PDA

Zobacz pełną wersję : Leśna Cukiernia u baby jagi :D [BRAK ZDJĘĆ]


Figgy
02.03.2006, 10:26
Tak jak już gdzieś pisałam wczoraj polazłam zbudować cukiernie xD. Może jakoś za specjalnie mi nie wyszła, ale i tak uważam, że jest.. Urocza :). Wewnątrz już, co prawda mniej, ale to przez to, że całą "energię" wyładowałam na zewnątrz :P.
Hm no i w tych "chłodziarkach" chciałam umieścić ciasta, ciasteczka itd., ale nie mogłam dojść do tego jak to zrobić xD No i wyszły bez. Może to właśnie przez to moja cukiernia niezbyt przypomina cukiernie... No, ale mam nadzieję, że wam się ona spodoba :). Mi przypadła do gustu :).
A i sorx za ten samochód, ale nie mogłam go nigdzie wywalić :).

Cookie
02.03.2006, 10:50
Wydawać by się mogło, że chciałaś osiągnąć taki, wiejski klimacik (o czym najlepiej świadczy niepokojąco spokojny oślaczek przed domem), jedna mnie osobiście nieco zabiła ta kopuła -wygląda jak obserwatorium astronomiczne przez przypadek umieszczone w gospodo-cukierni. Co dalej: połączenie tych kwiaciastych tapet z zewnętrznym wizerunkiem budowli wygląda mniej więcej jak "gospoda u babci Halinki". Wtedy znowu widzę nowoczesną łazienkę... zbyt nowoczesną, a potem znowu coś na wzór prostej gospody. Przy wycieczce od osiołka do łazienki zachwianie emocjonalne murowane.
Podsumowując: poszczególne strefy bardzo fajnie urządzone, ale razem wyglądają już gorzej.

Aϊda
02.03.2006, 11:48
Czy ja dobrze widze? ;;>> Dach z Biznesiku? Oh, ah! Masz juz Biznes O.o ?!
Tez chceee ;>

ok przejdzmy do domku. Wiec ladnie, pieknie, co tu dodac? 10/10

Margierytka
02.03.2006, 12:09
E no fajne toto. Naprawdę. Urocze są te zarośla, stawek i mosteczek. Co prawda kopułka jest faktycznie jak z obserwatorium, ale klimacik to to trzyma. A propos w sanitariatach daj ściany z desek, a podlogę z kamienia... Jakiś ciemno beżowy marmurek i będzie o niebo lepiej

Loczek
02.03.2006, 12:22
Ach, jak dawno domków nie oceniałam xD

Na zewnątrz:
Ogród jest ładny, kształt domku również, ale co do tej kopuły. Faktycznie wygląda jak obserwatorium tylko lunety brak xD
Kolorystyka dobrze dobrana. Udało ci się stworzyć ten wiejski klimacik.

Wewnątrz:
Nie podoba mi się to połączenie. Kolorowe tapety i drewniana podłoga. Jakoś tak nie pasuje. Do łazienki i kuchni nic nie mam, gdyż podobają mi się :>

Ogólnie dom jest ok.
9/10 xD

Pawlq
02.03.2006, 13:43
No fajne!
Tylko po co ten poker?
9/10
PS: Zazdroszcze ci że masz Własny Biznes.

Figgy
02.03.2006, 14:01
Poker ? Dla rozrywki :P. Nie miałam, co tam "wtrynić", więc wsadziłam to. :)
A propos tej kopuły... No, bo ona jest taka okrąglutka i w ogóle śliczna, że nie mogłam się powstrzymać żeby jej tam nie umiejscowić xD. Jak mi się już coś spodoba to wiecie :D. Musi to być gdzieś na widoku :P.
Hmm, a co wy na to żeby do zwykłej cukierni dołączyć obserwatorium... "Leśna cukiernia i obserwatorium u babci Halinki".. Hm.. LOL :P
Dzięki za wszystkie miłe i te mniej miłe komentarze i czekam na dalsze ocenki.. :)

Cocco
02.03.2006, 14:07
Veri mi się podoba. Chętnie bym sobie taki wtryniła do gry ;).
Mi to bardziej przypomina kawiarnię, ale co za różnica xD.

kira1992
02.03.2006, 14:21
Baaardzo ładna parcela. Najbardziej mi się podoba ogród. Osiołek i konik też są gites!!! Nie podoba mi się tylko ubikacja. Jakas taka ciemna jest ta ubikacja. Ale całokształt super. Możesz mi napisać jak zrobiłaś dach?????????

konwallia
02.03.2006, 14:32
Ladny dziki, ale uroczy ogrodek... ah... wonderfull :) Domek robiony widze juz w biznesie... ale Ci fajnie. :) Tylko te dachy takie troszke masywne, ze az przytlaczajace... no... moze przesadzilam, ale takie basniowe troche :) No, to jest dobre okreslenie, caly budynek w basniowym orientalny stylu, troche jak z tysiaca i jednej nocy... Mozne nie idealne, ale ladne :) Ma ten twor twoj klimacik, oj ma. I o to przeciez chodzi.

Figgy
02.03.2006, 14:36
Hm, no bo to w sumie cukiernia z kawiarnią :).
A dach jest z TS2 WB ;).
No tak, dach trochę duży, mnie też to wkurzało, ale nie dało się mniejszego :/ Bo jak już to albo był za mały albo właśnie taki jaki jest. No to raczej lepszy jest już taki... :).

Sacline
02.03.2006, 14:44
super ale zadziwia mnie jedno...poco telefon?

1o/1O

:):):):):):)

ps:zamiawam bryłkę (są jakieś dodatki do NS i NŻ??)na jutro

Figgy
02.03.2006, 14:54
Telefon ? A czemu nie miałoby go być ? Przecież tak fajnie wygląda ^^.

Calintz
02.03.2006, 17:18
Bardzo ładna parcelka. Widze że zrobiona już w WB :) zazdroszcze ci bo ja jeszcze nie mam :1smutny: . Dobra nie będe się użalac nad sobą :D Jedyne co mi sie nie podoba to łazienka i ten dach...faktycznie przypomina mi obserwatorium astronomiczne. I tak jest nieźle, moja ocena to 9/10 baardzo dobrze:) :1smutny:

Pumcia
02.03.2006, 17:20
Super, tylko ta kopuła... . 9/10.
ps.ten samochód to ściągany?

Outrageous Honey
02.03.2006, 17:30
Kolejny powód dla którego muszę mieć WB :P
Normalnie cód, miód i orzeszki^^
Znakomite połączenie mebli wsio-wiejskich i nowoczesnych.
Daj do ściągniecia. Jak będe miała WB to sobie ściągne *_*

Figgy
02.03.2006, 17:45
Z tą kopułą to już wyjaśniałam - jak coś mi się już spodoba to nie patrzę czy to pasuje czy nie tylko "wsadzam" gdzie popadnie xD.
Samochód ściągnięty.
Ok, postaram się dać domek do pobrania, cieszę się, że podoba wam się mój "wytwór" :).

riannon
02.03.2006, 18:03
Nawet ładnie. Chociaż nie pasują mi te kafelki i podłoga w łazience. Po co tam jest przewijak?? Fajny mostek, co prawda trochę krzywy, ale pomińmy to :P Podoba mi się ta tapetka w pierwszym pokoju. Jest sliczna:) ALe klimacik to ta cukiernia ma:)

UnknowN
02.03.2006, 18:09
Powinienem napisać:
"Weź tu tego nie pokazuj, bo ja dopiero jutro będę miał własny biznes i działasz mi na nerwy..."
Ale wcale tak nie mówie.

A oprócz tego... Bardzo ciekawy domek. Nieładny dach, ale umiem zrozumieć chęć wypróbowania wszystkiego...
Styl trochę "archaiczny", ale tak w ogóle to jest dobrze...

UN

Figgy
02.03.2006, 18:11
No tak, wiedziałam, że w końcu ktoś zauważy ten troszkQ krzywy most. Ale uwierzcie mi - prostszego dać się zrobić nie dało ;).
A przewijak ? No to chyba każdy wie, do czego służy :). Myślę, że raczej tam się przyda, a po za tym całkiem ładnie tam wygląda, nieprawdaż ? :P.
Yhym, a co droga Perełka ma do kafelków i podłogi w łazience? Bo ja nie wiem, wg. mnie bardzo dobrze wyglądają, no i pasują tam.

missy91
02.03.2006, 22:32
Jest poprostu prześliczna , cudwona i piękna ..masz tego talenta :D Ocena 10/10 :P

Simcia
03.03.2006, 08:14
Ludzie! Pomórzcie! Kocham budować domy w Simsie 2, ale znam bardzo mało kodów!!! Jak na przykład ustawić prezdmioty skosem?? Albo jak zrobić dach, taki jak na tych zdjęciach domu baby-jagi? Jak zrobić szklany dach? Błagam, pomóżcie!!! ;( ;( ;( ;( ;( ;( :( :( :( :( :( :( ;( ;( ;( ;( ;( :( :( :(







PS Ładny domeczek ;P ;P ;P

Marei
03.03.2006, 08:27
Ludzie! Pomórzcie! Kocham budować domy w Simsie 2, ale znam bardzo mało kodów!!! Jak na przykład ustawić prezdmioty skosem?? Albo jak zrobić dach, taki jak na tych zdjęciach domu baby-jagi? Jak zrobić szklany dach? Błagam, pomóżcie

Kody masz dziale o TS2, żeby zrobić taki dach musisz mieć dodatek Własny biznes, a do szklanego dachu potrzebujesz szklanej podłogi.

A domek mi się podoba, chcętnie bym kupił takie cóś moją simką ^-^.

Simcia
04.03.2006, 17:29
Kody masz dziale o TS2, żeby zrobić taki dach musisz mieć dodatek Własny biznes, a do szklanego dachu potrzebujesz szklanej podłogi


No ale skąd szklana podłoga?

Wika
04.03.2006, 17:36
Jezu, ściągnij sobie z neta ale problem :fist:

Figgy
04.03.2006, 17:57
Sorry, ale to chyba nie ten temat, nie?! No właśnie. A sio ->http://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=68 :) ! :P

DoRX =P
05.03.2006, 10:09
Z zewnątrz wygląda naprawdę prześlicznie a ten mostek mmmmmm paluszki lizać. =)) Doznałam jednak lekkiego szoku jak zobaczyłam tą kopułę strasznie mnie przygniotła. W środeczku natomiast raczej mało przypomina to cukiernie ale klimacik jest. Pominę jednak tą łazienkę mając nadzieje, że ją jeszcze poprawisz tak więc 9/10 =) :)

Bad_Peter
05.03.2006, 20:52
Bardzo fajny sklepik xD Bardzo mi się podoba. Bryła bardzo ciekawa i oryginalna. Ogród cudowny, Wnętrze też nieczego sobie. Najbardziej chyba podoba mi się ten niewinny osiołek stojący niedaleko.
Moja ocena 9/10 :) :) :)

Louisse
06.03.2006, 10:35
A mnie się podoba ten osiołek na zewnątrz i w ogóle roślinki, w środku też fajnie, ale to duże pomieszczenie jakieś takie nie w moim stylu. Chyba nie pasuje mi styl Baby Jago <lOl>