PDA

Zobacz pełną wersję : Myśliwski dworek Lady Margot Marmalade [BRAK ZDJĘĆ]


Art
08.04.2006, 13:31
Wzięło mnie na stylowe klimaty, więc postanowiłam zrobić ten oto dworek. Jest chyba najbardziej dopracowany ze wszystkich moich domów i najdłużej go robiłam.
Zamieszkuje go Lady Margot Marmalade wraz z Sudoku swą pokojówką pochodzenia japońskiego. Trwa I wojna światowa, a one wyjechały tu by być bezpieczne. Mąż Lady walczy na froncie, a ona korzysta z tego by zdradzać go ze wszystkimi.
Dworek jest mały i skromny jak na arystokrację, ale nie służył do mieszkania, tylko do krótkich noclegów w czasie polowań. Teraz, ponieważ znajduje się na wsi, daleko od frontu służy za mieszkanie Lady.

Lady Margot Marmalade słynie z okrucieństwa i ekstrawagancji oraz tego że jest symbolem seksu i „puszczalskiej” żony.

Sudoku jest ulubioną pokojówką Lady.

Dwór w dzień:

Jak widać, dwór otaczają rozległe lasy, w których można polować na zwierzynę.

Dwór w nocy:


Hol:


Łazienka:

Prymitywny prysznic we wnęce służy oczywiście służbie. Lady korzysta z wanny


Kuchnia-Lady w ogóle w niej nie przebywa-spożywa posiłki w jadalni, dlatego kuchnia jest dość skromna


Jadalnia-to pomieszczenie jest połączone z salonem (oddziela je od niego schody) Tu Lady spożywa posiłki oraz przyjmuje gości na posiłkach.


W salonie panuje dość przyjemna atmosfera.


Na piętrze znajduje się biblioteka


Pokój służącej jest bardzo mały. „W końcu po co służbie większy?”


I wreszcie:sypialnia Lady Marmalade. Podwójne łóżko używane jest dość często….


Rzut parteru

Rzut piętra

Calintz
08.04.2006, 14:10
Ładny domek, podoba mi się:). Bryła śliczna, ogród też, tylko w środku w jadalni łazience i sypalni lady tak troche ciemno:/ za to że w tych pokojach jest ciemno odejmuje 1,5 pkt, ale nie jest źle:) 8,5/10 Bardzo dobrze:D

misiek:)
08.04.2006, 14:36
Mi się podoba. Tylko łazienka zbyt czerwona. Moja ocena 9,5/10.

Pozdrowionka :D .

Heavenly
08.04.2006, 14:39
Bardzo ładnie - wszystko utrzymane w tym samym stylu , ładny ogród , jednakże troszkę za ciemne kolory tylko bym troche rozjaśniła wnetrza
9/10

Art
08.04.2006, 16:14
Lady Marmalade jest baaardzo mroczną osobą dlatego też takie są kolory ;)
A z łazienką było najtrudniej-nie ma żadnych tapet do starodawnej toalety :/

Dzięki za ocenki :D

Chocolatté
08.04.2006, 16:16
podoba mi się :) jest ładnie wykończowy, jedyne, co to łazienka jest za czerwona, kuchnia za szara i ogród za monotonny. ale reszta jest ok. hmm, więc tego rodzaju dom jest twoim pierwszym? no, to udało Ci się. mi nigdy się ładne domki nie udają, ale jak chcę go tak super zrobić, to albo coś mi przerywa, albo ktoś coś chce i muszę wychodzić, a później nie chce mi się do niego wracać. ale dobra, nie zmieniam tematu. ogólnie domek podoba mi się ;D gratuluję!

edit: czy ten dom jest clean?

Anex
08.04.2006, 17:48
Jest taki mroczny aż brr:)Choć nie w moim typie to daje jak na taki styl to 8/10

riannon
08.04.2006, 17:59
Bardzo lubie takie klimaty i całkiem fajnie Ci to wyszło. Tylko dosyć nieumiejętnie dobrałaś więkoszość ozdób, typu wazony, obraz (ten w kuchnii). Ale jest naprawdę fajnie. Podoba mi się, ze jest pare czerwonych akcentów, bo to rozjaśnia cały dom i nadaje takiego fajnego klimatu xD

Art
08.04.2006, 18:07
Tak, jest clean, bo żadnych obiektów nie ściągam. Ale są tu chyba pokrycia terenu z Internetu.

Mgiełka
08.04.2006, 18:22
Nawet ładny domek. Ma swój klimat. Już kilka osób pisało, że ta łazienka zbyt czerwona i ja po nich powtórzę.
Wszystko w nim pasuje: To pianino i w ogóle. Daję Ci 9,5/10, za tę łazienkę :)
Jak możesz, to udostępnij do ściągnięcia.

cornelia123
08.04.2006, 19:13
No zaskoczyłaś mnie tym domkiem:) Ocena najwyższa:) 100/100:)

Qaffiq
08.04.2006, 19:54
nie zbyt mi sie podoba xP Wnętrze zupełnie nie w mojim klimaxcie ;) bryła dosyć prosta ,ale ładna 6/10

▫Molly▫
08.04.2006, 19:57
Mnie się bardzo podoba. Tylko te "rozległe lasy" nie są wcale takie rozległe :).
Gratuluję szczególnie tego, że udało ci się stworzyć świetny klimat! Tak dalej!

Nox
08.04.2006, 23:46
Jeśli to miał być taki szlachecki domek, to musisz dopracować go zewnątrz, bo jak patrzy sie na całośc to wygląda raczej jak letni domek drewniay, przydałyby się jakieś kolumny itp, w środku całkeim nieżle,daje7/10

linkinhay
09.04.2006, 07:08
Lubie te klimaty, świetnie ci wyszła ta chałupa. Właściwie nie mam zastrzeżeń.
( Czemu ja nie umiem tak budować :wacko: ;) )

Margierytka
09.04.2006, 07:23
Uważam, że całkiem udany domek. Zwłaszcza, że clean. Harmonijnie wcisnęłaś bryłę w otaczające ją tereny.Udało Ci się stworzyć niepowtarzalny nostalgiczny klimat. Urocza biblioteka, sypialnia i salonik. Najmniej chyba udana jest kuchnia. Ale mimo wszystko wielkie brawa za stylowe wnętrza.

Art
09.04.2006, 09:06
Mnie się bardzo podoba. Tylko te "rozległe lasy" nie są wcale takie rozległe .
No, wybrałam za małą działkę, choć z drugiej strony połowa pokryta drzewami nie wyglądałaby za ciekawie ;p

Jeśli to miał być taki szlachecki domek, to musisz dopracować go zewnątrz, bo jak patrzy sie na całośc to wygląda raczej jak letni domek drewniay,
Pisałam na początku że jest to drewniany myśliwski dworek przeznaczony do krótkich pobytów, ale z powodu wojny Lady została w nim przymusowo ;)


Jak możesz, to udostępnij do ściągnięcia.
Postaram się udostępnić w najbliższym czasie o ile uda mi się teleportować na EA

( Czemu ja nie umiem tak budować )
Lol popatrz na moje wcześniejsze domki a zobaczysz że to kandydaci do "Laureatów Knota" :P

Dzięki wszystkim za tak dobre oceny :*

Fraise
09.04.2006, 16:02
+Dom z przodu nawet dobrze się reprezentuje :D.
-W środku jest trochę za ciemno ;P.
-Niektóre rzeczy są takie proste,tanie...a inne wykwintne,drogie...
Ocena: 4/10

Art
10.04.2006, 13:04
Oto link do pobrania :

http://rapidshare.de/files/17643682/Lady_Marmalade_s_Ville.Sims2Pack.html


:)

tehnik zapylacz 4#
15.04.2006, 15:29
Bryła ładna prosta 9/10

łazienka za czerwona 6/10

salon ładny ciemny meble pasują 10/10

sypialnia lady ładna dobrane kolorystycznie meble Ściany i podłogi 10/10

kuchnia ładna kolory nie pasują 8,5/10

sypialnia sudoku mała przytulne złe kolory 9,5/10

biblioteka średnia jasna ładne kolory i rozmieszczenie mebli 10/10

ocena ogólne 9,5/10

serendipity
15.04.2006, 16:37
nawet ładny.... ale, po 1. Żle postąpiłaś budując służącej taki maly pokój(moze się zgłosić do związków zawodowych i podac lady marcośtam do sądu :D za niewystarczające i niegodne warunki życiowe,) po 2. ta kałuża w ogrodzie dziwnie wygląda.... (z jednej strony ok ale przy granicy działki jest równiusienka nie wiadomo czemu????????) rozumię że to dworek i do tego myśliwski ale trochę z tymi "choinkami" przasadzilaś w ogrodzienie.... Ogołnie nie jest źle (gorszy jest chociażby "ceglany raj"), ale mogło być lepiej... Zyczę miłego i owocnego budowania... Pozdrowienia.... :D