PDA

Zobacz pełną wersję : Mieszanka stylowa czyli modernizacja Ćwirów [BRAK ZDJĘĆ]


twój stary
12.03.2006, 15:31
bez żadnych zbędnych opisów-jest to poprostu modernizacja badziewnego domu Ćwirów ;)


Parter:
Przedpokój


Salon


Jadalnia


Sypialnia Mortimera


Piętro:

Przedpokój

Sypialnia Kasandry

Łazienka Kasandry


Pokój Aleksandra


Łazienka Aleksandra


Gabinet

Łazienka

P.S później dam zdjęcia kuchni, bo zapomniałem ich zrobić :D

Agnes
12.03.2006, 15:54
Bardzo fajnie zmieniłeś dom ćwirów.
Podoba mi sie szczególnie ten zielony pokój .

Cocco
12.03.2006, 16:14
Podoba mi się tylko ta biała łazienka.

riannon
12.03.2006, 16:29
Z zewnątrz jest bardzo ładnie. Natomiast jesli chodzi o środek: wyjatkowo nie lubie jak się łączy te dwa style: nowoczesność i wystrój nieco staroświecki. Wygląda to (według mnie) niezbyt ładnie. Jeśli by na to nie patrzeć, to ogólnie wnetrza są dosyć ładne.

magda_909
12.03.2006, 16:30
A mnie się podoba. Daje 8/10
Dajesz do konkursu?
Jak masz tkai zamiar, to ja też
dam. Już mam zrobiony domek Ćwirów.
Ale nie chce wygrać czegokolwiek walkowerem.
Już wole przegrać ...

twój stary
12.03.2006, 18:58
A mnie się podoba. Daje 8/10
Dajesz do konkursu?
Jak masz tkai zamiar, to ja też
dam. Już mam zrobiony domek Ćwirów.
Ale nie chce wygrać czegokolwiek walkowerem.
Już wole przegrać ...

nio, daję ten domek na konkurs. szkoda by było nie spróbować, może mi się uda i wygram :D (chociaż szczerze w to wątpię :P)

Pawlq
12.03.2006, 20:04
Super!
Dobrze by było jakby był clean...
10/10

wacia
12.03.2006, 20:18
hmmm.co by tu duzo mowic,zniszczylas (jesli to nie za mocne slowo) ten klimat Ćwirowskiego starodawnego domu.Domek mi sie jak najbardziej podoba,ale nie dla Ćwirow ;)
8/10 jako zwykly domek
uwazam,ze domek Ćwirow nie potrzebuje modernizacji ^^

AgnessMagness
12.03.2006, 22:10
Dasz do ściągnięcia? Jest to ciekawy domek. Naprawdę. Bardzo mi się podoba. Lubię taki styl. Oczywiście 10/10 - tak trzymaj!

Michalunia
12.03.2006, 23:52
siemqqa! to dzielo chyba na konqrs:) tezz cchialam to zrobic:) naprawde slicznie to wyszlo, tylko moglo byc clean i ogrodek z grobami mogl byc bardziej zakrzaczony itp.:)

Kash
13.03.2006, 11:57
No tak, domek ci ślicznie wyszedł, tylko niezbyt podoba mi się dach i kolor elewacji frontowej. Bardzo mi się podoba.
No, i jeszcze ogród... czemu jest taki mało zazieleniony?
Po namyśle nie podoba mi się jeszcze przedpokój i gabinet, po prostu... nie pasują do resty domu.

A jak zrobiłaś to podwyższenie z wanną w ostatniej łązience?

Choco
13.03.2006, 12:16
Bardzo, bardzo ładny domek... sorki ale jakoś nie chce mi się pisać. Ładna sypialnia!

twój stary
13.03.2006, 14:07
No tak, domek ci ślicznie wyszedł, tylko niezbyt podoba mi się dach i kolor elewacji frontowej. Bardzo mi się podoba.
No, i jeszcze ogród... czemu jest taki mało zazieleniony?
Po namyśle nie podoba mi się jeszcze przedpokój i gabinet, po prostu... nie pasują do resty domu.

A jak zrobiłaś to podwyższenie z wanną w ostatniej łązience?

lol, jestem chłopakiem ;)
w dodatku Własny Biznes jest możliwość postawienia takich fundamentów bez użycia kodów.

Margierytka
13.03.2006, 16:15
Excalibur - czego nie ma tej chaty w konkursach. W ucho chcesz? Połączyłeś tradycję z nowoczesnością. IMO udana produkcja. Dawaj to na konkurs. Dla kogo my je robimy?

Rozz
13.03.2006, 18:23
Bardzo łądny domek. Ja w takim czułabym się jak w raju, bo kocham przestrzeie.

Melonka
13.03.2006, 19:00
Podoba mi się: Wszystko oprócz - 10

Nie podoba mi się:
- niebieska sypialnia -1
- połączenie 2 stylów, jest okey, ale troszke zabardzo je połączyłaś i nie wygląda to ładnie. - 1


Ogólna: Nieźle Ci wychodzą domy.... :)
8/10



Apropo łączenia stylów, niektóre pokoje jak z jasnym drewnem są śliczne i pasują do staroświeckich jak i nowoczesnych stylów. Łazieneczka i ten czarno-biała sypialnia nie pasuje całkiem do stylu staroświeckiego.


:P Bardzo ładnie

NINKAA92
30.03.2006, 14:17
Świetny domek! Daj do ściągnięcia!

Keyshia
30.03.2006, 14:50
Exalibur świetnie się spisałeś !! :tu: Jestem pełna podziwu, a i musisz koniecznie dać ten domek na konqrs bo jest warty wygranej. Niektóre rzeczy mi nie pasują ale to tylko takie małe szczegóły... ;) Na przyszłość staraj się nie łączyć maxisowskich mebli z nowoczesnymi bo to niezbyt ciekawie wygląda (choć czasem wygląda ładnie :D) Więc najbardziej podoba mi się zielony pokój i sypialnia Kasandry. Daję 8,5/10 na zachętę. ;)