PDA

Zobacz pełną wersję : Niebieski Dom [BRAK ZDJĘĆ]


Pawlq
09.03.2006, 21:04
Zrobiłem ten domek z dodatku "The Sims 2: Własny Biznes"
Nudziło mi się to zrobiłem.
Chciałbym przeprosić za zdjęcia, bo pierwszy raz wrzucam je na imageshack.us
Sorry że w nocy...
"Witam, Nazywam się Monika Mick.Mieszkam w tym domu razem z dzieckiem, ponieważ mój mąż umarł."
Bryła:

"Tutaj jemy śniadania i obiady, a także ja zapraszam moje przyjaciółki.
Stół i kszesła zalerzały do mojej babci"
Kuchnia+Jadalnia:


"Jest to salon w którym mój syn często ogląda telewizje i gra na konsoli, a siedze przy kominku i wspominam o moim ukochanym"
Salon (3 cz.)


"Tutaj jest moja sypialnia, troche przemeblowałam żeby było przytulnie i miło"
Sypialnia

Łazienka

"To jest pokój mojego syna.Ma pełno zabawek..."
Sypialnia 2


"Dowidzenia! Zobaczymy się innym razem"


Ptaszek:


Prosze o coment.

Pawlq
09.03.2006, 22:00
Naprawde dzięki!
0 odpowiedzi! Przeglądacie i nie oceniacie!

Madi_girl
09.03.2006, 22:32
Aż taki zdesperowany jesteś i pragniesz aby ktoś ocenił ten domek? :P

Jakoś specjalnie mnie nie oczarował. Nie wiem, dlaczego. Bryła raczej prosta, odpychają mnie te niebieskie daszki nad drzwiami. Kuchania jak najbardziej normalna, nic szczególnego. Ten niebieski pokój według mnie jest za niebieski. Nie podoba mi się np. ten kąt z grą, obrazem na ścianie i "kwiatkami". Dla mnie jakoś nie pasuje to do siebie. W pokojach starasz się skupiać na jednym kolorze. Nie wiem czy to dobrze czy źle. Zależy jak kto woli. Ale tak trochę monotonnie i nudno jest jak wszystko jest uporządkowane pod kolor. Podoba mi się nawet sypialnia chłopaka, ale nie mam WB więc podoba mi się to podwyższenie z łóżkiem i szafką. Ogólnie to przeciętnie. I tyle.

Isi
09.03.2006, 23:08
Dla mnie on jest za kolorowy: zbyt niebieski na zewnątrz i w salonie (ja nawet lubię niebieski, ale bez przesady ;)) i zbyt zielony w pokoju dziecka. Ale że to pokój dziecka, mogę być wyrozumiała. Choć mogłeś tam wprowadzić też trochę innych kolorów. A rozłożenie umeblowania+ półpiętro bardzo fajnie się prezentują.
Łazienka mi się podoba najbardziej. Jest nietypowa, bo wyłożona drewnianymi panelami. Kuchnia też ładna (chociaż tej podłogi nie lubię). Sypialnia wyglądałaby moim zdaniem lepiej, gdybyś dobrał inny kolor pościeli na łóżko.
Jeśli chodzi o podwórko, to jest dosyć zwyczajnie, te niebieskie daszki trochę rażą. ;) W ogóle mi nie pasują. Podwórko jest puste... A bryła domku- całkiem, całkiem... Te okna takie wielkie się wydają z zewnątrz.
Dobrze, że cały dom nie jest niebieski (tzn. wszytkie pomieszczenia), ogólnie to będzie 6/10 w mojej skali. :)
Pozdrawiam

Aϊda
10.03.2006, 12:33
Bryla jest ladna,ogolnie ogrodek rowniez, choc zewnatrz jest nie teges.

5/10 ;)

#Julka#
10.03.2006, 13:04
A mi się podoba, bo raczej nie buduje lepszych ;P :P Troche rażą te niebieskie dachówki na zewnątrz, ale pozatym wszystko mi się podoba :) Trochę ciemne te zdjęcia :D
Bryła : 7/10
Kuchnia : 10/10
Salon : 8/10
Sypialnia : 10/10
Łazienka : 9/10
Pokoój syna (za duz o zieleni, ale to przecież pokój syna :P ) więc 8/10
52/60 razem czyli podoba mi się...

riannon
10.03.2006, 13:36
Nawet mi się podoba, ale ten pokj dla dziecka i łazienka jest niezbyt piękna:P DAję 7/10. Nie lubię tej tapety w łazience. Podłoga moze być drewniana, ale nie podoba mi się, ze jest tez tapeta.

Pawlq
10.03.2006, 13:46
Dzięki!
Ooczywiście prosze o więcej.
Moge dać do ściągnięcia.

...:Chocolate:...
10.03.2006, 14:32
Te niebieskie dachy wcale nie dodają uroku ;) Poza tym w pomieszczeniach jest zbyt ciemno. Wiem, że robiłeś w nocy ale mimo wszystko obniża to jak dla mnie ocenę.
Tapety też kiepsko dobrane. Nie podobają mi się łączenia odcieni tego samego koloru. Trudno odróżnić gdzie się kończy ściana, a zaczyna podłoga ;)
Bryła prosta, ale ujdzie.
Ogólnie 6/10 ;)

JuStYnKa
10.03.2006, 15:39
Nie przesadzajcie dom nie jest taki zły! Bryła może i prosta ale mnie się podoba, jedynie dach nie, przechodzi. W środku, hymmm... nie jest tak źle jedyne co mi się nie podoba to pościel na łóżku w sypialni, nie pasuje do pokoju a w łazience tak jakoś nieswojsko wyglądają drewniane ściany i podłoga, zwykle daje kafelki. Jest jeszcze parę rzeczy które mi się nie podobają ale nie będę ich wypisywać bo to drobnostki. Robisz coraz to leprze domy chodź jestem pewna, że stać cię na więcej :)

Anex
10.03.2006, 20:18
No dla mnie jest ok:)Jak by był wiellllkkkii to byłby gorszy.Ładny salon,łazienka,kuchnia tylko pokój syna taki :con: :con: Nie chodzi o zieleń tylko jakis taki nijaki.

Melicyanda
11.03.2006, 10:17
Ładny domeczek!:-).Tylko szkda ,że takie niezbyt zdjątka:(.8,3/10

Vivatte
11.03.2006, 10:49
8/10. Parę błędów, za dużo zabawek w pokoju syna. Chyba tam dowaliłaś wszystko co dla dzieci, nie?

Pawlq
11.03.2006, 10:59
8/10. Parę błędów, za dużo zabawek w pokoju syna. Chyba tam dowaliłaś wszystko co dla dzieci, nie?
Nieee...
Wkoncu "bogaci" i stać ich na zabawki

Plotkara12
03.05.2006, 21:43
Bryła jest fajna, podoba mi się. Tylko mi się wnętrze nie podoba... :O
5/10

Shaggy
04.05.2006, 20:21
Nawet łdny. Jest clean czy mnie oczy pieszczą? Od masowej ilości dodatków w mojej grze oczy mnie bolą :O

misiek:)
05.05.2006, 14:32
Krzesła zalerzały od jej babci czy należały do jej babci ;P ? Tak ogólnie to mi się nawet podoba, szczególnie na zewnątrz. A więc masz 8/10 bo jednak czegoś brakuje :con: .