PDA

Zobacz pełną wersję : Metamorfoza nr 1- "Ul. Dębowa" [BRAK ZDJĘĆ]


art star
04.04.2006, 13:51
Każdy z was napewno zna malutką parcelę na skraju Miłowa. Postanowiłem ją zmienić. Bryły nie tykałem. Zmieniłem fudamenty, kolor domu, zmieniłem ścieżkę, roślinność i dobudowałem mały wodospad. Dom chciałem utrzymać w stylu "ciepłym i przytulnym" - nie chciałem zmieniać go na nowoczesny.
Zdjęcia przed:

Widok przed z lotu ptaka:

Po metamorfozie:


To narazie wszystko. Przepraszam iż nie ma zdjęcia z lotu ptaka bryły ale zapomniałem zrobić zdjęcie ;) I go nie zrobie bo simsy mi się popsuły i teraz mam od początku wszystkie otoczenia.

Pozdrawiam- skrzypek

Apostołka
04.04.2006, 13:55
No ładnie zmienione :] Ale ogródek jakiś taki... pustawy :| 8/10

art star
04.04.2006, 14:10
Dzięki polcia ;) Wogóle nie miało być ogródka, lecz "ozdobiłem" wkoło domu schodki kwiatami.

Doris
04.04.2006, 14:20
No ładnie, ale jednak tak pusto koło domu. Domki przytulnie i klimatyczna, tak jak w twoim przypadku powinny raczej mieć przytulne, letnie, zarosnięte ogródki.Tego tutaj nie zauważyłam, chciałabym jescze zobaczyc salon i rzuty z lotu ptaka. Ogólnie nawet ładny 7,9/10
Pozdrowienia :D

kira1992
04.04.2006, 14:24
Pamiętam ten domek z Miłowa... Teraz juz nie gram w Miłowie bo stworzyłam własne miasto :D . W porównaniu z tamtym domkiem to po poprostu SUPER. Ale ten domek i tak mi sie nie podoba. Za mały troszkę...

kes
04.04.2006, 15:00
Mi tam bardziej podoba sie przed renowacja :|

riannon
04.04.2006, 15:25
Nawet ładnie. Taki miło i przytulnie, ale w tym domku nie ma sypialni?? I dosyc dziwnie wygląda ta wanna na zewnątrz. Spokojnie mogłeś dać ją do łazienki, ale usunąc umywalkę lub dac prysznic. Nie podoba mi sie też to, że nie ma ogródka. Daję 8/10

Rivendell
04.04.2006, 16:00
Domek bardzo ładnie wygląda z zewnatrz, ale ogród jest zdecydowanie za ubogi. Dwa drzewka na krzyż, wodospadzik i tyle? Wygląda strasznie biednie.
W środku chyba nieźle, aczkolwiek szkoda, że nie ma rzutu.
5/10

art star
04.04.2006, 16:13
Wygląda strasznie biednie.
W środku chyba nieźle, aczkolwiek szkoda, że nie ma rzutu.5/10
Wiesz to nie miał być dom dla kasiastego sima ;) A rzutu nie dałem ponieważ jak już wcześniej wspomniałem simsy mi sie popsuły i teraz wszystkie okolice mam od początku, a wcześniej zapomniałem zrobić fotkę rzutu.

co do kes: Każdy ma swoje zdanie niektórzy (tak jak ty) lubią małe domki z "nutką" tajemniczości. A ja bardziej lubię takie proste i schludne domy ;)

Anex
04.04.2006, 16:21
Ładny jak na taki normalny:)Fajna trawa w ogródku,a po co jest ta wanna w ogrodzie??:P

Rivendell
04.04.2006, 16:31
Wiesz to nie miał być dom dla kasiastego sima ;) A rzutu nie dałem ponieważ jak już wcześniej wspomniałem simsy mi sie popsuły i teraz wszystkie okolice mam od początku, a wcześniej zapomniałem zrobić fotkę rzutu.

co do kes: Każdy ma swoje zdanie niektórzy (tak jak ty) lubią małe domki z "nutką" tajemniczości. A ja bardziej lubię takie proste i schludne domy ;)

Miałam na myśli, że OGRÓD wygląda strasznie biednie, a nie dom;)

art star
04.04.2006, 16:32
Do Ana01: Ponieważ przedtem był tam prysznic ;) A tak naprawdę- czyż to nie miło kąpać się w gorącej wodzie latem a promienie słońca opadają na nasze ciało, a wokół nas pachnące kwiatki . . . ;)

airam
04.04.2006, 17:12
Domek zrobiony ciekawie, strasznie lubie wszelkiego rodzaju metamorfozy. Jak dla mnie jest tylko trochę za ciemny, aczkolwiek utrzymany w cieplych barwach. Gryzie mnie tylko brak roslinek i wsciekle zielona trawa w ogródku.

PS Ciekawy pomysł z wanną :):):)

ogólna ocena 6/10 (choc nie ma wszystkiego pokazanego na zdjęciach)

Michalunia
04.04.2006, 21:00
Bardzo faaajnie, ale malo drzew, ogródek wydaje się pusty... jeszcze ze dwa duże drzewka byś dała i by było gitas;)
Nie pasi mi wanna w ogrodzie... eee a co w zimie???

Hm... Ogólnie faaajna metamorfoza;)

Ocena: 5/10

Heavenly
05.04.2006, 12:15
Bardzo fajny mały domek i ciekawe rozwiązanie

AniA
14.04.2006, 10:13
Miły i przytulny domek ....
Z nieczystej i brzydkiej nory stał się
miły i schludny domeczek.... bardzo fajnie!
Ogród faktycznie troszkę za pustu,
bardzo ładnie ocena 9/10 :thumb: