za prosta
-troche"łyso" przed domem
-w pokoju z tv, było puściutko, jak dla mnie za bardzo
daje 6,5/10

NINKAA92
29.03.2006, 15:46
Zauważyłam, że na tym forum nikt nic nie daje do ściągnięcia! A ja tak bardzo chcę! Może ty będziesz inna... :*

Anex
29.03.2006, 17:01
Tak za dużo okien.Z zewnątrz wygląda gorzej.Ale w środku jest spoko

~Asiulek94~
30.03.2006, 09:27
Zauważyłam, że na tym forum nikt nic nie daje do ściągnięcia! A ja tak bardzo chcę! Może ty będziesz inna... :*

Przykro mi domek "zginął" po reinstalce gry, ale już niedługo zrobię inny, mam nadzieję, że ładniejszy :P
P.S. wejdź w dział "Downloads" tam są ładniejsze domy niż ten :P

NINKAA92
30.03.2006, 13:45
Byłam :) Byłam :) Ale ja potrzebuję małego domku, bo mi gra wolno chodzi :( Może zrobiłabyś taki?? :D

~Asiulek94~
30.03.2006, 16:32
Byłam :) Byłam :) Ale ja potrzebuję małego domku, bo mi gra wolno chodzi :( Może zrobiłabyś taki?? :D

Wysłałam ci PW (prywatną wiadomość), ale chyba jej nie widziałaś, więc piszę tu. Mogę ci zrobić jakis domek, ale napisz mi na gg 2171305, jaki dokładnie ma być. :)