PDA

Zobacz pełną wersję : kod na szybkie zdobycie rang


VioletSoul
03.03.2006, 21:35
jesli ktos nie ma ochoty meczyc sie ze powolnym zdobywaniem rang polecam przetestowany i dzialajacy cheat: boolProp testingCheatsEnabled true/false (ten cheat byl juz omawiany ale w biznesie ma dodatkowe funkcje) po kliknieciu na sima trzymajac shift'a szukamy napisu spawn a potem badge juicer po kliknieciu pojawia sie mala lodka (uwaga jest naprawde mala i mozna ja przeoczyc) klikajac na lodke pojawiaja sie nazwy rang, po kliknieciu na nazwe pojawiaja sie trzy stopnie rang wybieramy ta na ktora mamy ochote i mamy pieknie wyuczonego sima :) milej zabawy

Wika
04.03.2006, 09:05
Och, dzięki w78r za pomoc :D

Kod z pewnością się przyda żeby mnie szlag nie trafił ;)

Vanillienné
04.03.2006, 09:29
Hm, no ja nie skorzystam.
Przecież zdobywanie rangi własną pracą to taka przjemność *_* Nie wiem, czemu chcecie sobie ją odbierać X>

NaNiKo
04.03.2006, 12:13
Ja narazie nie skorzystam, dopóki nie będe robić zakładu rfyzjerskiego. Chociaż zdobycie brązowej (chociaż) rangi np. w fryzjerstwie wydaje mi się straszne :P Ale wolę sama się pobawić.

diza
04.03.2006, 20:52
Z jednej strony ren kod był by fajny a z drugiej NIE...
Ale jak tylko znajde info o takim lub podobnych kodach
to odrazu editne i wpisze te kody :)))

VioletSoul
06.03.2006, 09:23
ja nikogo nie zmuszam do uzywania kodu sama zdobylam swoje rangi ciezka praca ale wiem ze jest przydatny np gdy musialam przeinstalowac simsy nie dosc ze musialam wybudowac wszystkie budynki od nowa to jeszcze zdobyc rangi to bylo meczace i denerwujace ;( wiec gdy znowu musialam budowac wszystko od nowu (kochany windows sie wywalal nie wiem po co wydaje na orginal skoro to szmelc ale coz :O ) chociaz do rang uzylam kodu :D

Artil
06.03.2006, 20:32
A mnie nie chodzi wpisuje dobrze potem klikam na sima z wcisnietym shiftem i D**a Prosze o pomoc

VioletSoul
06.03.2006, 20:55
A mnie nie chodzi wpisuje dobrze potem klikam na sima z wcisnietym shiftem i D**a Prosze o pomoc

mam nadzieje ze nie wpisywales calego kodu boolProp testingCheatsEnabled true/false bo potrzebny jest tylko kawalek boolProp testingCheatsEnabled true wlacza kod a boolProp testingCheatsEnabled false wylacza a shift trzymasz po wpisaniu kodu gdy klikasz na sima pozniej juz nie jest ci potrzebny sprobuj jeszcze raz moze sie uda
mam jeszcze cheat na punkty nagrodowe i inne w biznesie jesli jestescie zainteresowani to prosze o znak bo nie chce zasmiecec forum

Pawlq
08.03.2006, 13:26
A gdzie lódka się pojawia? Bo jej nie widze!

Harpsichord
08.03.2006, 13:35
...ten kod przydał, ale znałem go już wcześniej. Jak narazie "dodałem" tylko złote rangi sprzedaży i kasjerstwa :P .

VioletSoul
08.03.2006, 21:55
A gdzie lódka się pojawia? Bo jej nie widze!

lodka pojawia sie przy simie tam gdzie aktualnie bim stoi

filipw3
09.03.2006, 07:53
Ja tam z tego kodu nie korzystam bo moim zdaniem nie tylko psuje gra jak i ją pogarsza!

Pawlq
11.03.2006, 15:00
lodka pojawia sie przy simie tam gdzie aktualnie bim stoi
Nic nie ma!!!!

VioletSoul
11.03.2006, 15:04
Nic nie ma!!!!
mam pytanie czy sim byl wolny od wszelkich polecen? bo lodka pokaze ci sie gdy sim stoi jak niemota i czeka na polecenia zazwczyczaj lodka pojawia sie przy jego nogach chyba ze nie ma miejsca to moze pojawic sie troche dalej

Pawlq
11.03.2006, 18:28
Już dobrze jest.
Miałem białą podłogę i nie zauważyłem.

dalva
11.03.2006, 18:46
Ja to Was nie rozumiem. Co Wam daje gra z kodami? Przecież to psuje cała zabawę! Czy nie wspaniale samemu dojść do wszystkiego i prowadzić sima przez życie bez sztuczek? :)

MayerBoss
11.03.2006, 18:56
Kiedys tak grałem ale teraz siedząc dłuzej niż 2 godziny to mi sie zbiera na zyganie hehehe nudne te simsy... ale czasem lubie sobie pobudowac...

Pawlq
11.03.2006, 20:25
Ja to Was nie rozumiem. Co Wam daje gra z kodami? Przecież to psuje cała zabawę! Czy nie wspaniale samemu dojść do wszystkiego i prowadzić sima przez życie bez sztuczek? :)
Ja zrobiłem rodzinkę jak w78r i dałem im rangi i mam biznesik cudo!

Terierek
19.03.2006, 18:20
Ja to Was nie rozumiem. Co Wam daje gra z kodami? Przecież to psuje cała zabawę! Czy nie wspaniale samemu dojść do wszystkiego i prowadzić sima przez życie bez sztuczek? :)
Wiesz jak siedzisz i siedzisz i nic ci to nie daje , gra się zacina jak c*****a to już wolę używać kodu.

Wickoo
19.03.2006, 21:07
Dokładnie :O Simsy są tak strasznie niezoptymalizowane, że to masakra :O A już wb..

niestety teraz mam zastepczy procesor 750 Mhz, gra się tnie jak samotna nastolatka, a do tego jeszcze dochodzi słaba grafika ;(

Sacline
04.05.2006, 12:17
mi nie działa wpisuje tak: boolProp testingCheatsEnabled true

HELP!!

Lea
05.05.2006, 13:14
mi nie działa wpisuje tak: boolProp testingCheatsEnabled true

HELP!!
Poprobuj z wielkoscia literek. U mnie na przyklad chodzi tak: boolProp testingcheatsenabled true No i jeszcze drugie pytanie: Jak juz wpiszesz ten kod to co potem robisz?

Sacline
05.05.2006, 13:20
Poprobuj z wielkoscia literek. U mnie na przyklad chodzi tak: boolProp testingcheatsenabled true No i jeszcze drugie pytanie: Jak juz wpiszesz ten kod to co potem robisz?
klikam na skrzynke skrzynke i sprawdzam czy są tam opcje.Zle robie?Pewnie tak...

Lea
06.05.2006, 09:28
klikam na skrzynke skrzynke i sprawdzam czy są tam opcje.Zle robie?Pewnie tak...
Oczywiscie z wcisnietym Shiftem klikasz na ta skrzynke?

Sacline
06.05.2006, 09:40
Oczywiscie z wcisnietym Shiftem klikasz na ta skrzynke?

nie (zle robie wiedziałam );( ale teraz wiem

ps:Gratulacje Moderatorko

agnieszka130187
15.08.2006, 17:47
mam pytanie chodzi mi o to jak zrobic zeby nasz pracownik dostal jakas range chodzi mi o jakis kod czy cos bo moj pracownik ma tylko 1 range i jest moim DJ-em i nie moge go awansowac na kierownika gdyz ma za malo rang. DZIEKUJE ZA POMOC

Kiiniia94
17.08.2006, 19:49
Wpisuję ten kod i nic się nie pojawia, ani nic ... :1smutny: Mam pytanie ... Od początku ... Wciskam Ctrl - Shift - C - i wpisuje kod boolProp testingCheatsEnabled true czy false ?? Potem wciskam - Enter - Trzymam - Shift'a - cały czas trzymając Shift przyciskam prawym czy lewym przyciskiem myszki :O ?? I nic się nie pojawia ... :con: Sim nie ma nic do roboty, stoi ... Na czarnej podłodze ... I co mam teraz zrobić ;( ?? A tak bardzo chciałam mieć jakąś range ... ;( ;( ;( ;( ;( Chyba pozostane z niczym :1smutny:

Isi
18.08.2006, 08:26
Na końcu ma być true. Jak dasz false to nic się nie pojawi.

A kiedy już użyjesz kodu (tzn. skończysz używać), wpisz go z końcówką false, żeby go wyłączyć (wtedy jest mniejsze ryzyko, że wywoła błędy w grze).

Kiiniia94
18.08.2006, 15:30
Na końcu ma być true. Jak dasz false to nic się nie pojawi.

A kiedy już użyjesz kodu (tzn. skończysz używać), wpisz go z końcówką false, żeby go wyłączyć (wtedy jest mniejsze ryzyko, że wywoła błędy w grze).

Ale jak daje ten cały kod i true to nic nie wyskakuje ;( Nie wiem dlaczego :(

Kiiniia94
18.08.2006, 15:48
NORMALNIE KATASTROFA :O NIE WIEM O CO CHODZI ... :1smutny: JUŻ WIEM, ŻE MAM WPISAĆ PO KODZIE: bollProp testingCheatsEnabled true ... ALE POTEM MAM WCISNĄĆ |ENTER| TRZYMAJĄC |SHIFT| ?? CZY NIE ?? NORMALNIE NIE WIEM O CO CHODZI ;( ... I GDZIE DOKŁADNIE U WAS ZNAJDUJE SIĘ TA "ŁÓDKA" ?? :wacko: MĘTLIK W GŁOWIE ... :con: A TAK CHCIAŁAM MIEĆ RANGĘ ...