PDA

Zobacz pełną wersję : Mój pierwszy dom na forum [BRAK ZDJĘĆ]


Bubel134
21.02.2006, 18:24
Witam :) Jestem nowy na forum zatem jest to mój pierwszy dom na forum. Mam nadzieję ,że wam się spodoba.Postanowiłem go tu pokazać bo to chyba mój najlepszy domek. :) Zdjęcia są takie małe dlatego ,że zapomniałem w opcjach zmienić na wielkie.;)


Bryła(noc):

Bryła(dzień):

Salon:

Jadalnia:

Kuchnia:

Kącik do czytania:

Łazienka na parterze:

Sypialnia dziecka:

Sypialnia rodziców:

Łazienka rodziców:

Przedpokój:

Pokoik przy wyjściu do ogrodu:

Korytarz na piętrze:

Basen:

Rzuty:

Aϊda
21.02.2006, 18:42
Bryla ladna, ale zewnatrz ogrod jest do kitu ;> hm, jak to mozna "ujac" . W srodku nie jest az tak zle ale nie przypadla mi do gustu pierwsza lazienka. Ciasna, a ja nie lubie ciasnosci x> i zreszta jest jakas taka ciemna...

5/10 ;)

Mings
21.02.2006, 18:43
WOW!!! Jestem druga. Lubie klimaty takie jak w tym domku. Naprawde podoba mi się on!
Tak trzymaj!
P.S.
Z jakich stron masz dodatki??

Calintz
21.02.2006, 18:51
Niezła robota. Domek ładny, nie mam nic do zarzucenia, podoba mi sie:) Moja ocenka to 7/10:)

konwallia
21.02.2006, 19:44
Ladny nowoczesny, stylowy domek. klimatyczny, przestronny, jasny salonik, jadalnia, kuchnia, sypialnia i kacik do czytania. To idzie ci na plus. Taki jest mniej wiecej moj styl. Nie mam sie czego przyczepic. Nie podoba mi sie jednakze parterowa lazienka. Dlaczego? kazdy mebelek jest z innej beczki. Szczegolnie miodowo-brazowa umywalka i lustro nie pasuje do zimnego niebieskiego na scianie i podlodze. Bryle brakuje jakiegos niskiego zadaszenia, no i zakwiecilabym ogrodek.

Margierytka
21.02.2006, 21:39
Udany projekt... Dobrze dobrane wnętrza. Ale IMO ma parę niedoróbek. Ślepa łazienka... A ja mam klaustrofobię ;), szafa na oknie w pokoju dziecka. Unikaj tego albo daj niższą szafę. Akwarium na oknie... Też niezbyt celny pomysł. Lepiej wyglądałoby na połączeniu 2 pomieszczeń. No i terakota w łazience rodziców. Eeee, jak glazura w ciapki - terakota gładka i na odwrót. Razem sprawia wrażenie zamętu.

koslawy
21.02.2006, 22:07
Bryła super - nowoczesnaa *_*
Wnętrza świetne, ale zmieniłbym kilka rzeczy, których mi się nie chce wymieniać XD

Alia - ja też mam łazienkę bez okna x> Nie ma to jak bloki <lol>

kira1992
21.02.2006, 23:18
Spodobał mi się ten dom. Mógłbyś podać kilka stron gdzie pościągałeś dodatki? ;)

Blue__Lagoon
22.02.2006, 16:44
Ech ta nowoczesność :) Ja wolę, gdy w domu podłogi są drewniane, a ściany utrzymane w ciepłych kolorach. Wiem, wiem jaka ja jestem staroświecka :) No ale kazdy ma swój gust ;) Mimo że jest nowoczesny, to bardzo mi się podoba. Fajna bryła. No i ta łazienka rodziców. Cud miód i coś jeszcze :P

riannon
22.02.2006, 20:06
Domek niezły. Chociaż czegoś mi tu brakuje, ale nie wiem czego. Nieźle jak na pierwszy domek:) Nie podobają mi się pościele w sypialniach i ta ścianka w korytarzyku. I jak już Alia zauwazyła, przedmioty zasłaniające okna..

Pawlq
22.02.2006, 22:51
No więc:
Bryła 10/10
Salon 10/10 - Ładne, nic dodać nic ująć.
Jadalnia 9/10 - te kszesła są takie... Poprostu mi się nie podobają.
Kuchnia 10/10 - Ładne.
Kącik 10/10 - yhyhyhy.
WSZYSTKIE Łazienki 9/10 - Nawet Ładne, ale jak na taki domek to za małe.
Basen 8/10 - Te kształty... :/
Innych nie podaje ocenie.
Razem:
57/60 - Świetne! Poprostu bomba! Daj linka!

Plotkara12
03.05.2006, 21:57
Ok, więc zacznijmy od początku:
-Bryła taka nowoczesna, podoba mi się
-Byłoby ładniej, gdbyby były jakieś kwiatki w ogródku
-Salon spoko, lubie takie kolorki
-Reszta wszystko w porządku
Dobra, idę dalej:
-Hmm...łazienka. Tak ciemno jakoś i ciasno xD

Ok, potem wszystko mi się podoba, bardzo przytulnie...

8/10 <--- moja ocenka

Pozdro i gratuluję projektu

GreenGirl
04.05.2006, 11:53
Jak na pierwszy, to jest niesamowity ;D Pamiętam swój pierwszy dom, totalna megaporażka ;P Bardzo ładna bryła, wnętrza także niczego sobie, ale ogród wymaga jeszcze troszkę poprawek.

8/10

Evan
04.05.2006, 18:13
Bardzo ładny domek.Bryła super,wnętrze też fajne,nie jest zagracone,ale nie jest też pusto.Świetne mebelki,bardzo pasuję do tego domu.

Anex
04.05.2006, 18:37
Super serio :):) 9/10 Ps to za ten klimacik za blado

mara
04.05.2006, 19:36
Domek jest spoko. Nawe mi się podoba...jednak bardziej leży mi zewnętrza część niż wnętrza. Są takie jakieś...no poprostu nie podobają mi się za bardzo...7\10

misiek:)
05.05.2006, 14:48
Mi się podoba wszystko za wyjątkiem pokoju dziecka. A więc masz 8,5/10.