PDA

Zobacz pełną wersję : Bizes and practical house by Michalunia, czyli dom p.Gałązka;) [BRAK ZDJĘĆ]


Michalunia
06.05.2006, 18:38
Witam. Postanowiłam pokazać tu mój stary domek, w którym gram od dawna. Nie jest on co prawda cudem techniki, wybudowałam go do potrzeb biznesowych, nie wiedząc, że palma mi odbije i wystawie go na forum;) A palma mi odbiła, ponieważ zebrała mi się wena na konqrs (starterek), ale cuś mi nie wyszedł i weszłam do państwa Gałązki;) i strzelnęłam foty, nie wiedząc co właściewie robie <lol>. Okis, dom zamieszkuje rodzina Gałązka, czyli... eee... matka, córka i syn;) (nie pamietam imion;P)


Dzięki, że poświęciliście dla mnie trochę czasu, proszę o oceny i pozdrawiam. Michalunia:D

PS Naprawde przepraszam, że są takie małe. Qrde, znalazłam tylko thumbinaly. Nie wiem, gdzie są pozostałe. Jak znajdę to wkleję.

PPS Dom jest clean;)

Tigra
06.05.2006, 18:47
Zdjęcia są bardzo małe, więc ledwo co widać, a nie mam lornetki. :P Bryły wogóle nie widzę, ale chyba to zwyczajny prostokącik. W środku też nie najlepiej. W kawiaciarni nic do siebie nie pasuje, a kwiatków jest ciut za dużo. W pokoju Mamy obok łóżka znajduje się biurko, co wygląda nienaturalnie i banalnie. Niepodoba mi się.
Pozdrawiam.
Tigra.

riannon
06.05.2006, 19:47
Szkoda, że zdjecia są takie małe. Bryła raczej prosta, chociaż moze sie mylę xD
Czyżby domek był clean?? Jakoś mi wygląda na clean xD
W środku nie podoba mi się podłoga w łazience i to lustro(jak ja go nie lubie xD). Sklep jest całkiem fajny, ale te drzewka za tym do grania są ustawione troszkę bez pomyślunku xD Fajna jest jadalnia i balkon w pokoju syna:) Ogółem domek bardzo ładny.

misiek:)
06.05.2006, 20:23
O matko... Nic nie widać. Ale z tego co WIDZĘ to nie jest najgorzej, aczkolwiek pokój syna jest za ciemny. A więc nie daję ocenki bo mało widzę i po prostu nie mogę ocenić.

Aϊda
06.05.2006, 20:48
Wow. Fajne zdjecia.a Z teog co widze bryla jest nei cudowna. Reszty nie da sie ocenic. O.

Michalunia
06.05.2006, 22:31
Dom jest clean, rzeczywiście bryła prosta, a zarazem prakyczna. Większych zdjęć nie mogłam znaleźć.

Evan
07.05.2006, 17:02
Rzeczywiście na tych zdjęciach ciężko cokolwiek zobaczyć,ale wydaje mi się,że domek nie jest zły.Bryła prosta w kształcie prostokąta,nie jest może zachwycająca,ale nie jest też najgorsza.Dom jest clean co nie za bardzo lubię,ale każy robi tak jak chce.Ogólna ocena domku:może być.

Caro'tka
07.05.2006, 17:55
Ja powiem tylko jedno:
Łot ys dys? O.o

Tylko powiedźcie mi, że to są duże obrazki. Wtedy wyjdzie, że jednak okulistka miała rację =='

edit:
Dom jest clean, rzeczywiście bryła prosta, a zarazem prakyczna. Większych zdjęć nie mogłam znaleźć.
Kotek powiedz mi, że to żart - proszę --' Czyli rozumiemy, że Pani Michalunii nie chce sie szukać :>?

Michalunia
07.05.2006, 18:22
Ok, znalazłam większe obrazki, niedługo edytuje post. Pozdrowienia, Michalunia

PS Caro94, poczekaj a potem oceń;)