PDA

Zobacz pełną wersję : Rzuć Kamień


asiusia
23.01.2004, 19:39
W Abrakadabrowie jest taki cmentarz... klikasz i pojawia ci się "Spróbój zagadkę" dobra spox próbuję i... pojawia sie znow napis rzuć kamień i mogę tak rzucać bez końca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
Jaki to ma w ogóle sens, pytam oczywiście uzytkowników forum. :angry:

Ersa
23.01.2004, 19:42
Ja tam nie wiem... Zaraz to Moonlight zamknie...

asiusia
23.01.2004, 19:48
Tak sądisz zwykle tak maja w zwyczaju :(

moonlight
23.01.2004, 19:50
Więc zagadka na cmentarzysku polega na tym, by wszytkie nagrbki wyszły na wierch. Dlatego wcześniej też trzeba dostać zadanie o cmentarzysku. Jeśli wykonasz to dostaniesz nagrodę. A co do cmentarzyska jak już mówiłem trzeba rzucać czary po to, by wszytkie nagrobki na wierch wyszły. Trzeba to robić dokładnie, bo każdy ruch może wszytko zepsuć. Jeśli będziesz miałą napis, że nagrobki postanowiły się rozruszać tzn. że jesteś bliżej zakończenia tematu.

Do Żabki. Ale ty się kobieto na mnie zawzięłaś. Tematów nie zamykam bez odpowiedzi. Teraz też nie zamknę, bo tego nie było, a dotyczy to abry. Zamknie się kiedy zostanie wyczerpany do końca...

asiusia
23.01.2004, 19:53
DZIĘki wielkie dzięki :)0))))

galazek
23.01.2004, 19:56
Tak, jak powiedział moonlight, chodzi o to, aby wszystkie nagrobki "wyszły" na powierzchnię. Kiedy klkniesz na którymś z nich i rzucisz czar, podniesie się on i wszystkie nagrobki z nim sąsiadujące. Ponowne użycie czaru na tym samym grobie powoduje przeciwny efekt. Musisz po prostu wykazać się odrobiną logicznego myślenia ;) Albo robić to całkowicie przypadkowo - po jakimś czasie też pewnie się uda :lol:

PS: Ktoś to już kiedyś tłumaczył i na pewno wyszło mu to lepiej niż mnie, ale nie mogę znaleźć tego tematu ;)

moonlight
23.01.2004, 20:03
No więc temat został wyczeprany całkowicie. Jeśli czegoś będziesz jeszcze potrzebowała to znajdź funkcję szukaj. Znajdziesz tam wiele przydatnych tematów. Zamykamy! :)