PDA

Zobacz pełną wersję : Dom Śniegów [BRAK ZDJĘĆ]


Patrol0707
11.04.2006, 15:42
Oto mój pierwszy dom w sims 2. Gram w nie miesiąc. Dom nie jest zbytnio wybajerowany, bo gram bez kodów B). W tym domu mieszka rodzina Śnieg.

To widok z zewnątrz.


To jest parter.


Piętro :)


A to jest taras na samej górze.

Aϊda
11.04.2006, 15:57
EEEeee.. Nie oceniam, tylko jedno zdjecie? ;/

Crësi
11.04.2006, 16:02
EEEeee.. Nie oceniam, tylko jedno zdjecie? ;/

Do tego małe i hmmm.... brzydkie :(

Przyłóż się jak coś pokazujesz (wściekła)
bo przez twoje głupstwo inni marnuja swój czas :(:(:(:(

BEZ URAZY ALE NAJPIERW POMYŚL!!!!

I sory za to co powiedziałam ale sam rozumiesz

Nirrti
11.04.2006, 19:14
hmmm....domek nie jest zachwycający..ale mam dzis dobry humor:P grasz w simsy miesiac wiec niektore rzeczy mozna wybaczyc...chociaz ja po miesiacu robilam lepsze...domek ma wszytkie niezbedne rzeczy, rozklad pomieszczen logiczny, choc gdzie niegdzie zle dobrane kolory. ale trening czyni mistrza, buduj dalej, szukaj jakis ciekwaych rozwiazan architektonuicznych, a z czasem domki beda duuuzo lepsze. trzymam kcuiki:) pozdrawiam

misiek:)
11.04.2006, 19:32
Hmm... Jak już pewnie niektórzy zauwarzyli większość domków mi się podoba, no ale TEN nieszczególnie przypadł mi do gustu. Ale, że nie jest też najgorszy to daję 6/10. Mam nadzieję, że to nie twój ostatni domek na forum... Bo chciałabym śledzić twoje postępy :D .

riannon
14.04.2006, 12:21
3 zdjęcia?? Trochę mało, zeby ocenić. Ale z tego co widzę to jest to zwykły domek, w którym po prostu grasz, a nie robiłes go na forum. Jest taki sobie: kolory nie sa dobrane, miejscami zbyt zagracony, a gdzie indziej zbyt pusty, bryła niezbyt ciekawa.