PDA

Zobacz pełną wersję : Rangi


Kati_Simka
04.03.2006, 12:18
Jak można zdobyć rangi??
Wiem, że są kody, ale ja nie chcę z nich korzystać, bo wtedy gra stanie sie monotonna i nudna. Chciałabym wiedzieć co trzeba zrobić, żeby zdobyć np. srebrną albo brązową rangę Sprzedawcy albo Kasjera, Fryzjera czy kogoś innego.
Proszę powiedzcie, to dla mnie ważne :)

Z góry ThX

filipw3
04.03.2006, 14:36
Trzeba długo to wykonywać i sie sim w końcu nauczy

zab
04.03.2006, 14:39
Sa kody na rangi?? super :P , musisz cwiczc, to znacz jak chcesz zdobyc range kasjera to pracuj przy kasie, a jak sprzedawcz to polecam kontuar szefa sali czy jakos tak ;P

diza
04.03.2006, 15:19
Dłuuuugo , długo, długo prowadź biznes to zdobędziesz rangi...

filipw3
04.03.2006, 16:55
No bez przesady że tak długo.Po prostu kilkanaście razy wykonuj tą czynność(tą w której chcesz być najlepsza) i już.

Kati_Simka
04.03.2006, 20:17
Dzięki wam wszystkim :) Idę wypróbować :)

cornelia25
04.03.2006, 20:23
moj sim probuje juz przez 4 dni i nic:(

filipw3
04.03.2006, 20:32
Ja nie wiem.U mnie to działą z kilkanaście razy zrobi i ma range!

Sesca
06.03.2006, 08:33
No nie wiem czy to tak hop-siup.
Moja simka [Janka Moniak po małych operacjach plastycznych] ma już co prawda kilka złotych rang, ale jakim kosztem. Czerwony humor i non-stop praca.
Tyle, że w końcu wyszłam z nią na ludzi i zaczynam zarabiać, a nie tracić xD

VioletSoul
06.03.2006, 09:58
rangi:
- zabawkarz - pracuj na warsztacie do robienia zabawek jesli wystarczajaco dlugo bedziesz pracowac po kolei zdobedziesz rangi brazowa, srebna, zlota
- robotyk - tak jak wyzej tylko tu bedzie warsztat do budowania robotow
- florysta - tjw - stol do ukladania kwiatow
- kasjer - tjw - kasa
- kosmetyka - tjw - fotel do stylizacji
- sprzedawca - trzeba namawiac klientow do kupna towaru ale z wyczuciem bo mozna ich zniechecic
- magazynier - trzeba uzupelniac towar i pilnowac by polki z towarem byly zawsze pelne
uwaga: do zdobycia kazdej rangi sa potrzebne odpowiednie punkty z umiejetnosci jezeli ich nie masz marne szanse na awans tak jak w pracy bardzo przydatny jest dobry nastroj w pracy oraz samopoczucie

marandile
07.03.2006, 06:10
Jak np. pracujesz w skepie z zabawkami należy budować zabawki na maszynie, jak jesteś kasjerem, rangę możesz zdobyć kasując na maszynie. Jednym słowem robić "Praktyczne" rzeczy.

gotrig
16.03.2006, 16:09
rangi:

uwaga: do zdobycia kazdej rangi sa potrzebne odpowiednie punkty z umiejetnosci jezeli ich nie masz marne szanse na awans

a czy ktos wie, ktore umiejetnosci brac pod uwage, gdy przydziela sie sima do jakiejs pracy? np. zeby rozwijac robotyke, trzeba miec duzo punktow techniki?

gtxiorek
16.03.2006, 17:06
Jest kod jakby ktoś potrzebował ;]

boolprop testingcheatsenabled true/false

Bardzo już znany kod ,został ulepszony o nowości ;) klikając na...
Sim>Spawn>Więcej>Więcej>Badge Juicer (wtedy pojawia się taka łódeczka zabawka i tam na nia klikasz i jest do wyboru jakąs chcesz rangę)

p.s. jeszcze jest tam opcja żeby dostać serva ;P

kluseczka
16.03.2006, 20:11
Sprzedawca-klikaj na kliencie i wybierz opcję sprzedaż
Robotyk-konstruuj roboty
Florysta-rób bukiety
Zabawkarz-rób zabawki
Kasjer-stój przy kasie
Magazynier-uzupełniaj towar

laureatka12
16.03.2006, 20:33
Kosmetyczka czy jakos tak - musisz robic fryzurki przy tym krzesle do salonu fryzjerskiego
Sprzedawca - musisz namawiać klientów do zakupów poprzez opcję sprzedaj --> ...

gotrig
16.03.2006, 20:52
czyli ogolnie takie umiejetnosci jak np. charyzma czy kondycja nie maja tutaj znaczenia? i zeby zostac robotykiem nie trzeba miec duzo punktow techniki?

Wickoo
16.03.2006, 21:31
owszem, nie maja znaczenia ;-)

Tzn. czasami moga sie przydac, ale nie w tym wypadku.. ( np. gotowanie w rastauracji :) )

VioletSoul
16.03.2006, 22:28
a czy ktos wie, ktore umiejetnosci brac pod uwage, gdy przydziela sie sima do jakiejs pracy? np. zeby rozwijac robotyke, trzeba miec duzo punktow techniki?
powiem szczerze ze nie wiem bo moja simka juz wczesniej zalsnila inteligencja i miala wszystko na max ale wydaje mi sie ze sie pokazuja tak jak przy awansach w pracy

Nikki
17.03.2006, 08:15
owszem, nie maja znaczenia ;-)

Nie zgadzam się z tobą Wickoo. Gdy np. masz 5 punktów techniki, to budując roboty, szybciej zdobędziesz rangę, niż gdybyś miał 0 punktów, lub gdy masz dużo punktów charyzmy, szybciej zdobędziesz rangę sprzedawcy, niż jak byś ich nie miał.

Wickoo
17.03.2006, 14:34
oo.. to ciekawe.. hmm dzieki, nie mialem pojecia ;-) wlasnie sie tak zastanawialem jak tu zrobic sie sprzedawca skoro kazdy klient uciekalby sprzed kasy zanim dany kasjer by skonczyl naliczac pieniadze :)

bardzo dzieki :D

melody13
07.06.2006, 19:14
Te rangi nie przychodzą tak łatwo!!! Na brązową musiałąm grac kilka godzin!Ja wole se kodem zrobić rangę i potem mieć "sprawniejszy" biznes. Mi się gra ni wydaje nudna! JA sie poprostu lubię bawić kodami. Można się tez w tej sprawie głębiej pobawić InSimInatorem(ja się bawiłam i wyszło mi) bo tam jest dużo więcej opcji... ;P

Onione
28.06.2006, 20:17
Hej!mam pytanko,mianowicie chodzi mi o to czy mozna zdobyc rangę kelnera i kucharza:)

Sylvanna
29.06.2006, 14:39
Nie ma takich rang.