PDA

Zobacz pełną wersję : Mydlany domek BEZ DODATKÓW [BRAK ZDJĘĆ]


girlie94
01.05.2006, 19:13
Najpierw wyjaśnię nazwę - mydlany domek. Mydlany, ponieważ zamieszkuje go simka o nazwisku Mydełko.
Wiem, że w tym temacie nie będzie pozytywnych opinii na temat domu, ale i tak go dam ;P .

Widok w dzień:

Widok w nocy:

Nieźle się namęczyłam, żeby wymyśleć, gdzie umieścić lampy, aby nie były widoczne, a żeby oświetlałty żywopłot. Po długim czasie (jednej minucie ;) ) wpadłam na pomysł, żeby lampy wsadzić do żywpołotu (za pomocą kodu move_objects on).
Widok, kiedy wchodzimy do mieszkania:

Wnęka kuchenna:

Kącik, gdzie można obejrzeć telewizję:

Tutaj moja simka je posiłki LOL:

Wejdźmy na górę...
Korytarz na górze:

Sypialnia:

Moja simka błagała mnie na kolanach, żebym wstawiła jej duże lustro w sypialni (tak na prawdę nie miałam co tam dać, a jakoś ładnego obrazu nie znalazłam) LOL.

Na tym zdjęciu można zauważyć lustro LOL

Gabinet:

Ogródek (pewnie zostanie zarzucone mi złe zagospodarowanie terenu, ale ogród robiłam szybko LOL):

Taras:

Garaż:

Rzuty:

A na końcu łazienka (ona tak na prawdę jest na parterze, ale zapomniałam jej wkleić ;P ):


Przepraszam, że na niektórych zdjęciach musiałam nachylić kamerę, ale za nic nie chciałam się zmieścić, żeby ładne zdjęcie wyszło. Sorki też za złą jakość zdjęć.

PS. Domek to MODERNIZACJA czegoś, co było koło sióstr Kaliente. Oczywiście z domu zostawiła tylko bryłę.
PS2. W domku nie ma ani pół dodatku, więc uwierzcie, że nie miałam zbyt wielu możliwości.

A teraz (wreszcie, nie?) możecie oceniać.

Pawlq
01.05.2006, 19:21
Pierwszy:
Super! Włąsnie chciałem jakiś fajny domek bez dodatków sobie ściągnąć! Dawaj natychmiast linka bo jak nie to zdechne prze monitorem :P
Oczywiście że "tituritu" 9/10
Poprawił bym ten koncik telewizyjny
Jak mi dasz lika to se zrobie gabinet z sypialnią...

GreenGirl
01.05.2006, 19:30
Bryła maxisowa?
Więc nie będę jej oceniać.
Ale parkiet jako dach to nieco dziwny pomysł...

W środku jest hmmm...
Troszkę za ciemno jak dla mnie.
Uwielbiam rozświetlone pomieszczenia.
Byłby lepszy efekt gdyby były zapalone światła.
Jest nieco pusto i bez wyrazu.
Białe ściany to niezbyt dobre rozwiązanie...

6/10

pozdrawiam :)

girlie94
01.05.2006, 19:33
LINK (http://rapidshare.de/files/19375663/Ulica_G__wna_190.Sims2Pack.html)

Pierwszy raz pakuję dom, więc jeśli spakowało się z simką, albo coś takiego, to ja za to nie odpowiadam ;P .

Dom kosztuje (chyba) ponad 115 000$, więc zdecydowanie nie jest to starterek ;).

Żeby ściągnąć domek, trzeba mieć:
The Sims 2
The Sims 2 Nocne Życie
The Sims 2 Własny Biznes

No i to by było na tyle, zapraszam do ściągania!!!

mara
01.05.2006, 19:41
Nie podoba mi się...tylko urządziłaś ten domek. Za mało swojego wkładu w pracę...0\10

girlie94
01.05.2006, 19:44
Nie podoba mi się...tylko urządziłaś ten domek. Za mało swojego wkładu w pracę...0\10
;( ;( ;(

Nie spodziewałam się kokosów za ten dom, no ale to trochę nie fair, bo dużo w nim zrobiłam. Na górze pozmieniałam ściany, wszędzie zmieniłam tapety i podłogi, dobudowałam garaż, w całości ogród to moja robota (pierwszy raz stawik mi się udał ;P ) i jeszcze z pół godziny kombinowałam, jak ustawić oświetlenie na zewnątrz, żeby w nocy dom ładnie się prezentował. I dostaję za to 0 punktów ;( ?
No, ale każdy ma własny gust i skoro Tobie się nie podoba, to okay.

Rivendell
01.05.2006, 20:05
Dach jest conajmniej dziwny, lepszy byłby normalny a nie płaski. W środku też żadna rewelacja, za zimne kolory jak dla mnie, wszystko utrzymane jest w białej tonacji. I tylko jedna roślina? Ogólnie: Nie podoba mi się. 2/10
Oczywiście takie jest tylko moje zdanie, proszę sie nie obrażać.
Pozdrawiam

She-chan
01.05.2006, 21:11
O Dzizas, dzizas (tu She zagryza zeby). Wreszcie coś normalnego, a nie normalnie nieuzyteczne i niewygodne w rl meble. Bardzo mi się podoba. Myślę, że nawet dzień czy dwa moglabym w czymś takim pomieszkać. Jak chcesz być fajna to zrób wersje do, której nie trzeba nic poza oryginałką, bo domek to poprostu cud miód i orzeszki. Szczególnie kuchnia mi się podoba, jest taka przytulna, fajnie, że wstawiłaś tam ten dywanik. Może w jadalni i sypialni jest troche za pusto, ale słoneczniki czy jakiś inny kwiat rozwiązałby sprawę ;p
Pozdro.

NaNiKo
01.05.2006, 21:46
A mnie się bardzo podoba :) Sama ostatnio zabrałam się za domek clean ale jakoś wolno mi idzie jego robienie :P A wracając do twojego domku. Podoba mi się. Ja zmieniłabym tylko kolor ścian. Daje 9/10 za ściany i ściągam :)

riannon
01.05.2006, 21:50
Po pierwsze: nieco zdziwiło mnie drewno na dachu...a co będzie jak przemoknie xD ??
Ogród nie podoba mi się, pasowałby bardziej do jakiejś willi niż do domku dla jednej osoby. Zrobiłam bym raczej jakiegoś grilla, coś do siedzienia lub leżenia. Nie podoba mi się również jeziorko, może i fajnie wyjść sobie rano na balkon i słyszeć kumkanie żab, ale mogłaś tam dodać więcej roślin, jakaś wierzbę na nim.
W środku najpierw zauważyłam to, że kolory są ciemne i szare. To duży minus. Jakby tego było mało to nie ma na nich żadnego obrazu/ozdoby a firanki są również w ciemnej kolorystyce. Z tego co zauważyłam lampy w każdym pokoju są takie same, a maxis nie dał tylko jednej lampy o_O. Wnetrza są dosyc puste, nie zagospodarowane, mogłas się troszkę bardziej postarać. Najładnieszym pomieszczeniem jest chyba gabinet. Wygląda w miarę dobrze.
Ogólnie: brakuje mi obrazów, jakiś żywszych akcentów.

Mgiełka
01.05.2006, 22:12
A ja Ci powiem, że ten domek mi się podoba. Jest funkcjonalny i w moim stylu. Sama robię podobne :)
Jednak mam kilka zastrzeżeń, oto one:
Przed TV postawiłabym przynajmniej podwójną kanapę, aby gość jak coś miał gdzie siedzieć.
Parkiet na dachu zmieniłabym na coś innego, albo dała inny jego rodzaj.
Ogólnie troche pustawo w tym domku. Podoba mi się to, że jest bez dodatków i funkcjonalny. I za to masz u mnie plusa.
Ocena: 8/10

girlie94
02.05.2006, 10:16
Dziękuję za wszystkie pozytywne opinie i proszę o więcej ;) . Zrobiłabym wersję domku tylko dla The Sims 2, ale nie wiem, czy wystarczy skasować dodatki, które pojawiają się w Nocnym Życiu i Biznesie czy co.

Chocolatté
02.05.2006, 10:27
girlie, dodatki, które wystąpiły w NŻ i WB trzeba zamienić na te, które są TYLKO w TS2. wtedy będziesz miała domek, gdzie nie występują przedmioty z WB czy NŻ.

Plotkara12
02.05.2006, 11:24
Domek mi się podoba, tylko w środku np. w sypialni jest trochę pustawo. No, i dach mi się jeszcze nie podoba. Zamiast tego drewna mogłaś dać coś innego. Ale poza tym jest ok. 8/10