PDA

Zobacz pełną wersję : Marzenie Kash. [BRAK ZDJĘĆ]


Kash
24.02.2006, 11:18
Marzenie Kash

Ostatnimi czasy moi rodzice zainwestowali w przecudnej urody działeczkę. Że niby inaczej to trzeba będzie coś płacić, czy cośtam. Opcje na przyszłość:
a) sprzedanie działeczki za kilka lat
b) wybudowanie domeczku za kilka(naście) lat.

Oczywiście mnie samej o wiele bardziej podoba się opcja numer Dwa. Tak więc ostatnimi czasy siadając nad moimi Simami postanowiłam wybudować wymarzony domek dla mnie i rodziców. Nie sądzę, żebyśmy mogli go przenieść do świata realnego, bo nie ma garażu, więc tacie domek się nie spodoba. Ja jednak z chęcią bym w takim miejscu zamieszkała.
Dobra, nie nudzę wam tu, tylko daję zdjęcia, bo tylko na to czekacie, no nie? Podejrzewam nawet, że gdzieś się dopatrzycie moich klonów. Tzw. mnie, taty i mamy.
Zaczynamy.
Na sam pierw – nasza kochana rodzinka. Nie wiem, czy jesteśmy podobni do oryginałów pod względem rysów twarzy, jednak na pewno pod względem fryzur.
A oto nasz domek z przodu. Niestety, auto się trochę nie zgadza, bo mamy srebrnego forda Focusa. A tu takie pomarańczowe cuś. Pech.


Widok domu z tyłu, a raczej – z boku.


Dom w nocy.


Rzucik.


Mmmm… weranda?


Wiatrołap połączony z miejscem do zmieniania butów.


Jadalnia i kuchnia.


Kącik taty – laptop itede.


Salon z kominkiem i rogówką.


Telewizor i wieża.


Łazienka.


Sypialnia.


Mój pokój, z bałaganem, bo jak wszystkim wiadomo, kocham pluszami i bałaganiara ze mnie.

I na końcu – ogródek z boku.


Ech. Znowu nie mam wełny.

Cocco
24.02.2006, 11:32
Ładny, bardzo. Tylko te białe ściany w kuchni i salonie mi nie pasują. Aaa... I zapewne wymaga NS? Szkoda, chętnie bym go ściągneła.

OlaSims2
24.02.2006, 12:32
No piękny domek, taki realny :) Bardzo mi się podoba :D 10/10 :D

Mateo
24.02.2006, 15:12
super ten domek podoba mi się i to bardzo :) dasz do sciągnięcia?? a i mam pyt. odnośnie kilku mebli, ale to już na PM

riannon
24.02.2006, 15:33
Powiem, ze bardzo mi się podoba:) Śliczny jest i ma swój klimacik.

Cocaine
24.02.2006, 16:38
Kash, pozwolisz, że dasz to do ściągnięcia, a ja sobie zamieszkam w twoim domeczku :>

Pawlq
24.02.2006, 17:57
Ok Zaczynamy:
Bryła 10/10 - Podobają mi się takie "rodzinne"...
Weranda 8/10 - Trochę mała i brakuje takiej pożądnej ławki.
Kącik do zmiany butów nie podlego ocenie.
Kuchnia i Jadalnia 9/10 - Kuchnia troszkę malutka, a w jadalni te kszesła...
Kącik Taty + Salon 9/10 - Kącik pasuje, a salonie dlaczego ten telewizor jest tak daleko?
Łazienka 10/10 - Wszystko OK.
Sypialnia 9/10 - Ta pościel nie pasuje.
Twój Pokój :):) 9/10 - No troche ten bałagan...
Ogród 9/10 - Troche za mały!
73/80 - Jest OK. Świetne itp.

miklika
24.02.2006, 19:33
Bardzo mi sie podoba ten domek sama z checia bym w nim zamieszkala :D
Jest bardzo funkcjonalny, bardzo spodobala mi sie weranda ale niewiem dlaczego poprostu wpadla mi w oko

9/10

Angel com
24.02.2006, 20:43
Piękny domecek, szkoda, że nie wymarzyłaś sobie ogrodu takiego bardziej różnorodnego... byłoby cudnie, ale cóż to twoje marzenie... Fajna bryła, tylko nie podoba mis się, że do bramy og ogrodu wchodzi się przez podjazd .Ogólnie gites...

Outrageous Honey
26.02.2006, 10:24
Cód, miód i orzeszki! Piękny domek:)
Wszystko takie w środku realistyczne!
Jednym słowem: Good Job!
Najbardziej podoba mi się twój pokój^^

Ps. Skąd masz łóżko rodziców?

konwallia
26.02.2006, 10:31
Kuchnia, jadalnia i kacik kanapowy w rogu... powalily mnie z nog... az mi dech zaparlo... To jest boskie. Nic wiecej nei napisze ;)

akaj
26.02.2006, 10:39
Kash, daj do ściągnięcia chętnie moja rodzinka zamieszka w twoim domu, ale jaki dodatek jest potrzebny??

Kash
26.02.2006, 11:22
łóżko rodziców, jak i zresztą cała sypialnia, pochodzi z www.aroundthesims2.com sypialnia nazywa się Modern Line Bedroom(s).

Niestety, domku chyba Wam nie spakuję. Już lecę opisywać problem w dziale Problemy z Grą.

Mateo
26.02.2006, 11:48
Niestety, domku chyba Wam nie spakuję.
szkoda :( :(

wacia
26.02.2006, 21:32
no i znow moj ulubiony kolor ^^
Domek sliczny,chociaz w salonie troche za duzo tych 'foteli'.
10/10

Choco
27.02.2006, 17:17
Och... Śliczny!! Masz bardzo dobry gust. Też bym chciała w takim mieszkać w realu! Możesz go spokojnie nazwać "Marzenie Kash i Agipy" :P

Wika
27.02.2006, 19:48
Ołaaa, to jest boskie i strasznie realistyczne! Szkoda, że nie dasz do ściągnięcia, bo chętnie bym w Twoim domku zamieszkała. A najbardziej podoba mi się Twój pokój i sypialnia... :)

Vivatte
28.02.2006, 13:37
Pinkny :) Też bym w nim zamieszkał.

Figgy
02.03.2006, 14:51
Hm, bryła domu zwykła, często spotykana, prosta.
Ogólnie dom mi się podoba, chociaż z pewnością coś tam bym w nim zmieniła, ale mimo to sprawia wrażenie ciepłego i rodzinnego. No może z wyjątkiem paru pomieszczeń, np. salonu czy kuchni.
A co do ogródka - trochę pustawy i ... bez wyrazu (?). Nie wiem jak to określić. Po prostu - nic mnie w nim nie "pociąga". Jest, bo jest. Myślę, że przydałoby się dorobić jakiś mały staw z uroczymi roślinkami :).
No. To chyba na tyle.