PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims 2: Zwierzaki - Wszystko na temat dodatku


Strony : [1] 2 3 4

Dan
12.05.2006, 13:44
http://img92.imageshack.us/img92/6725/sims2petsthumb0031uj.jpg (http://imageshack.us)
Wszystko na temat 4 dodatku do The Sims 2

Logo (http://www.thesimszone.co.uk/files/ts2p/20060511-e3trailer8.jpg)

Zdjęcia + Film (http://www.thesiddog.com/e3/e32006blog_day1_pets.html)

Zdjęcia (http://www.geocities.com/heidismilesedu/sims2pets.html)

Artykuł (http://www.gamespot.com/pages/news/show_blog_entry.php?topic_id=24614065)

Kladź
12.05.2006, 13:46
Ups, wybacz *zawstydzony*
A czy na oficjalnej stronie pisze cos o tym ?

Dan
12.05.2006, 13:49
Przecież to nie jest Mini Dodatek

kira1992
12.05.2006, 14:09
Super!!!!! W końcu będą zwierzaki!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Pawlq
12.05.2006, 14:12
No ja mam nadzieje!
Ale są pogłoski o tym że bedzie to mini...

Atomic Sheep
12.05.2006, 14:13
Łał.. Kupię na pewno :D

Dan
12.05.2006, 14:30
"Oprócz dziesięciu oficjalnie zapowiedzianych gier, koncern Electronic Arts prezentuje na targach E3 również inne tytuły. Dziennikarze odwiedzający stoisko największego potentata w branży mogą m.in. zobaczyć krótki film, który najprawdopodobniej zwiastuje nowy dodatek do gry The Sims 2. Nowe rozszerzenie do The Sims 2 będzie nosić podtytuł Pets i wprowadzi do rozgrywki wirtualne zwierzaki. Pieski, kotki oraz inni domowi ulubieńcy umilą czas ogromnej rzeszy graczy, którzy taśmowo kupują wszelkie dodatki do jednej z najlepiej sprzedających się gier w historii PC. Poza krótkim, trzydziestosekundowym zwiastunem, w którym można zobaczyć zwierzęta, nic więcej na temat nowej gry nie wiadomo. Zachodni korespondenci ostrożnie podchodzą do The Sims 2: Pets, twierdząc, że niekoniecznie musi to być dodatek do PeCetowej edycji programu, ale my - biorąc pod uwagę przypadek wydanego w 2002 roku dodatku The Sims: Unleashed (The Sims: Zwierzaki) – jesteśmy niemal pewni, że chodzi tu o kolejne rozszerzenie. Przedstawiciele koncernu Electronic Arts nie zamierzają udzielać komentarza w tej sprawie. Na kolejne wieści musimy więc poczekać do momentu opublikowania oficjalnego oświadczenia prasowego."

Gry-Online

Ametyzd
12.05.2006, 14:36
A bo to trudno fotomontaż zrobić? ;) To właśnie podejrzanie wygląda na tej stronie (drugi link).

WARNING! The site you came from (http://forum.thesims.pl/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=573223) seems to be linking directly to this download at The Sims Zone. This is not allowed because this costs bandwidth from The Sims Zone while ads are not displayed (and so no income is made). Bandwidth costs money, and we cannot afford hot-linking to files and screenshots. You cannot download the file you requested this way. The URL you came from has been reported to The Sims Zone, and appropriate actions will be taken.

Zmień pierwszy link. :P

A poza tym, to zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe. xD Te zwierzęta są za ładne, za gładkie. Aczkolwiek zgięta łapa "nachodzi" na siebie, więc może, może... Ale czekam na oficjalne wiadomości. ;) No i moim zdaniem powinni już przestać z tymi minidodatkami, bo stanę się piratką! xD Zresztą jak są nowe interakcje i w ogóle nowe rzeczy, to trzeba zrobić coś całkiem nowego, a nie spakować dodatki. Więc to raczej będzie porządny dodatek.

Dan
12.05.2006, 14:39
Wszystkie linki są ok, poza tym jest filmik jak nie wierzysz Amethyst43217

Ametyzd
12.05.2006, 15:41
Nie są ok. Wysil się i przeczytaj tę parę linijek, dobrze...?

Nie mówię, że nie wierzę. Ale jeśli oficjalnie o tym nie mówią, to skąd wiesz, że premiera nie będzie za rok? Lepiej nie robić sobie nadzieji, że już wkrótce.

riannon
12.05.2006, 15:54
Jakos dziwnie wyglądają te zdjęcia z drugiego linkaxD Jakby te simy były doklejone.
Mam nadzieję, ze to prawda z tym dodatkiem, bo na niego czekam juz od początku serii The Sims 2.

patrykszela
12.05.2006, 16:21
Na stronie www.simy.pl znajdują się newsy o tym dodatku. :P :D :* ;P ;) :)

twój stary
12.05.2006, 16:29
jak zobaczyłem fotki i filmik, to mało nie padłem z wrażenia ^^ fajnie, że będą zwierzaczki :) i to jeszcze tak realistycznie wyglądające

x_tina
12.05.2006, 17:14
Dobra nie mam podniety, nie mam podniety.
Podniet xDDD

Pewnie dostaniemy ten dodatek od EA GAMES dopiero na święta, ale to mile ze bedzie mozna miec pieseczka :D Ale narazie czekam na Glamour ;D

Pawlq
12.05.2006, 17:23
Zobaczcie że pod zdjęciami jest napisane: XBOX 360!!

Cocaine
12.05.2006, 17:48
Myślę, że TS2 Zwierzaki podzielą sukces poprzednich dodatków..choć muszę powiedzieć, że WB mnie nie zachwyciło i mogłabym bez niego żyć.. no, winda się sprzyda ;D Ale nareszcie te "Zwierzaki" staną się bardziej realistyczne. Simka wreszcie nie trzyma zwierzaczka tak, jakby za chwilę miał mu pęknąć kręgosłup, jest możliwość fajnego mycia piesków i kotków w balii. Chyba mi się podoba i myślę, że zakupię ten dodatek. ^^.

UnknowN
12.05.2006, 18:01
Dla mnie ten dodatek jest ciekawostką bo w pierwsze zwierzaki nie grałem. Boję się tylko, że zniszczy mi komputer, ale z tego co wynika z zapowiedzi się baaardzo ciesze...

Aha, osobiście uwarzam, że to już nie jest bujda...

Pawlq
12.05.2006, 18:23
myślę, że zakupię ten dodatek. ^^.
A, ja nie myśle tylko wiem - że kupie.

Camerio
12.05.2006, 18:39
Ech... Najpierw miało byc Życie Codzienne, potem Horror a teraz Zwierzaki? Tak samo w mini-dodatkach. Miał być Glamour a teraz bodajże Piłka nożna... Owszem, logo jest ładne a film mi się podoba. Mam nadzieję że to nie plotka, bo zwierzaków tak samo jak inni wyczekuję od podstawy ;)

Dan
12.05.2006, 18:48
To straszne.

Dostałem odpowiedz od EA na temat tego "dodatku"

oto jej treść :

" Witam

Bedzie to zestaw dodatkowy do sciagniecia ze strony www.thesims2.com i tam
takze mozna dowiedziec sie wszystkiego
na temat tego FunPacka.

Marcin Kamiński, [email protected]
Centrum Pomocy Technicznej
Electronic Arts Polska"

Nic tylko płakać. A szlochać powinny osoby, które na mają oryginalnej gry.
To duży cios, mam nadzieje, że jednak wyjdzie to na CD

A co z osobami, które nie mają Internetu !!! To niesprawiedliwe !!!

Camerio
12.05.2006, 18:54
No.. Wiedziałem że coś nie wypali. No nic... Mam nadzieję że (tak samo jak Dan) wyjdzie to na CD chociaż mam oryginalną grę.

~Perlié~
12.05.2006, 20:05
To już nie kapuje o_O to jest mini dodatek czy taki jak np NŻ? O_O'

sasha fierce
12.05.2006, 20:14
to nie jest mini dodatek, po prostu taki jak ns, nż etc. tylko teraz nie ma sie co kierowac takimi niklymi wiadomosciami, bo to od osoby do osoby przechodzi, kazda cos doda, przekreci - nigdy nic nie wiadomo. jedno jest pewne, ze bedzie nowy dodatek.

~Perlié~
12.05.2006, 20:18
to nie jest mini dodatek, po prostu taki jak ns, nż etc. tylko teraz nie ma sie co kierowac takimi niklymi wiadomosciami, bo to od osoby do osoby przechodzi, kazda cos doda, przekreci - nigdy nic nie wiadomo. jedno jest pewne, ze bedzie nowy dodatek.
Nasty Kochanie moje ale tym dodatkiem bedą zwierzaczki? :> noo mam nadzieje, ze prócz kotów i psów bedą chomiki, króliki, itp itd pozdro dla Ciebie *,*

Cocaine
12.05.2006, 21:29
Myślę, że będzie to coś na kształt poprzednich The Sims Zwierzaki. Tam też były, jak dobrze pamiętacie, papużki, chomiki. Świnka Morska pojawiła się nawet w Światowym Życiu/Balandze i była głównym nosicielem wszelkich infekcji bakteryjnych, prowadzących nieraz do śmierci : P O królikach to nie pamiętam.. miałam swego czasu do TS ściągniętą klatkę z królikiem, ale chyba nie było z tym żadnych interakcji.. w każdym bądź razie, cieszę się, że powstaje coś takiego jak Zwierzaki ^^.

sasha fierce
12.05.2006, 21:38
Nasty Kochanie moje ale tym dodatkiem bedą zwierzaczki? :> noo mam nadzieje, ze prócz kotów i psów bedą chomiki, króliki, itp itd pozdro dla Ciebie *,*

bez tego kochanie, kolezanka twoja nie jestem. przeciez caly temat posiwecony jest pets, a to po angielsku zwierzaki, jasne?
pawlo - ja rowniez, w ts1 byl to moj ulu. dodatek.

Wickoo
12.05.2006, 22:25
To nie bedzie normalny dodatek, ponieważ w grze pisze, że każdy taki normalny dodatek musi miec mozliwosc przypisania podmiescia ( zauwazcie - University = uniwersytet, Nightlife = Przedmiescie, OFB = Lazurowa promenada itp. ), dlatego te zwierzaki to bedzie mini-dodatek w stylu rozrywki rodzinnej ( ktora wprowadza nowe pliki exe do gry itp; nie tak jak dodatek swiateczny, ktory to byl minimini ^^ )

dlatego to będzie taki mini-dodatek :)

Wickoo
12.05.2006, 22:33
Starówka to było takie rozszerzenie otoczenia, w TS2 mamy duze otoczenie od razu z mozliwoscia odroznienia dzialki handlowej od mieszkalnej ;-)

twój stary
13.05.2006, 06:13
eee a niby dlaczego mieliby nie dodawać nowego otoczenia? :|
na pewno to będzie normalny dodatek i na pewno będzie w nim jakaś okolica związana ze zwierzętami.

poiuytrewq
13.05.2006, 07:11
Ja się cieszę ze zwierzaczków, ale bardziej czekam na kolejny po kolejnym mini dodatku czyli: The Sims 2: Piłka Nożna

Sacline
13.05.2006, 08:00
A jak było w ts1? Starówka?

Tak Pawlo.Tylko że w TS1Z(Zwierzaki).W ŚŻ było rozdudowane miasto 1,2,3.W B tak samo tylko że doszło chyba 7,8 nie jestem pefna bo ni pamiętam.W R centrum.W W wyspa wakacyjna czy coś takiego.W Z starówka.W G Soch-Biznes.A w A coś doszło ale to ja nie wiem bo ni mam zielonego pojęcia bo tego ni miałam.

Ale jeś li to nawet mini....Mamo Tato!!Kupcie Mi Simsy 2 Zwierzaki!!!

Pawlq
13.05.2006, 08:07
Jak dobrze zauważył Wickoo każdy dodatek ma jakąś dzielnice miasta.
A dlaczego zwierzki by nie mogły mieć? Normalne otoczenie w którym mieszkają tylko ludzie ze zwierzętami i są tak sklepy (zoo :)) a może będzie to połączenie z wakacjami? (WYSPA) bo była ankieta co najbardziej by chcieli fani simów - wakacje.

sasha fierce
13.05.2006, 08:41
Jak dobrze zauważył Wickoo każdy dodatek ma jakąś dzielnice miasta.
A dlaczego zwierzki by nie mogły mieć? Normalne otoczenie w którym mieszkają tylko ludzie ze zwierzętami i są tak sklepy (zoo ) a może będzie to połączenie z wakacjami? (WYSPA) bo była ankieta co najbardziej by chcieli fani simów - wakacje.

tak, zaczelo sie od randki gdzie pojawila sie pierwsza. mysle, ze tak jak w kazdym dodatku byly te nowe przedmiescia etc. tak bedzie w petsach, a jezeli nie powinny dojsc nowe obiekty - tj w ts1 zwierzaki, czyli, w zwyczajnym miescie bedzie mozna ,domeblowac' rozne rzeczy zwiazane z tym dodatkiem. slyszalam gdzies o tym, ze psy i koty etc. bedzie mozna zamawiac przez telefon i internet ale to mi sie tylko obilo o uszy, wiec zadnych sugestii tutaj lepiej nie stawiac.

Camerio
13.05.2006, 08:48
Słowo "Pets" znaczy Domowe Zwierzęta, więc zoo chyba nie będzie :con:

magda_909
13.05.2006, 09:04
No a ja w tym momencie moge pożgnać sie z the sims 2 pets,
ponieważ kolega właśnie zwrócił mi grę podstawową, z pękniętą
pierwszą CD. Nie mam zamiaru kupowac nowej, a znając moje zmaiłowanie do formatów szybko się pozbęde simsów z dysku. Kurde.
A tak sie pięknie zapowiada. Po filmiku nie bardzo to mi wygląda
na minidodatek. Cholerka

~Perlié~
13.05.2006, 09:33
bez tego kochanie, kolezanka twoja nie jestem. przeciez caly temat posiwecony jest pets, a to po angielsku zwierzaki, jasne?
pawlo - ja rowniez, w ts1 byl to moj ulu. dodatek.
Nasty --> Jak sobie życzysz paniusiu :| przepraszam :|
a co za różnica czy zwierzaki czy pets :/ to to samo ;|
Co do zoo to są wszystko spekulacje niewiadomo co dokładniej bedzie... Moim zdaniem to nie bedzie mini dodatek tylko normalny... Tak przynajmniej gdzieś czytałam

~Perlié~
13.05.2006, 09:36
Zwierzaki hmmmoga być , ja i tak czekam na coś co przypominać będzie gwiazdę :)
Vigguś jak zwierzaki bedą to pewno gwiazda też ^^ aprops ktoś wie kiedy wyjdą? : >

Pawlq
13.05.2006, 09:38
Vigguś jak zwierzaki bedą to pewno gwiazda też ^^ aprops ktoś wie kiedy wyjdą? : >
Teorytycznie - odlicz sobie 6 miesiecy od premiery WB (RR?)
Praktycznie - nikt nie wie!

~Perlié~
13.05.2006, 09:46
Teorytycznie - odlicz sobie 6 miesiecy od premiery WB (RR?)
Praktycznie - nikt nie wie!
Wrzesień? Dopiero ;_; no cóż mam nadzieje, ze ten dodatek bedzie mistrzowski :D

Dan
13.05.2006, 10:18
Hej na simy.pl ogłsili, że premiera The Sims 2 Pets przypada na Jesień 2006

http://img124.imageshack.us/img124/1038/prem5il.png (http://imageshack.us)

No i ukazało się Logo w lepsiejszej jakości

http://img124.imageshack.us/img124/4111/petslogo0fs.jpg (http://imageshack.us)



Co do tego, czy to będzie dodatek, czy też FunPack to mam mieszane uczucia. Jednak jestem bardziej przekonany co do Dodatku.

Wickoo
13.05.2006, 10:30
czekajcie ;-]

Funpack to byl swiateczny dodatek, rozrywka rodzinna to bylo cos wiecej, to byl SP1 (nie moge dojsc co oznacza ten skrot), a nie tak jak reszta - EPX, natomiast swiateczny dodatek nie byl ani SP ani EP :)

w zwierzakach w TS1 dodano starowke, ktora rozszerzyla dzielnice dana oraz dodala podzial na te te mieszkalne i handlowe, a w TS2 juz to mamy, wiec nie potrzeba zadnej starowki, ktora byla w TS1 tylko rozwiazaniem problemu tego, gdzie kupic zwierzaki. Tutaj takiego nie ma, a w polaczeniu z WB pewnie bedzie mozna zwierzakami handlowac ^^

Skad wiem o SP1 itp.? Z rejestru systemowego, troche musialem przy nim nagrzebac ;]

Wiec.. wychodzi na to, ze "Pets" dostaną miano SP2..

Camerio
13.05.2006, 10:39
Zaraz, zaraz... Pod logiem jest napisane EXPANSION PACK, a przecież to znaczy ,,DODATEK DO GRY". Rany, teraz to już nic nie rozumiem...

~Perlié~
13.05.2006, 10:57
Zaraz, zaraz... Pod logiem jest napisane EXPANSION PACK, a przecież to znaczy ,,DODATEK DO GRY". Rany, teraz to już nic nie rozumiem...
Omg to winika z tego że to bedzie OFICIALNY dodatek nie tak jak zestw świąteczny agrf *_________*

Toxic
13.05.2006, 11:11
To nie bedzie normalny dodatek, ponieważ w grze pisze, że każdy taki normalny dodatek musi miec mozliwosc przypisania podmiescia ( zauwazcie - University = uniwersytet, Nightlife = Przedmiescie, OFB = Lazurowa promenada itp. ), dlatego te zwierzaki to bedzie mini-dodatek w stylu rozrywki rodzinnej ( ktora wprowadza nowe pliki exe do gry itp; nie tak jak dodatek swiateczny, ktory to byl minimini ^^ )

dlatego to będzie taki mini-dodatek :)

A ja jestem ciekaw na jakiej podstawie takie rzeczy stwerdzasz. Bo na raize mamy tylko logo i 5 screenów a Ty już wiesz czy będzie okolica czy nie.
A okilica pewnie będzie ze sklpami zoologicznymi i jakimiś miejscami gdzie ze zwierzaki będzie sie chodzić.
Ja uważam, że to będzie zwykły dodatek a nie mini.

Vanillienné
13.05.2006, 11:22
http://simpassion.pl - newsy na tej stronie zapowiadają, że to raczej będzie minidodatek T_T

Anex
13.05.2006, 12:26
Ja tez juz nic nie kumam ale mysle ze raczej to bedzie dodatek do gry.ciekawe czy bedzie mozna jezdzic ze zwierzetami na wystawy :D

Spyke
13.05.2006, 12:29
http://simpassion.pl - newsy na tej stronie zapowiadają, że to raczej będzie minidodatek T_T

ty mówisz ze to będzie minidodatek, a na stronie którą podałaś pisze że będzie duzy dodatek ze zwierzetami, a mini to będzie mundial, (jakoś tak). czyli narazie wynika ze to będzie duzy dodatek. :| :|

pisze później ze maly ale te zwierzęta to nie przedmioty z oficjalnej strony. ja jestem za tym ze to będzie duzy dodatek. :O

Anex
13.05.2006, 12:42
Dzięki:):) Ale z tego co vczytałam na różnych stronkach wynika że ma być jutro :O :O Ale myśle że razcej jesienią,bo byłoby już o tym głośno. A jak byłby to mini dodatek(wątpie w to) to byłoby mniej rzeczy,a tu są "niby" wszystkie te zwirzęta itp. i jeszcze napis expaniol pack czy jakoś tak <lol> Ale jest też myśl że to tylko pogłoski:(;( ;( ;( :( Ale jednak mam nadzieje że to dodatek:)

sasha fierce
13.05.2006, 14:37
ja pitolinkę ;p przeciez pisze wyraznie expansion pack, wiec jestem prawie pewna, ze bedzie to normalny dodatek, nowe interakcje etc.
bylam dzisiaj w krakowskim epmiku gdzie wisial malutki plakat z zapowiedzia, ze ts2 pets pojawia sie na poczatku zimy 2006

nossace
13.05.2006, 15:12
ja pitolinkę ;p przeciez pisze wyraznie expansion pack, wiec jestem prawie pewna, ze bedzie to normalny dodatek, nowe interakcje etc.
bylam dzisiaj w krakowskim epmiku gdzie wisial malutki plakat z zapowiedzia, ze ts2 pets pojawia sie na poczatku zimy 2006
Coż w tym tygodniu jadę więc sprawdzę czy to prawda. Jak prawda to postaram się zrobić zdjęcie.

Wickoo
13.05.2006, 15:23
omg.. wywieszka :|

co to wam za roznica czy to bedzie SP czy EP? zapomnieliscie jak sie robilo wystawy w TS1? wystarczylo odpowiedni przedmiot na handlowej dziale postawic, identycznie moze byc i w ts2, wiec nie jest tu potrzebny EP.

Adik
13.05.2006, 15:40
Ludzie! Nie gorączkujcie się! obejrzyjcie filmik i zobaczcie na te zwierzęta będą sie ruszać! Myślicie że to zmieszczą w mini dodatku? ZA DUŻO KASY PRZELECIAŁO BY IM KOŁO NOSA!!! Przecież robili ankietę, co fani chcieliby w następnym EP.
I wygrały zwierzaki!
Po drugie: Logo nie jest oficjalne! Z tego co wiem zrobił je serwis Sims Express.
Po trzecie: Na E3 zareklamowano The Sims 2: Pets, a gry które są tam reklamowane raczej nie będą mini dodatkiem do ściągnięcia z internetu.
Podsumowując: Jest 99% szansy że następnym dodatkiem będzie THE SIMS
PETS!

Myślę że niektórych uspokoiłem. Pozdrawiam. :)

Blue Nati
13.05.2006, 15:49
Ja osobiście,mam nadzieję że to nie będą żadne dodatki do ściągnięcia z internetu,tylko normalny dodatek typu NS itp.No i tak powinno być.Zwierzaki 1 były super,ale 2 będą jeszcze lepsze.Z niecierpliwością czekam na polską premierę.Na pewno kupię.(szanse na ściąganie z neta tych zwierzaków są nikłe-takie rzeczy się nie poruszają przecież itd,co było widać na filmiku)Pozdrawiam wszystkich!
:)

~Perlié~
13.05.2006, 16:09
Ludzie! Nie gorączkujcie się! obejrzyjcie filmik i zobaczcie na te zwierzęta będą sie ruszać! Myślicie że to zmieszczą w mini dodatku? ZA DUŻO KASY PRZELECIAŁO BY IM KOŁO NOSA!!! Przecież robili ankietę, co fani chcieliby w następnym EP.
I wygrały zwierzaki!
Po drugie: Logo nie jest oficjalne! Z tego co wiem zrobił je serwis Sims Express.
Po trzecie: Na E3 zareklamowano The Sims 2: Pets, a gry które są tam reklamowane raczej nie będą mini dodatkiem do ściągnięcia z internetu.
Podsumowując: Jest 99% szansy że następnym dodatkiem będzie THE SIMS
PETS!

Myślę że niektórych uspokoiłem. Pozdrawiam. :)
Och Uch Ach Dziekuje za wiadomosci *______*

Sacline
13.05.2006, 16:12
Według mnie to będzie normalny dodatek.Takie mam podejrzenia.Ale ni moge sie doczekać oficjalnych wieści od Ea na Ea : )

M@rtu$ka
13.05.2006, 16:16
Muszę sobie kupić ten dodatek tylko czy on już jest w sklepikach?? :D

Cannabis
13.05.2006, 16:17
Nie.
Na razie to nawet nie wiadomo, czy kiedykolwiek wyjdzie ;).

radez
13.05.2006, 17:48
mam pytanie czy jak zainstalujecie tS2 family fun to jest potem aktualizacja?
(przepraszam, że wyszedłem z tematu)

Pawlq
13.05.2006, 17:53
mam pytanie czy jak zainstalujecie tS2 family fun to jest potem aktualizacja?
(przepraszam, że wyszedłem z tematu)
tak, akualizuje

Iceyy
13.05.2006, 18:31
jestem leniwą **** , wiem, nie chciało mi się czytać nawet postu nade mną, ale mam pytanie ;p
czy ten dodatek działałby, jeśli ktoś miałby tylko ts2 bez żadnych rozszerzeń?

Sacline
13.05.2006, 19:04
jestem leniwą **** , wiem, nie chciało mi się czytać nawet postu nade mną, ale mam pytanie ;p
czy ten dodatek działałby, jeśli ktoś miałby tylko ts2 bez żadnych rozszerzeń?
Tak to tak jak byś spytała czy zeby chodził internet jest potrzebna drukarka ,skaner idp.

Iceyy
13.05.2006, 19:12
Tak to tak jak byś spytała czy zeby chodził internet jest potrzebna drukarka ,skaner idp.
bardziej bezpośredniej odpowiedzi nie mogłam sobie wymarzyć ;)

Sacline
13.05.2006, 19:26
bardziej bezpośredniej odpowiedzi nie mogłam sobie wymarzyć ;)
sorki ale ni mam humorku....
Ps:Chce Ten DoDatek!!!DAWAĆ MI GO EA!!

Iceyy
13.05.2006, 19:29
sorki ale ni mam humorku....
Ps:Chce Ten DoDatek!!!DAWAĆ MI GO EA!!
bwah , spoko :>

ze wszystkich dodatków jedynki zawsze najbardziej ceniłam sobie "Zwierzaki" , mimo że miałam je najkrócej ;p
mam nadzieję, że i tym razem EA mnie zachwyci zwierzaczkami ^__^

WITAMINKA
13.05.2006, 19:33
No a ja w tym momencie moge pożgnać sie z the sims 2 pets,
ponieważ kolega właśnie zwrócił mi grę podstawową, z pękniętą
pierwszą CD. Nie mam zamiaru kupowac nowej, a znając moje zmaiłowanie do formatów szybko się pozbęde simsów z dysku. Kurde.
A tak sie pięknie zapowiada. Po filmiku nie bardzo to mi wygląda
na minidodatek. Cholerka

Miałam taki sam problem i napisałam do pomocy technicznej. Wysłałam mail-a o takiej treści:

"Mam problem. Mam orginalne The Sims 2. W szóstej klasie pożyczałam je prawie każdemu w klasie. Miałam zawsze patrzeć po oddaniu, czy żadna płyta nie jest uszkodzona, ale jakos tego nie robiłam. Dopiero koleżanka zwróciła mi uwagę, że płyta jest pęknięta(tylko jedna -DISC 1. Ja tego nie zauwarzyłam, bo mam The Sims 2 Na Studiach(też orginał) i w to gram. Nie wiem, kto uszkodził płytkę(normalnie jestem taka idiotką, że nie sprawdzałam!!), więc jego nie mogę obciażyć kosztami za nową grę. A teraz jak chce sobie kupic The Sims 2 Nocne Życie, to może trzeba będzie wkładać płytke z jedynki! Nawet jeśli nie, to planuję zakup nowego kompa, wię Simy trzeba będzie instalować od początku! Co mam zrobić?! (Ciekawa jestem, czy trzy pozostałe płytki działaja, peknięte nie sa)"

I dostałam taką odpowiedz od Marcina Kaminskiego:

"Centrum Pomocy prowadzi wymiane plyt numer 1 z gry Sims/Sims2. Wymiana uszkodzonego nosnika jest darmowa, jednak mozliwa tylko na podstawie paragonu. Czy posiadaja Panstwo dowod zakupu na gre Sims?"

Ja na to:

"Tak, mam paragon na zakup The Sims 2."

A On na to ;) :

"Prosze wyslac gre (pelny komplet: wszystkie plyty, instrukcje, pudelko, paragon) na adres:

GAMETRIX
ul. Domaniewska 39A
Budynek C4, pokoj 420
02-672 Warszawa

Do pudelka z gra prosze zalczyc takze kartke z adresem zwrotnym oraz numerem telefonu. Po otrzymaniu przez nas paczki gra zostanie wymieniona i odeslana do Pani."

No, więc jeśli masz paragon- to jest rozwiazanie także dla Ciebie!!! :P

Adik
14.05.2006, 07:59
Dobrze że nie zwrócili uwagi że pożyczasz koleżankom, bo to przecież łamanie prawa. (ja też pożyczam :D ).
Nawen nieraz fajni są ci z EA.

PS:: Czekam na odpowiedź od EA w sprawie zwierzaków. Napisałem im żeby dali szczerą odpowiedź. :)

EDIT:
Nie wiem co się stało że wyskoczyły dwa posty. Wyskoczył jakiś błąd ( taki jak ten przy logowaniu, więc dałem jeszcze raz wyślij. Bardzo przepraszam :(
Lea EDIT: Nastepnym razem nie przepraszaj, tylko zedytuj jedna z powtorzonych wiadomosci i usun :P

**...:::MiRaCLe:::...**
14.05.2006, 08:30
Właśnie nigdzie nie mogłam na ten temat znaleźć inforacji :)
Dzięki za zasokojenie mojej ciekawości :):) :D

~dusia~
14.05.2006, 09:40
Super! Będą zwierzaki!Ech a mi się wyawało że nie wyjdą ze względu na to że w jedynce był ten dodatek.

Pawlq
14.05.2006, 10:08
Super! Będą zwierzaki!Ech a mi się wyawało że nie wyjdą ze względu na to że w jedynce był ten dodatek.
Wyszło by ale pod inną nazwą: np. Randka - Nocne Życie
A ty Zwięrzaki Domowe. (naprzyład.nie?)

Nicto
14.05.2006, 11:47
A czy TS1 - Wakacje nie były przed Zwierzakami? Szkoda byłoby gdy to pomineli ;( . Bo mogliby w tej części wprowadzić opcje prowadzenia hotelu. Akurat by pasoweało tematycznie.

Wracając do zwierzaków - one też raczej będą miały fazy życia i aspirację, co nie ?

Nie mogę się już doczekać a do jesieni/zimy jeszcze tyle czasu....

Joniss
14.05.2006, 13:14
Kurczę no, fajnie, fajnie że są wzmianki o tym dodatku, ale ja tylko czekam na informacje z oficjalnej strony. Zwierzaki- nareszcie! :D

Wickoo
14.05.2006, 13:49
Pożyczanie gry to nie jest łamanie prawa, co innego przegrywanie, ale pożyczać można, gdyż gra się nei powiela, wiec dwie osoby nie mogą w nią naraz grać ( teoretycznie, bo sa nocd-pathe, ale to jzu wtedy jest lamanie prawa ;] ), a ea dostalo przeciez kasę.

czy TS1 - Wakacje nie były przed Zwierzakami? Szkoda byłoby gdy to pomineli [..]
Przeciez dodatkow nie trzeba instalowac w kolejnosci powstania, wiec wakacje bez problemu moga byc po zwierzakach ;-]
aah.. marzę o zabraniu słodkiego, trojwymiarowego pieska na wakacje w TS2 ^^ nah nah

Monitkowa
14.05.2006, 16:05
;) No i moim zdaniem powinni już przestać z tymi minidodatkami, bo stanę się piratką! xD

Tak samo jak ja xD Ale fajnie by było gdyby do zwierzaków dołożyli GWIAZDĘ <-- mój ulubiony dodatek z czasów kiedy rządziły jedynki :P

~Perlié~
14.05.2006, 16:55
Tak samo jak ja xD Ale fajnie by było gdyby do zwierzaków dołożyli GWIAZDĘ <-- mój ulubiony dodatek z czasów kiedy rządziły jedynki :P
Witaj w klubie gwiazda też była moją ulubioną częścią z sims 1 xD Niechce mi sie czekac na jesień bleh... >.< No ale cóż jak sie kocha to poczeka *_*

Pawlq
15.05.2006, 17:49
"AdrianJ 15.05.2006 17:40:09
Dostałem maila od EA w sprawie dodatku:

"Prosze Pana dostalismy informacje ze to bedzie pelnoprawny dodatek do gry ktory planujemy wydac na jesieni 2006 roku, zaszla pomylka z tym sciaganiem na stronie bedzie dostepny funpack "world cup" z okazji mistrzostw swiata. FunPack bedzie dostepny na stronie www.thesims2.com dla zarejestowanych uzytkownikow.

Marcin Kamiński, mkaminski[małpa]ea.com
Centrum Pomocy Technicznej
Electronic Arts Polska""
Jest to w komentarzach na SimPassion (www.simpassion.pl)

Adik
15.05.2006, 17:59
"AdrianJ 15.05.2006 17:40:09
Dostałem maila od EA w sprawie dodatku:

"Prosze Pana dostalismy informacje ze to bedzie pelnoprawny dodatek do gry ktory planujemy wydac na jesieni 2006 roku, zaszla pomylka z tym sciaganiem na stronie bedzie dostepny funpack "world cup" z okazji mistrzostw swiata. FunPack bedzie dostepny na stronie www.thesims2.com dla zarejestowanych uzytkownikow.

Marcin Kamiński, mkaminski[małpa]ea.com
Centrum Pomocy Technicznej
Electronic Arts Polska""
Jest to w komentarzach na SimPassion (www.simpassion.pl)
HEHE... Ja dostałem tego maila... A teraz do rzeczy: Przecież mwiłem wam że to ściąganie z neta to jakaś pomyłka, a teraz czekam na pierwsze oficjalne trailery...
:P

Dan
15.05.2006, 18:20
No to super, bo jakoś mi się nie widziało, żeby to miał być mini dodatek tudzież FunPack (pomijając fakt, że jeszcze dzisiaj na pytanie czy ów dodatek wyjdzie na CD otrzymałem odpowiedz, że nic na ten temat nie wiadomo, że posiadają tylko informacje iż będzie można ten Pack ściągnąć z sieci. Widać trzeba trafić na dobrze poinformowanych ludzi.)

Wickoo
15.05.2006, 18:25
LMFAO

Przecież widać, że ten mail jest spreparowany! >.<

Prosze Pana dostalismy informacje ze to bedzie pelnoprawny dodatek do gry ktory planujemy wydac na jesieni 2006 roku, zaszla pomylka z tym sciaganiem na stronie bedzie dostepny funpack "world cup" z okazji mistrzostw swiata. FunPack bedzie dostepny na stronie www.thesims2.com dla zarejestowanych uzytkownikow.
Zero interpunkcji, a panowie z EA odpisują używając poprawnej, tzw. biurowej polszczyzny, a nie tak jak tutaj:
zaszla pomylka z tym sciaganiem
Prosze Pana dostalismy [..]
dostalismy informacje ze to bedzie pelnoprawny dodatek do gry ktory planujemy wydac na jesieni 2006 roku
W tym ostatnim to juz w ogole.. Pelnoprawny? kazda gra jest pelnoprawna; brak przecinka przed że oraz który, no i "planujemy wydać na jesieni [..]"
wrr..

oprocz tego uzywaja ogonkow w polskich znakach itp.

grr, jak ja nienawidze łgaczy. >.<

Dan
16.05.2006, 09:44
Nie, nie spreparowany. Tak piszą czasami mnie to dziwi, że jak gdzieś piszę, pięknym językiem a otrzymuję wiadomość typu "spoko, nie ma sprawy" z jakiejś firmy to mnie to strasznie szokuje. Ale cóż to, że ktoś jest dobry w Dziale technicznym to nie znaczy, skończył studia humanistyczne.

Pawlq
16.05.2006, 13:21
Prosze bardzo:

Wysłałem:

"Witam.
Chciałbym się dowiedzieć prawdy o tym czy gra "The sims 2: Pets"(Zwierzaki) są jednym z planów Maxisa?
Piszę tego mail ponieważ są różne "niedowierzenia" jedni mówią że dostali od EA Polska (nie wiem czy od pana) że jest to wymysł/plotka, a inni że dostali wiadomość z przyznaniem się do prawdy - Ma wyjść 4 dodatek do simów zatytułowany: Pets. To jaka jest prawda?
Proszę o odpowiedz."

Otrrzymałem:

"Witam

Firma Electronic Arts ma w planach wydac dodatek "Pets" do gry "The Sims 2 " , planowane wydanie tego dodatku to jesien 2006 roku.

Marcin Kamiński, [email protected]
Centrum Pomocy Technicznej
Electronic Arts Polska"
No więc... będzie napewno.

UnknowN
16.05.2006, 13:51
*****iście!

Usp, przepraszam...
*skruszony*

Jeśli dodatek ma być, temat przydało by się przykleić... Berata, jesteś na lini??

Corec
16.05.2006, 14:43
To wspaniale kiedy premiera???? :happy2: :happy2:

Incognito
16.05.2006, 14:49
planowane wydanie tego dodatku to jesien 2006
Co do0 dodatku - no fajnie fajnie, myślałem, że wydadzą go później x>

~Perlié~
16.05.2006, 15:09
Za*ebiście !!!!!!!! Już się doczekac niemoge!! The Sims 2 Pets - oficialny dodatek :D

Dream
16.05.2006, 16:16
Mam nadzieję, że dodatek będzie dobry i oczywiście, że będzie wnosiłdo gry bardzo wiele - chodzi mi tu również o zwierzaki. Mam nadzieję, że nie będą się ograniczać co do psów i kotów jak jedna osoba tu wspomniała ... :]

~Perlié~
16.05.2006, 16:18
Mam nadzieję, że dodatek będzie dobry i oczywiście, że będzie wnosiłdo gry bardzo wiele - chodzi mi tu również o zwierzaki. Mam nadzieję, że nie będą się ograniczać co do psów i kotów jak jedna osoba tu wspomniała ... :]
TY TY TY Wredoto odezwij sie do mnie ;_; Poza tym :D to bardzo chce króliczki i chomiki ^^

Osioł
16.05.2006, 16:36
Nowy dodatek? Nice, ale będą tylko psy i koty oraz mniejsze zwierzaczki? A nic o koniowatych? ;[ To głupi dodatek będzie bez kopytnych kolegów ;[ (joke jakby co). Znając zboczenie Maxis to pewnie sim będzie mógł kupić lame, która będzie uniwersalna :P. Chociaż miło byłoby gdyby sim mógł właśnie jakiegoś koniowatego zwierzaczka mieć :>. No nic poczekamy, zobaczymy co zrobią.

Camerio
16.05.2006, 18:03
W gazecie czytałem, że dodatki do gry będą wychodzić w przerwie CO NAJMNIEJ 6 miesięcznej, więc obliczmy: marzec ( premiera WB ) + 6 = wrzesień. W sam raz, NŻ też wyszło we wrześniu :yes:

Pozdro ;)

Dream
16.05.2006, 18:25
Perlie - niedługo się odezwę ... Obiecuję!

Ja bym chciał aby w grze właśnie pojawiły się konie, żeby Sim mógł na nie wsiadać oraz wykonywać interreakcje typu "Przejażdka". Oczywiście to marzenia ...

Żeby pojawiły się delfiny, foki, które można by było wysyłać np. do cyrku i tresować. Wtedy powstała by taka nowa parcela, właśnie do tego specjalna. Simy odwiedzałyby właśnie ten cyrk i oglądały pokazy zwierząt. Liczę, że nie zabraknie w grze jakiś ptaszków typu gadających papug, bądź małych chomików. Ha! Ale marzenia. Ja nie chcę się zawieść! Nie! Ja nie chcę tylko kotów i psów. Czy ktoś mi powie jakie Zwierzątka były w I części gry?

Camerio
16.05.2006, 18:28
Psy, koty, papugi, iguany, żółwie i rybki ;)

~Perlié~
16.05.2006, 18:31
Perlie - niedługo się odezwę ... Obiecuję!

Ja bym chciał aby w grze właśnie pojawiły się konie, żeby Sim mógł na nie wsiadać oraz wykonywać interreakcje typu "Przejażdka". Oczywiście to marzenia ...

Żeby pojawiły się delfiny, foki, które można by było wysyłać np. do cyrku i tresować. Wtedy powstała by taka nowa parcela, właśnie do tego specjalna. Simy odwiedzałyby właśnie ten cyrk i oglądały pokazy zwierząt. Liczę, że nie zabraknie w grze jakiś ptaszków typu gadających papug, bądź małych chomików. Ha! Ale marzenia. Ja nie chcę się zawieść! Nie! Ja nie chcę tylko kotów i psów. Czy ktoś mi powie jakie Zwierzątka były w I części gry?
Trzymam cie za słowo... zresztą wiesz jakie mamy plany :*:* a co do zwierzaków to ja mysle ze bedą tylko domowe bo pets to zwierzeta domowe, ale kto wie...

UnknowN
16.05.2006, 19:10
Psy, koty, papugi, iguany, żółwie i rybki ;) Aha i podział na Aligatory i Krokodyle.... Aha, i jeszcze krowa(Orleanda);/
Nie no kochani, ale ile to by trwało? Nie wierzę w iguany....

Pawlq
16.05.2006, 20:28
Przypominam: Pets -Domowe zwierzęta! Krów sie nie spodziewajcie.

Camerio
17.05.2006, 13:12
Aha i podział na Aligatory i Krokodyle.... Aha, i jeszcze krowa(Orleanda);/
Nie no kochani, ale ile to by trwało? Nie wierzę w iguany....

Ależ UnknowN ja odpowiadam na pytanie Dream które brzmiało "Jakie zwierzęta były w pierwszej części gry". Zastanów się trochę i przeczytaj poprzednie posty zanim ty coś napiszesz, lecz nie będziemy się przecież sprzeczać... Jeżeli cię uraziłem, to przepraszam, ale tak jak już mówiłem - przeczytaj poprzednie posty zanim ty coś napiszesz ;)

twój stary
17.05.2006, 14:40
na stronie http://www.thesiddog.com/e3/e32006blog_day1_pets.html jest nowy filmik :) .trochę podobny do tego pierwszego, ale jest kilka nowych scenek ;) i jest lepszej jakości

UnknowN
17.05.2006, 15:05
W chwili obecnej wiadomo, ze będzie to pelnoprawny platny dodatek, który wyjdzie jesienia biezacego roku. Tak mapisało EA... ;)

alita
17.05.2006, 19:26
Zeczywiscie mogli troszke zmienic te zwierzaki bo z tego co widze to bedzie to samo co w Sims1.Mogli np.zrobic simsranczo albo farma heh...czyli tak jak ktos wyzej napisal kone,krowki,kotki,pieski...Ale ogolnie i tak baaardzo sie ciesze na ten dodatek bo czekalam na niego az od ukazania sie samych the sims2!

alita
18.05.2006, 07:11
To samo tylko w innej nazwie,nie?
Napewno bedzie wiele rzeczy podobnych,nawet takich samych ale tez będą i nowe!

Spyke
18.05.2006, 13:23
Zeczywiscie mogli troszke zmienic te zwierzaki bo z tego co widze to bedzie to samo co w Sims1.Mogli np.zrobic simsranczo albo farma heh...czyli tak jak ktos wyzej napisal kone,krowki,kotki,pieski...Ale ogolnie i tak baaardzo sie ciesze na ten dodatek bo czekalam na niego az od ukazania sie samych the sims2!

nie wydaje mi się ze to samo. w sims 1 nie mogłaś nic robic za zwierzęta, a w sims 2 powinno się dać.
:) :| :( :| :)

Camerio
18.05.2006, 14:17
Skoro w TS1 nie dało się kierować zwierzakami, to w TS2 też napewno nie - przynajmniej ja tak myślę. Pamiętacie bodajrze napis "Czy naprawdę myślisz, że masz władzę nad zwierzętami?" ? Obawiam się, że w TS2 będzie coś podobnego.

Cococzek
18.05.2006, 14:30
No a ja w tym momencie moge pożgnać sie z the sims 2 pets,
ponieważ kolega właśnie zwrócił mi grę podstawową, z pękniętą
pierwszą CD. Nie mam zamiaru kupowac nowej, a znając moje zmaiłowanie do formatów szybko się pozbęde simsów z dysku. Kurde.
A tak sie pięknie zapowiada. Po filmiku nie bardzo to mi wygląda
na minidodatek. Cholerka


przecierz na czas formatu można przenieść na Dysk


CYTAT
Skoro w TS1 nie dało się kierować zwierzakami, to w TS2 też napewno nie - przynajmniej ja tak myślę. Pamiętacie bodajrze napis "Czy naprawdę myślisz, że masz władzę nad zwierzętami?" ? Obawiam się, że w TS2 będzie coś podobnego.

Pozdroffionka dla wszystkich userów

napewno da się kierować bo to przecierz TS2 a nie TS1

CYTAT
bedą tylko domowe bo pets to zwierzeta domowe, ale kto wie

pets to w wolnym tłumaczeniu zwierzęta a nie zwierzęta domowe "pets house" to zwierzęta domowe

Isi
18.05.2006, 14:57
pets to w wolnym tłumaczeniu zwierzęta a nie zwierzęta domowe "pets house" to zwierzęta domowe
Właśnie "pets" to zwierzęta domowe. "Animals" to ogólnie zwierzęta. A "pets house" to... hmm... "zwierzęta domowe dom" :P. Jakbyś się uparł to już bardziej "house pets". ;)

A co do samego dodatku... Jest to najbardziej przeze mnie oczekiwany dodatek, spodziewałam się, że wydadzą go jako ostatni, ale dobrze, że jednak wcześniej. (chociaż i tak te 6 albo więcej miesięcy to długo...)
Najważniejsze, żeby były koty i psy, a reszta jest mi obojętna. :)

~Perlié~
18.05.2006, 15:03
przecierz na czas formatu można przenieść na Dysk


CYTAT
Skoro w TS1 nie dało się kierować zwierzakami, to w TS2 też napewno nie - przynajmniej ja tak myślę. Pamiętacie bodajrze napis "Czy naprawdę myślisz, że masz władzę nad zwierzętami?" ? Obawiam się, że w TS2 będzie coś podobnego.

Pozdroffionka dla wszystkich userów

napewno da się kierować bo to przecierz TS2 a nie TS1

CYTAT
bedą tylko domowe bo pets to zwierzeta domowe, ale kto wie

pets to w wolnym tłumaczeniu zwierzęta a nie zwierzęta domowe "pets house" to zwierzęta domowe
Dało sie kierować psami i kotami co wy gadacie :|
sims 1 to przeszłość teraz w 2 bedą ulepszenia!! i Powtarzam w 1 dało sie kierowac .-.

Camerio
18.05.2006, 15:07
Nie będziemy się sprzeczać, Perlie, lecz mówię że w 1 pierwszej części gry nie dało się kierować zwierzakami. Można było tylko wybrać opcję "Podejdź tu".

Harpsichord
18.05.2006, 15:25
...jakl był wytresowany ^^.

~Perlié~
18.05.2006, 15:32
Nie będziemy się sprzeczać, Perlie, lecz mówię że w 1 pierwszej części gry nie dało się kierować zwierzakami. Można było tylko wybrać opcję "Podejdź tu".

Pozdro dla ciebie! ;)
O_O nie kojarze żeby tak było :D Ja pamietam, że można prócz tego pojedź tu! :D Thx za pozdroo :>

x_tina
20.05.2006, 14:12
Macie zamiar kłócić się o to jakie zwierzęta będą w tym dodatku aż do premiery?
"Pets" to pewnie tytuł roboczy i może się jeszcze zmienić. Naprawdę rozmowa była miła, ale tylko do momentu kiedy zaczęliście się sprzeczać o to co tam będzie.
Umilmy sobie czas czekając ciekawą rozmową a nie sprzeczkami.

elkakub17
27.05.2006, 11:29
Pierwszy raz chce żeby wakacje szybko zleciały :D To najbardziej oczekiwany dodatek. Mam nadzieje, że prócz kotków i piesków będą jeszcze jakieś:) No konie by mogli zrobić ;P Teraz mam dylemat, bo chciałam mieć WB, ale chyba sobie daruje i poczekam na zwierzaczki :) Bo mi po WB jeszcze komp Petsów nie poradzi :D

Sushi007
27.05.2006, 12:23
Poczekamy zobaczymy trudno narazir powiedzieć czy to będzie tak czy tak, napewno będą ulepszenia i będzie więcej zwierząt (to przeciesz thesims2:P) a tak wogóle to kiedy to wyjdzie po wakacjiach? Nie chce mi się przeszukiwac całego tematu kiedy to będzie^^

Nindë
27.05.2006, 12:48
"Pets" powinno wyjść chyba coś pod koniec września. Coś mi się wydaje, że około tej daty kiedy wydali TS2 NŻ..
Oni powinni wydawać te dodatki w czasie wakacji, kiedy nie trzeba martwić sie szkołą.
Ja nie wiem czy kupię ten dodatek, ale znając życie na pewno się skuszę. :P

Chmurek
27.05.2006, 15:19
Zwierzaki będą najlepszym dodatkiem! Doszły mnie słuchy, że premiera ma się odbyć w październiku :( Tak więc jeszcze cztery miesiące! ;(

Pawlq
27.05.2006, 16:05
No i fajnie...
Ja mam Urodziny w Październiku :):)

Iceyy
27.05.2006, 17:50
Jezuus, a ja zgubiłam simsy oryginalne, a znając życie pewnie będe musiała je jeszcze raz instalować na petsy. Zatem petsów też pewnie nie będzie..

wildthing
27.05.2006, 20:02
ja tez mam w pazdzrerniku *,*
kul B>
ciekawe, jak sie bedzie tworzyc/kupowac te zwierzaki :P

Sahem
27.05.2006, 20:44
<lol>
Zakładamy klub "Osób z urodzinami w październiku", ja też mam je wtedy :P
Kupię sobie pewnie sam, ale za pieniążki z prezentów ;)

Mateo
27.05.2006, 20:49
<lol>
Zakładamy klub "Osób z urodzinami w październiku", ja też mam je wtedy :P
Kupię sobie pewnie sam, ale za pieniążki z prezentów ;)
to ja sie zgłaszam do klubu :P hehe tez mam urodzinki w październiku :D i zwierzaki pewnie kupie za kase z urodzin :)

radez
27.05.2006, 21:55
Ja też mam urodzinki w październiku.

forever2
27.05.2006, 22:30
to ja się również zgłaszam do klubu ,bo też mam urodzinki w październiku :)

Pumcia
28.05.2006, 10:28
Na http://simpassion.pl/index_1024.php jest napisane, że:
-The Sims 2 Glamour wyjdzie 15 sierpnia
-The Sims 2 Pets wyjdzie 1 września

Chmurek
28.05.2006, 10:45
Już mam dość tego ciągłego zmieniania daty! W końcu wyjdzie na to, że premiera Zwierzaków będzie w 2007 r. xP

Calintz
28.05.2006, 11:47
Na bank kupie ten dodatek...o gash, nareszcie sie doczekałem zwirzaków!!! ;( :D

Nikki
28.05.2006, 13:21
W wikipedii pisze, że Zwierzaki będą 1 września, i że następnym dodatkiem będą wakacje zapowiadane na zimę 2007 :/ .

Calintz
28.05.2006, 13:33
W wikipedii pisze, że Zwierzaki będą 1 września, i że następnym dodatkiem będą wakacje zapowiadane na zimę 2007 :/ .
Też to zauważyłem, a oto tekst mówiący o tym: Dodatki będące w przygotowaniu:

* Szyk i Elegancja (Zestaw Piękności) - Akcesoria - dodatek, który do gry dodawałby wiele fryzur, makijaży i innych elementów służących do poprawiania sobie wyglądu. Premiera 1 sierpnia 2006!!

* Zwierzęta (petsy) - nowy dodatek w stylu the sims 1- zwierzaki, którego Polska premiera będzie 1 Września 2006 roku. Gra wprowadzi zupełnie nowe interakcje i postacie.

* WAKACJE -prawdopodobnie dodatek, który ukaże się zimą 2007 Tekst ten pochodzi z Tąd (http://pl.wikipedia.org/wiki/The_Sims_2)

Harpsichord
28.05.2006, 13:59
...co mają na myśli pisząc "Zima". Jak znam życie to styczeń, luty albo marzec ;P .

~Asiulek94~
28.05.2006, 14:17
Na pewno kupię zwierzaki, bo to coś o czym najbardziej marzyłam w simach. Wakacje zapowiedziane na zimę 2007 też raczej kupię, bo po biznesie czs na urlop :P

Agita
28.05.2006, 16:31
"The Sims 2: Pets - The Sims 2: Zwierzaki
Oto, kilka nowości, które znajdą się w dodatku:

- będzie można kupić podstawowe zwierzęta domowe m.in. psy, koty, papugi, węże, chomiki, szczury itp.
- pojawi się kilkanaście nowych obiektów – miski, domy dla zwierząt, pokarm dla nich itp.
- psy będą mogły przewracać kosze na śmieci.
- zwierzęta będzie można podawać tresurze.
- młode np. psy urodzone w naszym domu, będą przeżywać fazy wiekowe.
- ze zwierzętami będzie można chodzić na spacery np. do parku (parceli publicznych)"

Cały ten tekst oraz 24 zdjęcia i logo gry można znaleźć pod tym adresem http://www.sims.ilife.pl/index.php?dzial=pets

Camerio
28.05.2006, 16:43
Kilkanaście? Tylko kilkanaście nowych obiektów? E... Prawdę mówiąc spodziewałem się czegoś innego...

~Perlié~
28.05.2006, 17:12
"The Sims 2: Pets - The Sims 2: Zwierzaki
Oto, kilka nowości, które znajdą się w dodatku:

- będzie można kupić podstawowe zwierzęta domowe m.in. psy, koty, papugi, węże, chomiki, szczury itp.
- pojawi się kilkanaście nowych obiektów – miski, domy dla zwierząt, pokarm dla nich itp.
- psy będą mogły przewracać kosze na śmieci.
- zwierzęta będzie można podawać tresurze.
- młode np. psy urodzone w naszym domu, będą przeżywać fazy wiekowe.
- ze zwierzętami będzie można chodzić na spacery np. do parku (parceli publicznych)"

Cały ten tekst oraz 24 zdjęcia i logo gry można znaleźć pod tym adresem http://www.sims.ilife.pl/index.php?dzial=pets



AAAAAAAAAA dzieki dzieki dzieki kocham cie aaaaaaa *_______________* super że bedzie coś takiego już chce wrzesien! :*

Chmurek
28.05.2006, 17:33
Kilkanaście? Tylko kilkanaście nowych obiektów? E... Prawdę mówiąc spodziewałem się czegoś innego...

Pozdroffionka ;)

Prawdopodobnie chodzi o to, że te kilkanaście obiektów będą mogły używać tylko zwierzęta. A reszta to będą jakieś krzesła, stoły, kwiaty, obrazy itp. Ciekawe, ile będzie łącznie wszystkich nowych obiektów? 125? 200? :O

alita
28.05.2006, 17:44
Kurcze!Szkoda zenie ma wiecej fotek z sims pets,ani filmikow...
Te ktore widzialam sa fajne ale przydaloby sie troszke wiecej..

Filu
28.05.2006, 19:36
hehe, fajne, fajne. Napewno kupie, ale jedna rzecz mnie boli, że "pets" (co w angielskim znaczy zwierzęta domowe) nie będzie wykraczało poza granice psów i kotów... Myślałem o czymś bardziej innym do zoo itp....

NEGATIVE
28.05.2006, 20:46
Mnie tam pasuje... ;)
Ja lubie psy... :D
:kotek:
...i koty też...

Nesy
29.05.2006, 12:08
Na stronie www.simpassion.pl pojawiła się taka informacja:

"Co zobaczymy najszybciej? Każdy zadaje sobie to pytanie. Teraz czas na odpowiedź.

Jako pierwsze wyjdą akcesoria: Szyk i Elegancja (Glamour). To już 15 sierpnia. - Informuje sklep Musicstore (Oferta) - Przewidywane koszty to 16,99€.

Potem, przychodzi kolej na Zwierzaki, to już 1 Września, czyli dokładniewtedy gdy zadzwonią pierwsze dzwonki w szkołach. - Poinformował sklep Dynabyte (Oferta). Cena 34,95€.

O tych informacjach wiemy dzięki: Snooty Sims"

Pozostaje więc tylko czekać i spodziewać się, że datę premiery obu dodatków przełożą jeszcze z 2,3 razy... ;)

Zielak6428273
29.05.2006, 14:40
ahhh....:/ nowy dodatek akurat z rozpoczeciem szkoly :/
kto to wymyslil....:(

GreenGirl
29.05.2006, 14:45
Nie wiem dlaczego, ale mam nieodparte wrażenie, że znowu się zawiodę... WB też miał być super, a tu co? Klapa... Jak zwykle...
Mam nadzieję, że ten dodatek będzie o niebo lepszy od poprzednich...
Jak wiadomo: nadzieja matką głupich...

semus
29.05.2006, 16:32
Nie wiem dlaczego, ale mam nieodparte wrażenie, że znowu się zawiodę... WB też miał być super, a tu co? Klapa... Jak zwykle...
Mam nadzieję, że ten dodatek będzie o niebo lepszy od poprzednich...
Jak wiadomo: nadzieja matką głupich... CO?!! TWIERDZISZ ŻE WB TO KLAPA?? DZIEWCZYNO WB JEST *****ISTEEEE!!!

GreenGirl
29.05.2006, 17:37
CO?!! TWIERDZISZ ŻE WB TO KLAPA?? DZIEWCZYNO WB JEST *****ISTEEEE!!!
Jak dla mnie jest mocno przereklamowane... Spodziewałam się czegoś lepszego. Możliwe, że mam za duże wymagania ;) Ale muszę przyznać, że jest o niebo lepsze od NŻ.

melody13
02.06.2006, 16:32
O rany to wcale nie jest pezreklamowane! Poprostu mamy radochę że będą zwierzaki no nie??? EA coraz lepiej myśli ^^ najpierw dała wyczekiwane samochody a teraz da wyczekiwane zwierzaki w ts2;))



Mam: :ts2: :ts2nl: :ts2ofb: :ts2hp: :ts2rr: :ts2u:

Sacline
03.06.2006, 08:08
Ja nie moge się doczekać !!!Czemu nie dadzą na sierpień!!!I potem w lutym!!!BUUUU!!!

Kati_Simka
03.06.2006, 09:53
Nareszcie!! Od początku TS2 chciałam żeby zrobiono dodatek ze zwierzętami!! No i jest!!! Super!! Szkoda, że dopiero wrzesień, ale co mi tam, poczekam. W wakacje będę pracowała to uzbieram kasę na simsiaki. Wiecie, trzeba jakoś zarabiac <lol2> :)
Co do wakacji... Mi się nie za bardzo podobał ten dodatek w TS1 :/ Jakoś nie ciagnęło mnie do niego... Bo co tam było fajnego?? Ciuchy?? Igloo?? Nie wiem...
Ale zwierzęta... Super!!! Mam nadzieję, że będą oprócz piesków i kotków jeszcze chomiki, jaszczurki, żółwie, króliki, szczury, myszki, świnki morskie, papużki... A co do tych waszych zmagań czy będą konie i krowy... Przecież to też są w pewnym sensie zwierzęta domowe... Są na wsi, ale to też zwierzęta domowe - tylko gospodarcze. Fajnie by było mając u siebie w ogródku świnię, koguta i konia. Naprawdę, fajnie by było :) Ale pewnie tak nie będzie... Chociaż może EA szykuje coś extra... Czym będzie chciał nas zaskoczyć.... :P pozostaje czekanie :) Ale czego się nie robi dla naszych kochanych Simów?? ;P
Co do dotatku Mundial - takie coś nie będzie dodatkiem na płytę. Tylko do ściągnięcia w necie. Poza tym mnie jakoś nie pociąga ten...eee... "dodatek" :/ Może dlatego, że nie przepadam za piłką... nie wiem... Ale na pewno go ne ściągnę.
Chciałabym, żeby w przyszlości EA zrobiło jakiś dodatek podobny do Gwiazdy jaka była w TS1. Wiem, że to jakby reedycja, ale chciałabym.
Powracając do TS2 Pets - ehhh... Już nie mogę się doczekać jak kupię/zrobię sobie pieska. Nazwę go Maxio :) Wytresuję go... Będzie... eee... Właśnie, macie może jakieś przypuszczenia co do ras i sposobu tworzenia/kupowania zwierząt?? Np. psa. Bo wiem, że będzie dalmatyńczyk - przynajmniej był na fotkach. Ehhh... Marzenia...
Piszcie, jeśli macie jakieś plany co do tego, co zrobicie w grze TS2 Pets. Ja już o swoich napisalam. Wydaje mi się, że to będzie pełnoprawny dodatek, a nie jakiś minidodatek jak RRA.
:)

Shakuahi
03.06.2006, 11:24
A ja mam nadzieję, że legwany będą :D i oczywiście moje kochany yorkshire terriery :P

The FerG
03.06.2006, 16:07
Ja sadze ze to nie bedzie mini dodatek bo ciagle wszyscy o tym gadaja nawet ja :D To bedzie najlepszy dodatek w simsach juz zbieram kase na pets ale mam pytanie kiedy bedzie pets niektorzy mowia ze w jesieni inni ze niewiadomo juz mi sie pomieszalo :wacko: Wiem ze napewno kupie pets ;)

Kati_Simka
03.06.2006, 17:26
Ja sadze ze to nie bedzie mini dodatek bo ciagle wszyscy o tym gadaja nawet ja :D To bedzie najlepszy dodatek w simsach juz zbieram kase na pets ale mam pytanie kiedy bedzie pets niektorzy mowia ze w jesieni inni ze niewiadomo juz mi sie pomieszalo :wacko: Wiem ze napewno kupie pets ;)
To raczej nie będzie minidodatek. Wydaje mi się, że jeśli jesienią - to we wrześniu, a jeśli zimą - w grudniu. Też sądzę, że to będzie najfajniejszy i najlepszy dodatek. Musi być!!

krowunia
03.06.2006, 21:18
Wydaje mi się, że będzie to najbardziej oczekiwany dodatek. Zresztą sama nie mogę się doczekać kiedy wyjdzie na rynek. Może być naprawdę ciekawie. Zobaczymy, co Maxis wymyśli nowego.

dorcia14
04.06.2006, 08:20
super bedzie nowy dodatek o zwierzakach zna juz ktos wymagania tej gry i kiedy bedzie w polsce ??

Adi
04.06.2006, 09:28
Wymaganie będzie miał zapewne taki jak kazda z poprzenuch części (jak podstawa) Mi szczeze mowiac po zainstalowaniu niektorych dodatko (np. nocne zycie) gra zaczela chodzic duzo lepiej... nie wiem czemu XD

*Nika*
04.06.2006, 14:03
Nowy dodatek rzeczywiście zapowiada się wyśmienicie ;) swoją drogą fajnie by było gdyby się troche różnił od dodatku do The sims : zwierzaki. Moim zdanime w dodatku Pest powinno być więcej możliwości, np. możliwość założenia...farmy :D

marlena924
05.06.2006, 14:54
Bardzo fajnie, ze pojawi się taki dodatek :) oczywiście kupię :) Fajnie by bylo, gdyby było dużo ras psów i kotów do wyboru w grze :P

Kati_Simka
05.06.2006, 18:27
Noooo... Jakby powiedziała moja <śliczna><mądra><kochana><śłodziutka> siostra <lat...eeeee....chyba 9>:
Ja KcEm GrAaAaAaAaĆ!!!! MaMoOoOoOoO!!!! OnA nIe Da Mi GrAć W śWiRów*!! MaMoOoOoO!! TaToOoOoO!! BuUuUuUuUu...!!! JA KCEM GRAĆ!!! TeRaZ!!!! JuŻ!!! NaTyChMiAsT!!!
* Świry - zdebilniona przez moją siostrę nazwa maxisowskiej rodziny, zwanej przez "nomalnych, zdrowych umysłowo" ludzi "Ćwiry". Kojarzycie może?? ;>

a_jak_anka
14.06.2006, 08:55
CzeŚĆ! Ten Dodatek Jest Tylko Do SciagniĘcie?
ChciaŁabym Sobie KupiĆ Ten Dodatek :( Ale JeŚli Nie MoŻna To Trudno Pomuzcie Mi I Powiedzcie Czy Ten Dodatek BĘdzie W Sklepach ? I Kiedy?
Pozdrawiam

a_jak_anka
14.06.2006, 08:55
CzeŚĆ! Ten Dodatek Jest Tylko Do SciagniĘcie?
ChciaŁabym Sobie KupiĆ Ten Dodatek :( Ale JeŚli Nie MoŻna To Trudno Pomuzcie Mi I Powiedzcie Czy Ten Dodatek BĘdzie W Sklepach ? I Kiedy?

Kati_Simka
14.06.2006, 13:52
CzeŚĆ! Ten Dodatek Jest Tylko Do SciagniĘcie?
ChciaŁabym Sobie KupiĆ Ten Dodatek :( Ale JeŚli Nie MoŻna To Trudno Pomuzcie Mi I Powiedzcie Czy Ten Dodatek BĘdzie W Sklepach ? I Kiedy?

To będzie dodatek NA PŁYTĘ :) Do ściąnięcia jest ten minidodatek o Mundialu czy coś takiego... Premiera TS2 Pets jest na zimę 2006 :) Tak więc czekaj cierpliwie :)

Alex_22
14.06.2006, 15:20
Ten odatek ma ukazać się 1 września,a nie zimą :P ;P

serek
14.06.2006, 19:02
To będzie dodatek NA PŁYTĘ :) Do ściąnięcia jest ten minidodatek o Mundialu czy coś takiego... Premiera TS2 Pets jest na zimę 2006 :) Tak więc czekaj cierpliwie :)

a niby kiedy bedzie mozna pobrac minidodatek o mundialu? czy cos juz wiadomo? :O :O :O

Wickoo
14.06.2006, 19:08
już jest..

serek
14.06.2006, 20:25
gdzie?? :O:O

na oficjalnej jest tylko ta wywieszka z piłką nożną. :O:O:O

BlueNati
15.06.2006, 09:27
Jest też link do ściągnięcia,wystarczy dokładnie się rozejrzeć.

serek
15.06.2006, 09:48
Jest też link do ściągnięcia,wystarczy dokładnie się rozejrzeć.

LEPIEJ GADAJ A NIE WNERWIAJ MNIE SZUKANIEM! NA GłOWNEJ JAK WCISKAM NA TEN DODATEK TO JEST TYLKO OPIS A JAK NIE CHCESZ MóWIć GDZIE TO W OGóLE SIE NIE ODZYWAJ, BO MNIE DENERWUJESZ TAKIM CZYMS! :wacko: :wacko: :wacko: xP xP xP xP xP :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

Wickoo
15.06.2006, 11:46
Skoro Ci nie odpowiadaja takie podpowiedzi to w ogóle nie pytaj, bo kiedyś w końcu trzeba nauczyć się szukać. Radź sobie sam..

Kati_Simka
15.06.2006, 15:50
Ach.. ta szczerość... Poza tym to nie jest temat do rozmów o dodatku Mundial... :P Jest oddzielny temat o nim. Tu mówimy o The Sims 2 Pets - jakby ktoś nie wiedział. xP

Mateusz22
15.06.2006, 17:34
Ach.. ta szczerość... Poza tym to nie jest temat do rozmów o dodatku Mundial... :P Jest oddzielny temat o nim. Tu mówimy o The Sims 2 Pets - jakby ktoś nie wiedział. xP
to chyba kazdy wie ;>

Kati_Simka
15.06.2006, 19:51
to chyba kazdy wie ;>

Oj... nie sądzę... Bo wiesz, niektórzy piszą tu o dodatku MUNDIAL itd... A to przecież złe forum.. :P

A propo - macie jakieś newsy o Petsach?? ;>
Bo ja nie... ;(

Wickoo
15.06.2006, 20:19
na http://simsweb.pl cosik jest ;]

Agita
16.06.2006, 15:07
Proszę bardzo:

Na simowym forum BBS, czyli na oficjalnej stronie The Sims 2, pojawił się kolejny nowy post od producenta gry (a raczej producentki). Producentka o imieniu Shannon. Z postu możemy przeczytać informację o nowej możliwości dodatku. Tym razem będą to podłogi. Możemy je teraz dowolnie układać oraz obracać. Dzięki temu powstaną zupełnie nowe style i wzory. Do wiadomości dołączono również trzy nowe screeny, na których możemy również zauważyć zupełnie nowe przedmioty. Jest to nowy model telefonu, zegar w kształcie kota oraz inaczej wyglądające akwarium. Na dwóch ostatnich screenach widać Montimiera Ćwira, który zmywa podłogę. Jest to już prawie pewne. Kolejnym dodatkiem do The Sims 2 będzie Pets.

Tekst pochodzi z tej: http://www.simsy.pl/?kat=thesims&page=balanga strony, są tam również zdjęcia, o których była mowa

krolik1995
16.06.2006, 16:56
No to w końcu będzie ten dodatek czy nie? Juz nic nie rozumiem! (ten kto zaczął ten temat napisał post z jakimś listem przez który nic już nie rozumiem!) :wacko:

Agita
16.06.2006, 17:59
No to w końcu będzie ten dodatek czy nie? Juz nic nie rozumiem! (ten kto zaczął ten temat napisał post z jakimś listem przez który nic już nie rozumiem!) :wacko:

Dodatek będzie. Prawdopodobnie wyjdzie 1 września. A kiedy "ten kto zaczął ten temat" właśnie utworzył ten temat to jeszcze nie było wiadomo na pewno czy The Sims 2 Pets wyjdzie.

Kati_Simka
17.06.2006, 07:46
W przeliczeniu na nasze polskie złote ma kosztować 136 zł,a więc tyle samo co podstawowa wersja gry.Ma wprowadzić do gry dużo nowych interakcjii i pzredmiotów dotyczących zwierząt,akcesoriów pielęgnacyjnych i dekoracyjnych dla simów.

Wiem, trochę dużo... :/ A wy co o tym myślicie?? Bo mi się zdaje, że cena teg dodatku nie powinna być wyższa od gry podstawowej... To bez sensu =/

Angeo
17.06.2006, 08:41
CO?? :O Ohh nie tylko nie to, bo z moich przeliczeń miałam sobie uzbierać do września przynajmniej 80zł (i byłam zadowolona)... ale mam nadzieję, że to jakaś plotka :/ Bo to chyba niewiarygodne żeby zwykły dodatek kosztował więcej od samej podstawowej wersji...

Agita
17.06.2006, 10:43
W przeliczeniu na nasze polskie złote ma kosztować 136 zł,a więc tyle samo co podstawowa wersja gry.Ma wprowadzić do gry dużo nowych interakcjii i pzredmiotów dotyczących zwierząt,akcesoriów pielęgnacyjnych i dekoracyjnych dla simów.

Wiem, trochę dużo... :/ A wy co o tym myślicie?? Bo mi się zdaje, że cena teg dodatku nie powinna być wyższa od gry podstawowej... To bez sensu =/

No jak ja zobaczyłam ile to będzie Euro kosztowało to mi szczena opadła, ale mam nadzieję, że w złotych "Petsy" będą kosztowały tak jak inne dodatki.

ktosia93
17.06.2006, 12:54
co wy :| ja bylam pewna ze bedzie kosztowac tyle co pozostale czesci czyli cos kolo 79 zl :( no coz nawet jak beda drozsze to petsy musze sobie kupic ;] jak wyszedl wb i pojawily sie wiadomosci o akcesoriach ordzinnych to stwierdzilam ze juz nie bede kupowac simsow dopuki nie wyjda zwierzaki ;]... nie moge sie doczekac nowych info o tym dodatku !!!!!

x_tina
17.06.2006, 13:27
Oczywiscie, ze ten dodatek nie bedzie kosztował więcej niż 100 złotych.
To nie działa w taki sposób, że gra kosztuje w Niemczech 34euro to w Polsce bedzie kosztować 34*4.
Wiec jak myslisz, dlaczego Niemcy, ktorzy mieszkają blisko granicy kupują gry w Polsce?

Agita
17.06.2006, 17:05
Oczywiscie, ze ten dodatek nie bedzie kosztował więcej niż 100 złotych.
To nie działa w taki sposób, że gra kosztuje w Niemczech 34euro to w Polsce bedzie kosztować 34*4.
Wiec jak myslisz, dlaczego Niemcy, ktorzy mieszkają blisko granicy kupują gry w Polsce?

Też uważam, że to nie wyjdzie tak drogo, ale inne dodatki wcześniej kosztowały mniej niż 34 euro.
Zresztą pożyjemy, zobaczymy...do września niedaleko.

ktosia93
17.06.2006, 18:18
Też uważam, że to nie wyjdzie tak drogo, ale inne dodatki wcześniej kosztowały mniej niż 34 euro.
Zresztą pożyjemy, zobaczymy...do września niedaleko.


jak nie daleko, dla mnie to straasznie daleko :(... juz nie moge sie doczekac tych simsow!!
a tak apropos bo ja do tylo z wiadomosciami o glamour (wiem ze tu o nich nie mowimy...) ... ale moglby mi ktos jakies zdj. podeslac jesli takie sa ??

filipw3
17.06.2006, 19:03
ktosia takich nie ma

krolik1995
17.06.2006, 19:13
No nie jak zobaczyłam tą cenę to normalnie...ZA DROGIE!! Dodatki kosztowały zawsze ok. 80 zł. a niektóre nawet 50 zł. To ej...Zwierzaki nie powinny tyle kosztować! No ale wiadomo że im więcej będzie kosztować tym lepiej dla EA i tych innych. A skoro Simy są praktycznie najbardziej znaną grą to oni mają frajde bo dużo osób chce mnieć Simy... :con: ....spróbujcie przeliczyć jaka będzie suma gry THE SIMS 2 ZWIERZAKI gdy kupią je wszystkie osoby które kupią. Dopiero wam szczęka opadnie. A EA będzie się cieszyć do białego rana! ;P ;P ;) :wacko: :con:

Justine
17.06.2006, 19:42
Nareszcie. Nie mogłam sie doczekać keidy wyjdzie jakis dodatek o zwierzętach. :) Ciekawe czy zwierzaki tez będą mieć określoną długość zycia, drzewa genealogiczne itd.

Chocolatté
17.06.2006, 19:47
nie panikujcie! Niemcy są drogie, zawsze tam są wyższe ceny.. jeju, nie może kosztować więcej, niż podstawowa gra! albo plotka, albo ktoś przeliczył cenę z niemieckiej na naszą..

krolik1995
18.06.2006, 10:45
Niekoniecznie! Cena w Niemchech może być różna w porównaniu do Polski. Zależy też co...no ale trzymajmy kciuki za 80 zł !! :D

Electra
18.06.2006, 17:00
http://img92.imageshack.us/img92/6725/sims2petsthumb0031uj.jpg (http://imageshack.us)
Wszystko na temat 4 dodatku do The Sims 2

Logo (http://www.thesimszone.co.uk/files/ts2p/20060511-e3trailer8.jpg)

Zdjęcia + Film (http://www.thesiddog.com/e3/e32006blog_day1_pets.html)

Zdjęcia (http://www.geocities.com/heidismilesedu/sims2pets.html)

Artykuł (http://www.gamespot.com/pages/news/show_blog_entry.php?topic_id=24614065)


Normalnie zarąbiście ! Z niecierpliwością czekam na ten dodatek :*

Reggie
18.06.2006, 20:23
Ja to już nie mogę się doczekać tego dodatku, chociaż i tak dotanę go pewnie dopiero na gwiazdkę (wtedy też dostanę wszystkie inne dodatki ,chyba :O )

Tindómiël
18.06.2006, 20:35
Najbardziej podobały mi się zdjęcia, na których Simy kąpią swoich ulubieńców ;). I scena z parku również fajna. Czekam z niecierpliwością, to bedzie jeden z najfajniejszych dodatków. Bo czym jest nasze życie bez zwierząt? ;)

Kati_Simka
23.06.2006, 09:42
Nie doszukałam sie żadnuch newsów. A wy?? Jak coś znajdziecie to dajcie znać :)

Angeo
23.06.2006, 20:49
Staram się szukać czegoś nowego na temat dodatku :] Jednak mam pytanie... przypuszczalnie. Czy ta gra powinna chodzić płynnie na procesorze AMD Athlon 2500GHz (ustawione obecnie jest 1.47 GHz)
RAM 512, karta graf. GeForce 5200.
Na działanie gry obecnie nie narzekam, ale obawiam się trochę jeśli chodzi o zwierzaki. Może ktoś z was będzie w stanie stwierdzić? :D

lili_virgin
24.06.2006, 11:21
Ja ale superancko!
Skoro premiera bedzie 1 września to w moim domu ta gra zagości pewnie dopiero koło grudnia. a to dlatego że ta gra sie bardziej rozpowszechni i bedzie ją można ściągać na takich programach jak e-mule czy coś takiego. wteddy bede w istnym raju ale to przesada są dopiero wakacje a to bedzie tak późno masakra! dobra jakoś wytrzymam. zresztą narazie nie mam zainstalowanych żadnych simów ponieważ mało miejsca na kompie ale cóż do tego czasu może zdąće jakiś ram dokupić czy takie inne rzeczy.

Dancia
24.06.2006, 19:22
Zwierzaki zapowiadają się bardzo ciekawie, też wolałabym żeby wyszły szybciej. Mam pytanie - gdzie mogę znaleźć oficjalne informacje dotyczące wymagań do ZWIERZAKÓW?
Chcę zainwestować w rozbudowę komputera i chciałabym znać przy okazji wymagania nowego dodatku, żeby potem nie narzekać na prędkość gry.

Wszystkim dzieciakom życzę udanych i bezpiecznych wakacji, a sobie zdanej sesji i lekkiej pracy :D

Agita
29.06.2006, 15:22
A ja mam, ja mam "nową nowinkę" :P

"Nadchodzący dodatek The Sims 2: Pets (Zwierzaki) wprowadzi nowy system malowania obrazów przez naszych simów. Będziesz mógł wybrać, jaki obrazek znajdujący się w specjalnym folderze ma zostać namalowany, dzięki czemu twój sim będzie mógł mieć na ścianie twój portret lub unikalny plakat z Chuckiem Norrisem ;-)"

Tekst pochodzi z: http://www.simsy.net/, są tam także dołączone 3 zdjęcia :)

WITAMINKA
29.06.2006, 16:24
Ale to nie jest "nowa nowinka", bo raczej już wszyscy o tym wiedzą... od dawna.

Agita
01.07.2006, 17:46
Ale to nie jest "nowa nowinka", bo raczej już wszyscy o tym wiedzą... od dawna.

Ale nie było tu umieszczane.

WITAMINKA
02.07.2006, 12:39
Ale nie było tu umieszczane.

Masz rację. Przejrzałam cały temat jeszcze raz i nie zalazłam żadnej wzmianki na ten temat. Tylko zastanawiam się w takim razie, skąd ja o tym wiem???!!! :D

Agita
06.07.2006, 10:35
"Jak podaje serwis Capital Sims już za tydzień firma Electronic Arts oficjalnie potwierdzi prace nad dodatkiem Pets. Dodatkowo już między 12, a 14 lipca ma się odbyć konferencja prasowa, na której zostanie pokazany owy dodatek."

Wiadomość pochodzi ze strony www.simsy.pl i została napisana dzisiaj czyli jescze tydzień oczekiwania przed nami :) .

krolik1995
07.07.2006, 19:58
W takim razie nie wiadomo dokładnie kiedy pojawi się dodatek? :|

Agita
07.07.2006, 22:45
W takim razie nie wiadomo dokładnie kiedy pojawi się dodatek? :|

Dadatek ma wyjść 1 września ale jeszcze mogą zmienić datę premiery.

Aliish777
09.07.2006, 21:25
Przeczytałam gdzieś (zapomniałam gdzie), że simsy2 pets będą na konsole, a jak dotąd tylko podstawowa wersja została nanie wydana (tak mi się zdaje)...
Czyli ten dodatek może działać samodzielnie? Jeśli tak to chyba cena mogła by przekraczać cene innych dodatków... Co o tym myślicie?

Wickoo
10.07.2006, 00:41
nie, dodatek to dodatek, nie będzie działał oddzielnie! :fist:

Aliish777
10.07.2006, 15:32
nie, dodatek to dodatek, nie będzie działał oddzielnie! :fist:
To jak może działać na konsolach? Pozatym już zostało to potwierdzone. że na konsole będzie!

Agita
12.07.2006, 12:09
Na łamach serwisu Snooty Sims ukazały się dwa nowe artykuły na temat nadchodzącego, czwartego już rozszerzenia The Sims 2.
Jeden z tekstów zaczerpnięty został z serwisu Inpact Virtuel. Z niego dowiadujemy się, że w grze, na początku będziemy mieli do dyspozycji 15 ras kotów i 30 psów, jednak sami też będziemy mogli je stworzyć. Dodatkowo pojawią się takie zwierzęta jak świnki morskie czy ptaki. Naszych pupilków będziemy mogli tresować, a także kształcić im charaktery. Oczywiście pojawią się specjalne akcesoria dla zwierząt oraz zabawki.
Dalej czytamy, że The Sims 2: Zwierzaki będzie dostępne dopiero w październiku na platformy takie jak Playstation 2, GameCube, PC, PSP, Nintendo DS i GBA.

Druga część artykułu pochodzi z serwisu GameSpy, z którego został on nagle wycofany. Stamtąd dowiadujemy się o nowym miejscu spotkań - Central Parku - w którym będzie można kupić akcesoria dla naszych pupili. Podobno zwierzaki będą mogły pracować w show biznesie lub jako ochrona. Przypasujemy naszych podopiecznych tak, by Simy czuły się z nimi dobrze.

Uwaga! Powyższe informacje nie są oficjalnym ogłoszeniem Maxisa! Mogą się okazać prawdą lub też plotką.

Tekst pochodzi z: www.simsy.net

krolik1995
17.07.2006, 18:49
Extra! Ale są plotki o jakimś innym dodatku na "D....."? :| Ale nie wiem dokładnie oco chodzi...??

Yuna-chan
17.07.2006, 20:47
Hę...? Zwierzaki po raz drugi? ;)

krolik1995
18.07.2006, 11:05
Hę...? Zwierzaki po raz drugi? ;)Tak :D Tym razem po raz drugi. Ale o wiele leszy!

Anna_Lucia
19.07.2006, 15:07
Moja mama byla w stanach i tam byly juz reklamy petsow. Podobno bedzie mozna tworzyc nowe rasy. Ja nie moge sie doczekac. I "szyku i elegancji" i "petsow".

krolik1995
19.07.2006, 15:19
Moja mama byla w stanach i tam byly juz reklamy petsow. Podobno bedzie mozna tworzyc nowe rasy. Ja nie moge sie doczekac. I "szyku i elegancji" i "petsow".
No właśnie słyszeliśmy że będzie można stworzyć nową rase :) A propos ciekawe czy będą mogły się rozmnarzać. Oby tak!!! Byłoby SUPER!!!!! :D

Anna_Lucia
19.07.2006, 16:33
wejdzcie tutaj (http://images.google.com/imgres?imgurl=http://www.thesims2.cz/news/sims2_pets.jpg&imgrefurl=http://www.thesims2.cz/&h=233&w=398&sz=18&hl=en&start=10&tbnid=waXMn2hksvzUoM:&tbnh=73&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3DThe%2BSims%2B2:%2BPets%26svnum%3D10%2 6hl%3Den%26lr%3D%26sa%3DG), co prawda po czesku ale cos mozna zrozumiec. Rozmnazac na pewno bedzie mozna, na ktoryms zdjeciu psy sie obwachuja.

oLa003
19.07.2006, 16:51
Już sie nie moge doczekac jak w to zagram!!!!!!!*skacze z radości:P*..xD

Anna_Lucia
19.07.2006, 17:10
Tak mysle czy psy beda mogly przynosic gazete? I czy okladka petsow na pleyaka jest podobna do okladki petsow na peceta?

http://www.snootysims.com/pets/pets11.jpg
Na tej (http://pt.wikipedia.org/wiki/The_Sims_2:_Pets) stronie pisze ze ma wyjsc we wrzesniu. http://www.gamekapocs.hu/write/jatekok/PC/thesims2pets/screenshots/20060512_003.jpghttp://outpost.cnc-hq.de/TW4000/SimsHQ/Sims2/Pets/cover.jpg

krolik1995
19.07.2006, 18:02
Świetnie że psy będą mogły się roznażać! Będę miała pełno psów w domu ;P
Ps. do anna_lucia widze że jesteś fanką Losta. Ja też.:D
Dodam 2 zdjęcia:
http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/pila/e3_2006/sims2.jpg
http://games.tvhit.ru/i/news/other/simspets.jpg

Aha i jeśli wejdziecie na tą storne to zobaczycie rysunki psów. Podejżewam że są to rysunki psów które będą w Simach 2. Ale nie wiem. :|
http://ophelia.darkambient.net/Sims/dogs03.htm
Chcociaż może to są jednak psy do ściągnięcia do Sims 1. Ale jeśli ktoś ma Simy zwierzaki to może ściągnąć sobie zwierzaka klikając na niego:D

Anna_Lucia
19.07.2006, 18:49
Na stronie snooty sims pisze ze dodatek w jezyku angielskim ma nazywac sie The Sims 2: Animals & Co (na zdjeciu okladki ktora umiescilam w poprzednim poscie tez tak pisze) co znaczy The Sims 2: Zwierzeta i spolka. Ciekawe o co w tym chodzi? :D
Poszperam jeszcze po necie, moze cos znajde.

Anna_Lucia
19.07.2006, 20:15
http://forums.worldsims.org/gallery/files/1/e3trailer2.jpg
Na tym zdjeciu widac ze pies uczy sie sztuczki, ma ten taki paseczek nad glowa.
http://games.tiscali.cz/images/news/sims2petsfoto.jpg
Na tym zdjeciu gdzie widac dwa psy grzebiace w smietniku w tle widac ogrodnika ktory zalamuje rece, czyzby byl to dozorca Central Parku? Jest tez zwierzeca "myjnia".
http://thesims2.vokr.com/pets/E3_prezentace/E3-scr-19.jpg
Tu widac jak chlopiec biega z psem.
http://thesims2.vokr.com/pets/E3_prezentace/E3-scr-7.jpg
Tu dziewczynka probuje glaskac kota.
Na tej stronie (http://www.digitalplanet.co.za/shop/product.asp?stockID=90742) pisze ze Petsy maja sie pojawic 19 pazdziernika.

Na oficjalnej stronie simow tam gdzie masz napisane (po prawej stronie) "Thursday , July 13, 2006
New Glamour Life Stuff Pack Coming In August!" pod koniec notki jest symbol lapki. Ciekawe o co chodzilo Maxisowi ;)))

Znalazlam takie cos:
"For the first time ever, players can create pets for their Sims to love, train, play with and take to the park. Create-a-Pet allows players to mix, match and create the perfect dog or cat for their Sim. Labradoodle? Shnoodle? Puggle? Choose breeds and customize your pets. Put your pets to work in a variety of different careers including Show Business, Security and Service. Hang out in Central Park, the community center where you can interact with other Sims while shopping for various pets accessories. Play "doc" as your run the town Pet Care Center! Gain status based on your Sims pet care skills, from performing examinations to healing, playing and training."
Jak widac bedzie mozna: stworzyc idealnego psa lub kota dla naszego sima, wybrac karme dla petsa, zatrudnic go w show biznesie, ochronie i serwisie (?), bedzie mozna pojsc do central parku zeby spotkac sie z innymi simami i kupic zabawki dla zwierzaka, jest tez Pet Care Center czyli centrum dla zwierzat, gdzie beda one m.in. trenowane.



Dobra, narazie bo mi sie komp przegrzeje od tego szukania :)

krolik1995
21.07.2006, 20:23
Ja wyjątkowo kupie Zwierzaki! :) :) :) Oby było po 50 zł:)

Anna_Lucia
21.07.2006, 21:52
Szyk i elegancja po 50 złotych, ale zwierzaki na pewno za 79. Maxis by dużo stracił. A propo cen - Własny Biznes w Austrii w przeliczeniu na złotówki kosztuje 120 złotych. Lekkie może i średnie zdzierstwo.

Electra
22.07.2006, 12:51
http://img92.imageshack.us/img92/6725/sims2petsthumb0031uj.jpg (http://imageshack.us)
Wszystko na temat 4 dodatku do The Sims 2

Logo (http://www.thesimszone.co.uk/files/ts2p/20060511-e3trailer8.jpg)

Zdjęcia + Film (http://www.thesiddog.com/e3/e32006blog_day1_pets.html)

Zdjęcia (http://www.geocities.com/heidismilesedu/sims2pets.html)

Artykuł (http://www.gamespot.com/pages/news/show_blog_entry.php?topic_id=24614065)

No ... to bedzie nastepny dodatek .. .kto nie wierzy niech przeczyta mojego posta "The Sims 2:Pets - co nowego?"

Anna_Lucia
23.07.2006, 15:54
Tak myśle, czy gdy kupimy psa czy kota bedzie on dorosły czy młody? (w przypadku psa - sczeniak, kota - kociak).


P.S. Electra mogłabyś swoją wiadomość z tematu "THE SIMS 2:PETS - co nowego? " przenieść tu? To chyba ten sam temat więc po co tworzyć dwa?

Electra
23.07.2006, 17:14
Ha, ha a ja mam po polsku specjalnie dla niedowiarkow i tych co anglika nie znaja :)
Przenioslam moj tekst tu, na zyczenie :)

************************************************** *************
Widze ze tu polowa ludzi z forum nie wierzy w The Sims 2ets wiec macie dowód:
http://eastore.ea.com/jump.jsp?item...UCT&itemID=1350

A ponizej, co nowego w dodatku [sama przetlumaczylam specjalnie dla Was ]

* Simowie mają zwierzaki! - Twoi Simowie mogą podzielić się życiem z ich zwierzątkami domowymi. Simy mogą zaadoptować psy, koty, ptaki i wiele innych.
* Stwórz zwierzątko - Wybierz z tuzinów ras psów oraz kotów, albo przystosuj cechy dla unikalnego zwierzęcia domowego i wtedy wybierz ich osobowości.
* Zwierzęta mają geny - Skrzyżuj różne rasy, by utworzyć zwierzę domowe projektanta albo zrób nowe i "dodaj je", do opcji Stwórz - - Zwierzę jako unikalny rodowód. - (TO JEST NAJLEPSZE CHYBA!!)
* Siad!, Głos!, Leżeć! - Twoi Simowie mogą zachęcić i narzucić dyscyplinę zwierzęciu, poprzez trening by udawał martwego lub "turlał się". Niesdyscyplinowane zwierzę mogłoby zakopać jard(?), zniszczyć kanapę pazurami, przewrócić śmietnik, albo zaskoczyć ich właścicieli w inny sposób, ale Simowie mogą zmienić zachowanie swoich pupili właściwym treningiem!
* Zwierzęta mogą pracować - Teraz twoi Simowie nie są jedynymi zarabiającymi na utrzymanie domu i samych siebie [oraz oczywiście ich pupili]! Wykwalifikowane zwierzęta domowe mogą zarobić na życie dzięki trzem szlakom kariery - przemysłowi rozrywkowemu, "Security i Service" - i zdobywając awanse przez pięć kolejnych poziomów.
* Przyjaciele na całe życie - zwierzęta są członkami rodziny i ich życie dzieli się na wszystkie ważne momenty - czy to są dzieci szkolące szczeniaki, nastolatki grające "fortel(?)" w parku, dorosły oglądających TV z ich kotami, albo starsi ludzie cieszący się słonecznym dniem w parku z ich "długowiecznym" towarzyszem!
* Wystaw swojego pupila na pokaz - Podziel się twoim ulubionym pupilem z innym Sims ™ 2 Zwierzęta graczami, poprzez wymianę na stronie www.thesims2.com

Muffin
27.07.2006, 09:42
DZIŚ MA BYĆ CZAT NA TEMAT PETSÓW!!!! O 3:00 pm!! Czyli o której w Polsce??!!

Kati_Simka
27.07.2006, 15:25
Na SimWeb-ie znalazłam coś takiego:


W aktualnym wydaniu PC PowerPlay można znaleźć sprawozdanie na temat Zwierzaków, a także kolejne informacje oraz pierwsze zdjęcia z gry. Artykuł o Petsach mówi nam, że psy oraz koty będą członkami naszych rodzin i będzie można nimi sterować. W grze pojawią się także reprezentanci zwierząt wodnych, latających oraz małych, typu świnki morskie. W sumie spotkamy 14 gatunków.

W edytorze zwierząt będzie można określić ich wielkość, płeć oraz ogólny wygląd - np. długość ogona. Pojawi się też opcja adopcji pupilka ze schroniska dla zwierząt.

Tak samo jak Simy, czworonogi posiadać będą swoje cechy i potrzeby, które trzeba będzie spełniać. Pochwały oraz karcenie (w razie nieposłuszeństwa) wejdą w skład ich wychowania. Jeśli złe traktowanie zwierzaka wejdzie Ci w krew, nie zdziw się, kiedy prędzej czy później odejdą.

No i kilka zdjęć, mam nadzieję, że ich jeszcze tu nie było...

http://forum.simsweb.pl/showpost.php?p=45776&postcount=1 <---- Tu obejrzyjcie, bo zapomniałam, jak się wkleja fotki... Później to poprawię...

Czyli ogólnie... SiUpErRrRrR...<jupi!!!>

Muffin
27.07.2006, 16:17
O matko!!! Zaraz wybuchne ze szczęścia!! Już się nie moge doczekać 18:00 aż zdobędziemy nadsępną dawkę informacjii!! Ktoś się wybiera na chat o 24??
Pozdrawiam!!

Kati_Simka
27.07.2006, 16:56
O matko!!! Zaraz wybuchne ze szczęścia!! Już się nie moge doczekać 18:00 aż zdobędziemy nadsępną dawkę informacjii!! Ktoś się wybiera na chat o 24??
Pozdrawiam!!

Jakio chat?? Gdzie bedą te informacje?? To zaraz je dam... ;]

Nowa info:

Unique to PC*

Friends for a Lifetime: Your Sims’ pets are members of the family and share all of life’s great moments – whether it’s kids training puppies, teens playing fetch in the park, adults watching TV with their cats, or elders enjoying a sunny day in the park with their long-time companion!

Create a designer breed: Your Sims pets have genetics, allowing you to create the latest designer pet, including popular hybrid breeds like the Labradoodle, Puggle and Schnoodle! Like what you’ve created? Register them to appear in Create-A-Pet as a unique pedigree!

Bring Home the Bacon: Sims aren’t the only ones with careers anymore! Skilled pets can earn a living from three career tracks - Show Business, Security, and Service – and work their way up through five job levels.

Jeśli ktoś mógłby, to proszę o przetłumaczenie... Sama bym to zrobiła, ale niestety, nie mam jak... Jutro to zrobię, jeśli nie pojawi się tłumaczenie któregoś z was. Z góry dzięki :*

Aha, i jeszcze jedno... Gra The Sims 2 Pets została oficjalnie potwierdzona!!! Pojawi się (chyba) 17 października. Cieszmy się!!!

Angeo
27.07.2006, 17:18
Dziwi mnie tylko jedno... 17 października? Tak późno ;( Przecież w październiku podobno miała być premiera na PS, a na PC nieco wcześniej...

Muffin
27.07.2006, 18:20
Czat dzis na oficjalnej o 24:00. Na temat Petsów. :)

Czy wam tez filmik o petsach nie działa?? ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Kati_Simka
27.07.2006, 18:52
Czat dzis na oficjalnej o 24:00. Na temat Petsów. :)

Czy wam tez filmik o petsach nie działa?? ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Ok, wyda się wam że jestem jakaś niedorozwinięta, ale... Gdzie jest ta oficjalna i jaki filmik ??

Anna_Lucia
27.07.2006, 19:39
Wejdźcie tu (http://thesims2.ea.com/about/ep4_index.php) o mało co nie dostałam zawału jak to zobaczyłam! JUUPPPIIII!!!!!!!!!!!!!!! Filmik supci, śliczny ten szczeniaczek co wchodzi na ten materacyk!!!! Ja to sie nie mogę husky doczekać (na screenie, pierwszym chyba), bosssssshhhhhh!!!!!!

krolik1995
27.07.2006, 20:47
Wejdźcie tu (http://thesims2.ea.com/about/ep4_index.php) o mało co nie dostałam zawału jak to zobaczyłam! JUUPPPIIII!!!!!!!!!!!!!!! Filmik supci, śliczny ten szczeniaczek co wchodzi na ten materacyk!!!! Ja to sie nie mogę husky doczekać (na screenie, pierwszym chyba), bosssssshhhhhh!!!!!!
FIlmik jest SUPER!! Trochę mi się zacina ale da się obejżeć;) !! Już nie mogę się doczekać!! ZAPOWIADA SIĘ SUPER ZABAWA!! W moim simowym domu będę miała tysiące psów i kotów :) :) :) Czemu jeszcze trzeba tyle czekać??!!

Anna_Lucia
27.07.2006, 20:53
Muffin, czat chyba już był. O 15!!

Uwaga!!! Czy ktoś by mógł przetłumaczyć to (tekst z oficjalnej strony)?

EA Announces The Sims 2 Pets!

Fans of the Popular Video Game Series Enrich The Lives of Their Sims With The Addition of an Animal Companion

For IMMEDIATE RELEASE

REDWOOD CITY, Calif. – (July 27, 2006. 9 a.m. PST) – Electronic Arts (NASDAQ: ERTS) today announced that the popular video game franchise, The Sims™ 2, is going to the dogs—and for that matter, to the cats, guinea pigs and birds too! The company is releasing The Sims™ 2 Pets on current generation console systems, handheld platforms and as a PC expansion pack. The Sims 2 Pets will build on the celebrated The Sims 2 experience that allows players to create and control digital characters throughout their lives while determining the outcome of their relationships and choosing their destiny. Each version will feature customized content tailored to the platform.

The addition of a new friend is guaranteed to enrich the daily lives of your Sims! Not only will players have the opportunity to choose from a variety of existing breeds, and hot designer mixes, but they’ll also be able to personally design their new friend with the Create-a-Pet feature. The ability to customize gives fans the opportunity to create their ideal pet by choosing their body shape, unique markings, even their pet’s personalities! With so many different animals to choose from, there’s no telling what unpredictable experiences could occur!


Players will also be able to teach their pet new tricks, take them for a romp in the park, outfit them with new pet accessories and even give them a job! As in real life, your Sims’ pet will require care and training. A neglected cat with an urge to scratch might claw up your new couch if you aren’t careful, and leaving your dog unattended near a freshly planted flower bed probably isn’t wise!

"The Sims 2 Pets captures the magic between pets and their owners," said Executive Producer Rod Humble. "A dog gnawing at his chew toy, a cat jumping at a dangled feather, a toddler stroking the chest of a big dog who sits by patiently—even a frisky dog getting caught rolling around in the trash. These special moments all come to life through the lifelike animations and artwork of The Sims 2 Pets. There is something delightful about your Sim, a little pet person, having a pet of their own. Pets allows players to tell more stories with their Sims and helps create more emergent anecdotes within the game."

The Sims 2 Pets will be available on the PlayStation®2 computer entertainment system, the Nintendo GameCube™, Game Boy® Advance, and Nintendo DS™, and as a PC expansion pack* that builds on the original The Sims 2 PC game experience. A version for the PSP® (PlayStation® Portable) system will follow.

KEY FEATURES

All Platforms


* Sims Have New Friends - Pets! Sims can share their lives with their new pets and add more fun to the Sims experience. From dogs, cats, caged animals and more, your Sims share new friends to experience life’s precious moments. With so many different animals to choose from, there’s no telling what unpredictable experiences could occur!
* Create-A-Pet: Choose from dozens of dog and cat breeds or customize features for a one-of-a-kind pet. You can even modify your pet’s body shape by choosing from specific colors and unique markings. Don’t like the way they act? Change their personality – from smart and sweet to silly and sloppy – anyone can create their ideal animal friend in The Sims 2 Pets.
* "Sit, Spike, Sit": Your Sims can encourage and discipline pets, training them to shake, roll over, play dead, and more. Unruly pets might dig in the yard, claw the sofa, or topple the trash. Thankfully, a little training can go a long way.
* Classic Sims Open-Ended Gameplay: Create and control digital characters over a lifetime, setting their goals in life from popularity and romance, to fortune and family– their stories are in your hands.
* Share unique Pet unlocks: Use special codes to share unlockable pet accessories, fur types or markings with other The Sims 2 Pets players.



Unique to PC*


* Friends for a Lifetime: Your Sims’ pets are members of the family and share all of life’s great moments – whether it’s kids training puppies, teens playing fetch in the park, adults watching TV with their cats, or elders enjoying a sunny day in the park with their long-time companion!
* Create a designer breed: Your Sims pets have genetics, allowing you to create the latest designer pet, including popular hybrid breeds like the Labradoodle, Puggle and Schnoodle! Like what you’ve created? Register them to appear in Create-A-Pet as a unique pedigree!
* Bring Home the Bacon: Sims aren’t the only ones with careers anymore! Skilled pets can earn a living from three career tracks - Show Business, Security, and Service – and work their way up through five job levels.

Baki
27.07.2006, 21:35
Troszke mnie martwi to, że nie pokazali w filmiku psów z tych małych ras typu Terriery czy spaniele. Czy to znaczy ze będą tylko duże psy (nie chodzi mi o wiek) i tylko takie zwykłe dachowce ??

Muffin
27.07.2006, 22:50
[QUOTE=Anna_Lucia]Muffin, czat chyba już był. O 15!![QUOTE] ICH CZASU!!! W Polsce jest to ok. godziny 24... chyba że się mylę... :(

Muffin
27.07.2006, 22:51
Troszke mnie martwi to, że nie pokazali w filmiku psów z tych małych ras typu Terriery czy spaniele. Czy to znaczy ze będą tylko duże psy (nie chodzi mi o wiek) i tylko takie zwykłe dachowce ??

Myśle że nie :PP http://electronicarts.fr/images/images/83107-EA-fanday06_07.jpg

Kati_Simka
28.07.2006, 07:10
Tłumaczenie Chatu możecie znaleźć tu -> http://forum.simsweb.pl/showpost.php?p=46195&postcount=1

krolik1995
28.07.2006, 09:20
Tłumaczenie Chatu możecie znaleźć tu -> http://forum.simsweb.pl/showpost.php?p=46195&postcount=1Ale się naczytałam...No ale super!! Jak dla mnie będzie to najlepszy dodatek:) Kocham zwierzęta. Super że będzie można je sprzedawać:D:D:D Już nie mogę się doczekać!!

Kati_Simka
28.07.2006, 09:54
Tak... Szkoda tylko że nie będzie nowej dzielnicy... Ale ten park może okaze się zdolny do użytku... :) Macie już jakieś plany co do TS2P ??
Ja zrobię nową rodzinkę (zawsze, gdy jest nowy dodatek tak robię) i będzie tylko jedna osoba. Stworzę też szczeniaczka, płci żeńskiej i nazwę Icy (husky) lub Kleosia(doberman). Pies ten będzie rasy husky lub doberman. Do tego jeszcze kociak, szaro-biały, płci męskiej. Nazwę go Popo - sentyment do mojego kota z trzema nogami i bez ucha ;( i może dodatkowo jeszcze drugi kot, długowłosy, płci żeńskiej - Balbina, też sentyment, do kota perskiego, który został ogolony ponieważ się "sfilcował" ;) Moje małe biedactwa ;]
A wy macie już jakieś plany?? Bo ja wiem tylko, że stworzę taką rodzinkę.

krolik1995
28.07.2006, 10:09
Tak... Szkoda tylko że nie będzie nowej dzielnicy... Ale ten park może okaze się zdolny do użytku... :) Macie już jakieś plany co do TS2P ??
Ja zrobię nową rodzinkę (zawsze, gdy jest nowy dodatek tak robię) i będzie tylko jedna osoba. Stworzę też szczeniaczka, płci żeńskiej i nazwę Icy (husky) lub Kleosia(doberman). Pies ten będzie rasy husky lub doberman. Do tego jeszcze kociak, szaro-biały, płci męskiej. Nazwę go Popo - sentyment do mojego kota z trzema nogami i bez ucha ;( i może dodatkowo jeszcze drugi kot, długowłosy, płci żeńskiej - Balbina, też sentyment, do kota perskiego, który został ogolony ponieważ się "sfilcował" ;) Moje małe biedactwa ;]
A wy macie już jakieś plany?? Bo ja wiem tylko, że stworzę taką rodzinkę.
Ja zrobię siebię i mojego chłopaka (oczywiście wirtualnego chłopaka bo ja mam 10 lat więc nie mam takiego:P) I będę miała:
-Psy:
Goldena retrivera
White .......terriera (nie znam jego pełnej nazwy ale przynajmniej wiem jak wygląda)
-Koty:
Będę miała ale nie wiem jaką rase.
Moje zwierzaki będą się rozmnażać i jak kupie Wielki Biznes to będę je sprzedawać. (Wie o tym każdy kto czytał czat na temat petsów.
HAU!HAU!HAU!

Angeo
28.07.2006, 16:01
Poprostu cudo! ;D Skręca mnie z przejęcia ^^
Moje plany... zrobienie nowego sima :] (przed tym tymczasowe usunięcie dodatków) a potem zrobienie piesków przypominające maltańczyki i jakieś większe pieski typu dog i kot perski ^^ Żeby od razu zapoznać się z zachowaniami tych dwóch gatunków zwierząt.
Oczywiście zakupie w dzień premiery, kiedy ona właściwie jest??

I pytanie...

Czy ta gra pójdzie na:
Procesor: AMD Athlon 2500Ghz+ (ustawione 1470 GHz)
RAM: 512 MB
Karta graf.: GeForce 5200 128mb

Agita
28.07.2006, 16:10
Gra wyjdzie 17 października.
Ja napoczątku zrobie sobie Małżeństwo z córką (nastolatką lub małym dzieckiem) planuje zrobić rodzinie odrazu 1 psa i 1 kota najlepiej dalmatyńczyka i jakiegoś rudego dachowca.

Kwas Acetylosalicylowy
28.07.2006, 16:50
Poprostu cudo! ;D Skręca mnie z przejęcia ^^
Moje plany... zrobienie nowego sima :] (przed tym tymczasowe usunięcie dodatków) a potem zrobienie piesków przypominające maltańczyki i jakieś większe pieski typu dog i kot perski ^^ Żeby od razu zapoznać się z zachowaniami tych dwóch gatunków zwierząt.
Oczywiście zakupie w dzień premiery, kiedy ona właściwie jest??

I pytanie...

Czy ta gra pójdzie na:
Procesor: AMD Athlon 2500Ghz+ (ustawione 1470 GHz)
RAM: 512 MB
Karta graf.: GeForce 5200 128mb

Wymagania chyba będą te same, co dla podstawki, inaczej to by się po prostu nie opłacało EA.

PS. Krolik1995 - ten pies to west highland white terrier ;).

krolik1995
28.07.2006, 20:52
Wymagania chyba będą te same, co dla podstawki, inaczej to by się po prostu nie opłacało EA.

PS. Krolik1995 - ten pies to west highland white terrier ;).
Dzięki. ;P A Wy macie jakieś zwierzaki które "na ich podstawie" zrobicie w Simach??

Anna_Lucia
28.07.2006, 21:07
Wejdźcie tu (http://www.thesimszone.co.uk/editorials/index.php?ID=56&Page=2)

Kati_Simka
29.07.2006, 07:33
Wejdźcie tu (http://www.thesimszone.co.uk/editorials/index.php?ID=56&Page=2)

Jejku!! Już się nie mogę doczekać...
Ale zaraz...
Na chacie było powiedziane, że NIE BĘDZIE nowej dzielnicy, ale przecież jest! Na jednym zdjęciu jest... Co wy o tym sądzicie??

Mateusz22
29.07.2006, 07:56
Jaka slodka papuzka :D i pieski oj dodatek bedzie boski

krolik1995
29.07.2006, 11:11
Jejku!! Już się nie mogę doczekać...
Ale zaraz...
Na chacie było powiedziane, że NIE BĘDZIE nowej dzielnicy, ale przecież jest! Na jednym zdjęciu jest... Co wy o tym sądzicie??
Nie koniecznie. Mogli sami zrobić tak o tylko dla sprawdzenia nowe otoczenie lub może ci się wydawać że jest nowe :D Co do linku. Super zdjęcia!! ;P

Anna_Lucia
29.07.2006, 12:44
Tutaj (http://forum.simsweb.pl/showthread.php?t=3098) macie wyjaśnienie co do przycisku z logo The Sims 2: Pets ;)

Kati_Simka
29.07.2006, 15:01
Czyli... hmmm... Nic nie rozumiem...
Niech ktoś wytłumaczy to normalnym językiem, proszę ;>

A co do TS2P:
Zamiary Maxisa co do ilości ras to: 35 psów i 15 kotów
• Będą etapy dorastania zwierząt. Szczeniak/kociak > dorosły > stary. Zwierzaki będą zdychać ze starości - podobnie jak simy.
• Nie będzie nowych dzielnic
• Zwierzaki będą miały 5 poziomów w swej karierze zawodowej
• Zwierzaki mogą pracować w trzech zawodach: Usługi, Przemysł rozrywkowy, Ochrona
• Będzie nowe akwarium ze zwierzętami wodnymi tj. ryby tropikalne
• Będzie można założyć sklep zoologiczny (jeżeli posiadasz WB)
• Zwierzęta mają motywacje (coś jak simowe aspiracje)
• Nie będzie zwierząt skrzyżowanych
• Być może pojawią się wilkołaki
• Oficjalnie nie będzie można sterować zwierzakami. Będą kierowały same sobą a polecenia będą wydawali simowie. Jednakże z myślą o filmowcach pojawi się specjalny kod umożliwiający sterowanie pupilami.
• Będą nowe, ukośne dachy
• Pojawią się zabawne interakcje pomiędzy zwierzętami a małymi dziećmi. Dziecko będzie mogło np. złapać za ogon kota
• Poza psami i kotami pojawią się np. świnki morskie, chomiki, rybki...
• Także dzieci będą mogły tresować zwierzęta
• Pojawią się tzw. przybłędy (np. bezdomne psy czy koty) oraz skunksy
• Jeżeli nie zadbamy o pupila, zostaniemy ukarani przez specjalny urząd przeznaczony do takich działań.
• Pojawi się nowa muzyka
• Papugi będą mogły gadać
• Będą nagrobki dla zwierząt
• Będzie zapowiadany "Central Park"
• Będzie można mieć długowłose koty
• Można mieć zwierzęta na studiach
• Zwierzęta mogą być wskrzeszone
• Jeden miot może liczyć 1-4 kotów/psów
• Pudle mogą być różowe

krolik1995
30.07.2006, 13:51
Wszystko zostało opisane wcześniej w linku na innym forum :) Ale miło że piszesz. Co do ostatniego posta Any Lucia to nie wiem oco chodzi z tym "wyjaśnieniem".... :con:

flawia
30.07.2006, 15:44
pytanie nie dokońca na teamt,ale moze.....
Co to jest pack?N ajednej ze ston w newsie dot petsow pzreczytalam że nie będzie nowej okolicy ale otwierjąc packa w skrzynce (rodzin) pojawią się nowi "mieszkancy".

Anna_Lucia
30.07.2006, 15:59
pytanie nie dokońca na teamt,ale moze.....
Co to jest pack?N ajednej ze ston w newsie dot petsow pzreczytalam że nie będzie nowej okolicy ale otwierjąc packa w skrzynce (rodzin) pojawią się nowi "mieszkancy".

Pack czyli Expasion Pack to dodatek do gry :) A to chyba te informacje z linka z mojej wiadomości są.

krolik1995
30.07.2006, 16:42
Pack czyli Expasion Pack to dodatek do gry :) A to chyba te informacje z linka z mojej wiadomości są.
Dodatek to gry? Nie kapuje...:/ :con:

Anna_Lucia
30.07.2006, 17:31
Od wczorajszego czata na oficjalnej stronie zawrzała dyskusja, czy w nowym dodatku pojawi się osobna okolica. Otóż wszystko wyjaśnione jest w artykule na stronie thesimszone.co.uk. Główna dyskusja wybuchła po ukazaniu się zdjęcia, które możecie obejrzeć w załączniku.

Administrator serwisu - ChEeTaH w swoim artykule pisze:
"A pets button will appear, but clicking that will tell you clicking it is of nu use. Pets come to the regular neighbourhood, and after installing the pack you'll find several pre-made families in the Family bin for you to play with."

Z czego wynika, że pojawi się nowy button, lecz nie jest to ikona okolicy. Po kliknięciu w przycisk zwierzęta 'zainstalują się' w tej okolicy, w której aktualnie przebywasz. Po zainstalowaniu packu będzie można również znaleźć kilka nowych familii w Skrzyni Rodzin.
Przeczytaj uważnie, pare razy.
Pamiętaj! Pack = Expasion Pack = Dodatek do gry = np. NS, NŻ, WB i oczywiście Pets.

krolik1995
30.07.2006, 19:26
Przeczytaj uważnie, pare razy.
Pamiętaj! Pack = Expasion Pack = Dodatek do gry = np. NS, NŻ, WB i oczywiście Pets.
Ah ok. Wielkie dzięki:D

Szynszyl
31.07.2006, 09:49
Tym razem oprócz dodatku do wersji PC zostaną wydane także wersje Simów z "wbudowanymi" zwierzakami ;) Coś w tym stylu :D
Można wejść na oficjalną stronę (http://thesims2.ea.com), teraz wszystko jest już potwierdzone.

P.S Ciekawe czemu w stuff-packach nie ma tego świątecznego?

P.S 2 :wacko: Ale mnie tu dawno nie było, to chyba już prawie 2 lata
Szkoda że strona upada... (taa.. wstaje na nogi już od lutego ale jakoś nie widzę efektów)

http://img169.imageshack.us/img169/3690/screenshot7bigwa6.th.jpg (http://img169.imageshack.us/my.php?image=screenshot7bigwa6.jpg)
Fajna świnka, trochę pandowata xD I na ścianie jest obrazek z chyba wszystkimi świnkami :D

http://img339.imageshack.us/img339/2308/attachmentbn6.th.jpg (http://img339.imageshack.us/my.php?image=attachmentbn6.jpg)
Uważam że kot ma stanowczo zbyt małe i jakieś zmutowane nogi w porównaniu do reszty ciała, ogólnie wygląda jak worek xD

Baki
31.07.2006, 10:14
Wilkołaki będą... Nie wiem czy to dobrze czy źle ale tutaj dowód http://www.diesims.de/images/pages/screenshots/4038-10.jpg

krolik1995
31.07.2006, 10:30
Wilkołaki będą... Nie wiem czy to dobrze czy źle ale tutaj dowód http://www.diesims.de/images/pages/screenshots/4038-10.jpg
Rzeczywiście! Tyle że zdawało mi się że wilkołaki są zrobione jako "zwierzęta" i Sim nie będzie się w nie zamieniał...:/

Szynszyl
31.07.2006, 11:06
Też mi się zdawało że wilkołak będzie zwierzęciem :wacko:
Ale w dodatkach do dwójki powstała tradycja robienia nowych potworów z sima :p więc to chyba już pewne
w każdym dodatku można z sima zrobić nowego monstera :p
Ciekawe czy będzie szop...

krolik1995
31.07.2006, 11:08
Też mi się zdawało że wilkołak będzie zwierzęciem :wacko:
Ale w dodatkach do dwójki powstała tradycja robienia nowych potworów z sima :p więc to chyba już pewne
w każdym dodatku można z sima zrobić nowego monstera :p
Ciekawe czy będzie szop...
Ja nie mam dodatkow więc nie wiem :P A jeśli chodzi o szopa to o ile pamiętam nie będzie go ale zato będzie skunks :)