PDA

Zobacz pełną wersję : stylowa chata [BRAK ZDJĘĆ]


kajtas
16.02.2006, 13:33
postanowilem zrobic zdjencia mojego domu ktory sam zbudowalem.

pokuj rodziców

pokuj z roślinkami itp

pokuj z kwiatami

pokuj dzieci

pokuj rozrywki

łazienka

kuchnia

salon

hol

dom widziany z lotu ptaka na 1 pientrze

dom widziany z lotu ptaka

normalni ludzie moga tylko pomarzyc o takiej chacie :D ;P a jak komus sie nie podoba to prosze pisac ale bedzie mi smutno bardzo sie staralem ;( a i prosze pamientac ze to sa simsy 1 a nie randra itp. xP :)

N@tA
16.02.2006, 15:39
Po pierwsze ortografia!!! Pokój -bo pokoje przez ó kreskowane!!! A domek zbyt ubogi jak na mój gust.I to nie jest kwestia tego że nie kożystasz z dodatków, bo widziałam naprawdę wspaniałe budowle stworzone tylko w rzeczy, które funkcjonują w grze.Rzycze dalszych prób i powodzenia.Czekam na nowy i łądniejszy :)
Ocena: 2/10

Kallisto
16.02.2006, 17:14
Makabryczny śmieć!!
00.00

Ja na poprzednim koncie ( zapomniałam hasło a przypomnienie nie działa ) jako ~Irma~ zrobiłam lepszy. Ale dobra ściągnij dodatki , tapety , skiny , dachy, twarze

Sahem
16.02.2006, 17:18
;) Widzę, że należysz do tych, którzy lubią mieć wszystkiego za dużo. Tyle schodów, telewizorów, szafek w kuchni. Czasem za dużo, a innym razem za mało. I po co komu dwa sedesy w łazience? Hę? Myślę, że domek jest dużo za duży ;)

Kallisto
16.02.2006, 17:26
Wiesz co do tych 2 kibelków to po fasoli mojej mamy więcej osób zdąży do kibla :D

kajtas
16.02.2006, 18:39
jak ktos zna strone z dodatkami to niech mi poda

Kallisto
16.02.2006, 18:48
Wejdz ułomku do linkarni |O-.-O|

kajtas
16.02.2006, 19:59
czy ktos wie dzie jest linkarnia to niech mi powie prosze ;( :1smutny:

Sahem
16.02.2006, 20:27
Nie rozumiem po co zaraz "ułomku" przecież nie wszyscy wiedzą gdzie jest linkarnia ;) Tu ją masz. (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=7141)

Lapis_Lasuli
16.02.2006, 20:29
czy ktos wie dzie jest linkarnia to niech mi powie prosze ;( :1smutny:
Jeśli poszukujesz dodatków do The Sims 1, zawsze możesz zapytać o nie tutaj (http://www.forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=33). A linkarnia jest tutaj (http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=7141).
Pozdro.
EDIT: poza tym, jest na forum opcja SZUKAJ (http://www.forum.thesims.pl/search.php?). Zawsze, jeśli będziesz szukał czegoś na naszym forum, korzystaj z niej.

KubuS
17.02.2006, 08:15
Uch, brzydki dom <ble> Nie rozumiem po co budowałeś taki duży budynek, skoro zabrakło Ci mebli, aby go wykończyć. W końcu kto normalny zrobiłby sobie pokój, żeby postawić w nim kwiaty i 2 fontanny. Bezsens.
Druga sprawa do której mogę się przyczepić to opis- "Stylowa chata"- nie ma tu ani trochę stylu ;) 1/10 za chęci.

Jean
17.02.2006, 11:53
bryła niezbyt ciekawa. Żadnych dodatków.Pokój rodziców pusty.
Zamiast pokoju z roslinkami mogłes zrobic balkon.Pokój dziecka tez nieciekawy.
Pokór rozrywki tez nie super...Po co w łazience 2 wanny i 2 kible?Kuchnia jest ogropna.
Po co w salonie tyle telewiozrów, kanap itp?Więcej skochów mogłes dać. :laugha:
1/10

Shaggy
17.02.2006, 15:18
bryła niezbyt ciekawa. Żadnych dodatków.Pokój rodziców pusty.
Zamiast pokoju z roslinkami mogłes zrobic balkon.Pokój dziecka tez nieciekawy.
Pokór rozrywki tez nie super...Po co w łazience 2 wanny i 2 kible?Kuchnia jest ogropna.
Po co w salonie tyle telewiozrów, kanap itp?Więcej skochów mogłes dać. :laugha:
1/10

Dom nie jest brzydki. Bryła ok, ale pościągaj troche dodatków z neciaka.
Ty słodziutka nie bądź takakrytyczna xP

Dsquared
19.02.2006, 13:27
Ty słodziutka nie bądź taka krytyczna xP
Bezsens a co ma powiedzieć "oj jaki on piękny... tylko mogłeś się bardziej postarać :O "

Ja uważam tak samo jak większość... dom poniżej normy społecznej Sims 1....taka naga prawda.....;D

Xsiver sim
19.02.2006, 15:24
Domek 0/10 Po pierwsze pokoje za duże i puste.Po drugie po co tyle telewizorów :wacko: :huh: ????? Po co tyle kwiatów w kuchni? Toaleta za ciemna.Bryła klocowata.Trudno nikt mistrzem nie jest odrazu.Życzę powodzenia w dalszym budowaniu.Pozdrawiam ;)

Caroline
21.02.2006, 18:11
Weee :con: nie podoba mi sie 0/10 okropny sorry nie nawidze takich domków :( postaraj się bardziej :( P.S. ja bym raczej nie marzyła o takiej chaci :con: :wacko:

riannon
24.02.2006, 19:22
Taki sredni:P Nic nadzwyczajnego, ze tak powiem. Moze mnie znielubisz, ale trudno :P

Jamniczek
12.03.2006, 15:22
Domek 0/10 Po pierwsze pokoje za duże i puste.Po drugie po co tyle telewizorów ????? Po co tyle kwiatów w kuchni? Toaleta za ciemna.Bryła klocowata.Trudno nikt mistrzem nie jest odrazu.Życzę powodzenia w dalszym budowaniu.Pozdrawiam


zgadzam sie w 100% i tez 0/10...rozumiem ze niektorzy nie maja talentu ale...:/
i placzesz ze nie wiesz gdzie linkarnia....wystarczy poszukac...;]
najpierw przeczytaj co sie gdzie wgrywa bo pewnie nie wiesz...;/
pozdrowka dla ciebie i na przyszlosc pamietaj nie takie duze pomieszczenia i po czorta tyle schodow

ŁUKASZ24
16.03.2006, 08:21
Za dużo tego, kto by oglądał tyle programów naraz ;). Jak kiedyś zbudowałem taki dom że tyle takich pierdół było, to moi simowie stracili głos. Naprawdę. Dam 3, dla dalszego próbowania.

Nie.Plusz
01.05.2006, 10:59
Wem, że simsy jeden. Ale i z takich można zbudować cos fajnego, albo ściągnać dodatki z netu. Dom z zewnątrz wygląda okropnie. Z tego co zauważyła wszystkie twoje domy mają na zewnątrz taki sam kolor ścian i dachu(za niebieskim dachami nie przepadam.) PokÓj rodziców jesdt duży i pusty. Nie ma łóżka. Gdzie śpią?
W pokoju z roślinkami(a nawiasem co to tak wogóle jest) podłogi nie pasują do ścian. I jest po raz kolejny pusto. O reszcie nawet nie wspomnę(w szczególności o kuchni). A oceny nie dam bo nie chce cię dołować

Cococzek
06.05.2006, 11:58
hłopie ortografia Zdjęcia a nie Zdjencia ale musze przyznać że to gromna poprawa :) może być

Sylvanna
23.05.2006, 19:36
Bryła - taka sobie
Wnętrza - puste
Kolorystyka - średnia
Ogólna ocena: 5/10

hłopie ortografia Zdjęcia a nie Zdjencia ale musze przyznać że to gromna poprawa :) może byćCococzek rozbawiasz mnie. Znawca ortografii się znalazł.
chłopie nie hłopie
ogromna nie gromna
a poza tym przejżyj swoje wszystkie posty ze słownikiem ortograficznym to się załamiesz. No chyba, że celowo to robisz. Piszesz bzdurne posty i do tego "po polskiemu". Dziecię neostrady - zdaje mi się.

~dusia~
01.06.2006, 18:24
... mi się chce... Faktycznie lepsze od pozostałych domków, ale jest i tak beznadziejny! Po co tylko tyle benadziejnych pokoji?! Pokój kwiatów?! Po co? Czy nie wystarczy zrobić dobrego ogrodu?
Bardzo mi sie NIE podoba... Boję się ciebie * ucieka*

filipw3
02.06.2006, 13:27
I to ma być STYL????Bo mi tu pachnie tandetą.No więc zaczynam.

-bryła -1/10 zero jakiegoś wyczucia czy mody,po prostu pospolita bryła a w tych czasach nie jest to dobre,
-wnętrze-troche lepsze ale nadal kiepskie.daje 2/10
-ogród ZERO WIELKIE ZERO

Staram się być miły i oceniam obiektywnie ale dom jest na 2/10(ten 1 p za ocenę i 1 p na zachętę)

Koniczynka
24.06.2006, 14:52
pamietam ze kiedys tez takie gowna budowalam dlatego sie zlituje i dam ci 1/10 ;p

Mademoiselle
26.06.2006, 16:10
Po pierwsze ortografia!!! Pokój -bo pokoje przez ó kreskowane!!! A domek zbyt ubogi jak na mój gust.I to nie jest kwestia tego że nie kożystasz z dodatków, bo widziałam naprawdę wspaniałe budowle stworzone tylko w rzeczy, które funkcjonują w grze.Rzycze dalszych prób i powodzenia.Czekam na nowy i łądniejszy :)
Ocena: 2/10
Zwracasz uwagę, że pisze się "pokój, a samej nie idzie Ci za dobrze z ortografią ;) . Pisze się "życzę", a nie "rzyczę" :con:

A co do domku, to pisze, że nie ma takiej strony i nie mogę zobaczyć zdjęć ;( .

Vegeta
28.05.2007, 16:50
OK EDYTUJE I NA ZACHETE 0,5/10 BO JESZCZE DA SIE TAM SRAC I JESC ALE SPAC?GDZIE SPIA RODZICE?O RESZCIE NAWET NIE WSPOMNE

PS. Naprawdę mogłeś zrobić lepszy domek bez dodatków ja nie ściągam bo mam za mało pamięci zresztą nie mogę ich wgrać.Korzystam z dodatku "Zwierzaki" i "Gwazda" oraz wersji Deluxe ale u mojego kolegi jak jeszcze nie było dodatków zrobiłam lepszy.(Napewno nie lepszy od waszych jak niektóre oglądam to chce mi się grać a the sims i the sims 2 są u koleżanek:(Ja chcę grać!!!:()

velvecik94
06.06.2008, 18:58
nieeeeee....

cassant
06.06.2008, 19:04
spójrzcie na datę tematu. xD