PDA

Zobacz pełną wersję : Ceglany raj xD (clean) [BRAK ZDJĘĆ]


gruszka.
26.03.2006, 20:53
Oto mój kolejny (już drugi xD) clean. Mój poprzedni domek był w zupełnie innym stylu, tym razem wzięłam pod uwagę Wasze rady i krytyki. Mam nadzieję, że ten spodoba Wam się jeszcze bardziej :)

Domek zamieszkuje małżeństwo z dwójką dzieci, o nazwisku Olejniczak. Domek nie nalezy do najtańszych i najbrzydszych.
Małe przedstawienie poostaci (niestety pokaże tylko simy dorosłe bez dzieci)
Monika:


Monika jest osobą bardzo towarzyską. Najlepiej czuje się wśród przyjaciół rozmawiając i żartując.


W wolnych chwilach czyta książki lub się uczy.

Arek:


Arek jest mężczyzną spokojnym i uporządkowanym. Uwielbia grać na gitarze i pianinie.

Przejdźmy do oprowadzania po domku :)

Całość


W nocy:

Garaż:


Niektórych może zdziwić i większości z Was pewnie się nie spodoba ta leżanka, więc dam pare słów wyjaśnienia… Arek większość czasu spędza w garażu majstrując wciąż pod maską samochodu. Często po tej pracy jest bardzo zmęczony i tutaj może pozwoli sobie na prawdziwą drzemkę. Bez przeszkadzania żony i dzieci.


Ogród:

Cocaine
26.03.2006, 21:28
Bardzo ładny ceglany raj. Ale ja czułabym się troszkę przytłoczona nadmiarem czerwieni...ale tu jest ładnie zachowany umiar. Bryła prosta, ale ładna. Miło i sympatycznie urządzony w środku. Gratki ;)

wacia
26.03.2006, 21:32
Z zeenwatrz bardzo mi sie podoba,taki typowy rodzinny domek.Aczkolwiek w wewnatrz tak sobie,niby wielki,a pomieszczenia sa malutkie.
Ten pierwszy salon jakis dziwny,stolik jest za bardzo przysuniety do kanapy i fotela.A co poza tym?
Dziewczyny lubia bez :D
Kar,jak moglas,wyprzedzilas mnie xD

gruszka.
26.03.2006, 21:37
Waciu jak tylko zobaczyłam, że oglądasz ten temat to się przeraziłam, że tak bardzo bardzo mi dowalisz :)
Karuś i Waciu dziękuję Wam za ocenki :)
P.S. Wacia przepraszam, że na ślubie nie byłam :)

...:Chocolate:...
26.03.2006, 22:35
Z przodu bryła jest w porządku. Z tyłu wydaje mi się nieco za prosta, ale nie będę się za bardzo czepiać ;) Jedyne co mi przeszkadza to zbyt wielka pustość w pomieszczeniach. Mogłaś tam powstawiać trochę pierdółek ;) Poza tym ten pokój synka jakiś taki za ciemny. Na pierwszym zdjęciu przynajmniej.
Za to bardzo spodobała mi się kuchnia. Taka przytulna i w ogóle jakoś chciałoby się w niej posiedzieć ^^
Ogółem 8,5/10 ;) Pozdrawiam.

gruszka.
26.03.2006, 22:46
No patrz, pokazałam ten domek mojej mamie, a ta powiedziała, że jest tam "naciupilone". Wg. mnie jest tam tych pierdółek dość dużo, ale zauważ, że jest to clean. A w "gołych" simsach nie ma zbyt wielu ozdóbek :)
Dziękuję, za szczerą ocenkę.
Pozdrawiam -
- Gruszka

Swan
27.03.2006, 11:06
Powiem jedno-Ceglane domki wyglądają lepiej jako dwupoziomowe ^.^
7/1o

riannon
27.03.2006, 11:06
Jak na clean to domek jest śliczny, naprawde. Bryla bardzo mi sie podoba. Moja ocenka 10/10.

Amek
27.03.2006, 11:43
Uh, ah. Z zewnątrz ładny. Wewnątrz... hm... wszystko zajemadafakabiście tylko teen pokój synka jakiś taki ciemny.. B)
Ogólnie 9/10 ^^.

Choco
27.03.2006, 12:01
Ładny, tylko ten ogród... :/

gruszka.
27.03.2006, 12:53
Choco a co ci się w nim nie podoba?
P.S. Widze ze masz nowy avatar :)

warmat
27.03.2006, 14:39
Moim zdaniem ten dom jes bardzoooooooo mooooooocnooooooo przekombinowany.... :con:

gruszka.
27.03.2006, 18:38
Mozesz rozwinąć swoja idee? Warmacie

Choco
28.03.2006, 17:40
Choco a co ci się w nim nie podoba?
P.S. Widze ze masz nowy avatar :)

Dzięki że zauwarzasz takie szczegóły jak avatar X> A co do twojego ogrodu nie podobają mi się jedynie te kwietki pomiędzy cegłami, pozatym wszystko jest ok... A ujęcie "tylko ten ogrd" wynika z tego, że bardzo podoba mi się dom, lecz ogród pogarsza ogólne wrażenie...

gruszka.
29.03.2006, 09:35
Rozumiem rozumiem :)
Komentujcie :P

NINKAA92
29.03.2006, 11:11
Z zewnątrz bardzo mi się podoba, a wewnatrz troszkę mniej. Mam pytanie. Jakich dodatków wymaga ten domek(chodzi tu o to jakie dodatki masz np. nocne życie). I jak możesz dać do daj do ściągnięcia, bo bardzobym chciała. :*

gruszka.
30.03.2006, 14:35
Ja mam wszystkie dodatki. NS, NŻ, ZŚ, WB :)

Ziuta
01.04.2006, 17:39
Ogółem nie najgorszy.Tylko dziwię się jak można do pokoju dziecka wstawić szro-bure ściany i podłogi?

tehnik zapylacz 4#
15.04.2006, 15:39
daje 9,5/10 -0,5 punkta za pokuj synka dlatego 9,5 a nie 10 daje wszystkim dziś 9/10 9,5/10 i 10/10 bo to muj 1 dzień he B)

serendipity
15.04.2006, 16:29
Dom .... z zewnatrz nawet (nie podoba mi sie ta nadbudowka na pietrze, psuje efekt), wewnątrz troche przekombinowany, chociażby nie pasujące sciany do podług ( no może i podłogi pasują ale te ściany za dużo drewna i brązu), kuchnia jest nie ustawna (za szafką przy lodówce jest pustka która szpeci), do tego ten salon (stolik za bardzo przysuniety do kanapy i fotela), łazienka jest nieustawna ( trochę pusta i niedobrana kolorystycznie), pokój dizecka zagracony i za ciemny (dziecko musi mieć miejsce do zabawy), garaż jest napstrokacony( te paskudne tapety psują efekt), do tego jeszcze ten ogród niby wszystko w porządku , ale wydaje mi się że nie mialaś na niego pomysłu ( jedno drzewo nie załatwia sprawy), ogólnie nie jest źle, ale z maxisowskich clean'ów można wybudować coś o wiele lepszego.... powodzenia następnym razem... pozdrowienia... :wacko: :con: :)