PDA

Zobacz pełną wersję : Kto jeszcze gra w The Sims1 i dlaczego?


sxshopper
25.03.2006, 11:24
Kto jeszcze gra w The Sims1 i dlaczego?
chciałbym wiedzieć dlaczego gracie w thesims1 jakie sa motywy? :P
przecież dwójka jest sto razy lepsza!

Cannabis
25.03.2006, 11:55
Czy to jet Twój problem z grą ?
A tak po za tym, ludzie mają dużo powodów, przez które nie mogą grać w drugą część gry.
Po pierwsze : za słaby komputer. Przecież wymagania do TS 2 są znacznie większe niż do jedynki.
Po drugie : pieniądze. Zapomniałeś, że żyjemy w polsce. Na pewno nie każdego stać na taką grę.
Po trzecie: są prawdziwi fanatycy, którzy potrafią jeszcze dostrzec urok TS... I ja ich podziwiam, bo sama nie sięgnęłam po tamtą serię od dnia, kiedy dwójka pojawiła się w sklepach.
Po czwarte: nie ten dział ;).

T42
27.03.2006, 19:50
A ja lubię grać w The Sims 1. Dlaczego? Bo dwójka mi się już dawno znudziła.
Biorąc pod uwagę to, że nie kręci mnie budowanie domków, czy wykonywanie wymyślnych ciuszków, a sama gra nie jest dla już wciągająca - na nowo zakochałam się w jedynce, przypominając sobie stare czasy, jak to szalałam za światowym życiem i zwierzakami ;)

-> Nie ten dział

Gusia12
28.03.2006, 09:03
:) Ja gram w Ts1 i w Ts2 bo i ts1 ma urok i ts2, od wczoraj gram tylko w ts2 bo ts1 mi się zepsuło, znaczy parcele publiczne mi się jakoś pokratkowały ;( Kocham the sims 1 i myślę ,że nigdy mi się nie znudzą !!! :)

▫Molly▫
28.03.2006, 12:54
Hmm... Dwójka nie daje mi zwierzaków :wub: ani nie mogę pojechać na wakacje co było możliwe w jedynce. Tęskie też za abrą bo świetne były te pojedynki magiczne :wizard: .. Fakt, 2 jest bardziej realistyczna, ale nie daje takiej frajdy jak podstawa!

wildthing
28.03.2006, 15:00
Ja uwielbiam jedynkę : P
Uważam grafikę za wiele ciekawszą, mimo iż nie jest to 3D, poza tym - nie zacina mi sie co chwile, tak jak w dwójce. Czuje jakis taki sentyment do tej gry :P
Nie potzrbeuje super bajeranckich-wystrzelonych gier, żeby dobrze sie bawić xd

Innos
29.03.2006, 07:28
Powiem to tak - mimo, że mam wszystkie obecne dodatki do TS2 i od ponad roku nie grałem w Simsy jeden, nie usuwałem ich z dysku, i ostatnio zacząłem grać. Instalując Simsy 2, pogrywałem w nie od czasu do czasu i wyszło NS, potem, kończąc grać w Ns wyszło NŻ, potem zrobiłem Simom wigilię i sylwestra na bazie świątecznego dodatku, a teraz do pakietu doinstalowałem WB i założyłem własny, dość dobrze teraz prosperujący biznes. Wszystko jest fajnie, gra się prawie nie tnie, ale brakuje jej "tego czegoś". Ostatnio WB włączam na 15 - 20 minut żeby sprawdzić jak tam biznes, i przełączam się na Simsy jeden, w które gram z godzinę.

.:Patison:.
29.03.2006, 09:50
Taa... Grywalność w "jedynkę" jest niezła...

Jest jeszcze kłopot, gdyby dzieci się zamieniały w dorosłych, to bym już nic nie mówił... :P

abacusca
29.03.2006, 22:57
Ja już nie gram w The Sims 1 bo nie mam miejsca. :D

linkinhay
30.03.2006, 08:58
W jedynke już nie gram, ale pozostał jakiś sentyment... :P Chętnie bym sobie w nią zagrała, ale nie mam miejsca na dysku.

DoRX =P
31.03.2006, 12:19
A ja w 1 zaczęłam grać wczoraj powód?- simsy 2 coś mi się zrypały i się ne otwierają. A jak czlowiek chory w domu siedzi to w coś pograć musi. :D

Camerio
31.03.2006, 19:59
Przede wszystkim gra ma ten klimat... ;P

Dsquared
01.04.2006, 20:45
Jedynka jest coool...tam sie można wyszaleć u la la xD...
przy czym gra Ci się co 2 min nie tnie...
Nie widzę większych powodów dlaczego jedynka ma być gorsza od dwójki.
loool B)

Plotkara12
30.04.2006, 12:17
Ja już dawno nie gram w The Sims 1, po prostu mi się znudziły. A poza tym The Sims 2 jest extra i... (moim zdaniem) lepsza niż 1.

Fi0let
30.04.2006, 12:52
teraz gram w simsy 2, no ale jakoś mnie to zaczyna nudzić :con:
qurde xD chyba sobie zainstaluje 1 xD

Pawlq
30.04.2006, 15:30
Ja już dawno chciałem sobie zainstalować "jedynkę", ale przypomniałem sobie że pożyczyłem podstawówke i Abre mojej siostrze. (ciotecznej - tragedia)

tinka
01.05.2006, 16:28
Nie mam zainstalowanej 2, więc cośtam się w ts1 liźnie czasem :P

SimsManka
02.05.2006, 09:58
Powód?
Po pierwsze - za słaby procesor,
po drugie - jakiś sentyment mam do jedynki :)

Pawlq
02.05.2006, 20:54
Ja gram w Simsy1, bo jest więcej lepszych dodatków i gra ta chodzi płynnie, w porównaniu z TS2...
No bo ma małe wymagania ;) Słuchajcie. Mnie 1 nie chodzi:( ona śmiga!:) A 2? Chodzi ale wolniej (GeForce 6600 GT)

eklerka
03.05.2006, 00:06
... Zapomniałeś, że żyjemy w polsce. Na pewno nie każdego stać na taką grę....
Hm? A co to za różnica gdzie mieszkamy? Równie dobrze kogoś mieszkającego np. w Anglii może nie stać na ts2 o_O

Ja co prawda nie gram ;> Powody są oczywiste - od chwili gdy tylko pojawiła się gra ts to od razu ją miałam, koleżanka mi poleciła. Potem po kolei kupowałam każdy dodatek, grałam całymi dniami. Mhm, mogło się znudzić, nie? A poza tym pamiętam dzień premiery ts2. Pobiegłamdo sklepu od razu. Czemu? Fascynowało mnie to co w ts nowe. Teraz już aż tak nie jest :P Ale ok, nie ważne.
Ale znam osoby, które jeszcze grają w ts. W większości wypadków są to poprostu wymagania sprzętowe jakie są w dwójce.

Karolcia
03.05.2006, 08:29
Ja do niedawna grałam jeszcze w TS1, bo miałam słabego kompa (64 MB Ram, Pentium II 300). A teraz juz moge grać w TS2. :)

Cocco
03.05.2006, 11:05
Ja planuję ponowne zainstalowanie jedynki i kilku dodatków. Bo mi się tak podoba, o. Simsy mi się nudziły, ale dawno w nie nie grałam, więc będzie ciekawie...

Dwójka chodzi mi płynnie, ale... eee... ?

Cococzek
04.05.2006, 06:51
ja gram nieraz w the sims 1 żeby pograć sobie rodzicami Balbiny Biedak czyli Beatą i Robertem Nowak

Corec
04.05.2006, 16:10
Narobiliście mi apetytu na pogranie w jedynkę (Chyba tez je zainstaluje) :D

Cococzek
05.05.2006, 07:46
aż mi ślinka leci :>/ chyba zainstaluje na stałe

kluseczka
05.05.2006, 20:12
Po 1: w TS1 NIGDY nie wczytuje mi się rodzina w dłużej niż 5 sekund. Po 2: zaklęcia! Magia to moje życie :-)! Po 3; żadna simka z TS2 nie była dla mnie czymś więcej, niż tylko postacią z gry.

Miss Plastic
07.05.2006, 18:12
Gram w jedynkę od niedawna (na nowo!) i cały czas jestem w niej zakochana :) W szczególności Gwiazdę i Abrakadabrę :)

Elún
12.05.2006, 16:28
Gram w jedynkę od niedawna (na nowo!) i cały czas jestem w niej zakochana :) W szczególności Gwiazdę i Abrakadabrę :)
taa, to najlepsze dodatki jakie wyszly do jedynki ;]
ja osobiscie tesknie za tym wspanialym klimatem ts .. eh, bylo minelo ;]

Profesor Parker
12.05.2006, 17:17
1 miała o wiele inny klimat. Ta muzyczka była o wieleee fajniejsza :D. Mimo, że w 2D miała w sobie coś co mnie przykłuwało do monitora na całe dnie. A w TS2 nie dostrzegam niczego oprócz grafiki... ale to tylko moje odczucia ;). Pewnie za jakiś rok jak wyjdzie 1625 dodatek do "2" to znów mnie coś weźmie na granie xD

Nisinën
14.05.2006, 15:11
Czytając wasze posty mam, coraz większą ochotę na zainstalowanie jedynki ;) Aktualnie nie gram ani w TS1 ani w TS2, powód: mało miejsca na dysku, są rzeczy ważnejsze od gier ;) Ale dla jednyki miejsce się znajdzie... jeśli znajdę płytki, to kto wie - może znowu zacznę grać.

Jedynka miała swój klimat - och... pamiętam, co to było kiedy wychodziły nowe dodatki ;) Zwierzaki, Gwiazda, Wakacje itd. były super - w dwójce tego nie ma. Poza tym gra płynnie chodzi, nie zacina się jak to z TS2 bywa...
Dwójka prócz lepszej grafiki nie oferuje niczego nowego - przynajmniej dla mnie - i szczerze mówiąc, znudziła mi się, mimo że dodatki nowe kupuję na bierząco... wstyd się przyznać, ale WB do tej pory nie zainstalowałam, leżą na półce od premiery...
Grając w TS1, nie mogłam oderwać się od monitora - zakładałam nowe rodziny bądź tworzyłam jedną, wielopokoleniową, były zwierzęta...
Owszem - dwójka też jest bardzo fajna... ale do jedynki mam pewien sentyment, w końcu od tego wszystko się zaczęło ;)

Gwiazdka
16.05.2006, 08:02
Czytając wasze posty mam, coraz większą ochotę na zainstalowanie jedynki ;) Aktualnie nie gram ani w TS1 ani w TS2, powód: mało miejsca na dysku, są rzeczy ważnejsze od gier ;) Ale dla jednyki miejsce się znajdzie... jeśli znajdę płytki, to kto wie - może znowu zacznę grać.

Jedynka miała swój klimat - och... pamiętam, co to było kiedy wychodziły nowe dodatki ;) Zwierzaki, Gwiazda, Wakacje itd. były super - w dwójce tego nie ma. Poza tym gra płynnie chodzi, nie zacina się jak to z TS2 bywa...
Dwójka prócz lepszej grafiki nie oferuje niczego nowego - przynajmniej dla mnie - i szczerze mówiąc, znudziła mi się, mimo że dodatki nowe kupuję na bierząco... wstyd się przyznać, ale WB do tej pory nie zainstalowałam, leżą na półce od premiery...
Grając w TS1, nie mogłam oderwać się od monitora - zakładałam nowe rodziny bądź tworzyłam jedną, wielopokoleniową, były zwierzęta...
Owszem - dwójka też jest bardzo fajna... ale do jedynki mam pewien sentyment, w końcu od tego wszystko się zaczęło ;)


Ja już nie gram w TS1 nudne dla mnie a one i tak były małe i nie wyrażne a TS2 są DUżE i to wszystko na ten temat ;P

magda_909
16.05.2006, 15:46
Owszem - dwójka też jest bardzo fajna... ale do jedynki mam pewien sentyment, w końcu od tego wszystko się zaczęło
Zgadzam się, jedynka miała taki jakiś swój czar.
Mogłam grać godzinami i mi się nie nudziło. W dwójce
jest inaczej, hmm może życie to już przestarzały
schemat :/. Z drugiej strony, rok temu tak nie myślałam...
Kilka dni temu odpaliłam jedynkę. Chodziło cudownie,
żadnego zawieszenia, zacinania itp. ale juz po
godzinie nie miałam co robić xD. Chciałabym żeby do dwójki
wyszły: Wakacje, Gwiazda, Abrakadabra i Zwierzaki (to juz niedługo xD)
(łaał nawet pisze dodatki z dużej litery, jaki szacunek :D) wtedy
może zmieniłabym zdanie i polubiłabym sims2 tak samo jak pierwszą
część kiedyś.

Profesor Parker
16.05.2006, 16:11
Mnie sie podobało tamto menu - choć stare. I tamta muzyczka z tymi zabawnymi chórkami, efektami dźwiękowymi - choć były głupkowate... W "2" najbardziej podobało mi się drzewo genealogiczne. Reszta, tak jak już pisałam - to tylko grafika...

"1" miała coś, czego u mnie nie da sie zastąpić nowoczesną grafiką 3D... Miała klimat...

Poziomek
17.05.2006, 09:08
ja stram się udoskonalać komputer ale nic jeszcze nie kupiłem mam 9,50 GB na dysku i mam wszystkie czeście z jedynki i jeszcze od groma dodatków i mi sie nie tnie słuchajcie. nieprawdopodobne
aqle chciałbym pograc troche w 2 bo nigdy nie grałem a kompurter mam za słaby Grafike kupić procesro pamięc dxwięk przydałoby sie kupić ze 2 lub 3 twardziele

(wszytkich ciągnie do tego co nieznane, niezbadane i zaponiane przez np. lata,miesiace dni)

jedynka ma to coś myślę ze 1 moim zdaniem jest idealna a 2 zrobili zeby to było coś nowego innego a ludzie chcieliby mieć przekrój 1 w 2 gdzie jest nowa grafa i w ogóle więce opcji szczegółowych
(tzn. zwierzeta, wakacje,gwiazda,abrakadabra)


ale nie tylko simsy na swiecie gram tez w rpg :p :D :P

Choose
30.05.2006, 18:42
Ja gram w TH1 gdy nudzi mie się 2 i tak zawsze... Zaraz sobie 1 instaluje....

Trish
02.06.2006, 10:52
Gram w 1 z prostego powodu. Więcej dodatków = więcej możliwości.

semus
02.06.2006, 15:17
Ja już nie gram od baaardzo dawna w jedynkę, ale mimo wszytsko bardzo chętnie bym sobie pograł :D. TH2 bardzo mi się podoba, ale ma całkiem inną atmosferę niż jedynka (nie mówię, że gorszą).

filipw3
02.06.2006, 15:22
Ja nie gram od stycznia.Już teraz po The Sims 2 to zwykłe są nudne.

lunka_14
06.06.2006, 21:20
Ja grałam przez jakiś okres czasu narazie nie gram w ani jedne ani drugie.Ale już niedługo zaczne bo bede miała znów The Sims2

Chocolatté
07.06.2006, 20:12
grałam nałogowo, ale kiedy pojawiły się TS2, przeżuciłam się na nie. dlaczego? wszystko badziej realistyczne...
ale ostatnio znów powróciłam to jedyneczki i teraz to wszystko jest takie... śmiesze? ;>

Mania
10.06.2006, 08:51
Ja już nie gram w TS1 nudne dla mnie a one i tak były małe i nie wyrażne a TS2 są DUżE i to wszystko na ten temat ;P


Siemka;-***
Powiem tylko tyle ,że ja GRAM W SIMS 1 BO NIEMAM SIMS 2 ;( ;( ;( :con: :(
Teraz moj tata sie czaji na jakas 2 ale niewiem kiedy ja dostane ja juz niemoge ;(
Tak mi brakje simsow ,ze choo choo

MrMcDeSim
10.06.2006, 14:36
Ja garm tylko w The Sims 1. Z dwoch powodów:
- The Sims 2 ledwo chodzi na moim kompie, taki z niego staruszek.
- Jakos się przyzwyczaiłem do The Sims 1, po prostu sprawa gustu, a TS2 jakoś mi się nie za bardzo podoba, nie wiem czemu...

sowal100
12.06.2006, 04:51
a ja gram dla tego że odkiedy wyszło The sims 2 to cały czas w nie grałem mam wszystkie jak narazie dodatki(czekam aż wyjdą pets) i zatęskniłem za jedynka bo nie mam co jedynka jest super moża czarować i zostać gwiazdą mam wersje 8 in 1 i odrazu we wszystkie gram

mario800
12.06.2006, 12:31
ja gram w normalne The Sims

pocia
13.06.2006, 12:05
nie gram w jedynke, ale zamierzam sobie zainstalowac. tylko jeden klopot - nie wiem gdzie wcieło mi swiatowe zycie... musze podzwonic po znajomych... 2 juz mi sie znudzila:/. co prawda nie tnie sie, chodzi dobrze ale... jest nudna. nie mozna zostac gwiazda i miec fanow, ani nie mozna czarowac, miec zwierzakow, wyjechac na wakacje...

Okularnica94
19.06.2006, 19:12
Mnie naprzykładn nie stać na dwójkę:(A jedynkę kocham i nigdy jej nie porzucę!Dla mnie dwójka jest przereklamowana...mój komp by tego nie wytrzymał;)

Emilcia
19.06.2006, 20:20
Co prawda częściej włączam TS2, ale o TS1 nie zapomniałam. Obecnie zainstalowaną mam jedynie podstawową wersję tej gry, ale zbliżają się wakacje i mam nadzieję, że znajdę czas by to zmienić.

Dlaczego nadal TS1? Za niepowtarzalny klimat i atmosferę, za to, że była to pierwsza gra, nad którą mogłabym siedzieć dzień i noc bez zmęczenia, wreszcie za każde skurcze żołądka towarzyszące instalowaniu nowych dodatków... no poprostu za to, że była pierwsza ;)

Nabi
01.07.2006, 23:45
Racja, jedynka była bardziej klimatyczna, zdecydowanie. Kocham muzyke z wakacji!!! Zainstalowałabym je sobie bo to dla mnie był najbardziej klimatyczny dodatek mimo ze dawal male mozliwosci....może mogłby mi ktos przeslac pliki z muzyką z wakacji, proszę proszę ;( Bo ja nie moge znalesc płyty ehh... :D Nie grałam w jedynke juz ze 2,5 i troche za nią tęsknie...chce na nowo w nią wejsc, to bedzie musialo byc dziwne uczucie XD ehh randka była super, nawet pamietam w jakiej parceli zawsze grałam...no i gwiazdka mmm *.* ALe i tak sądze ze dwojka jest lepsza do grania, mimo wszystko, czekam na nastepne dodatki, chce by byly takie jak do jedynki z wakacjami i abrakadabrą na czele XD choc to juz i tak nie bedzie to samo ehhh przyzwyczajenie hehe XD

bOginka
02.07.2006, 09:06
szczerze mowiac ja tez juz zaczynam tesknic za sims 1 :D :D te wszystkie dodatki, wakacje, abrakadabra mmMM... owszem jest pare rzeczy lepszych w ts2 ale i tak nie oddaje to klimatu 1 wersji simow... teraz sie rozmarzylam ... :) :)

Nabi
02.07.2006, 12:18
No tak te wszystkie wspomnienia z podstawowki z simami, rózne skojarzenia.....ehh to był czasy XD ALe mimo wszystko sądze ze dwójka jest sto razy lepsza ma większe możliwości, jest ciekawsza no i nei zgadzam się że różni się tylko grafiką, to nieprawda :P

Werocin
05.07.2006, 12:24
Dlaczego gram w The Sims v1.0?
Ponieważ:
1. Nie będę wydawać łącznie koło 600 zł żeby zagrać we wszystkie części TS2
Po 2. The Sims 2 ma strasznie duże wymagania, i kiedy zainstalowałam u siebie na studiach (od koleżanki) gra zacinała mi się tak, że pół godziny ładowała mi się rodzina.
Po 3. The Sims mają swój klimat. Może i nie mają takiej grafy, rozwoju ludzi, czy obiektów jak w The Sims 2, ale niezapominam że to był początek tej gry.
Sama gra jest najwspanialsza sama w sobie.

:D

bOginka
05.07.2006, 21:13
ach :D znow ja.... a to dlatego ze jak gralam sobie w simsy to wlaczylam w radiu "muzyke sprzyjajaca zakupom" ii tak zatesknilam za ta muzyka z the sims 1 :D :D bo jakos muzyka w the sims 2 nie powala... a nocnego zycia to juz w ogole nie moge zniesc... ale trzeba tez przyznac ze the sims jest bardziej dopracowana :) bo np dzieci nie powstaja z pocalonkow :P i jest wybor w jedzeniuu :P :P

Green Day
06.07.2006, 18:51
Ja nie gram dlatego ze mój komputer nie ma wymagań dol simsa 1.Moge grać tylko w 2. A szkoda bo czuje sentyment do the sims:(

Nabi
07.07.2006, 10:57
No cóż zainstalowałam gwiazde, bo to był moj ulubiony dodatek...i szok XD
Nie mogłabym juz w to grac, ta gra wydała mi sie taK prymitywna hehe XD ta grafika i możliwości ^^ Albo głosy naszych simów XD Ale i tak ją kocham, nie będę w nią juz grac ale na zawsze zostanie w mojej pamięci ^^

Czarnetka
12.07.2006, 14:58
Ja gram w The Sims i w The Sims 2. Z The Sims mam dużo miłych wspomnień :P .

dysieq
20.07.2006, 09:48
Kto jeszcze gra w The Sims1 i dlaczego?
chciałbym wiedzieć dlaczego gracie w thesims1 jakie sa motywy? :P
przecież dwójka jest sto razy lepsza!

1 jest lepsza!! =) ma lepszą muzykę...i ten klimat...w 2 nic nie możesz robić a w 1 tak wolę 1!

maciek_17
20.07.2006, 21:02
jakoś ts2 mi się czasem nudzi i grywam w 1 :D kolega mi kiedyś mówił że w 1 gdy dzieciak trochę podrośnie to wyprowadza sie z domu, ale ja w 2 nie czuje tych klimatów co w 1 :1smutny: pamiętam te czasy w których grywałem w 1 ;) ale nie ma to jak stara ,ale dobra 1 :smirk:

Tocha
21.07.2006, 17:39
Ja osobiście wolę the sims 1 bo nie wiedzieć czemu the sims 2 strasznie mi się nudzi. Poza tum uważam że jak ktoś nie lubi 1 to niech jej nie lubi i niech nie pisze że "2 jest sto razy lepsza" ja osobiście 2 nie lubię i nic takiego nie piszę (chyba że teraz :) każdy ma inny gust xP
(wolę 1 !!!!)

Kenji
26.07.2006, 11:57
ja osobiście grywam w ts2...
ale czasami napada mnie ochota żeby pograć sobie Ćwirami...:D
i przedewszystkim wolę jednykę...bo bez jedynki nie powstała by dwójka

lafilette
29.08.2006, 09:27
Ja mam za słaby komputer do TS2, więc gram w TS1. Ale pytałam się moich znajomych i prawie wszyscy mówią, że wolą TS1, bo dwójka sie szybko nudzi itd.

Ania_13
31.08.2006, 18:48
Och błagam. Dwójka jest lepsza, fajniejsza, dopracowana i nie ma w sobie tej surowości co miał TS1. Jakiś czas temu grałam w TS1 bez żadnych dodatków i tak szczerze to mnie zdziwiło, że ja w to grałam kiedykolwiek.

Z drugiej strony dwójka to typowy czyściciel kieszeni, zrobiony tylko po to by wyciągnąć z nas jak najwięcej kasy. Ja pamiętam tą jedyneczkę, ech nikt o niej nie słyszał, ale pojawiła się taka i podbiła nasze serca <łza w oku> potem były już tylko coraz lepsze dodatki. Pamiętam to przyklejanie nosa do szyby Empiku! Unikalnością i dodatkami bije dwójke na głowe hehe. Ale jednak to ją wole, lepsze wszystko, a dodatki powoli się ukażą i tak już powoli jest ich coraz więcej.

ArcticViolet
02.09.2006, 13:07
oczywiście jakość komputera nie pozwala na sims 2 i miejsca na dysku baaaaardzo mało. ale ja i tak wolę jedynkę. i fotostory robione w jedynce są lepsze, bo rzadsze... ;D

Anulka13
02.09.2006, 14:43
Mogą tez nie mieć pieniedzy na The sims 2 dlatego!! :con: jA TEŻ LUBIE tHE SIMS 1 ALE JAK WGRYWAM WSZYSTKIE DODATKI TO MUSZE USUWAĆ ;( NIE WIEM CO SIĘ DZIEJE ;(

wildthing
03.09.2006, 10:42
buahaha *,*
zrobiłam transomgrifierem czerwony garnek do the sims 1 *____*
transmogrifier górą *,,,*

Konik
11.09.2006, 13:08
Dwójka i dwójka.Ach,czy wszyscy zapominaja juz o jedynce?
Na szczęście czytając ten temat zauwazyłem,że jednak tak nie jest.
Ja też wolę jedynkę.Ten klimat,ta muzyka,i to...coś.
Jedynka górą!

Kadia
14.09.2006, 21:22
Wiesz, koniku, ja twierdzę dokładnie to samo. Simsy jedynka były takie jakieś bardziej z poczuciem humoru, np. Starówka, pani Urokiczar i jej Luna :) I ta muzyczka. Taaaa....

Słodka_mandarynka
21.09.2006, 10:24
Gram bo ma coś co mnie wciąga i dlatego gram ;P

Kadia
21.09.2006, 12:53
No ja to samo :) Tego co jest w The Sims nie ma w The Sims 2...niestety :P

berry
21.09.2006, 13:42
ja wlasnie tez to zauwazylam w jedynce jest tak zwane to cos a w dwojce jakos dziwnie tego nie ma mam i to i to ale nie mam zadnych dodatkow ale i tak mozna bardzo latwo zauwazyc ze dwojka sie o wiele szybciej nudzi a juz niedlugo bede miala wszystkie dodatki do jedynki wiec fajnie bedzie i jeden do dwojki a na gwiazdke do dwojki tez dodatki dostane

Kadia
21.09.2006, 20:00
Bo The Sims 2 jest juz powtórzeniem... Niby lepsze, bo grafika 3D, można mieć wielopokoleniową rodzinę, ale nawet takie udogodnienia nic nie dadzą :con: A przecież te sztwyne ludziki są takie czarujące w pierwszej części :wub: Jak można ich nie kochać :) Szczególnie gdy simki wciąż powtarzają "komans nana" i "oo, lanlansa!" a dzieci tak fajnie gwiżdżą :) Nie, tego nawet taka świetna gra jak The Sims 2 nie zastąpi B)

dominika
10.10.2006, 19:31
tak jak w temacie thesims 1 ma swój urok bo to pierwsza część. Chętnie bym sobie zagrała ale płytka mi sie porysowała a na marginesie ciekawa jestem czy jak wyjdzie thsims3 (o ile wyjdzie ) wszyscy zapomną o jedynce a niektórzy będa wspominac dwójke.

lafilette
11.10.2006, 15:20
The Sims 3? Skąd to wzięłaś :fist:

Domi613
13.10.2006, 15:21
A co ci do tego że gram jeszcze w The Sims 1. Mi ta gra bardzo sie podoba bo po prostu jest fajna. A mój kumpel gada że mu sie The Sims 1 nie podoba ale dlaczego??? :O Ta gra ogólnie jak dla mnie jest super (nie wiem jak dla kogo)

madziulka_1993_
13.10.2006, 19:50
Mi też sie podoba 1. Moja kumpela mówi, że jej sie nie podobają bo są strasznie nudne xP ale mi jakoś one nie przeszkadzają :P

Pozdroffionka dla was :)

Marakuja
14.10.2006, 15:16
Ja gram i wole je od 2 są fajniejsze i w ogóle the sims rządzą!

Baorti
14.10.2006, 16:33
Ja gram i wole je od 2 są fajniejsze i w ogóle the sims rządzą!
Zapewne mówisz tak bo nie masz dwójki ;)

Marakuja
14.10.2006, 17:50
Mam 2 od dawna kiedy wyszły 1 mi sie bardziej podoba od 2 po pierwsze:
1.Dwójka mi sie zacina i nudna jest moze jak będą pets to się na 2 przerzucę.
2.Nie jestem biedna ze nie stac mnie na simsy.
3.Mam nowe płyty z jedynki i nie chce ich od razu wyrzucać
4.Jak bys miał jedynke i zainstalowane wszyskie częsci to by Ci się podobały tak jak mnie.

Baorti
15.10.2006, 09:44
Mam 2 od dawna kiedy wyszły 1 mi sie bardziej podoba od 2 po pierwsze:
1.Dwójka mi sie zacina i nudna jest moze jak będą pets to się na 2 przerzucę.
2.Nie jestem biedna ze nie stac mnie na simsy.
3.Mam nowe płyty z jedynki i nie chce ich od razu wyrzucać
4.Jak bys miał jedynke i zainstalowane wszyskie częsci to by Ci się podobały tak jak mnie.
1. A jednak TS2 Ciebie tak nie zraziło B)
2. A czy ja mówie że jesteś biedna i Cię nie stać?
3. Rozumiem
4. Może to i racja. Nie grałem w Gwiazdę i Abrakadabrę jednak TS odraża mnie nuuuuudą, która w TS2 nie nachodzi tak szybko.

Monitkowa
04.11.2006, 21:27
Ja mam jedynki na laptopie bo dwójka tam nie wejdzie :)
Jedynki są fajne pod względem szybkiego odpalania rodzin ale mają za mało funkcji.

wrzeszczek
18.11.2006, 12:14
Ja gram . czemu? bo simsy2 w porownaniu do simow 1 chodza strrrrasznie wolno.

rzezU
18.11.2006, 12:20
A ja nie gram.. bo mnie 2 wciągnęła :D

kaczor
25.11.2006, 16:51
Marakuja, moze i jestes bogata, ale skromnosci i ortografi to nie masz za grosz :)


A powracajac do tematu :D Tak jak juz tu wielu fanów The Sims wspomnialo ze jedynka ma ten wspanialy klimat, muzyczke itp. nie bede sie tu powtarzal ;)
Moje odczucia sa jeszcze takie ze wiaza sie z ta gra wiele wspomnien, gralem w nia dniami i nocami, fascynowalo sie nia z przyjaciolmi, dzielilo sie wrazeniami z kumplami i kolezankami ktorzy sami zaczynaja w to grac :D Pamietam ze kiedys nawet taka prymitywna wlasna gazete o The Simsach zrobilem, wycinki z gazet itd. ;) Teraz natomiast a to nie bylo miejsca na dysku, a to sie nie chcialo, lub nie mialo czasu. Bede czekal na nowy dysk i pewnie z powrotem The Sims jedynka jak i dwojka zawita na moim kompie :D Temat jest o tym czy dalej gramy w The Sims, a ja sie o swoim dysku rozpisuje :P Od Jedynki wszystko sie zaczelo, niewiele osob na samym poczatku wiedzialo co to za gra, ale rozpowszechniło sie to w rodzinie i wszyscy zaczeli grac :D Najwieksza popularnosc to zauwazylem ze podstawowy The Sims robil najwieksza furore . Swoja prostota, i relizmem to co sie dzieje na co dzien w naszych rodzinach, podbil serca moim znajomym i rodzinie :D jak i oczywiscie moje ;) Ta monotonia niestety czesto zdarzala ze po prostu gra sie nudzila, ale na to jest lekarstwo, abstynencja jakies 2 tyg. bez The Sims i czytanie te forum, odrazu naleci slinka na pogranie :D Co raz to trudniej przyznac sie do grania w tego szlagiera poniewaz za nazwa The Sims idzie pewien stereotyp, ze mlodziez, juz tak bardziej dorosla dobijajaca do pelnoletnosci czy tez juz gibajaca sie z dowodem osobistym :P niepowinna grac w ta "dziecinna" gre, no ale niech Ci co tak mowia sami sporobja zagrac :D

Pozdrawiam :)

gregorycroft
26.11.2006, 08:29
Ja mam wszystkie części jedynki i dwójki, ale obecnie nie gram w simsy.
Dlaczego?

TS1:
-Denerwuje mnie brak możliwości dobierania fryzur osobno i ubrań osobno.
-Troszkę słaba grafika
-Zepsuły mi się 3 dodatki :/
-Znudziły mi się po ciągłym graniu

TS2:
-Strasznie mi się ścina :( Jedynym sposobem, żeby się nie ścinało to zrezygnować z instalacji paru dodatków oficjalnych i dodatków z neta, a wtedy to mi się już nie chce grać :/ Ale spodziewam się zaniedługo nowego kompa :)

Troszkę wyszedłem z poza tematu, ale myśle że mi wybaczycie ;P

dysieq
26.11.2006, 09:31
Według mnie Sims 1 mają klimat, kiedy kupiłam 2 brakowało mi tej muzyczki na początku, co z tego że śa 3d po drugie TS2 maja wysokie wymagania i nie każdy ma taki komputer, na nowo zakochałam się w 1, nie zmienię zdania

:-)alcio
19.12.2006, 20:22
powiem wam.jestem nowym użytkownikiem forum ale w the sims 1 gram 3 lata ona jest cool
:)

emily
04.02.2007, 16:04
Ja lubie grać w The sims
Bo :
po pierwsze - nie mam dwójki
po drugie - grałam w dwójke u koleżanki i stwierdzam iż dwójka jest do pupy :)
po trzecie - za duże wymagania
a po czwarte - zakochałam się w jedynce i nie zawierzam tego zmieniać

Castaway
04.07.2007, 19:50
Tak naprawdę to ja grałam w The Sims 2 ale gdy przypomniało mi się że wreszcie mogę zainstalować The Sims 1 to od razu pobiegłam po płytkę :P . The Sims 1 to "Matka" The sims 2 :) . Poznałam tą grę w 2000 r. i naprawdę warto grać w tę grę :) .
P.S Sorki że niektóre słowa się powtarzają :)

lithium
04.07.2007, 20:32
skoro odświeżamy temat to ja gram w simsy 1 i mi dobrze ;) chociaż jednak 2 jest lepsza...:P

Alene
04.07.2007, 22:05
z jedynką simsów było tak jak z pierwszą miloscią :shy:zakochałam sie jak u koleznaki zobaczyłam simsy (a były wtedy TYLKO 1 sims bez dodatków)potempo kolei miałam dodatki.to były czasy a teraz druga miłosc do simsów 2.ale i tak zawsze bede dzielic miłosc do dwóch czesci :wub: (1 i 2 tak samo koffam :P )

Alatáriël
04.07.2007, 23:04
Ja już nie gram... Wolę sims 2. Po prostu są lepsze...

Lorette
05.07.2007, 08:26
Tak jak wiele osób wspomniało... TS1 ma swój klimat i ja też tak twierdzę. Gdy włączam TS1 przypominają mi się te młodsze lata... pierwsza klasa, druga... a teraz co chwilę wchodzą jakieś nowe simsy a to Zwierzaki, a to Cztery Pory Roku. Mam wszystkie części 1 i faktycznie, fajnie się gra :) A co do nudzenia się przy TS1... to zależy (przynajmniej ja tek mam) od nastroju :P

Nasti
15.07.2007, 11:51
Ja już w The Sims 1 nie gram, ale głównie z takiego powodu że płytka z The Sims Plus (simsy od zwykłych do zwierzaków) mi się zepsuła :( Zgadzam się z opiniami przedmówców, że jedynka ma ten jedyny w swym rodzaju klimat, a ja jak gdzieś zobacze np. fotki z jedynki to od razu przypominają mi się stare czasy.. Pamiętam jak chodziłam do 4 kl podstawówki i dostałam Simsy pod choinkę, a potem to grałam w nie całymi dniami i nocami B) Później wszyscy moi znajomi i większość osób u mnie w klasie miało simsy i cały czas się o nich gadało... Ech stare dobre czasy, to było aż 6 lat temu... ale się pogrążyłam w wspomnieniach :P

Kinqua
15.07.2007, 20:58
Łeeeee nuda buda simsy 1 i dwa sie mi już dawnooooo znudziły ;) czekam na 3jke :D

ddd
16.07.2007, 14:16
Ja gram w jedynkę, bo nie mam dwójki. Myśle, że gdybym ją miałam to bym nie grała w jedynkę.

memęto mori
16.07.2007, 15:26
mi się dwójka włącza baaaardzo długo, nie chce mi się czekać tyle. No i już nie nadążam z tymi dodatkami, co chwile coś nowego wychodzi - a to na studiach, nocne życie czy inne... W TS1 chociaż wiem ile ich jest :D Ale od czasu też w TS2 gram, jak mam więcej czasu.

Fảlivrin
22.07.2007, 22:38
Ja własnie sobie wczorja zainstalowałam jedynke :) Ahh ta gra ma swój klimacik...2 już takiej nie ma! Zauważcie ze obiekty maxixowskie w 1 są bardziej znośne niż w 2.
Nie wspominając już o muzyce w grze.... :wub: szczeże to specjalnie zainstalowałam wszystkie dodatki zeby wrzucić muzyczke z gry na ipoda :P Ambitne. No już jak więc zainstalowałam to trzeba sobie pograc! The sims 1 to klasyka! The sims 2 to po prostu dobry sequel! Niech żyje MAXIS :D

Raven
23.07.2007, 12:22
dlaczego sims1? Bo jak coś się zepsuje to jestem sama w stanie prawie wszystko u siebie naprawić. The Sims 2 jest o wiele bardziej złożone i skomplikowane pod tym względem. Nie stać mnie na TS2, czasami jak jakaś dobra kumpela pożyczy to sobie pogramy ale jednak jak wszyscy twierdzą: ts1 ma swój niepowtarzalny klimat któremu dwójka nie dorówna mimo większych możliwości ;-)

beliel
23.07.2007, 22:32
Wczoraj z nudów przeszukiwałam półki z nadzieją, że natrafię na jakąś porządną grę. Znalazłam Simsy 1. Natchnęło mnie żeby odczuć urok starej już gry. Postanowiłam zainstalować. No i... zaczęłam od nowa namiętnie w to grać ^^ Szczerze to dwójka już dawno mi się znudziła. Jednak te dwie części to nie to samo... Simsy 2 może i mają więcej opcji, możliwości, ale pod pewnym względem nie dorównują 1... Ten 'klimat', że tak powiem... Całkiem inny.
A tych czasów z samą jedynką, bez żadnych dodatków chyba nie zapomnę... ^^ Jak to się grało i kłóciło z koleżanką u kogo aktualnie będzie przebywać gra... Ah, to były czasy... ^^" Aktualnie mam zainstalowane wszystkie dodatki, jakoś tak nie mogłabym grać samą jedynką ;d


Nie wspominając już o muzyce w grze.... :wub:
Taaak, zgadzam się całkowicie : D

Ariedale
25.07.2007, 12:07
Ja gram jeszcze w The Sims 1 np. dlatego ,że je lubię i mam do nich sentyment, bo zawsze grałam w nie z moją psiapsółą z którą teraz się nie widuję,bo się przeprowadziłam. Dlatego,że ludzie żyją dłuuuuugo. Bo gra jest trudniejsza, bo dodatki są fajniejsze. Ja uwielbiam grać w 1, chociaż ostatnio kupiłam sobie 2 i też mi się podoba, chociaż he he te gry mimo tego samego celu i "szkicu" są bardzo różne no to chyba na tyle pa :*

ultraviolence
02.08.2007, 14:28
Czasem poprostu chce się pograć w coś, co kiedyś dawało tyle przyjemności co w dzisiejszych czasach TS2 ;) A tak na poważnie, w TS1 jest parę fajnych dodatków (gwiazda, abrakadabra), jakich na razie brakuje w wersji trójwymiarowej Simów :D Myślę, że jeszcze dlatego mnie do nich ciągnie. Mam wszystkie dodatki i przez to więcej możliwości niż w TS2 :D

Caesum
03.08.2007, 13:53
Pisałem już tu? Eee tam xd

Ostatnio nie gram w TS1 ale mam zamiar to zrobić B)
Kocham ta grę całym swoim malutkim serduszkiem xDDDD Uwielbiam tą prostotę :)
Tam jest fajnie zabijać simów ]:-> bo reszta nie wariuje tak nad nimi ^^

A ta muzyka... Ahh... :wub:

Ale aż płakać się chce ;( Już nikt prawie nie chce grać w Sims1 ;(

Zróbmy klub fanów sims1! :D

ola-misia
04.08.2007, 14:11
Chciałabym grać w ts2 ale niestety komputer za słaby.

Vegeta
06.08.2007, 15:23
Ja nie wiem ale chyba troszkę Ts1 bardziej lubię od Ts2.Czemu?Sama nie wiem jakoś tak bardziej "kolorowe" są simsy 1...mało opcji,dzieci straszne,nie ma dorastania (oprócz z bobasa na dziecko) ...ale przynajmniej mam dodatki...

Iminashi
06.08.2007, 16:58
ja uwielbiam jedynkę. jednak the sims 2 wzorowało się na jedynce, więc jedynka to oryginał, a dwójka to ulepszona kopia. Ale grać lubię w obydwie gry ;P

ADRIAN
20.08.2007, 19:25
hmmm jaak miałem stary komputer to chciałem grać w TS2 teraz jak je mam- zainstalowałem TS1!! I tak gram i w jedne i w drugie. The sims 2 nie uzekło mnie tak jak TS1!