PDA

Zobacz pełną wersję : Dość nowoczesny dom państwa Kwiatek (clean) [BRAK ZDJĘĆ]


gruszka.
23.02.2006, 16:45
Witajcie!
Chcę przedstawić Wam zdjęcia mojego domu, według mnie najlepszego. Pierwszy raz pokazuje moje dzieło na forum.
Domek jest „czysty”. Nie ma w nim dodatków z sieci. Wykorzystałam obiekty stworzone wyłącznie przez firmę EA Games.
Zamieszkuje go młode małżeństwo z małym dzieckiem. Kilka zdań o nich:
- Agata Kwiatek – niska blondynka o niebieskich oczach. Uwielbia sporty, w szczególności: bieganie i pływanie. Kocha zwierzęta.
- Kacper Kwiatek – wysoki, dobrze zbudowany mężczyzna o kruczo czarnych włosach. Uwielbia: grać na komputerze i ćwiczyć.

W tym momencie Kacper dowiedział się, że zostanie po raz drugi ojcem. Tym razem urodzi się dziewczynka.
- Sebastian Kwiatek – mieszanka genów Agaty, z genami Kacpra. Czarne włosy, ale niebieskie oczy. Jak każde dziecko w jego wieku lubi układać klocki i grać na cymbałkach.






Pozdrawiam

akaj
23.02.2006, 16:50
PIERWSZA!!
To jest clean??A co robią te ananasy tam w pudle z innymi owocami??? A samochody?? Czy są z nocnego życia???
Daj linka do ściągnięcia.
10/10 Ale nie wiedziałam że można zrobić tak ladny domek z rzeczy maxisa.

gruszka.
23.02.2006, 16:53
Te ananasy są w "gołych" Simsach 2. A samochody - nocne życie of course.
Jak bym umiała to bym dała do ściągnięcia. Bardzo się cieszę, że chociaż komuś się podoba.

matwar
23.02.2006, 17:37
Szczerze ? jest pusto... Kafelki w salonie... Łazienka jest dość monotonna... Kafelkowe ściany w pokoju dzieciencym.... Troche burdelikowe kolorki w master sypialni... Siłownia też jest dość monotonna... Bardzo bardzo bardzo pusty dom, korytarze w szczegolnosci... Malo świateł i ozdob... Ogolonie dom to landara.. Słabo urządzony oródek... Ale może, może , może kiedyś, kiedyś, kiedyś, kiedyś uda Ci się wybudować coś porządnego... Mnie się nie podoba... Ale innym może tak... O tym nie piszę... :con:

gruszka.
23.02.2006, 17:41
Rozumiem. Tylko Maxis oferuje mało ozdób i tych badziewi. Ale dzięki, że chociaż ktoś się tą sprawa interesuje.
A dlaczego nie mogą być kafelki w salonie?

Rainbow
23.02.2006, 18:08
,Fajny domek...Ja uwieeeelbiam duże domki...Nawet jak by był tylko parterowy ale duży:)1000/10 :D

Pawlq
23.02.2006, 18:44
No więc:
Bryła 8/10 - Willa<?>
Wewnątrz 6/10 - yyyy... Ta podłoga w kuchni, przedpokoju i te na górze :(
Zewnątrz 9/10 - Ładne lecz za dużo nawalone.
Razem:
23/30 - Jest dobrze jak na "pierwszy na tym forum", ale troch niedokładny. :(

matwar
23.02.2006, 20:03
Rozumiem. Tylko Maxis oferuje mało ozdób i tych badziewi. Ale dzięki, że chociaż ktoś się tą sprawa interesuje.
A dlaczego nie mogą być kafelki w salonie?
Bo kafelki kojarzą się (może tylko mi :) ) Z zimnem... W salonie powinno być ciepło... Jakieś drewno... Lub dywan przynajmniej... :) Powodzenia :)

gruszka.
23.02.2006, 22:44
Matwar przy następnym domku o tym pomyślę. Dziękuje za szczerą opinię :)

Dsquared
23.02.2006, 23:18
A mi się podoba....;)
Bardzo ładny z zewnątrz taki klasyczny.....w środku...trzeba by było popracować ale też nie jest źle więc ocena 8/10 be be be xD lol

▫Molly▫
24.02.2006, 10:05
Ładnie, ładnie, ale tą kanapę to ja mam ściągniętą więc wątpie czy jest tak clean?!

gruszka.
24.02.2006, 10:15
Molly jaką kanapę? Wyłączyłam Zawartość zmodyfikowaną przed włączeniem simsów. Więc nie mam tam dodatków, poza skinami. Powiedz na którym zdjęciu...

matwar
24.02.2006, 15:14
Matwar przy następnym domku o tym pomyślę. Dziękuje za szczerą opinię :)
Proszę i powodzenia... :D

riannon
24.02.2006, 15:29
Hmm..dosyć dziwne..kafelki na ścianie w pokoju dziecka...i ta podłoga biało-szara w tym korytarzu. Nawet fajnie jak na clean:)

sasha fierce
24.02.2006, 17:27
Ładnie, ładnie, ale tą kanapę to ja mam ściągniętą więc wątpie czy jest tak clean?!

ludzie, czepiacie sie jakis zbednych szczegolow. jedna kanapa nic nie zrobi ;p

domek, willa - taka typowo amerykanska - bryla ladna, wrecz kolosalna. ladny ogrodek, garaz noi ten balkon tez niezly (chociaz ogrodzenie bym zmienila, troszkę nie pasuję do tego stylu) srodek kompletnie mi się nie podoba, kolorystyka jest tak dobrana, ze az sie zlewa. za to minus międzyinnymi. meble, meble, meble... maxis niby, ale dom z zenwtarz jest bardziej klasyczny niz nowoczesny, jak i umeblowanie - nie podoba mi sie ta mieszanka. troche pustawo gdzie niegzie, reszta wporzadku. -4.

miklika
24.02.2006, 19:41
Niepodoba mi sie to ze jest taki szary i ponury wrecz nieodpowiedni dla dzieci, dotego wszedzie kafelki. Za to bardzo podoba mi sie sypialnia rodzicow te kolory, podoba mi sie rowniez bryla
5/10

gruszka.
24.02.2006, 20:21
Nasty ten dom jest celowo zrobiony z przedmiotów maxisa.
Moim zamiarem było zrobienie go "clean". Przy włączaniu wyłączałam zawartość zmodyfikowaną, więc nie możliwe jest żeby znajdował się tam mebel pobrany z internetu

Angel com
24.02.2006, 20:52
Sypialnia ta czerwona najładniejsza... Choć na czyimś miejscu nie robiłabym czerwonej sypialni bo ten kolor nie koi wzroku, już prędzej jakaś zieleń (sypialnie chyba powinny być w jasnym kolorze). Nie podoba mi się, że ogród mało zróżnicowany, a bryła nieciekawa, jest clean co prawda... ale możnaby zrobić coś lepszego clean. Nie przepadam też za salami dyskotekowymi w domach...

akaj
27.02.2006, 14:00
Bo kafelki kojarzą się (może tylko mi :) ) Z zimnem... W salonie powinno być ciepło... Jakieś drewno... Lub dywan przynajmniej... :) Powodzenia :)

Mi też bo od kafelek jest zimno, i kafelki są zimne.

Choco
27.02.2006, 16:42
OMG to nie dom jest tylko willa! Ile ty kasy na to wydałaś?! Pozatym cleany mi się kojarzą z małymi, przytulnymi domkami, a ten tu jest nie dość że duży (dużo za duży :P ) to jeszcze pusty. Nawet gdybyś nie dawała kafelek tylko np. parkiet albo dywan i zmieniła tapete na ścianie na jakiś ciepły kolor zrobiło by się bardziej przytulnie i ciepło! No cóż, próbuj dalej w końcu do odważnych świat należy :)

NaNiKo
27.02.2006, 18:55
Podoba mi się. Tylko kafelki w pokoju dziecka mi się nie podobają (na inne nie zwróciłam uwagi)
Daje 9/10 ;) (hehe, moje domki są o niebo gorsze :P )

Chocolatté
27.02.2006, 19:56
No, mnie się nawet podoba. Dużo fotek - a ja to lubię. ^^ Ładny jest, nie powiem, ale coś mi w nim przeszkadza... Nie podoba mi się tapeta w pokoju Sebastiana. Dla mnie to ona pasuje do łazienki. ^^ A pokój córki jest za różowy. Ale ogólnie jest fajnie. I like it. ^^ 8/10.

gruszka.
28.02.2006, 19:35
Bardzo dziękuję wam wszystkie słonka i nie słonka, gwiazdeczki i perełeczki.
Chocolatté ja również uwielbiam jak w postach jest dużo zdjątek. Dużo ciekawiej się ogląda i poznaje się każdy zakątek domku.

Dziękuje za ocenki, nawet te niepozytywne mnie nie zniechęcą. Napewno pokaże drugi dom, niebawem. Jak tylko zagram w simsy -> brak czasu na nic :)

Figgy
02.03.2006, 18:24
Ło kurczę, tych zdjęć jest tyle, że aż łepetynka boli xD.
Hm, nie wiem czy mogłabym się zgodzić z tym, że ten domek jest nowoczesny - raczej oryginalny i nieco kontrowersyjny.
A czy jest ładny ? Taki sobie.

Anex
05.03.2006, 12:08
Super dom.Przestrzenny i wogóle dobrze,że nie jest taki zawalony niepotrzebnymi meblami.Daje 10/10 i nawet więcej
:D :D

gruszka.
05.03.2006, 20:11
Bardzo dziękuję za ocenki. Te pozytywne i te mniej :)
Wielkie THX, komentujcie jeszcze, komentujcie...

Louisse
06.03.2006, 10:56
Nom... ale domek :P Najbardziej lubie w nim to, że jest CLEAN bez ściągniętych rzeczy ;) ;) Nie jest za bardzo w moim stylu, ale ja sama lepiej nie buduje...eh;/

Twain
16.04.2006, 20:50
Mi sieee dooomeeek pooddooobbba ale po pierwsze
a)Kafelki w pokoju dzieciecym wygladalo jak izolatka :D
b)skąd wziełas taką lodowke brązowo-złotą ?
c)ładnie urządziłas salon tylko jakos tak..dziwnie XD nie to mi nie przeszkadza :P

ocena 9,5/10 za kafelki u dzieci i jeszcze jedno troszke glupie ze w czesci 1 obilas zdjecia kibla w nocy (chyba w 1 =D)

tehnik zapylacz 4#
18.04.2006, 16:09
Pikny domek wszystkie masz pikne doruwnujesz Eweline

Koniczynka
26.06.2006, 09:08
bleh :P
uwazalam ze stac cie na wiecej
po zobaczeniu domka z zewnatrz myslalam ze wnetrze bedzie gownie sliczne a tu
klapa
3+/10

asia23170
26.06.2006, 11:25
Mówcie co chcecie ale mi się ten naprawde bardzo bardzo bardzo podoba.Jest poprostu boski,a ten pokój z rozrywką.....można tylko pomarzyć.Naprawde nie mam słów,wszystko mi sie podoba,ocenka oczywiście 10000000000000/10. Pozdrawiam wszystkich :* :) B)

Valle
08.02.2008, 18:25
najbardziej podobaja mi sie ujecia z pokojowka hehe;) dom bardziej klasyczny niz nowoczesny ogolnie mi sie podoba 8/10

shiyo
08.02.2008, 18:37
mi . się podoba piękny . ;] 9.5/10. [ za te kafelki . ] ale . jest good a powiem więcek jest very very good .

pozdro .

Ancalimë
08.02.2008, 19:21
Nawet, nawet parter może być, ogród prześlicznym a piętro jest porażką. Za dużo kafelek... xP . Ten telewizorek jest z nocnego życia???

V235
08.02.2008, 20:06
Domek nawet ładny,ale nie pasuje mi ten "taras" nad garażami...
W środku tez ładny ale niektóre pokoje są jak dla mnie da duże,i jest w nich za mało mebli...
7/10

gruszka.
08.02.2008, 20:10
Jeeezu kochany, mój stary dom. Nie oceniajcie, jest totalną masakrą : PP

monika55
08.02.2008, 20:44
Jeeezu kochany, mój stary dom. Nie oceniajcie, jest totalną masakrą : PP
Haha Nie obraź sie ale racja :PP Jak an domek clean to można zrobic lepsze ( od razu nei sadzic ze wuazam sie za lepsza czy cos) . Po prostu wydaje mi sie ze stac cie na duzo ladniejszy dom :) Pozdr.

Sun_rise
08.02.2008, 21:46
Elegancki szafki w kuchni nie pasują do nowoczesnego stołu (na tej podstawie wpadek było więcej), nie podoba mi sie połączenie czerwonego z różowym i ta barierka przy głównych drzwiach...Irytuję mnie również niektóre "gryzące" się porycia podłóg lub ścian. 5/10

kotek23
09.02.2008, 16:23
Bardzo mi się podoba. Tylko jedno ale:
Kafelki są fajne, ale w domku jest ich trochę za dużo.
Ale i tak daje: 10/10 bo to mały błędzik.

Auroella
09.02.2008, 16:36
Nie przypadł mi zabardzo do gustu , za dużo białego wszędzie , jednak z zewnątrz bardzo ładnie się prezentuje.
Sypialnia małżeństwa też taka cała różowa ,Kacper pewnie czuje się tam nieswojo ;p ale to taki drobny szczegół.

björn borg
09.02.2008, 16:45
6/10 nie chce mi się pisać

Weronka-Werka9
11.02.2008, 19:41
Fajnie że ta cureczka będzie się nazywała właśnie "Weronika" bo to MOJE imie!! :D Jak ja się cieszę!!
A co do domku to bardzo mi się podoba... :)

avenly
11.02.2008, 19:58
No cóż w takim razie w jakim dodatku dochodzą te ananasy?? :P.Nie podoba mi się,bo jest taki surowy, mało przytulny... 5/10