PDA

Zobacz pełną wersję : Stylowy i nowoczesny [BRAK ZDJĘĆ]


Mateo
20.03.2006, 19:03
Przedstawiam wam mój nowy dom. Jest on już w barwach wiosennych :) Dla mnie jest on stylowy i nowoczesny, a dla was?


Myślę, że wam się choć trochę spodoba, proszę o oceny :D

Wickoo
20.03.2006, 19:12
jakbym był szpanerem to powiedziałbym, że jestem pierwszy, ale na wasze szczęście nie jestem ;-]

Wiesz, domek jest stylowy.. ale nowoczesny to juz mniej ;] Niemniej jednak bardzo mi się podoba ( nie obrazilbym sie gdybys go udostepnil, nie wazne ile niedociagniec nie pokazales ;-) ). Jest slodko urzadzony, mieszanka z klasa ;]

9/10 ( 10 to byloby za duzo jak na mnie ;d )

Mateo
20.03.2006, 19:16
jakbym był szpanerem to powiedziałbym, że jestem pierwszy, ale na wasze szczęście nie jestem ;-]

Wiesz, domek jest stylowy.. ale nowoczesny to juz mniej ;] Niemniej jednak bardzo mi się podoba ( nie obrazilbym sie gdybys go udostepnil, nie wazne ile niedociagniec nie pokazales ;-) ). Jest slodko urzadzony, mieszanka z klasa ;]

9/10 ( 10 to byloby za duzo jak na mnie ;d )

no nowoczesny to moze i jednak do końca nie jest - masz racje, ale nie miałem pomysłu na tytuł więc stąd ta nazwa, a co do udostępnienie to sprubuje jutro, bo dziś juz nie mam siły, prubowałem kilka razy spakować, ale za każdym razem gra się zacinała i komputer sie restartował, pewnie to wina jakiś dodatków.

Scarlet
20.03.2006, 19:41
Po pierwsze; pochwalę skalniaczki.Są po prostu Słiit...ALE,ale...
Uważam,że garaż powinien być połączony z domem,a on sam powinien być z jakby czekoladowej cegły.To tylko moje zdanie.Do wnętrza nie mam zastrzeżeń tylko razi mnie ten dywanik na początku.Jaskrawy..

Apostołka
20.03.2006, 20:03
No calkiem ladny. Tzn. nawet bardzo ladny... Podoba mi sie dom z zewnatrz... Aha, zdaje sie ze zdjecie jest zle w jednym miejscu. Tam gdzie ma byc dom z tylu w nocy jest znowu z przodu... No... to powiedzmy ze za caloksztalt dam... 7/10 :)

JuStYnKa
20.03.2006, 20:05
A ja dawno nic nie oceniałam no to się przynajmniej u Ciebie rozpisze ^^ Podoba mi się bryła prosta i stylowa jak najbardziej wskazana, za to nie pasuje mi garaż jest za daleko od domu i trochę dziwnie to wygląda. Barwa elewacji nie przypadła mi do gustu, wokół drzwi dałeś cegłę i wyglądało by to lepiej gdybyś użył jej jeszcze w paru miejscach domu. Dała bym także inne ogrodzenie. Tył domu jest trochę zatłoczony, a w ogóle nie podoba mi się basen, jego wieeeeeeelkość oraz kształt.
Wnętrze. Korytarz podoba mi się ale te kapcie... lepiej wyglądały by na jakiejś półce i z ściany wystaje kwiat. Przedpokój, było by b. dobrze gdyby nie ten jaskrawo pomarańczowy dywanik. Salon niestety w ogóle mi się nie podoba nic do siebie nie pasuje. Jadalnie, śliczna, stylowa po prostu super^^ czego nie mogę powiedzieć o kuchni która jest zatłoczona a podłoga w raz z zasłonami nie pasuje do mebli. W sypialni nie pasuje mi ta czarna półka z książkami i znowu kwiat przebiła ścianę... Łazienka jest ładna. Pokój rekreacyjny w miarę mi się podoba. Na ogół dom jest ładny ale naprawdę wierzę, że stać cię na zrobienie lepszego bo widziałam wiele twych dzieł i mam podstawy aby tak myśleć.

Angel com
20.03.2006, 22:11
A więc.. nie owijam w len... Nie podobają mi się kwiatki pod samochodem... co chciałbys być kwiatkiem iżeby cię codziennie spaliny zatruwały hę? XD
I ten.. oczo... walący poramańczowy xD dywanik... gash,.. patrzeć nie można... pozdróóffkaa... a i nie urzekły mnie różowe kapcie w korytarzyku.

linkinhay
21.03.2006, 06:44
Podoba mi się. Świetna wanna, taka hmmm trójkątna? ;p
Z zewnątrz : 10/10
Mały korytarz : 7/10
Korytarz : 8/10
Przedpokój : 9/10
Salon : 10/10
Jadalnia i kuchnia : 9,5/10
Sypialnia : 10/10
Łazienka : 10/10
Pokój rekreacyjny : 8/10
W sumie 81,5/90 czyli super ;)

Melicyanda
21.03.2006, 09:27
Ładny domciu!:)Tylko sypialnia mogła by być kolorowa!;(.Dałabym 10/10 ale ta sypialnia niestety razi mnie w oczy:-(.Więc daję 9,8/10!:)

Anex
21.03.2006, 11:23
Super tylko żę ten szary dywan sprawia że jest tak ciemno i ponuro.Ten stół wielki podoba i się bardzo i wogóle jadalnia.
PS a ta sztaluga w pokoju rekreacyjnym jest w jakimś dodatku czy ściągnełeś ją??Odpowiedz

Mateo
21.03.2006, 11:30
Super tylko żę ten szary dywan sprawia że jest tak ciemno i ponuro.Ten stół wielki podoba i się bardzo i wogóle jadalnia.
PS a ta sztaluga w pokoju rekreacyjnym jest w jakimś dodatku czy ściągnełeś ją??Odpowiedz

Tak ściągnęłem ją z internetu, niestety nie pamietam strony, ale właśnie daje domek na serwer i zaraz podam wam linka, a ta sztaluga jest w nim spakowana.

edit. LINK (http://rapidshare.de/files/16049560/Stylowy_i_nowoczesny.rar.html) do pobrania tego domku

Annna
21.03.2006, 12:49
Bryła - bardzo mi sie podoba a w dodatku ten kolor. Zupełnie jak bym czuła ciepło domowego kominka 10/10

Wnętrze - Ciepła, ładnie dobrane kolory, wszystko się ze sobę komponuje (oprócz dywanu w przedpokoju przy jadalni) 9/10

Ogród - bardzo ładny, trochę rośliności (reszte zajmuje basen i altanka) 9/10

Całość 28/30 (5) :D :D

Isi
21.03.2006, 15:35
Ten domek jest chyba trochę wzorowany na tym, który pokazałeś w dziale "TS2 Ooo muszę to mieć!"? ;)
Podoba mi się zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz.
Z zewnątrz są kolory, jakie lubię, a do tego skalniaki bardzo fajnie wyglądają. I ten pas kwiatków pod samochodem. ;) Moim zdaniem wygląda to naturalnie, widziałam takie coś kilka razy "na żywo". :D
W środku ajbardziej podoba mi się korytarz, przedpokój i łazienka. Bardzo ładnie dobrałeś kolory i dodatki. Dywan w salonie trochę ciemny, ale nie wyglada źle. Sypialnia jest bardzo ładna, tylko ciasna.
Uważam, że domek jest bardzo udany, podoba mi się, 8,5/10 ;)

Pozdrawiam :)

gruszka.
21.03.2006, 16:44
Taaa, domek nawet nawet. Jest kilka niedociągnięć, da się je wybaczyć. Dam 9/10 przyjmując inna skalę niż np. do ocenienia domku Eveline, czy Alii

riannon
21.03.2006, 16:56
Domek jest nieźły. Nowoczesny, ale przytulny i miły. Daję 10/10:P

Margierytka
22.03.2006, 08:20
Fasada cacy - Mateo widać , że masz fach w ręku - pooeksperymentuj trochę... Idź chłopie na całość, nie powielaj kanonów.

Naprawdę ładna byłaby kuchnia... Gdyby nie te białe ściany... Trzeba było jakąś cegiełkę... No coś mniej gładkiego dać do tego drewna. Obecnie wygląda jak niemalowana. Sypialnia jest z innej bajki, pomarańczowy dywanik z korytarza - tak, ale w kuchni u Biedaków. I te same zestawy mebli co wszędzie... Wrrrr pokaż trochę siebie. Pokaż, że jestes inny.


Zresztą to moja prośba do wszystkich. Pokazujcie siebie - swoje wizje w swoich domach, a nie powielajcie tego co już było i się przypadkiem sprawdziło.....

Corec
25.03.2006, 07:19
Domek super !!!!!!skąd ściągnełeś te kominki???????

Mateo
25.03.2006, 07:27
Domek super !!!!!!skąd ściągnełeś te kominki???????

kominek w salonie a raczej jego obudowę ściągnęłem z modthesims2, a kominek w jadalni to ozdoba, ale nie pamietam skąd ją mam.

Ona:)
25.03.2006, 18:57
Śliczny domek i ładnie urządzony daje 10/10 :*

Nirrti
25.03.2006, 19:11
jezu, coś ty zrobił??!!! nie ma oświetlenia przy garażu!!! a jak będą wracać z impry i wjadą na kwiatki? no?! nie pomyślałes?!
śliczne wnętrze ładne dodatki stylowo i no....nowocześnie 10/10

kira1992
25.03.2006, 19:32
Od ulicy ten domek za bardzo mi się nie podoba, ale z tyłu podoba mi się. Z zewnątrz ten domek wydaje się taki mały, ale w środku już nie. Ładna łazienka (skąd ściągnąłeś tą wanne ? :D )
Widok domku z przodu :D : 5/10
Widok domku z tyłu: :D : 9,6/10
Garaż: nie wyświetliło mi się zdjęcie
Mały koryrarz: 10/10
Przedokój: 10/10
Salon: 9,8/10
Kuchnia: 10/10
Sypialnia: 10/10
Łazienka: 10/10
Pokój rekreacyjny: 9,8/10

Wynik : 84,2 / 90 - super

Heavenly
26.03.2006, 18:02
Nic dodać nic ując - bardzo piekny domek
Czy będzie mozna go ściągnać?

Choco
27.03.2006, 11:56
Fajny domek. Ładny... Tylko w jaki sposób dajecie meble na skos? ;(

mucha
25.04.2006, 20:28
lubie rzeczy nowoczesne wiec jednym słowem super

Mateo
26.04.2006, 10:42
Fajny domek. Ładny... Tylko w jaki sposób dajecie meble na skos? ;(
za pomocą kodu: boolProp allow45DegreeAngleOfRotation true/false ('true'-włączony, 'false'-wyłączony) działa w dodatku na studiach

Anais
28.04.2006, 00:19
Witaj!

To kolejny Twój świetny domek, który miałam okazję poznać bliżej :)
Ogólnie bardzo mi się podoba. Zwłaszcza bryła, rozmieszczenie pomieszczeń i spójność domu z malowniczym ogrodem.

Jedyne co mnie nie zachwyca to ogrom dodatkówz neta, które po ściągnięciu domku przez prawie godzinę usuwałam z gry :P a także mało światła we wnętrzu mieszkania. Nie wspominając o krzątającej się w środku pannie Cukierek, która zablokowała się w wannie po uruchomieniu gry... ;)

Gratulacje!

Ocena 9/10.

Pozdrawiam!

Qaffiq
28.04.2006, 09:04
Domek jest prześliczny ;) Tylko tak...te kwiatki pod samochodem xP
Ładnie i gustownie urządzony, bryła niczego sobie ;P Szczegolnie spodobala mi sie sypialnia ;)
9/10 ","

Evan
28.04.2006, 14:03
Bardzo ładny domek,prawie wszystko mi się podoba.

Anka18
29.04.2006, 11:09
Domek świetny! Mam jedno pytanie: w swoim simowym domku chciałam ustawić taką narożną wannę jaka jest w twojej łazience ale nie udawało mi się jej odpowiednio ustawić. Co to znaczy: zawsze jak wstawiałam tę wannę w róg, to zawsze kawałek wanny "wystawał" było widać kawałek tej wanny w drugim pokoju. Zaraz zamieszczę zdjęcie jak to wygląda. Mam więc pytanie: jak "zmieściłaś" wannę w rogu łazienki tak, że nie widać z pokoju obok tego kawałka wanny?

Mateo
29.04.2006, 12:10
Domek świetny! Mam jedno pytanie: w swoim simowym domku chciałam ustawić taką narożną wannę jaka jest w twojej łazience ale nie udawało mi się jej odpowiednio ustawić. Co to znaczy: zawsze jak wstawiałam tę wannę w róg, to zawsze kawałek wanny "wystawał" było widać kawałek tej wanny w drugim pokoju. Zaraz zamieszczę zdjęcie jak to wygląda. Mam więc pytanie: jak "zmieściłaś" wannę w rogu łazienki tak, że nie widać z pokoju obok tego kawałka wanny?

no więc wpisałem kod: boolProp allow45DegreeAngleOfRotation true/false (działa z dodatkiem na studiach) ustawiłem wannę i później aby wanna stykała się ładnie ze sciąną użyłem kodu: boolProp snapObjectsToGrid true/false który pozwala na umieszczanie przedmiotów poza 'kratkami'
to wszystko.

Kash
29.04.2006, 12:16
+
* bryła domku, po prostu śliczna.
* kwietniki w ogrodzie
* kącik telewizyjny w salonie, chociaż trochę za mało miejsc do siedzenia
* sypialnia
* pokój rekreacyjny
-
* garaż wygląda trochę jak buda dla psa
* kwiaty na podjeździe
* korytarz (to się nazywa wiatrołap)
* przedpokój - za ciemne meble, jak dla mnie
* kominek
* kuchnia i jadalnia
* czarny regał w sypialni
* czarne fotele w pokoju rekreacyjnym
* rozlazły ogród

No. Tak mniej więcej 7/10.

Mgiełka
29.04.2006, 13:13
Miodzio domek! Nic dodać nic ująć. Chociaż ja bym nie sadziła kwiatków tam jak stoi samochód w tym środkowym pasie ;) Piękne otoczenie i domek też 10/10 :clap2:

Mulan
02.05.2006, 11:41
Bardzo ładny. Widać, że nad nim popracowałaś/ popracowałeś. Moje oceny to:
z zewnątrz 9,5/10
z wewnątrz 9,5/10
Ocena ogólna:
19/20
Fantastyczny domek :D

teodozja
02.05.2006, 16:02
mimo, że nie lubię nowoczesnego stylu, ten domek szalenie mi sie podoba. Jest dopieszczony w każdym szczególe. Jedyny minus to ten garaż - taki troche nijaki. A największy plus jest taki, że idealnie trzymasz się raz obranego stylu! Przez co całość jest bardzo spójna :)
Ładny z zewnątrz, wewnątrz (ja też chce takie dodatki!! skad je masz??), ogródeczek super, zwłaszcza podjazd dla autka - zaraz zamierzam ten pomysł skopiować :) :)

Koniczynka
25.06.2006, 15:31
ladny dom tylko brzydko meble w kuchni ustawilas......... przez to okno jest ona taka jakas koslawa :D
ale daje ci plusa za ladna jadalnie i w miare sypialnie 7-/10