PDA

Zobacz pełną wersję : Drugi domek na forum :) [BRAK ZDJĘĆ]


marcysia14
07.03.2006, 16:56
Witam :) To już jest tutaj mój drugi domek :) Tamten był całkowicie beznadziejny, ten pewnie też, ale trudno :D Więc zapraszam do oglądania i komentowania :)

Pierwsza fotka. Darek, Kasia, Dorotka Nowakowscy :)

Kilka zdjęć domku w dzień:

I kilka nocą:

I widok z góry:

Przedpokój:

Salon:

Kuchnia z jadalnią:

Łazienka:

Gabinet:

Taras:

Sypialnia rodziców:

Sypialnia dziecka ( tepeta: moje dzieło :D ) :

I to już koniec :)

Czekam na wszystkie komentarze :) I te dobre i tym bardziej te złe ponieważ bede wiedziała co na przyszłość poprawić :) Z góry dziękuje :D

Angel com
07.03.2006, 17:11
Domek całkiem ładny, gdyby nie było tyle zabawek pociapianych w piaskownicy... ona mnie troszkę odepchnęła. Jest dobrze, do prawda w niektórych pomieszczeniach nie spotkałam rzeczy ściennych, a ja je kocham tak samo jak mega rozbudowane ogrody (troszkę mu brakowało, ale zawsze coś). No więc... te ścieżki mi się jeszcze nie podobały. A i mam pytanie.. skąd ściągnęłaś tą kulaśną wannę z prysznicem? :D Pozdrawiam. Top na tyle.

marcysia14
07.03.2006, 17:17
A i mam pytanie.. skąd ściągnęłaś tą kulaśną wannę z prysznicem? :D

Byłam na tylu stronach że już niestety nie pamiętam ;( Ale jak gdzieś ją jeszcze spotkam to napewno Ci powiem :D

smart_blonde
07.03.2006, 17:36
nie no ladnie, zwlasczza w srodku, fajne dodatki i w ogole super, z zewnatrz nie podoba mi sie trawka i ta sciezka z blota, sory ze tak krotko ale nuie chce mi sie dluzej rozpisywac.

a wanna jets chyba z modthesims

#Julka#
07.03.2006, 18:15
No no... :P Domek jest super - taki przytulny. Fajowy ogródek :) Simowie moga sobie leżeć w basenie na materacach? Super... ;P Nie będę się za bardzo rozpisywać :wacko: Ale domek mi sie podoba

marcysia14
07.03.2006, 19:07
Dziękuję bardzo :* Niespodziewałam się takich miłych komentarzy :) Fakt, macie racje, to bloto wygląda okropnie. Ale nie wiem dlaczego jak pokrywam czymś takim teren to z blizka wygląda okropnie bo jest rozmazane, a z daleka wygląda normalnie :O czekam na kolejne komentarzyki :P

Anex
08.03.2006, 14:41
Te wejście do domu takie jakieś łyse sam piasek
:con: A reszta jest idealna super:D Fakt same dodatki z neta ale super

Jarosia
10.03.2006, 15:56
:1smutny: :1smutny: :1smutny: :1smutny: :1smutny: Prosz jesli jest taka szansa to prosze błagam dajcie mi link i instrukcje by wprowadzic na parcele będe w siudmym niebie no bo ja w grze nie moge budowac wogule ja niemam oryginału jesli sie da to błagam wyslijcie.Domek chociarz mały jest PRZEPIĘKNY 100/100 niezartóje!!!! żebym ja mogła budowac.Dziekuje za wszelkie odpowiedzi i nawet jesli nie będziesz mogła.Sory za błedy jesli tu sa a napeno są. :) dziękuje zgóry za wszystko[nawet za krytykę] :)

Kladź
10.03.2006, 16:12
:1smutny: :1smutny: :1smutny: :1smutny: :1smutny: Prosz jesli jest taka szansa to prosze błagam dajcie mi link i instrukcje by wprowadzic na parcele będe w siudmym niebie no bo ja w grze nie moge budowac wogule ja niemam oryginału jesli sie da to błagam wyslijcie.Domek chociarz mały jest PRZEPIĘKNY 100/100 niezartóje!!!! żebym ja mogła budowac.Dziekuje za wszelkie odpowiedzi i nawet jesli nie będziesz mogła.Sory za błedy jesli tu sa a napeno są. :) dziękuje zgóry za wszystko[nawet za krytykę] :)

Masz pirata, a o piratach nie rozmawiamy.

Co do domku. W środku jest ładnie. Na zewnatrz gorzej. Ale to moje skromne zdanie ;>

Dsquared
10.03.2006, 17:35
Z zewnątrz....powiedzmy że o.k
Ale w środku uhhh.. ahhhhh baaaardzo.... gustownie ;D
Piękna łazienka...a ta wanna uhhh ahhh lol
dobra dam 1o/1o ;D
lalalalalalalaal

riannon
10.03.2006, 19:12
Z zewnatrz według mnie jest paskudny. Bez obrazy. Za to w środku jest śliczny. Po prostu miód:P

NaNiKo
10.03.2006, 22:19
Z zewnątrz nawet nawet. W środku b. ładnie. Bardzo podoba mi się kolorystyka, za to salon jakis (dla mnie) taki mdły wyszedł

(Że się na ocenach nie znam) daje 7,5/10

Melicyanda
11.03.2006, 09:14
Taki rodzinnny domciu;).9,2/10

Jarosia
11.03.2006, 16:05
Niemam pirata kupowałam z allegro więc chyba takiej nidali
:| :O

NINKAA92
30.03.2006, 14:00
A dasz mi do ściągnięcia?? Bardzo mi się pdoba. jedno jedynie zastrzeżenie to troszkę "dróżka" do drzwi mogłabybyć lepsza, ale ogólem 9/10