PDA

Zobacz pełną wersję : Kanciaty domek mojej przyjaciółki [BRAK ZDJĘĆ]


~Asiulek94~
22.02.2006, 21:59
Przedstawiam domek mojej przyjaciółki która robiła go w moich simsach, ponieważ nie ma swoich. Sama nie daje go na forum, ponieważ nie jest zarejstrowana. Oto on :

mieszkanka domu - simowy sobowtór Mai (przyjaciółki)

Maja z przyjaciółkami

cały dom

korytarz

łazienka koło korytarza

salon

kuchnia

jadalnia

gabinet

sypialnia

łazienka koło sypialni

ogród z garażem

ogród z bliska

rzut


No to koniec prezentacji. Objecałam, że napiszę, że to jej 1 dom (na forum i w ogóle), więc proszę o mniej surowe ocenki. Dzięki ! :*
Pozdrawiam :)

konwallia
23.02.2006, 07:45
Oj, caly dom, kojarzy mi sie z ogromnymi willami, w jakich pomieszkuja "wielcy" i "slawni" tego swiata zeby sie schowac przed nie wiadomo kim. Tez maja takie rozlazle, wynaturzone, ogromne domy, obowiazkowo z basenem...no i nie koniecznie urzadzone z gustem.
Pomieszczenia sa troszke przyduze, a rozmieszczenie mebli i sprzetow sprawia wrazenie chaosu. Mysle, ze sprawia to pomieszanie styli, np, zeby nei byc goloslowna, popatrz na korytarz. Sciany i podlogi sa w ciemnym drewnie > czyli masz (uwaga wstawiam charakterystyczne slowo Alii) > RUSTYK. A meble sa? Nowoczesne, nie bardzo widzi mi sie takie wlasnie polaczenie. Jak juz takie mebelki, to jasne, pastelowe sciany, jesli juz drewniane sciany to ciezkie, stare meble. To samo w pozostalych pomieszczeniach.
Najbardziej widzi mi sie lazienka i sypialnia. Ta ostatnia w prawdzie troszke w burdelowych kolorach, ale przytulna przynajmniej.
Ogolem absolutnie nie moj styl, ale rozumiem, ze kazdy swoj gust ma i o gustach nie powinno sie dyskutowac.

riannon
23.02.2006, 14:13
Hmm...po troszku zgadzam się z konwallią. Ale mi się bryła podoba:) Tyle, że style są rzeczywiście pomieszane. Wnętrza są miejscami puste i tapety nie pasują do podłóg.

Cocco
23.02.2006, 14:36
Nie lubię tego typu domów.

Xia
23.02.2006, 20:47
No cóż, faktycznie bardzo kańciasty.Pomieszczenia są umeblowane bez ładu i składu np. w łazience obok toalety z 4eversimfantasy jest maxisowa umywalka.
Po za tym dlaczego za prysznicem jest lustro? :O.W kuchni troche mi przeszkadza ta roślina na środku pomieszczenia.Nie rozumiem po co w jadalni nad stołem, wisi samotnie jedna półka? Na rzucie widać, że wiekszość mebli stoi pod ścianami, środki pokoi są nie zagospodarowane.

Ogólna ocena: 5/10

Pozdrawiam :)

Pawlq
23.02.2006, 21:14
Hmmm...
Bryła 9/10 - Takie rozlazłe, ale fajne.
Korytarz 10/10 - W sam raz.
Łazienka 5/10 - Nic tam nie pasuje ale jest duża i to jest +.
Salon 8/10 - Za dużo pustych miejsc! Ale gustowne.
Kuchnia 6/10 - Pustka, nielubie takich. I po co ten stół?
Jadalnia 6/10 - Wszystko dobrze dopasowane, ale porozwalane meble.
Gabinet 9/10 - No wszystko na miejscu. Tam powinno być dużo przestrzeni. (Według mnie)
Sypialnia 10/10 - Wszystko ładnie dopasowane. Te łóżko...
Łazienka (2) 5/10 - To samo!
Ogród 8/10 - Przydało by się tam ogrodzenie a nie kosiarka!
Razem:
76/100 (7.6/10) - Jak (myśle że...) na pierwszy raz to dobrze. Lecz bym poprawił to.:)

Melicyanda
24.02.2006, 19:34
Mi się podoba;).Tylko ten saloooon...Buu...:)Ale jest ok 6,9/10:)

Angel com
24.02.2006, 20:48
Bryła okropna, w srodku fajnie, tylko ciut nacaiapane mebli, i jak na mnie zbyt zmeinny styl... Obrazów i innych rzeczy naściennych prawie wogóle nie ma... a ja cenię sobie takie rzeczy...

Plotkara12
18.04.2006, 21:25
Podoba mi się. 10/10!

Heavenly
19.04.2006, 11:16
Fajny domek , zmieniłabym kolorystyke salonu bo jest za brązowo i czasem za dużo wolnej przestrzeni ( chociaz ja tez tak czasem buduje ) , mogłas dac po prostu zdjecia z większego przybliżenia
7/10

NaNiKo
19.04.2006, 14:28
Mnie się nawet podoba. Bryła kanciasta ale nie mam większych zastrzeżeń. w korytarzu nie do końca podobają mi się ściany i podłoga. Łazienka ok., ale nie podoba mi się wiesak. Salon duży ale pusty....W kuchni nie pasuje mi kompletnie ten stół. Jadalnia ładna :) W gabinecie ten fotel jakoś tak... Sypialnia ładna, ale nie lubię okrągłych łóżek. Łazienka przy sypialni bardzo mi się podoba. Ogród.... troche pustawy.
Ogólnie nie jest źle. Dałabym 7,5/10

girlie94
19.04.2006, 18:51
Piszesz (a przynajmniej ja tak zrozumiałam), że ten dom budowała Twoja koleżanka, która NIE ma simsów. Jeśli faktycznie tak jest, to daję 10/10, ponieważ moja koleżanka chwali się, że ma simsy na działce, a kiedy jej pożyczyłam niedawno swoje nie potrafiła ich zainstalować, a kiedy z moją (nie)wielką pomocą się to udało, nie potrafiła postawić ściany :wacko: .

Jeśli jednak tak oceniać normalnie...

Całość działki (zagospodarowanie) jak na mój gust jest nawet, nawet - 10/10
Bryła: niezbyt mi się podoba... Z jednej strony jest to dość ciekawy kształ, ale... ja lubię takie "zwarte" bryły, a nie takie rozlazłe ;P 5/10
Wnętrze: pomieszane style, czyli wielki misz masz. Gdybym ja dostała taki dom, to owszem - zamieszkałabym w nim po "kilku" poprawkach - 7/10
22/30 - myślę, że nie jest źle, jak na osobę początkującą

misiek:)
19.04.2006, 19:37
Mi się nie podoba... Domek zbyt duży, a w środku... Heh. Ściany puste, mało ozdób, meble są WOGÓLE do siebie nie dopasowane. No, ale coż... To tylko moje skromne zdanie. Więc się nie zniechęcaj.