PDA

Zobacz pełną wersję : Centrum Handlowe w AnnaVille [BRAK ZDJĘĆ]


akaj
14.04.2006, 14:24
Piekne maisto z duzym centrum handlowym w ktorym mozna kupic wszystko!! Nawet samochod. Sama Izabella Scorupco jezdzi do niego!

Nie maja panstwo samochodu a chca panstwo przyjechac tu nawet o 24?
Nasz serwis taxi jest otwarty 24 godziny na dobe 7 dni w tygodniu!!
Zadzwonce!


P.S. Dalam je na konkurs ale gdzies mi sie zapodzial link do sciagniencia wiec zaraz dam.

kluseczka
14.04.2006, 14:34
A więc, sklepy całkiem, całkiem, dodatki to duży plus, ale zagospodarowanie i opis tragiczne. Dam 6\10

riannon
14.04.2006, 14:37
Nawet fajne centrum, ale budynek jest taki kwadratowy za bardzo. I w środku jest zbyt pusto:) Ogólnie jest takie sobie, widziałam lepsze.

misiek:)
14.04.2006, 14:39
Szczerze? To mi się nie podoba. Ale mam pytanko... A mianowicie: jak ktoś kupi (teoretycznie) samochód z piętra to jak nim odjedzie ;) ?

Pozdrawiam i WESOŁYCH ŚWIĄT życzę.

akaj
14.04.2006, 15:21
Wlasnie jak to robilam to o tym tez myslalam ale nie chcialam nic kasowac z dolu. No ale nie mam NZ wiec to tylko ozdoby. ;)

martencja
14.04.2006, 15:23
określę jednym słowem: katastrofa
jeżeli budujesz centra handlowe, tylko po to, aby simy załatwiły to co trzeba, a niekoniecznie jest miłe dla oka - nie chwal się tym. strasznie pusto. i wszystkie dodatki masz z jednej strony, i z jednego kompletu. takie coś..

:kissing:
Martencja

edit: sklep ubraniowy...
hm.. hm...
:con:

Frogusia
14.04.2006, 15:42
Powiem, ze mi się nie podoba. Opis jest fatalny, sklepy są puste. W sklepie z torebkami były tylko kilka torebek, kasa i tyle. To trochę za pusto.

jacek_1994
14.04.2006, 18:04
Słabo :( , bryła taka kwadratowa i spłaszczona, a w sklepachtak pusto.
Ale daje ocene za chęci 7,5/10, a i mógłby być lepszy opis.

Keyshia
14.04.2006, 21:39
Mnie również sie nie podoba. Trochę ci nie wyszło, ale z czasem będziesz robiła świetne domy i centra handlowe zapewniam cię.Dodatki z neta są ok ale bryła niezbyt ciekawa i nie wszystko do siebie pasuje... -_- Nie mogę się doczekać twojego kolejnego domku. Napewno będzie udany :)

Kash
15.04.2006, 13:04
Yyyy...
No, niezbyt. Po pierwsze, jeszcze nigdy nie widziałam CH z okiennicami. Po drugie, sklepy są za duże, za mało jest w nich przedmiotów.
Korzystałaś tylko z ReitalSims, prawda? Powiedzmy sobie szczerze - strona ma co prawda niezłe pomysły, ale wykonanie niezbyt, zbyt "papierowe".
Po drugie, nie widzi mi się mięsny w ekskluzywnym CH, doktróego jeżdżą sławy. Mięsny nadaje się do osiedlowej ruderki.
Także - sorry.. ale musisz jeszcze popracować.

Crësi
15.04.2006, 13:07
3/10

No wybacz ale muszę dać tak niską ocene.

Bryła "kwadrat", za dużo słupków pod balkonem, elementy nie stoją naturalnie,
pokoje są puste, w pokoju oprócz obiektów koniecznych (lamp+krzeseł itp.) nieczego nie ma. A ogródka brak :(

Nox
15.04.2006, 13:49
jak dla mnie chała :/ jakaś wielka hala, w środku duże puste pomieszczenia, regały poustawiane tylko przy ścianach, puste ściany, zero kwiatów itp. na trawniku, daje 3/10

Midey
15.04.2006, 14:36
jest fajne ale troche pusto? No jasne pusto 6,5\10

Calintz
15.04.2006, 15:06
Mi sie niestety nie podoba:/ Bryłą byle jaka, zwykły kwadrat, a w środku za posto...Moja ocenka 3/10...

madziula00
15.04.2006, 15:59
Troche duże te sklepy, a w srodku troszkę mało rzeczy. 6/10

akaj
16.04.2006, 09:36
Widac dlatego nie wygral w konkursie, ale nic dzieki waszej krytyce wiem co zrobic zebym robila ladne domki. No dalej, krytykujcie albo chwalcie.

serendipity
16.04.2006, 10:37
Chwalcie? Ty chyba śmieszna jestes? Tego się nie da chwalić ta "kostka" wygląda nienaturalnie, pustka, wszędzie pustka, pomieszczenia wyglądają jak zmutowane pokoje mieszkania na Pogodnie... Wiątpię żeby ktoś chciał robić zakupy w tak słabozaprojektowanym i urządzonym centrum, ale co ja będę krytykować... Coś co wygląda jak żywcem wyjęte z rysunku 3 latka.... :1smutny: :wacko: :con: :( xP :wacko: :con:

Plotkara12
17.04.2006, 20:59
Zbytnio mi się nie podoba. Bryła jest kwadratowa, a w sklepach (w niektórych miejscach) pusto. Po mimo tego mogłaś zrobić lepsze opisy :/ . Nie wiem, ale chyba ocenię to na 4/10.

_____________
Jestem nowa na forum :)

JuStYnKa
24.04.2006, 12:47
Przechodzę do oceny: :)
Samochody na chodniku wyglądają nienaturalnie... bryła to zwykły olbrzymi kwadrat, okiennice w centrum handlowym(nie wspomnę już o kolorkach i o sposobie rozmieszczenia ich)... hym... z tym jeszcze się nie spotkałam. Ten taras na górze wygląda okropnie na tych kolumnach. Brak ogrodu. Zewnątrz 0/10 nie należy ci się większa ocena. Sklep cukierków za bardzo kolorowo. Sklep zabawkowy w porównaniu do reszty ujdzie. Sklep torebkowy, parę takich samych torebek i wieeelka pustka. Sklep muzyczny, także pusto i te gitary zwisające na okno... Jubilerski nic tam nie widzę oprócz paru gablotek z biżuterią. Sklep z ubraniami... dzięki dodatkom z neta jako tako wygląda. Piekarnia i mięsny, strasznie pusto. Sklep z samochodami na górze? hym.... poza tym i tak simy nie kupią samochodów. Rzuty jeszcze bardziej mnie zraziły do tego centrum ukazały tą wielką pustkę... Za wnętrza daje 0,5/10 za chęci. Na początku myślałam ,że to żart jaz zobaczyłam to centrum ale chyba nie... Mam do ciebie pytanie ile go robiłeś 30 min? No sory za taką ocenę ale na większą nie zasłużyłaś po postawić kwadrat i wstawić tam parę rzeczy jeszcze źle dobranych to lekka przesada a o daniu tego centrum na konkurs już nie wspomnę...
To tylko moje zdanie...

Sacline
25.04.2006, 09:22
wkurzające są autka.....a jeśli je tak lubisz to na gurze mogł byś zrobić mini galerie samochodową i już Troche lepiej.A interesi mnie zd.4 z kąd masz te półki z barbie (mam dziecko w wieku szkolnym i ma calą kolekcje barbi śsciągnietych z mod) i cymbałki w pudełku....

7,9/10
te samochody są dobijające
i jeśli ma być sklep z torepkami to go troche pomniejsz ,albo na podziel na 2 części i zrób koncik odpoczynkowy po 1 str. a torebki po drugiej i będzie git i mięsnego sie pozbędż i z reitil ściągnnij bank i po kłopocie

Akaj nie martw sie ja buduje już dom (razem z reinsalką simsów) 2 LATA!!!Patrze jak ci co dostają pozitiv oceny buduję -ściągam przy.te krzesła i stolik +podłoge i jeszczxe się męcze....

rosex
25.04.2006, 19:47
Eee. Cegła. Tak, cegła.
Bryłka nie ma zbyt ciekawego kształtu. Zwykła kwadratowa budowla z płaskim dachem jeżeli mnie wzrok nie myli.
Wnętrza też nie są specjalnie ładne. Nie podoba mi się i tyle. Sciany i podłogi są nieumiejętnie dobrane i w ogóle takie pstrokate na tych pierwszych zdjęciach. Nie podoba mi się.
Po za tym jakoś mało przystrojone są te pomieszczenia. Może jakieś kwiaty, albo obrazy (plakaty)? Więcej półek, regałów?
I śmieszą mnie niektóre nazwy, np. sklep cukierkowy, torebkowy czy też ubraniowy. Jest w ogóle coś takiego?

Baorti
10.06.2006, 20:37
Bardzo ubogie w produkty centrum handlowe. Jedyne co rzuca się w oczy to kilka samochodów.
3/10

tenebres
11.06.2006, 11:28
Mi się nie podoba... :O :O :O . Sorry, ale bryła taka zwykła. W środku pomieszczenia są wielkie, a jest pare rzeczy na krzyż... :wacko: . Nie podoba mi się kolorystyka i rozmieszczenie rzeczy. To takie mało oryginalne ;( ;( . Sumując robisz centra podobne do mnie ;P ;P ;P :D .

Koniczynka
24.06.2006, 17:45
nic szczegolnego, duzo przestrzenie niewykorzystanej a w marketach i tego typu sklepach w rzeczywistosci polka stoi przy polce, stoisko przy stoisku a tu jest jakos dziko
3,5/10

velvecik94
29.05.2008, 18:43
za duże to C.H

KissForYou
24.08.2008, 08:46
Hmm.. Mi sie niezbyt podoba. Zbyt pusto, przez co wydaje sie nieprzytulnie. Ta roznorodnosc okien nie jest fajna. A w sklepie z ubraniami dlaczego nie postawilas tez tym Maxisowskich wieszakow? Byloby ciekawiej ;)

Pozdrawiam i zachecam do dalszej pracy,
Kiss :P

Sheba
24.08.2008, 11:04
Ludzie prosze was ,nieodnawiajcie tamatu zprzed 2 lat..jest wiele więcej tematów do uznania-świeższych,nowszych...najperw popatrzcie na date dodania a potem odpisujcie opinie...

Pzdr.Sheba