PDA

Zobacz pełną wersję : Everyoung House - mój 1dom na Tym Forum [BRAK ZDJĘĆ]


Heavenly
26.04.2006, 17:32
Witam wszystkich i zapraszam do mego domku - Everyoung House , dom jest dośc duzy ale na razie mieszka w nim tylko jedna Simka - Ania ,która od niedawna zajęła sie biznesem i obok domu otworzyła swój Butik z ubraniami.

Widok na sklep i domek z boku :

Ogród z tylu domu :

Zapraszam do środka domu :

Salon :

Jadalnia:

Kuchnia :

Łazienka :

Sypialnia :

Zapraszam do oceniania , zdjęcia sklepu umieściłam już wcześniej na forum w dziele jak zmienił się wasz biznes - zapraszam również do oglądania :)
Poniewaz kilka osob prosilo mnie o sklep ( widocznie nie zauwazyli go na forum ) to dam tu zdjęcia:



Zapraszam wraz z Ania do jej sklepu

Butik nocą :

Butik z przodu w dzień :

Wnętrze sklepu jeszcze przed otwarciem :

Wnętrze sklepu wieczorem:

Gabinet Ani :

Plac zabaw dla dzieci oraz miejsce do gry w golfa z tyłu sklepu :

Butik po otwarciu :

art star
26.04.2006, 17:47
Śliczne wnętrze *_________* Bryła też dość ciekawa. Bardzo ładnie 9/10

P.S. Skąd masz tą tapetę co jest w sypialni? ;)

Pawlq
26.04.2006, 17:48
Super! Ale szkoda że nie ma zdjec w butiku.

GreenGirl
26.04.2006, 18:29
Z zewnątrz jest ładnie, chociaż zmieniłabym kolor domu...
Za to wnętrza są prześliczne! Ja mam zasze jakieś 'ale', więc sypialnia jak dla mnie jest trochę za pusta.

w ogólnym rozrachunku 9,5/10

Ineyasha
26.04.2006, 18:37
No ładnie ładnie ;) Tylko mam takie pytanko... Ta dziewczyna bądź kobietka sama mieszka w tym domu sama? Taka ładna simka, a samotna? ;P
Pozdrawiam Ineyasha :*

cornelia123
26.04.2006, 18:40
Bardzo ładny dom;] 10/100
Mam tylko jedno pytanie...z których to jest simsów ten dom? The sims 2,the sims własny biznes??
Wydaje mi się że chyba własny biznes nie???

Vanillienné
27.04.2006, 08:59
Ocena nr 4 xd

Konstrukcja

Hm, nienajciekawiej. Nie podoba mi się róż i te kute balkoniki... ogółem zbyt 'zakręcona' ta bryła. 5/10.

Ogród

Tych krzaczków jakoś tak dużo, i nie pasują do siebie. Kanapa, na której leży simka, w ogóle nie wiadomo skąd się tam wzięła - po prostu stoi sobie na środku ogrodu, w trawie. Brakuje uporządkowania. 5/10.

Kuchnia/Jadalnia

Elegancko, elegancko. Wszystko do siebie pasuje, nie mam żadnych zastrzeżeń. 9,5/10.

Salon/Pokój dzienny

Hm,też całkiem ładny, nie mam zastrzeżeń... 9/10.

Łazienki

Och, urocza łazienka. Ale to w zasadzie wszystko jeden set - sunairsims? :p 9/10.

Sypialnie

Heh, podobnie jak wcześniej - jeden zestawik. Tapeta nie bardzo pasuje, i do tego jakoś pusto... 8/10

Inne pomieszczenia

Hm, butik... trochę w nim style pomieszane. Niezbyt mi się podoba; biuro pustawe, a kącik zabaw. .hmm. wciąż czegoś brakuje. 7,5/10

Podsumowanie

Ogólnie wykonanie jest niezłe - ładne wnętrza, ale nie bardzo pasujące do domu z zewnątrz. Powinnaś/eś jeszcze trochę popracować, ale dobrze się zapowiadasz ;p

53/70 = 75%

annika
27.04.2006, 09:19
Fantastyczny! Podoba mi się salon, ten fortepian na podwyższeniu jest super! A i mam małe pytanko :shifty: skąd wzięłaś tą sypialnię? ;)
Dom gites! :clap2:

mara
27.04.2006, 09:31
Wszystko śliczne, ale trochę ten kolorek od zewnątrz mi się pasi...no dobra dam 9/10 B)

Chocolatté
27.04.2006, 09:47
Hmm, z zewnątrz nie przypadł mi do gustu, natomiast wewnątrz jest bardzo ładny :) Butik też fajny ^^

riannon
27.04.2006, 11:59
Z zewnątrz jest takie rózowiasty. Moze niektórym sie podoba, ale jest kompletnie nie w moim guście..W ogrodzie jest średnio. Po co ten wiatrak tam jest ?? o_O W środku jest o wiele lepiej, zupełne przeciwieństwo tego co jest na zewnątrz. Fajne, nowoczesne wnętrza. Butik jest nawet fajny, ale nie podoba mi się ta markiza z przodu.

misiek:)
27.04.2006, 12:46
Zaje***ty domek. Zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Masz bardzo fajny styl. Oczywiście u mnie masz 10/10.

Pozdrawiam :* .

Evan
27.04.2006, 16:36
Mnie bardzo podoba się cały domek,zarówno w środku,jak i na zewnątrz.Chętnie bym go sobie ściągnęła!

~Asiulek94~
27.04.2006, 18:10
Domek jest cudowny! Mam aż trzy prośby: :D
1. Podaj stronkę (jeśli pamietasz) z której ściagnęłaś tą doniczkę z kwiatami co wisi na okienku (zdjęcie 3), będę wdzięczna :*
2. Na 11 zdjęciu są takie talerze na suszarce, też bym prosiła o link do strony z której je ściagnełaś, z golry dzięki :*
3. Jakich dodatków wymaga ten domek? Udostępnij go do ściagnięcia, ploseeee :*

Oczywiście ocena 10/10

Pozdrawiam :*

Heavenly
27.04.2006, 19:34
Niestety domku juz nie posiadam ,dziękuje za ocenki , wiem ze sam domek nie wyszedl mi najlepiej ale ciesze sie ,ze niektorzy uwazaja , ze dobrze sie zapowiadam
Napisałam juz do niektórych osób i wysłalam badz podałam linki do danch rzeczy , niestety Skrzypek - tapety juz tej tez nie mam

Pozdrawiam wszystkich - jeszcze raz dzieki za ocenki Wszzstkim :)

Marycha
27.04.2006, 19:55
Mni esię podoba nie mamnic do zażucenia choc mam pytanko kto podlewa te kwiatki koło butiku :D

Pozdro dla wszystkich Marycha

Napisz co o mnie myślisz Klik (http://forum.thesims.pl/usernote.php?u=9448)

Anex
28.04.2006, 19:11
W domu mieszka moja imieniczka:):)Jejku najpiękniejszy dom wszechczasów:)Naprawde ile się meczyłaś wogóle super połaczone to z butikiem:)Ogród to chyba "zaczarowany ogród" jejku:) Czemu ja nie umiem robić taki suuu[per domQów?!!!!!!! :1smutny: :1smutny: :1smutny: ;( ;( Poprostu twój dom jest jak z bajki:):)

Plotkara12
30.04.2006, 12:04
Bryła jest nie w moim klimacie...heh, ale wnętrze bardzo, bardzo, bardzo mi się podoba. 9/10!

Heavenly
04.05.2006, 05:52
Jeszcze raz dzięki za oceny i uwagi - to pomoze mi lepiej budowac
Pozdrawiam

Nox
04.05.2006, 14:32
Wszystko super, zajefajny domek.Ale szczególnie podobała mi się kuchnia i łazienka za ktora to u mnie masz biiiig plusa:) bo zielony to moj ulubiony kolor;) daje 9/10 bo ogród mozna troche poprawić.Pozdro

Heavenly
13.05.2006, 21:57
Kto jeszcze oceni? Jakies cenne wskazowki poprosze :)
Pozdrawiam i zapraszam - oceniajcie

Jadziuchna
13.05.2006, 22:52
ładny ale jako luksusowy burdel. Tylko panienka za mało rozebrana.

Danehya
14.05.2006, 13:58
Dom jest naprawdę świetny. Podoba mi się wystrój, szczególnie łazienka i kuchnia. No i niestety ten nieszczęsny kolor budynku... no i wiatrak tu trochę nie pasuje.
9/10 xD