PDA

Zobacz pełną wersję : Simpik [BRAK ZDJĘĆ]


koslawy
11.03.2006, 17:28
No i nareszcie ukończyłem moje dzieło, a mianowicie - Simpik (simowa wersja Empiku) :D
Jest to chyba projekt, nad którym siedziałem chyba najdłużej (w sumie miesiąc - z czego przez połowę nic nie robiłem xD).
Jest to w sumie jego czwarta wersja <lol> Pierwsza bryła była porażką, druga wyglądała jak słoń, trzecia się straciła z całym folderem Ea Games - no i to jest czwarta :P
Wszystkie regały (wraz z meshami), obiekty ze znakiem Simpik (jak i sam znak) są mojego autorstwa. Niestety nie udało mi się na zdjęciach wszystkiego ująć (o niektórych obiektach zresztą zapomniałem <lol>).

I wielkie podziękowania dla Lil - za pomysł (bo początkowo miałem robić tylko małą księgarnię), za krytykę bryły xD i takie tam <lol>

To zaczynamy :>



Pozdrawiam :D

riannon
11.03.2006, 17:47
Świetne to jest, ale trochę pusto w środku. Bryła i ogród super. Podobaja mi sie też stanowiska przy kasach:P Ogólem jest b.ładnie.

art star
11.03.2006, 17:52
Bardzo fajny pomysł. Ładnie urządzone ale troszeńke pusto. 9/10

P.S. Jak ty zrobiłeś to wszystko "Simpik"? O_o

|:Alex:|
11.03.2006, 17:59
Supcio Simpik ! Ej a gdzie jest ten simpik wogóle w polsce ? :D :D Fajowy 10/10

Margierytka
11.03.2006, 17:59
Jestem pełna podziwu, Kos. Znakomity pomysł. Jedyne zastrzeżenie do całości jest takie, że regały - powinny byc w kolorach foteli - czerwonym białym i czarnym. Jak będziesz kiedys pastwił się jeszcze nad tym projektem - pomyśl o tym. To samo z tapetami i podłogami. Brązowe regały kojarzą mi się z biblioteką dziadka. Oczywiście jesli potrzebował pomocy - mogę Ci przygotować komplet okładzin do tego obiektu. O ile dostanę od Ciebie logo. ;)

vivien
11.03.2006, 18:09
Simpik jest boski *-* uwielbiam kopuły ;p
bryła całkiem w porządku no i liczy się pomysł ^^

Linka - LOOOOL _-_ a czy ty w normalnym empiku w jakimś mieście widziałaś kibel? O_O bo ja nie ;/ No i tak jak powiedziała alia jesteś poprostu złośliwa :/

Kolejno dwa stanowiska kasjerskie. Ej, a co to jest to czarne prostokątne? Zdeformowana psia kupa? Ah, nie, to przecież blat który tak intrygująco odróżnia sie od posadzki.

Psia kupa..? cóż... intrygujące..
Ach jak już coś :O

koslawy
11.03.2006, 18:12
Skrzypek - recolory itd. :P

Alia - może się jeszcze popastwię, ale to kiedy indziej :P Narazie mi się nie chce XD A za pokrycia byłbym wdzięczny, bo mi Majster dalej nie chodzi... A regały są drewniane bo na początku miało to być połączenie czerni, bieli i drewna. A dokładniej to miały być dwa budynki - biały i czarny połączone drewnianym mostem ;p

*Linka* A skąd wiesz, że właśnie nie chodziło mi o kontrasty? :> Fotele są, by przejrzeć książkę przed kupnem. A moherowa babcia mnie nie obchodzi.
Goryl jest tam specjalnie, i w ogrodzie specjalnie dla niego są kamienie - nawet fontanna jest z kamieni.

A i co do toalet - ja jeszcze w żadnej księgarni czy coś, lub nawet w Empiku u mnie, ich nie widziałem X>

konwallia
11.03.2006, 18:15
Kos! Trza bylo mnie uprzedzisz ze szykujesz taka bombe bo o maly wlos a z krzesla spadlam, jeszsze bym sobie potlukla moj zgrabny tyleczek... Nie, no... nie wiedzialam ze ty taka zdolniacha jestes. Swietny Simpik ci wyszedl... te loga genialne, aaa i sliczny ogrodek. :) Nie bede sie czepiac szcegolow bo widac ze sie napracowales.

Profesor Parker
11.03.2006, 18:24
łaaaał *__*
Pomysł jest aksamitny *_*! :>. no i goryl *__*
aaach :P. No mi wszystko pasuje :>. Logo jest cudne, kurde no :D!

Kry$ka
11.03.2006, 19:11
No nie... To jest jednym słowem świetne :clap2: Po pierwsze świetny pomysł, po drugie super wykonanie! Nie będę sie niczego czepiała bo sama bym tego tak nie zrobiła :P Pozdrawiam.

filipw3
11.03.2006, 19:16
To jest niesamowite!Ja bym tak w życiu nie zbudował!Jestem pełen podziwu!


1000000000000000/10

#Julka#
11.03.2006, 19:24
Bardzo udana produkcja :) Jestem pełna podziwu - moje pomysły zaczynają się wypalać po 2 godzinach budowania :P Fajna bryła, ciekawe jak zrobiłeś te kopuły? Ja jestem ciemna w budowaniu... ;p

Calintz
11.03.2006, 19:46
Kos świetne!!!Bryła boska, w środku troche pusto ale kit z tym, świetny pomysł i świetne wykonanie, 10/10 oczywiście:) pozdrawiam;)
Calintz(Kiedyś Anluki)

nossace
12.03.2006, 08:34
kos OO Super to! Które meshe robiłeś? (oczywiście mi nie chodzi MilkShape i nic nie mogę zrobić -_-). Nie podoba mi się bryła ;p Ocena: 9/10

Doris
12.03.2006, 12:19
Pomysł, bryła i wykonanie jest poprostu "wielkie" nie znalazłam innego słowa i mogę powiedzieć tylko... łał ,ale nie przesadzajmy. Wszystko było by dobrze, gdyby nie ta biała podłoga. Nie wiem dlaczego, ale jakoś mi do całości zupełnie nie pasuje. Zdecydowanie wolałabym szare, betonowe płyty. Jeszcze mam jedno małe zastrzeżenie, dlaczego przed wejście do Simpiku zrobiłeś taki ogród jak przy wejściu do pałacu? Gdyby wszystkie hipermarkety tak nas witały świat byłby o wiele piękniejszy. 9,8/10

Sacline
12.03.2006, 12:21
kos z kąd masz te stanowiska z the sims 2?A zrób mi wersje do TYLKO I WYŁĄCZNIE WŁASNY BIZNES pliska

a i zapomniała bym 100000000OOOOOOOOOoooooooooo/10:)

Nox
12.03.2006, 19:22
Hejo! naprawde swietny pomysl z tym Empikiem, wykonanie tez mi sie podoba :) 9/10

Koniczynka
27.06.2006, 09:50
nie jest to za ciekawy sklep.... mnostwo polek z roznymi gratami, kolory ogolnie te same w kazdym miejscu
dam ci 4-/10

dżin.
27.11.2008, 17:44
Skąd wziąłeś takie czadowe dodatki
Bardzo mi się podoba 10/10:)