PDA

Zobacz pełną wersję : Roboty


Selena
24.03.2006, 23:45
Czy jest możliwość, by np przy pomocy kodów, czy hacka, zrobić by sim był robotem? ;) Mianowicie, by sima przekodować/przehackować, by miał dane "robot", jak w simPE można zmienić dorosłego w dziecko (psychicznie). Np jak w anime "Chobits", by komputery były ludźmi ;P W tym wypadku robotami. Aby robot wyglądam jak sim =)

Pawlq
25.03.2006, 08:24
Wiesz co... Sim to robot. Roboty sie nie starzeją. Użyk kodu aging on/off on zatrzymuje starzenie się.

Wickoo
25.03.2006, 10:08
musisz mu zmienic ubranie i glos ( to drugie w simpe, pierwsze nie wiem ;] )

patrykszela
25.03.2006, 20:53
może przez kod: "boolProp testingCheatsEnabled true"? Shiftem na sima i dwa razy wciśnij na więcej i może coś będzie? Nie wiem, bo nie sprawdzałem! Albo stwórz własnego, klikając na Spawn i poszukaj SERVOROBOT? Odrazu pojawi się zrobiony! ;P :D

filipw3
26.03.2006, 08:23
Nie można robić z siebie robota bo robot robi sim i to jest oddzielna postać.

myszka95
27.03.2006, 17:09
może przez kod: "boolProp testingCheatsEnabled true"? Shiftem na sima i dwa razy wciśnij na więcej i może coś będzie? Nie wiem, bo nie sprawdzałem! Albo stwórz własnego, klikając na Spawn i poszukaj SERVOROBOT? Odrazu pojawi się zrobiony! ;P :D

Ale to servorobot to jest po prostu w "spawn"? i wtedy sie pojawia robot sługus, tak?

filipw3
27.03.2006, 17:14
Ja mam tylko sposób na zrobienie robota na sima(tylko niestety simw wieku emerytalnym)

Wciskamy ten kod bool... i klikamy shiftem na robota.Jest opcja Birthday czy coś takiego.Klikamy na to i potem klikamy już normalnie na simie i dorośnij.Robot zamienia sie w emeryta człowieka.TEN sim ma tyle potrzeb co robot,umiejętnośći te co robot ale nie może sie ładować tak jak robot.Musi spać.

Mam nadzieje że pomogłem.

Sacline
27.03.2006, 17:25
niop pomocne:)
wyprubuje

Selena
27.03.2006, 20:17
Ja mam tylko sposób na zrobienie robota na sima(tylko niestety simw wieku emerytalnym)

Wciskamy ten kod bool... i klikamy shiftem na robota.Jest opcja Birthday czy coś takiego.Klikamy na to i potem klikamy już normalnie na simie i dorośnij.Robot zamienia sie w emeryta człowieka.TEN sim ma tyle potrzeb co robot,umiejętnośći te co robot ale nie może sie ładować tak jak robot.Musi spać.

Mam nadzieje że pomogłem.

Nie wiem, gdzie to widziałam....ale podobno jest kod i na to sposób, by zmieniać emerytów w np nastolatki.... jesli to prawda, to można i wypróbować na emerytach - robotach :P

jeśli ktoś pamięta ten sposób, niech nam to tu oświadczy =D

Lea
27.03.2006, 21:40
Oczywiscie ze jest kod To nasz niesmiertelny: boolProp testingcheatsenabled true Potem dajemy ->Wiecej->spawn->sim modder i wybieramy wiek w jakim chcemy miec danego sima. Uprzedzam ze na robotach jeszcze tego nie testowalam :P

EDIT: Och! Zapomnialam ze po sim modder wyskoczy figurka niemowlaka na ktora klikamy i wybieramy wiek (to taka podpowiedz dla malo domyslnych i coby mi skarg nie bylo B) )

Selena
27.03.2006, 21:52
Oczywiscie ze jest kod To nasz niesmiertelny: boolProp testingcheatsenabled true Potem dajemy ->Wiecej->spawn->sim modder i wybieramy wiek w jakim chcemy miec danego sima. Uprzedzam ze na robotach jeszcze tego nie testowalam :P

EDIT: Och! Zapomnialam ze po sim modder wyskoczy figurka niemowlaka na ktora klikamy i wybieramy wiek (to taka podpowiedz dla malo domyslnych i coby mi skarg nie bylo B) )

Właśnie teraz grałam, odkryłam to i chciałam napisać B) Ale patrzę, że już to zrobiłaś :P Teraz do szczęścia brakuje mi, by zobaczyć, jak zrobić na odwrót. Mianowicie: wiemy, jak z robota zrobić sima, jesli chodzi o wygląd. A teraz muszę pokombinować, jak z sima, zrobić robota ;)

Lea
28.03.2006, 08:10
Obawiam sie ze z zabawa w druga strone moze byc problem. No bo jesli robotowi przy zmianie grupy wiekowej nie dochodza brakujace paski potrzeb to najprawdopodobniej sim po zamianie w robota bedzie i glodny, i z pelnym pecherzem... A to zadna frajda latac kolo robota zeby byl najedzony czysty wydalony zamiast zdobywac robotem kolejne rangi czy umiejetnosci. No ale probuj, zawszec sie moze komus do FS przydac :D

Selena
28.03.2006, 09:30
Ja poprostu chcę wybrać wygląd robota :P Zrobić sobie robota w trybie wybierania rodziny :D

filipw3
28.03.2006, 14:34
Nie ma takiej mozliwości sim-robot.