PDA

Zobacz pełną wersję : moveObjects on


Miss Plastic
24.04.2006, 07:56
Odkąd zainstalowałam dodatek WB, tylko częściowo działa mi przesuwanie przedmiotów. Mogę przesuwać sima itp, ale np. nie mogę nic stawiać na drodze!
To przez dodatek WB? Muszę to jakoś naprawić :/

wildthing
24.04.2006, 08:10
Dokładnie, ja mam to samo, strasznie denerwujące :/ widocznie, twórcy gry zmodyfikowali ten element gry. Możliwe jest, że wyjdzie jakiś patch do ściągnięcia (tak jak patch usuwający cenzurę z simów). Wiem za to,że jest kod umozliwiający klądzeni płytek podłogowych poza działką (np. na jezdni):
boolprop locktiles true/false (false włącza, true wyłącza).
Próbowałam kombinować z kodem i wpisywać moveobjects on, move_Objects on i moveObjects on, nic nie dało ;/ a szkoda, bo jeśli ktoś robi FS i ma WB to to zaczyna bardzo utrudniac psrawę, bo pzredmiotów nie można położyć nawet na 1 kratce koło chodnika --'

angelirma
24.04.2006, 08:18
nie ma mowy zawsze jak sprobujesz nie za dziala ale jest patch ale nie pamietam gdzie i przez niego mozna stawiac

ps: ale to moze byc wirus :( ktory psuje 2 kolko meblowania

Fi0let
24.04.2006, 13:27
przypominam: moveobjects on a nie moveObjects on xD
u mnie ten drugi nie działa, a ten pierwszy normalnie tak jak dawniej. mam właśny biznes xD

Mgiełka
25.04.2006, 12:58
przypominam: moveobjects on a nie moveObjects on xD
u mnie ten drugi nie działa, a ten pierwszy normalnie tak jak dawniej. mam właśny biznes xD

Serio? A ja używam move_objects on i też działa ;P

Miss Plastic
25.04.2006, 13:57
przypominam: moveobjects on a nie moveObjects on xD
u mnie ten drugi nie działa, a ten pierwszy normalnie tak jak dawniej. mam właśny biznes xD

Moge wpisać równie dobrze mOvEoBjeCts oN i zadziała :P
Aaah, czyli to nie tylko u mnie :) Myślałam, że to ja mam coś skopane.
angelirma - nie, to nie wirus ;)

miki2207
25.04.2006, 17:29
Odkąd zainstalowałam dodatek WB, tylko częściowo działa mi przesuwanie przedmiotów. Mogę przesuwać sima itp, ale np. nie mogę nic stawiać na drodze!
To przez dodatek WB? Muszę to jakoś naprawić :/Tak to strasznie wkurzające!!! Bardzo brzydkie rzeczy pomyśląłem sobie o tym kto tak "ulepszył" grę.
Na stronie MTS2 znalazłem hack który przywraca możliwość stawiania na ulicy i na pasie 2kratek od niej:
http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=149957
Ściągnięcie możliwe jest po zalogowaniu się!!!

Właśnie go zainstalowałem i napiszę później jak działa. Pzd.


EDIT: Hack działa poprawnie; nie wywołuje żadnych konfliktów (a mam zaistalowane sporo hacków). Jedyny (drobny) mankament to taki, iż nie działa on na obiekty postawione na parceli wcześniej (przed zainstalowaniem hacka). Takiego przedmiotu nie da się przestawić na drogę. Ale to małe piwo.