PDA

Zobacz pełną wersję : Starterkowate coś czyli domek Susan [BRAK ZDJĘĆ]


Art
17.03.2006, 14:28
Khm...chciałam zrobić mały starterek dla Susan Mayers i jej nastoletniej córki-Julie ale nie wiem czy wyszedł starterek czy co innego. Trochę się rozpędziłam z ogródkiem. Uprzedzam że nie jest umeblowane. Zrobię to w najbliższym czasie.

Przód:

Z boku widać gustowny balkonik na którym można postawić teleskop (to to w połowie zasłonięte przez brzozę)


Tył:


Drugi bok:


W ogrodzie znajduje się też romantyczne oczko wodne

...i kwietnik


Kuchnia i salon są połączone, dzieli je półścianka. W salonie znajduje się kominek.


Rzut pomieszczeń na parterze


Rzut pomieszczeń na piętrze

linkinhay
17.03.2006, 14:42
Ładny.

Bryła jest fajna, oryginalna. Włąściwie z zewnątrz podba mi się wszystko. W środku też... Ech ciągle się powtarzam :P

Mgiełka
17.03.2006, 14:44
Dom wydaje się być ładny, ale mało fot i bez mebli.

Wickoo
17.03.2006, 16:48
wyniesie Cie to 60k simoleonow, nie 20k.

GreenGirl
17.03.2006, 17:26
To z całą pewnością nie jest starterek.
Po umeblowaniu będzie trzeba wydac na niego grubo ponad 20 000 tys.
Więc nie ocenię jego jako starterka.

Bryła przeciętna, nie przyciąga wzroku.
Wydaje mi się, że lepiej jakbyś budowała ten dom bez założenia, że to starter.

Bez umeblowania ciężko jest oceniać więc na razie wstrzymam się z punktacją.

rosex
17.03.2006, 17:52
Bryłka bardzo ładna. I w ogóle ogród jest śliczny. Jednak w środku coś mi nie pasuje. W niektórych pomieszczeniach nie podobają mi się kolory podłóg i ścian i ogólnie to, że nie ma mebli. Sama nie wiem...

warmat
17.03.2006, 18:09
Jest OBRZYDLIWYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYy

Art
17.03.2006, 18:13
THX za oceny :D

katherina, właściwie nie mogłam dać więcej fot bo i co tu fotografować? Zresztą założyłam od początku że będzie nieumeblowany. Każdemu podoba się co innego, więc niech wszyscy meblują sobie sami :P niedługo dam do ściągnięcia. Jeśli chcecie to umebluję.

No tak, starter to raczej nie jest (nie umiem budować skromnych domków-poniosło mnie zdziebko :P)


warmat, może byś sprecyzował(a) co ci nie pasuje?

Nox
17.03.2006, 18:21
Bardzo prosta bryła, popieram warmata :) co to za dom bez mebli ?? :/ po kiego wsadzać to na forum, jeśli nie ma na co popatrzeć ? myślisz że ktos będzie chciał to ściągnąć ??niesądzę :(

P.S: Nie obraż się ;)

magda_909
17.03.2006, 18:58
A mi się podoba.
Trochę nieładne podłga (chodzi mi o tą z TH2 NS, nie znosze jej)
Szkoda też, że nie jest umeblowany.
No nie wiem co więcej napisać - 7/10

Art
18.03.2006, 10:20
Nox, domki maxisa też nie są umeblowane (są ale tylko częściowo) i parę innych osób też dawało nieumeblowane domki na forum.
Aha, domek jest clean-jedyne niemaxisowe dodatki do tapety i podłogi wykonane przeze mnie (płytki w łazience i różowa sypialnia)

Anex
18.03.2006, 15:48
Mi się podoba tylko,że jest za duży na starter
:P :D :)

diza
18.03.2006, 16:51
Szkoda że ni ma umeblowania....ale bryła bardzo. mi sie podoba...8/10

riannon
19.03.2006, 16:47
Bryła jest bardzo ładna, ale ogród mi sie nie podoba. W środku podłogi sa takie sobie i szkoda, że nie ma mebli.

warmat
19.03.2006, 19:51
THX za oceny :D

katherina, właściwie nie mogłam dać więcej fot bo i co tu fotografować? Zresztą założyłam od początku że będzie nieumeblowany. Każdemu podoba się co innego, więc niech wszyscy meblują sobie sami :P niedługo dam do ściągnięcia. Jeśli chcecie to umebluję.

No tak, starter to raczej nie jest (nie umiem budować skromnych domków-poniosło mnie zdziebko :P)


warmat, może byś sprecyzował(a) co ci nie pasuje?
Dach jest opkropny , podłogi sa okropne, ściany , nie dobrane, rozklad pomieszczen nieudany, komin na 1p jest nie zakryty sciana, ogrod nie zagospodarowany, dom jest olbrzymi jak na starte, i do tego Susan Mayer napewno nie chciala by zamieszkac w takim duzym domu bez duszy... Chalupa bez duszy... :con: :( :wacko: xP :O :1smutny: :(

warmat
19.03.2006, 19:52
A i jeszcze jedno jestem chlopakiem...

Choco
20.03.2006, 17:03
Po pierwszy zdjęciu pomyslałam "za duzy, ale zobaczymy co w środku"... a u mebli nie ma... szkoda ;(