PDA

Zobacz pełną wersję : Czy warto w ogóle "TO" kupić?


Madi_girl
02.03.2006, 16:55
Bo cena TSWB jest zbliżona do pozostałych, a ja zastanawiam się czy warto tak właściwie to kupić. Więc mam pytanie, do posiadaszy gier, bo nie bardzo mnie interesuje, że ktoś ma już plany sklepodomków w 32-kartkowym zeszycie. Chciałabym się dowiedzieć tylko czy warto. Poprzednie części mnie raczej nie zadowoliły. Więc jak jest z tą?

Może też mała sonda, żeby się zorientować. Mogłam pewnie zadać to gdziekolwiek indziej, jak ktoś po mnie pojedzie, to miło mi. Nie będę przepraszała, bo to komiczne jest. Jak coś przenieść czy skasować i tyle.

I wiem, że są filmiki, zdjęcia itp. ale każdy chyba wie, co chęć sprzedaży potrafi zrobić. Dlatego licze na obiektywne zdania.

Still
02.03.2006, 17:21
Warto!!!!!!!!!!!

Mateusz22
02.03.2006, 18:10
pewnie ze tak .. glupi temat

Madi_girl
02.03.2006, 18:32
pewnie ze tak .. glupi temat

eee... głupi hmm.. tutaj bym polemizowała. Może Tobie każdy szajs można wcisnąć. Według mnie nie każdy dodatek od maxisa jest och super i ach świetny. Chyba, że Ciebie zadawala wszystko, to rzeczywiście "głupi" jest ten temat. Ja akurat nie śpie na pieniądzasz, nie mam zamiaru wydawać, według mnie sporo kasy, a to okaże się zbliżone do chociażby studiów, które na pierwszy rzut oka były idealne, a później okazało się, że są przereklamowane.

magda_909
02.03.2006, 18:36
No moim zdaniem warto.
Na początku jak weszłam do gry, to sie
wystraszyłam, bo nic nie umiałam zrozumieć,
ale teraz jest super :D. Dzień w simsach
szybko mija, bo trzeba nad
wszystkim zapanować. No zresztą, co ja będe mówić.
Według mnie warto.

Figgy
02.03.2006, 18:54
Moim zdaniem ta gra jest świetna. Przy wcześniejszych dodatkach, przyznam szczerze, że się trochę nudziłam. Gdyby nie rzeczy z netu, które jak wiadomo robią swoje, pozwalają nam tworzyć niezwykłe budowle, nie miałabym tam, co robić. Natomiast TS2WB dostarcza nam niezapomnianych wrażeń! Gra nie nudzi, wręcz trzyma w ciągłym napięciu. A te nju pierdółki po prostu powalają na kolana, są śliczne! Sam fakt, że można chodzić do fryzjera, czy produkować własne zabawki jest już bardzo zachęcający. Ogółem - naprawdę warto w to zainwestować.

nossace
03.03.2006, 20:02
Warto. Na studiach do dzisiaj żałuję że kupiłam. Nocne życie było już lepsze. Ale Biznes to jest spaśny. Dochodzą bardzo ładne ubranka i kilka świetnych fryzur. Można zamykać drzwi na klucz. Tworzyć zabawki, roboty i kwiaty. A potem je sprzedawać. No super poprostu ;p Polecam.

Melonka
12.03.2006, 16:53
Co tu dużo mówić wynik Sondy mówi : TAK...
Lecz, ty sama musisz pomyśleć, czy lubisz grać w tego typu gry , bo jeśli nie , to nie ma co kupować, ja lubię i uważam , że naprawde warto.

Ps. Nie martw się, ja też żałuje , że kupiłam TS2 NA studiach

filipw3
12.03.2006, 17:23
WARTO!Naprawde warto bo wprowadza mase nowości!

riannon
12.03.2006, 18:24
Warto, dochodzą ładne ubrania, fryzury i parę mebli.

Angel com
12.03.2006, 18:57
Ja uważam, że awrto, dochodzą kulaśne fryzurki i mebelki i oczywista możliwości (ja z ciuchów zadowolona nie jestem).

.:Patison:.
12.03.2006, 18:59
Ja też nie mam tego dodatku, ale zamierzam kupić i nie chcę kierować się opiniami innych... Niech WSZYSCY mówią, że nie warto kupować - ja i tak wydam te 70 zł, aby SAMEMU przetestować, a nie kierować się innymi... ;)

Kadia
12.03.2006, 19:16
Coś mnie chyba przekonacie do kupna tejże gry ;)

Ale nie wiem gdzie we Wrocku można znaleść TS2 WB w jak najtańszej cenie. Może ktoś mi podpowie???

Harpsichord
12.03.2006, 21:39
...na miarę NS. Warto!
O, też z Wrocka? Ja kupiłem w empiku po 79.90 i taniej nie widziałem :P .

Calintz
12.03.2006, 21:55
Zdecydowanie warto. Ten dodatek(przynajmniej mi) nie znudzil sie tak szybko jak poprzednie. Jest bardzo ciekawy i gra staje sie dzięki niemu bardziej urozmaicona i trudniejsza:)

Pawlq
12.03.2006, 21:57
Wiecie, wrto czy nie warto,
Każdy jak kto woli. Mnie się średnio podoba. Innym może mniej a może więcej.
Fakt, jest dużo dodatków ale szybko to się znudzi. Może możliwość zakładania własnych bizesów taka jest ciekawa, ale...
Mnie naprzykład napoczątku podobał mi się NS od NŻ(wtedy niebyło WB ) ale po pewnych czasie - NŻ i NS. Natomiast z WB jest coś innego. NŻ i WB mi się taksamo podobają, a NS tak z boku (ale mam wszystko zainstalowane)
Sorry za wykład :).

Lea
12.03.2006, 23:36
Szczerze mowiac jesli chodzi o nowe ciuchy i fryzurki to nie jest to znowu takie wielkie halo. Inna rzecz ze akurat te dodatki mozna sobie sciagnac z netu. Natomiast mozliwosc otworzenia sklepu czy innego biznesu, nowe interakcje, mozliwosci produkowania robotow czy zabawek O to juz jest cos :D
Inna rzecz ze po tygodniu gra raczej nie jest juz w stanie zaskoczyc. :con:

Guralka
13.03.2006, 08:02
Ja choćby był największy szajs, to i tak bym kupiła, bo mam wszystkie żeby mieć. Na studia moje simy prawie nie chodzą, WB mam od dnia premiery a nawet jeszcze nie otworzyłam żadnego biznesu, jeden sim był tylko raz na randce. No, ale ja mam czas na granie praktycznie tylko kilka godzin w tygodniu. Nie zachwycił mnie ten dodatek, ale jak dla mnie cena też nie jest specjalnie wygórowana (porównując np. do cen dodatkow z TS1) i uważam, że warto go kupić

Kass
13.04.2006, 10:14
Hej Madi_Girl! też siem zastanawiam czy to w ogóle warto kupować. Poprzednie części są raczej dobre(wg. mnie) ale słyszałam że ta jest strasznie nudna! Posdro! :con:

akaj
14.04.2006, 19:48
Warto:!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:

serendipity
14.04.2006, 21:42
moim zdaniem warto... Nie dlatego zeby miec wszystkie czescie bo prawdziwy fan ma wszystkie, ale dlatego ze ta czesc wprowadza wiele zmian do gry... W porownaniu do NS jest o niebo lepsze... A zreszta co ja bede pisal... To twoja kasa i ja nie mam prawa ingerowac w to co z nia zrobisz... Pozdrowienia :)