PDA

Zobacz pełną wersję : Taki tam domek(mój pierwszy) [BRAK ZDJĘĆ]


~dusia~
18.03.2006, 12:28
Oto mój pierwszy domek, więc proszę o wyrozumiałosc.

Domek z zewnątrz:


Salon:


Kuchnia:


Jadalnia:


Łazienka (beznadziejne ujęcia, bo jest za mała :/ ):


Sypialnia:


Ogród:


Balkon przy sypialni:


Bryła w nocy:


Widoki z góry:
parter


I pietro

diza
18.03.2006, 13:17
Super bomba ...jak na pierwszy raz to ja ci zazdroszcze...:) Su ppper !0/!0

nossace
18.03.2006, 13:23
Oprócz opchania dodatkami nie widzę tu nic wartego uwagi. Kiepski 2/10

Dsquared
18.03.2006, 13:32
Jak na pierwszy House...to nie jest źle... ;)
Może salon taki beee....ale czekam na inne domy
6/10

Annna
18.03.2006, 13:33
Straszna anna wchodzi i cóż...

Bryła - nie jest zła, duży plus za duże okna (lubię takie) 9,5/10

Wnętrze - podłoga w salonie coś mi nie leży ogulnie w całym domu pusto aż za pusto. 8/10

Ogród - jest całkiem niezły chociaż większą jego część zajmuje staw. 8/10

Całość 25,5/30 (5-) :)

~dusia~
18.03.2006, 13:34
Jeśli chodzi o salon to podoba mi sie drugie zdjęcie.Bo na pierwszym faktycznie trochę dużo roslin :D

Blue Rose
18.03.2006, 13:59
No dobra...
Jak na pierwszy dom to bardzo fajnie, ale nie podobają mi się te podłogi w jadlani i kuchni oraz łazienka... Jest taka trochę dziwna... Nie wiem, dlaczego... Wydaje mi się , że jest za pusta jak na taką wielkość... Ale bardzo fajny domek:)

Ineyasha
18.03.2006, 15:26
Nu nu nu... Jadalnia najbardziej mi się podoba... Fajne krzesła i stół... ;)
Pozdrawiam *ineyasha*

Doris
18.03.2006, 15:42
Ładny domek, ale troche zbyt duży. Nie lubie takich wielkich domków. Ogród również ładny, choć posadziłabym wiecej krzaczków i wyeliminowałabymte kwiatki wokół jeziorka.. Minus za to, że wnetrza wypchane są dodatkami z netu. Najbardziej przypadła mi do gustu jadalnia i w części sypialna. Reszta taka przytłaczająca. Kuchnia może być.
Ogółem 7/10 jak na pierwszy to całkiem, całkiem.

Anex
18.03.2006, 15:42
Zgadzam się,że za dużo dodatków z neta :con: Ta trawa jest sztuczno zielona:( na tym pierwszym zdjęciu salonu jest pusto i wogóle dom jest bardzo pusty.Z tego wszystkiego podoba mi się sypialnia i szklany dach.Fajnie dobrałas podłogi i fajny widok z okna na basenik:) poZdRO

GreenGirl
18.03.2006, 15:49
Jak na pierwszy to całkiem niezły..
Ale mógłby być lepszy...
Postawiłaś na dodatki, a szczerze mówiąc, to żadna sztuka urządzić z nimi jakieś fajne wnętrze...
Jest trochę pusto.

5/10

Carlitos
19.03.2006, 12:28
Bardzo mi się podoba, nie ma takich "wymamrotanych" kolorów, raczej w spokojnej tonacji, ogółem spoxik jak na pierwszy domcek to supcio:D
9/10 za ten basen jakis taki...ale moze byc:) :P Daj do ściągniecia:)

Choco
19.03.2006, 15:42
Ładny domek, jak na pierwszy to super. Tylko jest bardzo duży a mało zagospodarowany. A w salonie było by ładnie tylko zepsułaś wszystko tymi kwiatkami.

JuStYnKa
19.03.2006, 15:57
Dom niczego sobie, taki przeciętny. W wielu miejscach meble w ogóle nie pasują do siebie. Bryła taka jakaś rozlazła kompletnie nie pasuje mi ta ścianka wokół domu w kuchni podłogę bym zmieniła. Sypialnia- biurko, szafa i łóżko ehh... są różnego. Na temat salonu wole się nie wypowiadać. No ale w końcu to twój pierwszy dom...

riannon
19.03.2006, 16:24
Domek z zewnatrz jest całkiem niezły. Podoba mi sie ten kawałek spadzistego dachu (przezroczysty). W środku jest gorzej, niektóre miejsca są puste (np. łazienka), albo zbyt zapchane. Podłogi i tapety sa dobrane tak sobie.

Corec
22.03.2006, 20:22
Gdyby nie ruzny kolory drewna to bylo by super :P

Nirrti
22.03.2006, 21:08
jeżeli to rzeczywiście first domek..to nieźle. zgadzam się z poprzednikami, że urok domu polega głównie na dodatkach...to jacuzzi przy basenie bardzo średnio...łazienka mi się nie podoba. kobieto(?), włóż w to więcej wyobraźni!!!!
i co mnie bardzo drażni, to brak oświetlenia zewnętrznego..czy ty wiesz, jak przecudnie wyglądają w nocy dobrze oświetlone domy?
a teraz zalety:
styl wnętrza nie w moim guście, ale obiektywnie mówiąc bardzo ładny, choć niestety w większości dzięki wspomnianym dodatkom
cały domek sprawia wrażenie takiej...schludności, stylu i... i czegoś jeszcze.
p.s. zielona trawa. zbyt zielona. nienaturalna. odróżnia się za bardz od otoczenia
no to na tyle
pozdro

Plotkara12
03.05.2006, 20:40
No, domek bardzo ładny jak na twój pierwszy. Tylko trochę te kwiaty nie pasują mi w salonie. Ale ogólnie jest wszystko w porządku. 9/10

Pozdrawiam

misiek:)
05.05.2006, 14:00
Jak na pierwszy domek to wygląda rewelacyjnie. Nie podobają mi się tylko te kwiatki za półką w salonie i łazienka, bo jest troszkę za pusta. Ale ogólnie to może być. 10/10.