PDA

Zobacz pełną wersję : Pasek nauki nie podnosi się!


Artek001718
29.04.2006, 11:58
No więc to co w tytule. Pasek nauki powinien podnosić się, kiedy trzeba uczyć się np. po punkcie gotowania, kreatywności i charyzmy. Nauczyłem mojego Sima tych punktów a pasek nie podnosi się! Mam tylko to minimum. Uczę się inych punktów, robię od groma zadanych prac, itp. i nic! Cały czas samo dno! Pomocy, czo to jakiś błąd?

PS Wszystko działało dopóki nie zainstalowałem Sims 2 Rozrywka Rodzinna Akcesoia. Czy to w tym tkwi problem? Mam simsy: Na Studiach, Nocne Życie, Własny Biznes no i Rozrywka Rodzinna (bez świątecznego dodatku)

joasia249
29.04.2006, 14:44
No więc to co w tytule. Pasek nauki powinien podnosić się, kiedy trzeba uczyć się np. po punkcie gotowania, kreatywności i charyzmy. Nauczyłem mojego Sima tych punktów a pasek nie podnosi się! Mam tylko to minimum. Uczę się inych punktów, robię od groma zadanych prac, itp. i nic! Cały czas samo dno! Pomocy, czo to jakiś błąd?

PS Wszystko działało dopóki nie zainstalowałem Sims 2 Rozrywka Rodzinna Akcesoia. Czy to w tym tkwi problem? Mam simsy: Na Studiach, Nocne Życie, Własny Biznes no i Rozrywka Rodzinna (bez świątecznego dodatku)

Ja też tak miałam i odinstalowałam rozrywke rodzinna i wszystko bylo ok ale ostrzegam nie bedzie przynajmniej u mnie nie ma milowa dziwnowa i werony i sie skasuja wszystkie dzielnice przedmiescie lazurowa promenada i akademiki pzd :) B)

Nindë
29.04.2006, 14:57
Taki błąd już występował przy WB. Radziłabym ściągnąć patcha do rozrywki rodzinnej. Powinno pomóc ;)

Artek001718
29.04.2006, 15:36
Ściągnąłem patcha, zainstalowałem go i... nic :| Może ktos zna inny sposób pozbycia się tego problemu bez usuwania Rozrywki Rodzinnej? :con:

Kate49
29.04.2006, 15:46
Mam ten problem już od WB, wydaje mi się, że błąd tkwi w tym dodatku. Ponieważ nie występuje u wszystkich, to pewnie bug graficzny. Głupie t, ale da się grać z nutką niepewności ;)

Artek001718
29.04.2006, 16:10
Usunąłem Rozrywkę Rodzinną i mam nadal ten problem + problem taki, że nie mam okolic jak wspomniano wcześniej :con: A co do WB to wcześniej nie miałem tego będu. Moim zdaniem jest to błąd cracka, uzyłem go do RR-popsuty pasek, użyłem TERAZ do WB-popsuty pasek, wcześniej uzyłem mini-image do WB- DZIAŁAŁ PASEK!! To tylko moje przypuszczenia :O

berata
29.04.2006, 16:47
Usunąłem Rozrywkę Rodzinną i mam nadal ten problem + problem taki, że nie mam okolic jak wspomniano wcześniej :con: A co do WB to wcześniej nie miałem tego będu. Moim zdaniem jest to błąd cracka, uzyłem go do RR-popsuty pasek, użyłem TERAZ do WB-popsuty pasek, wcześniej uzyłem mini-image do WB- DZIAŁAŁ PASEK!! To tylko moje przypuszczenia :O
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=2135

joasia249
30.04.2006, 09:57
słuchajcie a może zna ktoś link żeby stamtad sciagnac cracka do na studiach?? wiem ze to nie na temat ale prosze odpowiedzcie!!

Artek001718
30.04.2006, 10:21
słuchajcie a może zna ktoś link żeby stamtad sciagnac cracka do na studiach?? wiem ze to nie na temat ale prosze odpowiedzcie!!



http://thesims2.ea.com/update/?pid=Help_patches

Kate49
30.04.2006, 10:29
Patch raczej nie, jedyny patch jaki miałam wgrany gdy wgrywałam WB to patch do podstawki. Po wgraniu patcha do WB nic się nie zmieniło. Zaraz będę testować czy coś pomoże wgranie patchy do NZ i NS oraz FF

joasia249
30.04.2006, 11:13
http://thesims2.ea.com/update/?pid=Help_patches

wielkie dzieki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :P

Artek001718
01.05.2006, 07:33
wielkie dzieki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :P

Za co dziękujesz?? Jeśli chodzi Ci o te patche to ci pomogły z TYM problemem o pasku nauki? :O Jeśli tak to możesz powiedzieć który patch Ci pomógł? :wacko: Bo mi do FF i WB niewiele dał :(

kartofelq
01.05.2006, 10:18
Za co dziękujesz?? Jeśli chodzi Ci o te patche to ci pomogły z TYM problemem o pasku nauki? :O Jeśli tak to możesz powiedzieć który patch Ci pomógł? :wacko: Bo mi do FF i WB niewiele dał :(

Co to znaczy FF?
Wg. pomógł patch do 'Na studiach', bo przecież o nich ciągle mowa? ;)

Artek001718
01.05.2006, 10:28
Co to znaczy FF?
Wg. pomógł patch do 'Na studiach', bo przecież o nich ciągle mowa? ;)


Rzeczywiście, do NS może pomóc :) A FF to Family Fun, czyli Rozrywka Rodzinna (RR :P )



...
Mi patch do NS niestety nie pomógł :con:

teodozja
01.05.2006, 20:37
miałam to samo, zainstalowałam ściągnięte ze strony producenta patche do "na studiach" i "rozrywka rodzinna" i się naprawiło. Na szczęście!! bo simów miałam już na 4 roku..

Artek001718
02.05.2006, 11:03
No cóż... Mi nie pomogło. Zainstalowałem te patche i nic. Cóż... Da się przeżyć.

teodozja
02.05.2006, 15:16
dobra.. skłamałam. Pomogło, ale tylko przy pierwszym uruchomieniu gry. Za drugim razem paski znów spadły na samo dno. ALE - dobra wiadomość - mimo tego simy zaliczają semestr. Wygląda na to, że jest to błąd w wyświatlaniu grafiki, w rzeczywistości pasek się jednak zapełnia. Tylko że tego nie widać, i nie wiadomo ile sim umie..

Korzystając z okazji (wiem, że to zły temat ale w dobrym nikt mi nie odpowiedział):

czy ktoś ma działającego linka do "rączki" która pomaga simom kończyć studia?? Albo mógłby mi przysłać plik z rączką na mail?? PROSZE !!! :con:

Simsowa_Klaudia
27.09.2006, 13:49
Za umiejetnosci np. charyzmy nie podnosi pasek nauki, ponieważ nie jest z tym związane. :| Ale spełniaj je gdy będzie miał kierunek studia. Pasek powiększa np. po odrabianiu lekcji, jak nauczyczysz się uczelni to takze powiększa. Napisz takze prace semetrową na komputerze. ;) Jak macie już ZAPEŁNIONĄ to już nei trzeba uczyć, pora na podaduszki z innymi simami i zabawy. Pamietaj, ze po każdym semestrze trzeba od nowa nauczyć. Moje simki są juz w drugim roku, w drugimsemestrze. Wspaniale się uczą. Nie rozumiesz? Napisz jak rozumiesz moja notkę, a co w tym nie rozumiesz. Ja ci na pewno powtórzę. Papa!

PS. Przepraszam, że pisze chyba w starej notce, ale chciałam pomóc rozwiązac problem.

Isi
27.09.2006, 18:49
Podobno pasek może zapełniać się nie tylko po instalacji patcha, ale też po instalacji Glamour (Szyku i Elegancji), przynajmniej tak czytałam (komuś, komu patch nie pomógł, pomogło Glamour).

Monitkowa
27.09.2006, 19:49
hmm... może spróbuj zmienić kierunek :con: