PDA

Zobacz pełną wersję : Biznes się zazielenił [BRAK ZDJĘĆ]


Terierek
25.03.2006, 13:10
Oto pragnę państwu przedstawić mój kolejny wspaniały domek , a konkretniej Biznes. Tym razem moja produkcja przybrała kolor zielony. Serdecznie zapraszam do oglądania i oceniania.

Przód domu (W dzień)
Wkoło przedsiębiorstwa rosną brzozy i białe stokrotki , mają symbolizować delikatność.

Przód domu ( w nocy)

Kiedy wejdziemy do srodka ujrzymy niewielkie pomieszczenie czyli poczekalnię. od razu możemy zwrócić się do pani kasjerki , poprosić o numerek i wypytać o interesujące nas rzeczy.
Za panią kasjerką widzimy piękne zdięcia modelek , mają nas one zachęcić do skorzystania z usług firmy.

Jednak nim uda nam się skontaktowac ze stylistą czekają nas długie godziny czekania. Nie martwmy się , w poczekalni jest przyjemny kacik w którym można poleżeć na poduszkach i poczytać nowe wydanie "Twojego Stylu"

W końcu ten upragniony momęt , zmiana wyglądu. Wchodzimy do pomiszczenia w którym czeka już na nas stylista i ruchem reki wskazuje fotel.
Ile tu kosmetyków , nie zabrakło jednak miejsca na ozdoby. na ścianach wiszą kolorowe i zabawne lampki.

Potem możemy udac się do sklepu by kupić zalecane kosmetyki lub po prostu jakiś modny ciuszek.

Jesli musimy iść za potrzebą skierujmy się do małych drzwi w sklepiku. Prowadza one do małego holu z którego mozemy wejść do łazienki.
Tymczasem jeśli na kogos czekamy mamy szanse się umalować.

Lub porozmawiac z kimś siedząc na pufach.

a jesli wypozyczymy klucz możemy wykąpac sie w luksusowej łazience.

Jeszcze rzut.

Xsiver sim
25.03.2006, 13:20
Supppper Daje 120/10.Gustowne z pomysłem ładnie wykonane. PS Udostępnisz ? Skąd masz rzeczy? Jestem pierwszy

Meraja
25.03.2006, 13:28
Fajna bryła, ładny kolorek (lubię zieleń :)) tylko w niektórych pomieszczeniach to mi tak troszkę pustawo -.- , no, ale to taki malutki minus daję ci 8/10

Nirrti
25.03.2006, 13:45
Ja osobiście nie lubię zieleni, ale wykorzystałeś taki ładny odcień, więc nie mam zastrzeżeń. Ogródek zachęcający. Wnętrza trochę blade i jak napisałą Meraja, pustawe, aczkolwiek wykonane z gustem. Masz ładne dodatki. Jeszcze jedna rzecz, simka ma okropny makijaż, więc jest słabą reklamą dla takiego salonu.
Domek ładny, lecz nie oszałamiający: 8/10

linkinhay
25.03.2006, 13:49
Nie powiem, ładniutka i przytulna chata :P Lubię zielony :) Super meble... No i co tujeszcze dodać? 9,5/10 :P

kira1992
25.03.2006, 15:39
Ogólenie to mi się podoba. Ładne meble... chociaż łazienka jest taka ''pusta'' tylko wanna w niej jest. Na dodatek czarna...
Ocena 7/10

Cocco
25.03.2006, 15:44
Nie podoba mi się. Wszystko z sunair sims, no i w ogóle, budynek nie w moim stylu.

Terierek
25.03.2006, 15:52
Ogólenie to mi się podoba. Ładne meble... chociaż łazienka jest taka ''pusta'' tylko wanna w niej jest. Na dodatek czarna...
Ocena 7/10
w łazience nie ma tylko wanny , po prostu kamera mi się nie zmieściła. Spójrz na rzut.

riannon
25.03.2006, 16:16
Tak średnio mi się podoba. Dodatki są z tej samej strony, wnętrza puste, bryła jest nawet ładna.

kira1992
25.03.2006, 16:23
aha... szczerze mówiąc nie przyglądałam sie rzutowi.

Pawlq
25.03.2006, 17:31
yyy... srednio mi sie podoba :( może ze nie clean <?>
7/10

marandile
25.03.2006, 18:00
Co do salonu, to całkiem ładny, tylko trochę pusty i nie lubię dodatków. Więc daje 5/10.

A teraz krótka lekcja języka polskiego (wybacz, ale nie mogę się powstrzymać :D Pozatym robię to dla twojego dobra).
Odkąd "momęt" pisze się przez "ę"?? (Kiedy to przeczytałam przypomniał mi sie serial "daleko od noszy" hehe :D ). Otóż pisze się tak: MOMENT. Mam nadzieję, że zapamiętasz. Miłego dnia i weekendu (jeśli sie jeszcze nie skończył).

Koniczynka
29.06.2006, 11:51
mmmmmmm niebardzo mi sie podoba.... nie lubie dodatkow ze strony sunair czy jak tam jej :/
4+/10

psotka
29.06.2006, 15:11
Super daje 1000000000000.../10 piekne. Jak jush patrze na te rzeczy chce mi się mieć bizens. Wkońcu kiedyś będe mieć. Ale piękny bizens. Nie no super, to wykombinowałaś. Z cęcią bym sobie ściągła, ale niemam Biznesu więci tak... Cool!!