PDA

Zobacz pełną wersję : 'Domek jak domek' [BRAK ZDJĘĆ]


madziula00
18.04.2006, 18:58
No więc to będzie mój pierwszy domek na forum... niech będzie co będzie...
Cały domek:

Ptasia grypa:

Parter i piętro:

Pokoje:

No i sorry za te zdjęcia i , że nie po kolei, ale się spieszyłam :(

NaNiKo
18.04.2006, 19:05
Podoba mi się! Zapewne inni dokładnej opiszą co myślą ale ja nie mam nic do zarzucenia. Domek mi sę podoba, nie odrzuca. Może korytarz troche za zielony ale tylko troszeczke. 9/10- jest ładny ale nie oszałamiający.

Edit: Pierwsza :)

GreenGirl
18.04.2006, 19:07
A więc tak. Bryła domu mnie nie zachwyciła. Taki zwykły dom jakich wiele... Poza tym rozstawienie i wielkość okien mi się nie podoba. Jest to dość spory dom, więc okna powinny być większe. Ogród też nie bardzo, za dużo tego 'betonu' tam nakładłaś, ale zważając na to, że ja także nie potrafię robić ładnych ogrodów nie będę się o to czepiać ;)

W środku nie podoba mi sie ten zielony salon. Mogłaś dac jakąś spokojniejszą zieleń, bo ta nieźle daje po oczach. Za to kuchnia i pokój dla dziecka są bardzo ładne. Sypialnia i łazienka też niczego sobie.

7/10

misiek:)
18.04.2006, 19:33
Nie podoba mi się :( . Zbyt ostre kolory jak dla mnie (chodzi mi o czerwień, zieleń i ten żółty). Najbardziej podobał mi się pokój dziecka. Oj marnie... Takie 5/10 za dobre chęci :) .

riannon
18.04.2006, 20:06
Bryła jest zwykła, ale fajna. Ogródek duży i równiez fajnyxD w środku podoba mi się jedynie to brązowe pomieszczenie i jadalnia. Reszta ma zbyt intensywne kolory, takie żarówiaste.

Rumpel
18.04.2006, 20:14
Jakbym wpadła w tęczę. Żadnego pomysłu na całość domu, każdy pokój w innym kolorze...takie to troszkę dziwne, no nie ? Ale jak Ci się podoba...
Hmm...5/10.
Pozdrawiam.

art star
18.04.2006, 20:36
Więc:

Bryła prosta lecz ładna. Bardzo gryzie mnie to pomieszanie basenu z jeziorkiem. Te dwie rzeczy są przeciwieństwami. Było by ok gdyby zostało oddzielone to jakimiś drzewkami itp. Bardzo nie podobają mi się te krzaki wokół basenu. Jeśli już zdecydowałaś się na krzaczki to mogłaś np. co dwa pola niskie i wysokie. Było by ciekawiej. Pokoje są w miare ale ślicznie urządziłaś pokój dziecięcy *_* Skąd ten kojec? *__*. Bardzo mi się nie podoba ten pokój co są żółte ściany i podłoga. Ten pokój 'zlewa' się.


P.S. Mam nadzieję że podasz tego linka tego kojca ;)

serendipity
18.04.2006, 20:47
Nie chce być niemily , a wrecz przeciwnie chce byc milusi i slodziusi jak cukiereczek, ale jak patrze na ten twoj domek to normalnie nie moge.... wybacz... Ta zielen wewnatrz jest okropna, dach (bryla) rozlazla, rozowy pokoik okropny, ogrodek troche zle zaprojetkowany.... Mysle ze stac Cie na cos naprawde o wiele lepszego i jesli sie postarasz to mozesz jeszcze nas czyms zachwycic, ale nastepnym razem zanim cos wystawisz na forum upewnij sie ze to "coś" jest naprawde dobre , a nawet wiecej, że jest "najlepsze"... Pozdrowienia :)