PDA

Zobacz pełną wersję : Mały Domek w lesie [BRAK ZDJĘĆ]


Pawlq
16.04.2006, 12:11
Poprzedni domek - zupełny nie wypał.
Jest to domek w lesie (nie wiem dlaczego lubie lasy robic)
Domek starych ludzi.
Dom został zbudowany przez dziadka pana Franciszka w 1935r. Przetrwał wojnę.Za czasu wojny nie było tu lasu ani ogrodzeń.


Prosze o coment.
Dzięki Justa za Pokrycia Terenu

serendipity
16.04.2006, 12:23
Pierwszy, pierwszy! Pisałeś że poprzedni do m to nie wypał? Ten nie jest lepszy, jedyne co mi ię w nim podoba to ogród, a rozkład pomieszczen i urzadzenie to poprostu porażka, chociazby ta nieustawna kuchnia. pozdrowienia

GreenGirl
16.04.2006, 14:00
Najpierw zaznaczam, że to nie są moje klimaty...
Bryły nie mogę ocenić, bo ukryłeś ją za drzewami, a to co widzę nie powaliło mnie z nóg...
W środku...
Nie lubię takiej kolorystyki, starych, babcinych domów.
Ale muszę przyznać, że ma klimat.
Kojazy mi się z wakacjami spędzanymi u dziadków, ze pachnącą szarlotką... Mmmm ^__^
4,5/10

Isi
16.04.2006, 14:07
A ja poprzedniego nie ogladałam...
Domek jest mały, nie widać go dokładnie, może przez dzrzewa, a może przez ujęcia.
Lubię domy w lesie, z użyciem drewna.
Szkoda, że są kratki z trybu budowy... Pewnei chciałeś, żeby było jasno, ale jest na nie sposób: będąc w trybie budowy wejdź w kategorię Pokrycia Terenu- kratki powinny zniknąć. ;) Oczywiście następnym razem, a nie w tym domku.
Hmm... Do domku w lesie nei pasuje mi za bardzo taki płaski dach. Bryła mnei nie zachwyca- taki mały domek i takie duże okna.
Jeziorka i ścieżki mi się bardzo podobają, pomysłowe wykonanie.
A z pomieszczeń najbardziej podoba mi się kuchnia, ładnie dobrałeś kolory tapety i podłogi. Salon też fajny. Łazienka prosta i nie ma w niej nic szczegónego, a sypialnia niezbyt przytulna (nie lubie tych pokryć ścian i podłóg).
Ogólnie 7,5/10, nieźle. :) Ale niektóre Twoje domki bardziej mi się podobały. ;)
Pozdrawiam :)

misiek:)
16.04.2006, 14:33
A mi tam się podoba (z resztą co mi się nie podoba... ;P ). Oddaje taki fajny babciny klimacik... Ogródek przecudny. Chociaż do takiego domku bardziej pasowałby normalny dach. Moja ocenka 9/10.

Pozdrawiam.

riannon
16.04.2006, 16:35
Miły domek z klimatem, aczkolwiek w środku raczej bym go zmieniła. Bryła też nie jest zbyt ciekawa, taka pudelkowata. Myślę, że dużym plusem tej parceli jest ogród, ale na przyszłość nie rób zdjęć w trybie budowania, bo te kratki nie wyglądaja ładnie.

Tigra
16.04.2006, 18:37
Dam plusy i minusy.
Minusy:
-Bryła.Jest mała, istny kwadrat (prawie) i ma gigantyczne okna.
-Skocznia i drabinka stawie.Bardzo brzydko to wygląda...Według mnie...
-Pokój dzienny.Mógłbyś tam bardziej poupychać.
-Sypialnia.Nic do siebie nie pasuje.
Plusy:
+Tapety i pogłogi.Pasują do siebie.
+Parcela.Jest bradzo ładna.Taki lasek.
+Mikrofalówka w kuchni.Fajnie, że w starym domu jest coś nowoczesnego.

Pawlq
16.04.2006, 18:45
Dam plusy i minusy.
Minusy:
-Bryła.Jest mała, istny kwadrat (prawie) i ma gigantyczne okna.
-Skocznia i drabinka stawie.Bardzo brzydko to wygląda...Według mnie...
-Pokój dzienny.Mógłbyś tam bardziej poupychać.
-Sypialnia.Nic do siebie nie pasuje.
Plusy:
+Tapety i pogłogi.Pasują do siebie.
+Parcela.Jest bradzo ładna.Taki lasek.
+Mikrofalówka w kuchni.Fajnie, że w starym domu jest coś nowoczesnego.
Kasy ni ma.
Ja tam gram bez kodów! Co prawda sam domek kosztuje 16000$ a parcela 34000$ z lasem ale "zarobilem" troche.

Frogusia
16.04.2006, 20:05
Nie podoba mi się... Bryła to prawie klocek.... :con: :| I osobiście nie podobają mi się domy bez dachu to znaczy z płaskim dacham...

Plotkara12
17.04.2006, 19:45
Specjalnie mi się ten dom nie podoba. Bryła jakaś taka...a wnętrze domu jest nawet fajne, takie przytulne. 5,5/10


_____________
Jestem nowa na forum :)

xxxxxmichalxxxxx
30.10.2007, 20:48
Dom niezbyt, Ogród nawet fajny. 6/10

Irbis
31.10.2007, 08:00
Domek: (sorry za bryle)(?) - bryła sama w sobie nie jest zła. To, że jest prosta moim zdaniem nie jest wadą. Mały prosty domek również ma prawo istnieć i może się podobać. W przypadku tej bryły problemem jest dach. Gdybyś zrobił normalny wysoki dach, dom nabrałby ciepłego, przyjemnego wyglądu. Bez tego robi wrażenie zwykłego klocka.
I jeszcze jedno co do bryły: wątpię, żeby dziadek pana Franciszka w 1935 roku zbudował dom z płytkami podłogowymi zamiast dachu i z takimi dużymi oknami :O Wtedy nie raczej się takich domów nie budowało.
Poza tym układ pomieszczeń oraz ich kształt, również nie obrazują budowli z 1935 roku i zastanawiam się po co to w ogóle napisałeś. Tak - czepiam się :P
Kuchnia: z jednej strony narobiłeś sobie ukośnych ścian, z drugiej powstawiałeś drzwi, przez co kuchnia jest trudna do umeblowania. Z umeblowaniem, które przedstawiasz wygląda nieciekawie - nie jest przytulna, a jeśli to kuchnia dziadków mieszkających w lesie, to przydałoby się, żeby taka była.
Pokój: całkiem ładny, dość przytulny, ale ... te zasłonki w oknach totalnie nie pasują.
Łazienka: (robione z kibla) zwyczajna, skromna, tylko panele na ścianie chyba nie są zbyt skromne. I co to znaczy "robione z kibla" :O? (pytanie retoryczne)
Pokój dzienny: pierwsze co mnie bardzo razi, to ta dziura za stoikiem, na którym stoi radio. Myślę, że lepiej byłoby gdybyś postawił tą ścianę prosto. Wówczas nie byłoby nieestetycznej dziury i przy okazji kuchnia byłaby ładniejsza. Poza tym w pobliżu okna, jakoś tak się wydaje pusto. I znowu te krótkie zasłonki. Przy okazji - coś mi się wydaje, że jak pan Franciszek chce oglądać telewizję, to musi stać.
Ogród: te "śmieci do spalenia" są chyba niepotrzebne, ścieżki są zbyt równe (jak na ścieżki po lesie), a drabinka i trampolina przy jeziorku wyglądają nieładnie. Poza tym ogród jest ciekawy.

Podsumowując, ten dom mi się nie podoba, choć generalnie bardzo lubię skromność i prostotę. Szczerze mówiąc, to moi simowie mieszkają w takich warunkach, zaczynając samodzielny żywot w simowym świecie, zanim jeszcze cokolwiek zarobią. Zdarzają się też rodziny ubogie, z kiepskimi zarobkami i gromadką dzieci do wyżywienia, ale nawet w ich domach jest więcej elementów wystroju wnętrz niż w tym ( a ja także gram bez kodów ;) ). Tutaj brakuje takiego ciepła, klimatu, jaki powinien być w takich domach. Może powinno być więcej kwiatków, przecież starsi ludzie lubią kwiaty.
Czy pan Franciszek i jego żona, naprawdę przez całe swoje życie dorobili się tak mało, że nie stać ich na lepsze wyposażenie domu po dziadku?

P.s. W przyszłości rozdzielaj zdjęcia. Dzięki temu prezentacja będzie bardziej przejrzysta.

:D

Komurka
31.10.2007, 11:22
Coś nie wyszedł Ci ten projekt ogólnie wszytsko jest zrobione "od tak"
Co mi się spodobało to ten lasek, fajnie wyszły ci te ścieszki i to jeziorko za to + oczywiście.

Tonetti
31.10.2007, 14:34
Ogród: drabinka i trampolina przy jeziorku wyglądają nieładnie.


Zgadzam się. I mówiłeś, że w tym domu mieszkają dziadkowie - to jaki stary człowiek pływałby w tak głębokim jeziorze? Myślę, że psychopata xDD. Wnętrza są takie sobie, ogród najładnieszy. Poza tym jeziorem z drabinami i deską, śmieciami do spalenia, to podoba mi się. Ale wnętrza są naprawde brzydkie. I co ma znaczyć ten tekst "Przerobione z kibla"??? Dziwny był ten tekst, i zastanawiam się, co miałeś na myśli pisząc to.

***

OCENA

3/10

Dałem za te brzydkie wnętrza

Komurka
31.10.2007, 14:43
Tonetti troche szczeliłaś z tym psychopatą, zanim sim stał się dziadkiem napewno był młody --__--" myślenie nie boli.
"przerobiony z kibla" może chodzi tutaj o to, że przerobiony z "wychodka" takiego wc polowego.

martusia_re2
17.11.2007, 08:25
doMEK TAKI BABCINY....TA BRYŁA NIEZABARDZO MI PRZYPADŁA DO GUSTU. zmieniłąbym tu też układ umeblowania bo to też jest beznadziejne.. jedyny plus to ogródek chodź ta drabinka też niełądnie wygląda.4,9/10

Simona
17.11.2007, 11:00
A więc tak - piersze co mi się nie podoba to brak dachu. No dobrze, są takie domy, więc sorki. Dalej kuchnia i pokój. I tu rzucają mi się w oczy zasłony źle dobrane. Mimo to lubię stare domy. Stare, ale jare :D . Nawet ja drugą moją niby książkę pisałam o domku w lesie, ale to inna historia. Cóż sprubuj trochę poprawić nastrój. Hmmm... 5/10

Elros
18.11.2007, 20:15
Przytulnie ale nie zaspecjalnie 4/10