PDA

Zobacz pełną wersję : Mydlany domek BEZ DODATKÓW (druga wersja) [BRAK ZDJĘĆ]


girlie94
02.05.2006, 10:31
Tutaj (http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=30680) jest moja wersja mydlanego domku.

No i teraz druga wersja, którą zrobił Pawlo.
Link do ściągnięcia (http://rapidshare.de/files/19420784/Ulica_Jeziorna_36.rar.html)

Dom praktycznie niczym nie różni się od mojej wersji, z tym że jest kilka małych zmian. Ogólnie Pawlo poprawił moje błędy :D .


EDIT:
Ech... :D
Zdjęcia domku (nie podpisuję ich, ponieważ sama nie rozpoznaję które pomieszczenie jest które, a chyba się domyślicie ;P ):


THE END :D

NaNiKo
02.05.2006, 13:45
Mnie się 99 razy podobał bardziej domek wersja pierwsza. Po pierwsze odrzuca mnie kolor tej wersji, poza tym jakoś hym... No ogólnie ten mi się nie podoba. (choć tak mało zmian)

Pawlq
02.05.2006, 13:48
Słuchajcie, ja poproawiłem wedłóg własnego uznania bo widziałem jak jej sie zbieraja "okrzany" za domek. No cuż jeśli się nie będzie podobał to przepraszam cię girlie94, ale chciałem pomóc.

Rivendell
02.05.2006, 14:16
Przepraszam, ale mi również się nie podoba. Ani ta, ani poprzednia wersja. Tutaj, co prawda jest TROSZKĘ lepiej, jednak i tak nie w moim guście. Płaski dach w dodatku z grillem? Dywaniki(w zebre?) w sypialni także nie pasują. Salon, jadalnia i kuchnia w jednym to niewypał. Jedyne co uległo poprawie to łazienka.

3,5/10

riannon
02.05.2006, 14:32
Cóż, nie podoba mi się za bardzo. To samo co w tamtym domku:
-kolory szarawe
-firanki niezbyt ładne, powinny byc bardziej kolorowe
-jezioro nie zmienione
-lampy wszędzie takie same
Jedyną poprawką jest według mnie dach. Wygląda lepiej.
Co do błędów, które zostały popełnione (według mnie) w nowym domku.
-kolor elewacji może byc, ale drzwi wychodzące na balkon powinny być białe.
-obrazy owszem są, ale kompletnie nie pasujące do wystroju.
-bryła nabrała paskudnego wyglądu.
Ogółem: nie zauważyłam jakiejś znaczniej poprawy błędów. Jest to chyba tylko dach.

GreenGirl
02.05.2006, 15:30
Nie podoba mi się... Z zewnątrz zdjęcie bryły niewiele mi mówi. Widzę tylko, że niebieski nieźle daje po oczach O_o

W środku podobnie jak w pierwszej wersji: szaro i ponuro. Bez życia.

4/10

Tigra
05.05.2006, 18:59
Witaj Girlie94! Druga wersja (czyli ta) nie podoba mi się. Powiem, co najbardziej gryzie w tym domku.
Najbardziej gryzie mnie kolor domku zewnątrz. Pewnie przez to miał się wyróżniać, ale to niestety nie udało się.
Kolor dzwi domku. I zewnątrz i wewnątrz. Ten kolor jest brzydki, jak nie okropny. W kuchni kolor lodówki kompletnie nie pasuje do reszty wystroju pomieszczenia. W kuchni znajdują się też dwa takie same kawiatki. Nie podoma mi się coś takiego. Te rzeczy najbardziej gryzą.
Pozdrawiam.
Tigra.