PDA

Zobacz pełną wersję : Amatorskie bzdury [BRAK ZDJĘĆ]


efciaq
04.03.2006, 08:50
Cze:D to znów ja. Więc jakiś czas temu zbudowałam chatę - teraz ją wystawiam.
Przygotowuję się na krytykę, ale proszę, patrzcie na to obiektywnie, nie tak, że "o... ten robi lepsze domki, w porównaniu z nim jesteś ochydna...".
Nigdy nie miałam dużego talentu, ale przy małych radach mojej mamy i krytykach brata coś mi wyszło.:)

Hej! Nazywam się Damian Kartoflowiec. Niedawno skończyłem studia (wydział Sztuka). Dorabiałem jako malarz, stąd kupa kasy. Marzyłem o rodzinie, więc wybudowałem dom w którym chciałbym spędzić życie z moją Agatką.

Oto i on:

Wejście jest pełne zieleni. Uwielbiam zieleń, uwielbiam roślinność, a to jest właśnie kawałek tego, co lubię.

Przedpokój - mały, wygodny, przytulny, wyposażony i trudny do wybrudzenia.

W razie, gdyby naszła cię ochota by usiąśdź, proszę bardzo.

Miejsce wypoczynku - jasny pokoik z widokiem na oczko wodne.

Salon - tutaj zapomniałam zrobić najważniejszego zdjęcia (foteli), ale zobaczycie je z góry:D.

Kącik wspomnień - dyplom najwyższej uczelni, idol za dawnych czasów...

Kuchnia

I nasze ulubione miejsce....

Widoczek z góry:


Tuż po zamieszkaniu razem wzięliśmy ślub. Wszystko skończyło się jak w bajce. Żyjemy długo i szczęśliwie.


A Agatka tuż po weselu jeszcze w sukni ślubnej musiała pobiec do telefonu, żeby powiedzieć koleżankom (które nie mogły stawić się na weselu) jakich makijaży użyła. Ach, baby...;)

riannon
04.03.2006, 09:31
Bryła jest ładna. Ale jakoś nie ma ogródka. W środku tez jest nieźle, ale prawie nigdzie nie pasują tapety do podłóg. Daję 7/10.

Shawnee
04.03.2006, 10:01
strasznie pusto w tym domku...

ale ogólnmie to ładnie :P
6/10 :P

#Julka#
04.03.2006, 10:15
To jest amatorskie? Efciaq, ja takich arcydzieł nie buduję :p Też zamierzam dać domek na forum. Bryła pomysłowa. W środku troszkę pusto no ale pozatym domek jest nawet nawet... 9/10 :)

DoRX =P
04.03.2006, 10:45
Jak dla mnie domek przeciętny. Troszeczke nie podobają mi się tapety.....dlaczego akurat takie różowe ?? xP Dom z zewnątrz wydaje się być miły i przytulny ale w środku lekko pustawy. Takie jest moje zdanie więc 6/10 < bo musiałaś troszeczkę nad tym popracować.

efciaq
04.03.2006, 14:08
No dzięki, naprawdę myślałam, że będzie gorzej. Bo przeważnie nie wystawiam domków głównie z tego powodu, że nie lubię krytyki i teraz też trochę się bałam wejść ( xD ), ale ulżyło mi. Cieszę się, że się podoba. Co do tej pustości, to nie wiedziałam czym ją wypełnić. Ale chyba będę oczekiwać potomka u tej rodziny i zmienie trochę chatę.

Bardzo się cieszę. Zrobiłam przy łuku weselnym dorobiłam kwiatki, ale po sesji niestety. Nigdy nie umiałam robić ogrodów.

A tapety... dla mnie są w sam raz. Starałam się dobierać je dobrze. A że nie wyszło...


Jula, weź, bo się wywalę... :P

nossace
04.03.2006, 14:22
Rzeczywiście bardzo amatorski. Nic w tym domu do siebie nie pasuję. Kwiaty do nowoczesnych mebli, gwiazdeczki do jasnego drewno. KICZ! Tapety i podłogi są paskudne. Pokoje są puste. Meble dobierane chyba na ślepo. Bryła też brzydka. Ocena: 2/10 ;p Bardzo kiepsko.

Isi
04.03.2006, 14:49
Amatorski może i jest, ale od czegoś trzeba chyba zacząć?
Jak na początek jest OK.
Z zewnątrz przyjemnie wygląda. Nie podobami sie jedynia dróżka przed schodami- jest zbyt rozmazana.
W pomieszczeniach jest pusto. Przydałoby się więcej mebli albo niektóre mogłaś dać na środek, np. stół w kuchni. Bo wszystko jest pod ścianami poustawiane.
Najbardziej podoba mi się przedpokój i kuchnia. W kuchni może jest nietypowe połączenie kolorów tapet i podłogi, ale wygląda ciekawie. Przedpokó jest bardzo przytulny.
Te czarne meble nie pasują moim zdaniem do sypialni. Wszystko jest czerwone, mogłaś dać albo więcej czarnych elementów, albo w ogóle nie dawać. Większość obrazów, które dałaś, też mi trochę nie pasuje- zarówno jeśli chodzi o kolor, jak i o miejsce (obraz z facetem w kuchni, "kącik wspomnień").
Ogólnie byłoby lepiej, gdyby nie było tak pusto- to największa wada.
I nie dałaś zdjęcia toalety.:P
Moja ocena: 6,5/10 (mam nadzieję, że nie za ostro ;))
Pozdrawiam

Pawlq
04.03.2006, 16:39
Zewnątrz: 8/10
Wewnątrz 5/10
Bryła i oczko wodne jest cool!
Ale w środku... Nadal robisz za duże przestrzenie! Ale i tak jest dobrze.
Razem: 13/10

goomaki
04.03.2006, 17:59
Nawt ładny, tylko w niektorych miejscach pusto i są pomieszne style.
Z zewnątrz domek wygląda bardzo ładnie :) Mogę ci dać 6/10

JuStYnKa
04.03.2006, 20:08
Nie jest aż tak źle ale też nie idealnie... Nie podoba mi się dużo rzeczy np. dach, ogród, przedpokój, tapeta w kuchni... Robisz strasznie wielkie pomieszczenia i jeszcze do tego puste przez to dom nie jest przytulny. W przedpokoju nic do siebie nie pasuje a najgorzej prezentuje się zielona firanka na tej różowej tapecie. Miejsce odpoczynku było by niezłe gdyby nie pustka ujawniona na 2 zdjęciu. W salonie nic nie widać a co do kuchni to co robi tam ta tapeta z zupełnie innej bajki... W sypialni znowu nie pasuje mi brązowo biała półka a kolory w stosunku do reszty domu są zbyt ostre. T było moje skromne zdanie, postaraj się nie robić tak wielkich pomieszczeni i nie mieszać stylów :)

miklika
04.03.2006, 21:51
Podoba mi sie bryla.
Niepodoba to ze w ''salonie'' okna sa zasloniete polkami na ksiazki
czemu stol w salonie nie stoi na srodku skoro jest tyle miejsca
jak dla mnie w tym domu jeste bardzo pusto

Pozdro 4/10

Louisse
06.03.2006, 11:02
Ja uważam, że domek jest przyzwoity tylko:
masz w kuchni duuuuzio miejsca więc dlaczego stół jest wciśnięty w róg :| ??
No i ten łeb królika nad nim boshe to mi nie pasujee :P
Podasz mi kod na to, że Sim sie odbija w lustrze??? PLZ ;(