PDA

Zobacz pełną wersję : Aquapark "Tropic" [BRAK ZDJĘĆ]


koslawy
26.03.2006, 10:40
Do budowy tego parku wodnego natchnął mnie temat następnego konkursu na parcelę miesiąca. Początkowo miał on być w nowoczesnym stylu, lecz przy ozdabianiu pierwszej zjeżdżalni naszło mnie, aby zbudować go w stylu tropikalnym. Do tego dodałem tapety i podłogi od Alii i myślę, że nie wyszło aż tak źle ;D

Więc przejdźmy do zwiedzania ;>



Widok na cały park.


Widok w nocy (niestety jest awaria i lampy nie świecą ;>)


Rzut z góry.


Kasy.


Wodospad.


Centrum parku - mostek nad jeziorkiem utworzonym przez wodospad.

Zjeżdżalnia No 1.


Chatki z bambusa (szatnia, prysznice i toalety).


Szatnia.

Prysznice.


Toalety.


Toalety.


Zjeżdżalnia No 2.

Zjeżdżalnia No 3.


Barek.


Barek.

Barek.


Jacuzzi No 1.


Jaccuzi No 2.


Barek wodny, w którym można kupić zimne napoje bezalkoholowe (dyrekcja nie życzy sobie pijanych topielców).



Zapraszam do komentowania ;)

filipw3
26.03.2006, 10:44
Cudne!!!PIERWSZY!

Bardzo mi sie podoba.Ja bym szczerze takiego nie zrobił!

Jacuuzi i bar. 10/10

Vanillienné
26.03.2006, 10:46
Kooooooos ^__^
To jest rewelacyjne, jak oglądam, to sama mam ochotę się tam znaleźć *,*
Chociaż widok w nocy mógłbyś pokazać z jakimś oświetleniem...
Zjeżdżalnie są swietne, tak samo jak mostki i wodpospad... łał, chciałabym umieć robić takie rzeczy *_*
9,5/10 ;*

Pyziulka
26.03.2006, 10:47
Witam,

Gratuluję pomysłu. Nie jest to może porażająco piękne jednak dość dobrze wykonane. Podoba mi się jak wymysliłes zjeżdżalnie - szkoda że nie ma ich w TS2:| Mimo wszystko czegoś mi tu brakuje... Centrum wydaje sie troche puste... Pozatym wodospad i jeziorko nie wygladają naturanie :|

Ogólnie jednak parceja fajna i pomysłowa;)

Pyziulka

Iceyy
26.03.2006, 11:21
argh ><
mam kompleks niższości, a sio, fuj ;<

Rumpel
26.03.2006, 11:24
Aż się chce śpiewać "Wakaacje, znów będą waaakacje....". Piękne. Tropikalne, upalne, gorące. 10/10
Tylko fakt, że w nocy jakieś lampki mogłyby być.

koslawy
26.03.2006, 11:30
oj nooo... tam są lampki, ale w trybie budowy nie świeciły ;>
a jakbym miał robić zdjęcia w trybie życia to by to chyba miesiąc trwało x_x

Chocolatté
26.03.2006, 11:53
jakie pikne! *_*
cud, miód i śmietana ;P

Kash
26.03.2006, 17:37
Właściwie to nie mam zastrzeżeń, oprócz kształtów basenów. Piękny barek.

riannon
26.03.2006, 17:54
Cudne to jest:) Tylko troszkę nie pasują mi tu te toalety w łazience:P Psują klimat....Ale tak to jest świetnie, aż czuć tropikalny upał:P

Nirrti
26.03.2006, 18:16
oj nooo... tam są lampki, ale w trybie budowy nie świeciły ;>
a jakbym miał robić zdjęcia w trybie życia to by to chyba miesiąc trwało x_x
co do lampek, to jest na to sposób. jak robisz w trybie budowy jakieś oświetlenie, to zrób tryb nocy i wtedy stawiaj lampki. będą świecić:) przynajmniej mi świeciły.
a co do twojego tworu, to jest śliczny! aż mi sie cieplutko zrobiło na widok tych palemek i baru...mmm... 9,5/10 bo te drewniane schody czasami wyglądają jakoś tak nieteges...przydałyby się z trzciny:P

cameleon
26.03.2006, 21:32
yh co tu dużo mówić. Oh ah xDD

Tylko wejść w monitor i rozkoszować się gorącą wodą jacuzzi -__-


10/10 of course

konwallia
27.03.2006, 08:39
No park niczego sobie... tylko jednak czegoś mi brakuje... Niby wszystko jest, co powinno by, ale jak patrze na te zdjęcia, to czuję jakiś lekki niedosyt. Nie potrafie sprecyzowac co to może byc. Chyba jest zbyt pustynnie i odrobinę zbyt pusto. Pomysł świetny, fajne wejście i świetny barek, to chyba wszystko co zasługuje na pochwałe. Reszta troszkę chaotyczna i niewykończona jeszcze.

PS. Wiem, że potrafisz lepiej.

Margierytka
27.03.2006, 08:59
A mówiłam koslawy, żebyś to dopieścił? Trzeba było jakiś ścieżek i zielska dołożyć... Barierki na mosteczku i zamarkować ten wodospad - dołożyć inne tekstury wody itp. Na MikeInside masz cały poradnik jak zrobić realistyczny potok.

koslawy
27.03.2006, 14:24
Na MikeInside masz cały poradnik jak zrobić realistyczny potok.
Gdzie niby? o_O

A o dopieszczaniu mi już nie mówcie, bo nie dość, że parcela mi się długo włącza (bo to największa działka) to jeszcze chodzi jak wół x_x

E no pusto... przecież ludzie się muszą gdzieś pomieścić nie? Jak się tu zwali całe miasto z ręcznikami i kocami to miejsca aż tak dużo nie będzie.

Mi się barek najmniej podoba ale kit x>

Lapis_Lasuli
27.03.2006, 14:35
Gdzie niby? o_O
Mike Inside (http://mikeinside.modthesims2.com/) - ta strona o budowaniu.. :)

koslawy
27.03.2006, 15:20
Lapis - wiem co to MikeInside ;> Ale nie wiem gdzie tam niby jest to o robieniu realistycznego potoku <lol>

vivien
27.03.2006, 16:56
Kos - boskie ^^
nie wiedziałam że z ciebie taki architekt jest *___*
jedyne do czego się przyczepie to te światełka xD

Choco
28.03.2006, 17:47
POWALIŁO MNIE NA NOGI!! Jest po prostu BOSKI!!

Aϊda
01.04.2006, 13:20
A, ten. To jest boskie, titiiti :>>

.:Patison:.
01.04.2006, 14:10
Miło popatrzeć... Nieprzyjmenie mi się zrobiło jak spojrzałem na zjeżdżalnie, wodospad i jezioro - ze zjeżdżalnią to już wina Maxisa; nie pomyśleli o tym... :O Ocena ogólna: 4,5 /6

Ametyzd
02.04.2006, 18:19
Łaaaaał! Cudo! Śliczne! A ten wodny barek xD świetny. Super. Sama bym chciała tam powędrować.
Tylko co to jest, ten malutki basenik?

Plotkara12
18.04.2006, 11:40
Bardzo ładny. 9,5/10 <--- to moja ocenka.



_________________
Jestem nowa na forum :)