PDA

Zobacz pełną wersję : Mój drugi dom! Czyli zaciszny i stylowy dom. [BRAK ZDJĘĆ]


Estera
26.02.2006, 18:53
Z radością przedstawiam Wam mój drugi dom. Jest o wiele spokojniejszy od poprzedniego, zresztą sami zobaczcie:

Zaczynamy od widoków z daleka:


Tył:


Bok:


Rzuty z góry:


Piętro:


Parter:


Wchodzimy!




Na początek kuchnia połączona z jadalnią:


A oto mały kącik gdzie można wypocząć:


Taki mały rzut:



Idziemy na piętro*:



Na piętrze:


Oto przedpokój:




Łazienka:


Sypialnia:



Nowość! Telewizor wisi na suficie!!


Schodzimy na dół i wychodzimy do ogrodu:




W ogrodzie znajduje się wiele drzew, krzewów, kwiatów. Można tam przysiąść na ławeczce i pomarzyć wsród pięknych okoliczności przyrody. Dla bardziej aktywnych: spacer alejkami.

Teraz dom w nocy:

*Schodów nie mogłam zamieścić, bo nie dało się zdjęcia zdobić. Widać je na innym zdjęciu.

Dziękuje za oglądnięcie:)
Link do domku jest TU (http://rapidshare.de/files/14267717/Zwyk_y_dom.Sims2Pack.html)
Uprzejmie proszę o powiadomienie mnie jeśli ktoś ściągnie dom.Pozdrawiam!

konwallia
26.02.2006, 19:03
No i mamy miejska kamieniczke. :) Tak jakos mi sie kojarzy. A ja lubie takie kamieniczki. Czyli pierwszy plusik leci na Twoje konto. Fajny ogrodek, tzn urzekly mnie te wydeptane sciezki... Drugi plusik laduje na Twoim koncie. Kuchnio-jadalnia w brazach... To konwallie lubia najbardziej. :) > Trzeci plusik dla Ciebie. Duzy minusik za pasiasta tapete w kaciku wypoczynkowym.. brrr... nie podoba mi sie nic a nic. W zupelnosci nie pasuje do pomaranczowej kanapki. Ale i tak jest wiecej plusikow niz minusikow, jest dobrze.

riannon
26.02.2006, 19:29
Domek rzeczywiście stylowy. Ma swój klimat. Podoba mi się. Natomiast miałabym parę zastrzezeń:
-nie podoba mi się barierka przy schodkach
- nie pasuja mi tu ten nowoczesny fotel i ta tapeta nad nim
-telewizor w sypialni..uhh..jak ja tego nie lubię:P Juz pomińmy to, że wisi w powietrzu.

Harpsichord
26.02.2006, 20:31
...ładny, ale mam jeden minus - świeczki... Wyglądają tak, jakbyś nie miał (miała?) co wstawić. Ale za całokształt dam 7/10.

Estera
26.02.2006, 21:33
Miałabym:P Te świeczki to był pomysł mojej siostry:)

Aha, Perełka-13- to ta technologia itp:P Już telewizory lataja w powietrzu. Właściwie ten telewizor ma wisieć.

Estera
03.03.2006, 12:51
Link dodany! Wątpie, że ktoś ściągnie ten dom, ale link daje:) Jest on w poście. I prosze mnie powiadomić jeśli ktoś ściągnie mój dom w co wątpie.