PDA

Zobacz pełną wersję : mój pierwszy dom na forum to przebudowa Kaliente [BRAK ZDJĘĆ]


Cococzek
22.05.2006, 12:24
to mój pierwszy dom na tym forum to nowiótki dom sióstr Kaliente nie bede sie rozpiszwał bo i tak nikt nie pszeczyta



to jurz koniec myślę że się spodoba mój pierwsyz dom :) przepraszam za małe zdjęcia ale nie wiem jak powiększyć

misiek:)
22.05.2006, 13:45
Zdjęcia bardzo małe. Niewiele widać. Ale nie podoba mi się zbytnio. Wszysko takie normalne... Kolory źle podobierane. Jedynie na zewnątrz mi się trochę podoba. A więc daję 4/10. Ale nie zniechęcaj się. Mam nadzieję, ze moja ocena Cię zmobilizuje i następny domek będzie na 10!

Pozdrawiam :*

Plotkara12
22.05.2006, 14:49
Mi też się nie podoba :con: . Robisz duże pomieszczenia, a w środku jest tak pusto i w ogóle. Czy ty chciałbyś mieć wielką sypialnię tylko z małym łóżkiem, szafką, kwiatkiem...no i obrazem? Myslę, że nie. A z zewnątrz mogłeś dać jakieś drzwa, kwiatki czy coś. Ok, kończę.

Cococzek
22.05.2006, 14:59
to przecierz mój pierwszy dom ale dostosujęsiędo waszych Uwag

annika
22.05.2006, 15:05
Zdecydowanie mi się nie podoba. W The Sims 2 jest tak wiele możliwości budowania i zagospodarowania wnętrz, że naprawdę można zbudoweać dom choćby przeciętny. A ty tak jakby "zatrzymałeś się" na TS1. Pokoje są za duże i puste, kolory beznadziejnie dobrane a sam układ domu też pozostawia wiele do życzenia. Na zewnątrz właściwie nie ma co oceniać. Dlatego moja ocena jest
taka:
Dom: 1/10
Ogórd 0/10.

I właściwie nie wiem za co ten 1 pkt. Chyba za chęci.

Mam nadzieję, że uruchomisz wyobraźnię i natępne Twoje domki będą dużo lepsze.

~dusia~
22.05.2006, 15:41
O fuuuuuuuuuuuu * wzdycha bez entuzjazmu* Co to jest * gada jak na zwolnionym tępie*
Czas na ocenianko... najpierw minusy: * mróży oczy ze względu na ich wielkość*
- bardzo małe zdjęcia
- bryła jest do bani
- Podjazd jest tak jakoś oddzielony od domu :O
- Okropne podłogi i ściany. Beznadziejnie dobrane
- Wieeeelgachne puste pokoje z okropniastymi meblami * trzyma się za brzuch, bo zaraz zwróci milky way' a*

No to teraz plusy * intęsywnie się przygląda szukając ich *
+ Dobrze dobrane kolory mebli do ścian itd.

No i to wszystko. Jedna uwaga. Ten dom wyglądał lepiej przed przeróbką :/

~D~

Isi
22.05.2006, 15:50
Ocenię, chociaż zdjęcia są bardzo małe i wcale nie musisz ich "powiększać"- w folderze ze zdjęciami masz na 100% takie same, ale duże (bo jest po jednym zdjęciu zwykłym i po miniaturze). Więc zobacz do swojego folderu Storytelling, a na pewno tam są.

Z tego co widzę robisz duże pomieszczenia, w których jest mało mebli i przed przeróbką było lepiej- nie było wtedy takich ostrych kolorów. I było więcej mebli.
Po przemianie domek wygląda zupełnie inaczej, bryła jest trochę "ciężka".
A tak właściwie dokładniej nie ocenię ze względu na małe fotki...
Mam nadzieję, że dasz większe w tym domu albo w następnym.

Pozdrawiam

Cococzek
22.05.2006, 15:52
[QUOTE=~dusia~][COLOR=RoyalBlue]

- Podjazd jest tak jakoś oddzielony od domu :O
- Okropne podłogi i ściany. Beznadziejnie dobrane



jak to oddalony ? mnie się podobają ściany w pokojach NIny i Diny dałem żółtą tapetę i żółtą podłogę a w pokoju Diny lekko czrwone ściany i lekko czerwona podłoga

Apostołka
22.05.2006, 15:56
Coż... Przed zmianą chyba był lepszy, choć i tak był słaby. Nie wiele widać na tych fotach. Dom jest chyba trochę przyduży i utrzymany w ciemnych kolorach (tam są jakieś okna wogóle?!) Pomieszczenia są ogromne i stoją w nich ze 2 meble na krzyż. Ogólnie marny, ale ćwiczenie czyni mistrza. A co do mistza to mnie strasznie wkurzają twoje błędy. juŻ , przecieŻ.

gruszka.
22.05.2006, 16:04
Naprawdę nie postarałeś się. W każdym pokoju są trzy meble, na dodatek źle dobrane. Nie ma żadnego ogródka. Pokoje są za wielkie. Poprostu tragedia, moim zdaniem. Podzielam zdanie moich poprzedników: "Dom przez przemianą wygądał lepiej".

P.S. Taka mała uwaga:
Before, nie znaczy 'kiedyś', znaczy 'przed'
After, nie znaczy teraz, a 'po'

Cococzek
22.05.2006, 16:06
nie udało mi się a nie "Nie starałeś się"

~dusia~
22.05.2006, 18:42
nie udało mi się a nie "Nie starałeś się"

Cococzek...kochanie...nie starałeś się...Przecież to widać...Więcej inwencji twórczej!

Aha a co do tych kolorów Cococzek "jak to oddalony ? mnie się podobają ściany w pokojach NIny i Diny dałem żółtą tapetę i żółtą podłogę a w pokoju Diny lekko czrwone ściany i lekko czerwona podłoga"

To są zbyt * szuka odpowiednigo słowa* przepraszam za wyrażenie, ale są zbyt oczo***ne.

Podjazd powinien przylegać do domu... I wogóle powinien być garaż...No bo ta to jakoś szajsowato wygląda :O .

Ciao!

~D~

InMyDreams
22.05.2006, 19:06
Bez obrazy, ale w ogóle mi się nie podoba...

Wickoo
23.05.2006, 15:36
Szczerze? Gorszego ścierwa nie widzialem chyba na tym forum -_-

A, nie! Widzialem! to bylo wtedy jak jakas dziewczyna nie umiala nawet obiektów obracać :]

Ortografia, a nie komputer!

Dom ciemny, robiony jakby przez daltonistę, któremu wszystko jedno..

Shaggy
24.05.2006, 17:19
:sick: :chair: :box: :baby: :shutupa: :wall: :laugha: Poryczałem się ze śmiechu!! Buhaha zaraz się zeszcze!! haha ten pierwszy dom Kaliente był lepszy o 99,9 proc od tego nowego :laugha: haha, a wiesz z kąd ten 0,1 prpc?? Za samochód bo one wcześniej nie maiły haha. ale jaja. Ja już wolałbym pod most iść niż do tego spelunu. Hahaha żenada hahha.

Qaffiq
24.05.2006, 18:04
Okropny.Brzydki nie dopasowany.Pokazałeś na forum ,to chociażbyś mógł się bardziej postarać. Żółty ?? Sorry..wybobraz se wchodzisz do calego zoltego pokoju... wogole nie tolruje zolci.... okropne 0/10
*a gdzie jeden za checi* nie ma bo sie nie starles

riannon
25.05.2006, 18:06
Szczerze?? 100 razy ładniejszy był domek przed przebudową. Takie domki buduje 5 letnia córka znajomych moich rodziców xD Ewidentnie się nie postarałeś. Pomieszczenie puste, kolory mi sie nie podobają, no i zdjęcia są zbyt małe. No, ale to w końcu twój pierwszy doemk na forum, więc daję 5/10 :)
PS. Rada na przyszłość. Może najpierw pisz treść swoich postów w Wordzie, on poprawia błedy. Bo jak widzę, że ktoś pisze pszeczytato mnie krew zalewa.
Edit: Co do twojego niższego posta, to ja raczej nie pisze boshe, więc o co ci chodzi ??

Cococzek
25.05.2006, 18:16
ajak ja widze jak się pisze Boshe

Uz
04.06.2006, 13:48
cóż... nie mam co pisać... kiepsko to wygląda:P ale spoko, postaraj się na przyszłość :kotek: no ogólnie toi nie jest aż tak źle.. jak się już czlowiek przyzwyczai:P no ale ćwicz, rób domki, na pewno następny bedzie znacznie lepszy:P

Serduszko
05.06.2006, 14:31
Jak zobaczyłam ten dom to pomyślałam najpierw, że to jakieś żarty i dajesz to po to, żeby kogoś tym sposobem sparodiować. Ale jak przeczytałam ten tekst (z błędami, ale pomińmy to...) to się załamałam! Sorry, ale ja nie widzę nic wielkiego w zbudowaniu wielkiego klocka z takim nudnym wnętrzem. A co do wnętrza to obie sypialnie są beznadziejne. Mółgbyś postawić tam jakieś biórko, rzeźby, więcej kwiatów, lustro itp. Oczywiście to tylko propozycje, przedmiotów, których możesz użyć do zagospodarowania wolnego miejsca jest cała masa! Po za tym wszystkie pomieszczenia to totalne dno... Ja nie wiem, czy ty nie masz za grosz gustu czy po prostu (jak to ująłeś) "nie wyszło Ci". Jeżeli Ty chciałbyś mieszkać w takim domu, to podziwiam Cię - ja bym tam nie wytrzymała, choćby ze względu na fatalne oświetlenie, a raczej jego brak. Uczepię się jeszcze podjazdu. Wygląda on okropnie obok tego domu! Mając do wykorzystania tak wielką działkę mógłbyś zrobić jakiś garaż i ogród! Nie musisz zaraz robić jakiś kompozycji kwiatowych - wystarczy jakbyś postawił kilka ładnych drzew lub krzewów. Naprawdę, kompletnie się nie postarałeś i nie wmawiaj nam, że Ci się nie udało bo dobrze wiesz, że to nie prawda. I jeszcze jedna rada - zanim wystawisz dom na forum przejrzyj domki innych; może zauważysz różnicę... Sorry, że tak Ci pojechałam, ale skoro to Twój pierwszy dom to przyda Ci się kilka szczerych słów. I nie dam Ci żadnych dodatnich punktów "na zachętę" ani z racji tego, "że to Twój pierwszy dom". Dam Ci poprostu 0/10 bo ten dom nie zasługuje nawet na pół punkta!

Nox
06.06.2006, 14:26
Strasznie malutkie zdjecia, ale z tego co dalo sie zobaczyc, calkiem fajny ten dom, daje 8/10

mara
14.06.2006, 08:45
Nie podoba mi się. Wszystko takie jakiś...hmm...jak to określić...nie pasuje??
1\10 ;)

bOginka
15.06.2006, 13:39
bez obrazy ale ksztalt i ogolnie domek byl lepszy "kiedys" a nie "teraz" :| :| ja osobiscie nie lubie pustych pomieszczen w ktorych stoi tylko kilka przedmiotow... nie podoba mi sie... i na przyszlosc popracuj nad jakoscia zdjec... :) :)

Koniczynka
24.06.2006, 14:32
mmmmmmm ........... bez komentarza :o bede lagodniejsza bo to jest twoj 1szy domek na 4um.....
2/10

braindamage
27.01.2008, 01:24
Nie podoba mi sie. Robisz za duze pomieszczenia, ktroe praktycznie sa puste. Dobrze dobrales kolory, ale to chyba jedyna zaleta tego domu. Mysle, ze gdybys dal troche dodatkow z neta dom bylby o wiele ladniejszy. W ogole w lazience jest fioletowa podloga, niabieska sciana i jakies cos kremowe obok prysznica. Sadze, ze nie zbytnio przykladales sie do budowy. Ogolnie: po objerzeniu tego i Twoich innych domow musze przyznac, ze spotkalo mnie rozczarowanie. Kompletnie nie umiesz budowac domow i wyposazac ich. 1/10.

The FerG
27.01.2008, 05:15
xP
http://forum.thesims.pl/showpost.php?p=736782&postcount=37

Asewana
27.01.2008, 08:48
Ten dom lepiej wyglądał przed pokoje są wielkie a mało jest mebli w nich.Nie postarałeś się, to jest tragedia.ARMAGEDON!!!
1/10

jaguska368
27.01.2008, 11:38
Nieeee... 2/10

♦Vendetta♦
27.01.2008, 11:49
O jezu większe od mojego kolegi pokoje! 1/10 - 1 za śmiech :D

björn borg
27.01.2008, 12:01
Za malo mebli nie podoba mi sie 1,5/10

amoniak
27.01.2008, 13:09
zgadzam sie z poprzednikami przed przemiana dom byl lepszy... przebudowales go na prostokatnego kloca z duzymi pomieszczeniami, ktore sa prawie puste... i te kolory, oj!dam 2/10 sorki wiecej nie moge. po prostu nie podoba mi sie, a konkurencja na forum jest dosyc duza postaraj sie lepiej ...

Kacper12
29.01.2008, 17:17
więcej mebli dawaj i rób mniejsze pomieszczenia dajmy na to 1,5/10

The FerG
01.02.2008, 18:24
Boshe po jakiego grzyba wy oceniacie ,doradzacie jak to z roku 2006 ,a użytkownika już nie ma na forum :/
Temat do zamknięcia tak jak inne jej dzieła które są nadal oceniane.

Romantique
08.02.2008, 16:18
Sorry, ale dziś jestem jakaś taka wściekła i hm..Ocena będzie bardzo surowa...Mogłabym doradzić coś, ale niewiem czy to nie będzie troszkę przykre.Wiesz, ja bym zmieniła...CAŁY dom!Ok, nie będę dobierać odpowiednich słów.Powiem wprost:
Takie domy to...niewypał.Pełne koloru..To mój mały kuzyn by takie zrobił...ech.Sorki, ale poeksperymentuj z barwami, bo wiesz, kolory się zlewają.Torchę brak pomysłu.My ocena to:
3/10
1 punkt za chęci, a 2 za hm..bryłę?

Sun_rise
09.02.2008, 17:12
Szczerze mówić dom był ładniejszy przed przeróbkom, więc nie ma co oceniać (ale stary ten domek :O ).

kotek23
09.02.2008, 18:28
Nie mam czasu, ale ocenie:
Domek ogólnie mi się nie podoba.
Moja ocena: 2,5/10

treys
09.02.2008, 19:46
opisze twój dom jak wszyscy czyli negatywnie. wiesz nawet nie chciało mi się dokładnie przyglądać zdjęciom tego domu. jest okropny. prawie wszyscy na forum mówią że nie lubią :ogromnych pokójów z 2 rzeczami ! i ja też to zrobię. komletne dno... bo jak to inaczej określić. jeśli troche bardziej zapoznasz sie z The Sims 2 to może twoje domy będą lepsze niż to coś :con: a jeżeli już je znasz no to po tym domie napweno tego nie widać :P

shiyo
09.02.2008, 20:28
negativ . ocena . ;0 . 0.1/10 to za . tą bryłę . ;/