PDA

Zobacz pełną wersję : Mój pierwszy domek na forum:) [BRAK ZDJĘĆ]


misiek:)
27.03.2006, 17:06
..........

filipw3
27.03.2006, 17:18
PIERWSZY!

Ładne.Podoba mi sie ogród i wnętrze i Simka.Ok ale bez rewelacji:

8/10

A...nie widze niektórych zdjęć...

Doris
27.03.2006, 19:07
Piękne, wprost przepiekne. Bardzo mnie się podoba niby taki zwykły, a przyjemny i klimatyczny. Wprost dla tak pięknej simki..:) Tylko ten ogród. 9,8/10

Apostołka
27.03.2006, 19:30
U mnie nie widac zdjec... :( O juz widac!

riannon
27.03.2006, 19:59
Bryła nawet fajna, ale lepiej żeby robić zdjęcia w trybie rodziny, a nie budowania. W środku jest tez nawet ładnie. Fajny salon, ale nie podoba mi sie łazienka i sypialnia.

Choco
28.03.2006, 17:55
Bardzo ładny... Gdzybyś nie dał tematu "Mój pierwszy domek" nikt by się nie skapnął, mówie ci! Ślicznie ci wyszedł... Choć mam pewne podejrzenia że głowa miśka jest na piętrze... :P

P.S Miśku, a gdzie avatar?! B)

NINKAA92
28.03.2006, 20:17
Cześć!
Jestem nowa na tym forum. I chce się przywitać :). Ale do rzeczy. Domek mi się bardzo podoba i będę cię do końca życia wielbić jak powiesz, że nie masz dodatku nocne życie i dasz mi go do ściagnięcia. Co ty na to??

Nirrti
28.03.2006, 22:30
A więc zacznijmy od przedstawienia mieszkańca naszego małego starterka:
a tak się doczepie, bo to nie jest starter:P no chyba, że napisałaś/eś(?) to tak specjalnie, nie w dosłownym sensie.
a apropo domka:
trochę taki zwyczajny(efekt i uroda domka polega głównie na dodatkach z neta) i jakby...pusty w niektórych miejscach...jakbyś przywiesił/a(?) gdzieniegdzie jakiś obrazki, albo coś...to by było ładniej. no i to chyba domek głównie na pokaz, bo nie widzę tam wielu, jak dla mnie niezbędnych dla sima elementów. za to podoba mi się rozkład wnętrz, pozwala na swobodne przemieszczanie się po domku. ładny salonik, sypialnia i łazienka. nie ma fundamentów:/ ogródek pusty...
ogólnie domek sprawia dobre wrażenie, jest nowoczesny, taki przyjemny...podoba mi się, mimo paru wad, które powyżej nadmieniłam.
p.s. gdzie zdjęcia kuchni i jadalani?
p.s.2. jeżeli to jednak jest starter to chyba będę musiała pisać ocenę od nowa...

linkinhay
29.03.2006, 08:25
Jak na first na forum to całkiem całkiem :pBryła mi się pdodba, w srodku też fajnie no to takie 8,5/10 :)