PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwny domek:P [BRAK ZDJĘĆ]


Estera
25.02.2006, 17:30
Oto mój pierwszy domek: "Dziwny domek" lub " Dom na wodzie"-w dzielnicy "sąsiedztwo dziwnych domów". Zdjęcia mogą mieć słabą jakość, ale myślę, że coś zobaczycie;P. Zapraszam do oglądania i komentowania, na początek właścicielki domu:

Mama-Ellie Woods i córka-Kristin Woods.
Ok zaczynamy od widoków "z powietrza":
Dzień:

A teraz wchodzimy do domu:


Kuchnia na parterze:

Łazienka* Kristin:

Pokój Kristin jest nieco dziwny, nie wszystko do siebie pasuje, ale o to chodzi!:

A teraz wychodzimy na malutki taras:

Idealne miejsce dla młodej artystki!


A teraz przedpokój na piętrze**:


Łazienka pani domu:


Widok na pokój Ellie z łazienki:


A oto pokój Ellie w całkiem innym stylu niż pokój Kristin:


Widoki na balkon Ellie:



Teraz zdjęcia w nocy:
Parter:


Piętro:


Tył domu:



Pokoje są bardzo małe, wbrew pozorom, trudno było mi robić zdjęcia.
*Łazienka Kristin ma wannę tylko nie zrobiłam jej zdjecia, sama nie wiem czemu.
**Na tym zdjęciu nie ma schodów ale jak mówiłam, trudno było mi robić zdjęcia w bardzo małych pokojach. Próbowałam na kilka sposobów i nie udało mi się.

Dzięki za uwagę, niestety nie dodałam linku do ściągnięcia bo nie wiem jak:)

Margierytka
25.02.2006, 17:53
Dziwny domek - pomieszanie z poplątaniem a jednak dośc harmonijne. Żeby nie ta podłoga w łazienkach i kuchni, byłoby doskonale. Cieszę sie, że nie boisz się eksperymentować z materiałem. Urocze tarasiki. Urocza klasyczna sypialnia w drewnie. No i powódż dookoła. Ja bym co prawda tą powódź lekko zadrzewiła. Ale i tak to jest kolejna udana I produkcja. No widzę, że utalentowani architekci wyrastają nam jak grzyby po deszczu.

Apostołka
25.02.2006, 18:15
Zdjęcia mogą mieć słabą jakość, ale myślę, że coś zobaczycie
Tak na marginesie, to te zdjecia sa tak doskonalej jakosci, ze nie wiem, co tu moze byc niewyrazne. A domek jest fajny. Oryginalny, "dziwny" to fakt. Ale calkiem mi sie podoba. 8/10 :P

CoRnEliA :)
25.02.2006, 18:38
rzeczywiscie domek jest dziwny, barek na balkonie... hehe

riannon
25.02.2006, 20:16
Rzeczywiście dziwny:P Ale przez to, ze jest dziwny to jest taki fajny i śmieszny. Daje 9,5/10:P Ten flaming na ścianie nie jest wyjatkowo gustowny:P

Estera
25.02.2006, 20:19
Tak na marginesie, to te zdjecia sa tak doskonalej jakosci, ze nie wiem, co tu moze byc niewyrazne.

Na moim komputerze wyglądały jakoś niewyraźnie:) ale cieszę się, że tu są dobre.

AgnessMagness
25.02.2006, 20:22
Mi się ten dom nie podoba :/. Przez to jeziorko i jest "krzywy" jakiś. Dam 4,5/10.

Estera
25.02.2006, 20:28
...że Ci się nie podoba. Jeszcze popadłabym w samozachwyt:P:)
AAAA i zapomniałbym! Jak zrobić link do domku?? Tzn. jak sprawić, żeby inni mogli go ściągnąć?

Margierytka
25.02.2006, 20:34
Spakować domek do pliku i wsadzic na rapidshare.de - komendą upload. Po zakonczonym uploadzie rapidshare wyswietli link do Twojego domu. Albo wysłać go na Maxisa - spod gry - podac nam link do Twojego profilu.

konwallia
26.02.2006, 10:00
Noo, calkiem szalona budowla wyszla. :) Za niedlugo bedziesz miec range "Rayne - szalony budowniczy) :D Moze bez ladu i skladu ten dom, ale tchnie jakims optymizmem, ze az mi sie smiac chce jak go ogladam ;) Fajny pomysl z ta woda na zewnatrz, ale ladniej by to wygladalo gdyby byly jakies krze i drzewa. Fajna kuchnia ci wyszla... mmm... w reszcie nie podoba mi sie za bardzo polaczenie tapet z podlogami, ale i tak jest zabawnie i calkiem sympatycznie. A o to przeciez chodzi, no nie?

akaj
26.02.2006, 10:41
Domek ładny ale jest za dużo wody wokoło niego, co mi sie nie podoba.
5/10
A jakby nie było tak dużó wody do okoła to by było 9/10

Estera
26.02.2006, 11:07
Noo, calkiem szalona budowla wyszla. :) Za niedlugo bedziesz miec range "Rayne - szalony budowniczy) :D ?

Nie mam nic przeciwko:):P Właśnie skończyłam linkować drugi domek- bardziej spokojny:), niedługo będzie zamieszczony:)