PDA

Zobacz pełną wersję : Ulubione simeczki Wiki


Wika
22.05.2006, 20:05
Bez zbędnych wstępów zaczynam prezentacje:

http://img346.imageshack.us/img346/7084/martynika1dw.png
Nastolatka - Martynika

http://img371.imageshack.us/img371/8994/bianka0iv.png
Nastolatka - Bianka (mój ulubiony wampirek)

http://img371.imageshack.us/img371/9065/roza7ml.png
Dziecko - Rozalia

http://img371.imageshack.us/img371/4205/marta5gm.png
Dorosła - Marta

Mam nadzieję, że się podobają :) Z czasem napewno będę robić następne ;)
Pozdrawiam cieplutko ;)

Melicyanda
22.05.2006, 20:34
Chyba jestem pierwsza!:)OKi :

Martynika-Ładniutaka tylko oczy za bardzo wypukłe(nie umiem się wyrazić :D ).I oczka mają troszeczkę sztuczne kolorek;-).Ładna fryzurka;-].

Bianka-Jak na wampirka to całkiem OKI:).

Rozalia-Dziwna ale jest orginalna:).

Marta-Ta simka jest najładniejsz wg. mnie:).Jest piękna! 10/10.

Wika
22.05.2006, 20:35
Dodam dla ciekawostki, że Marta jest trochę podobna do mojej pani od WF'u :P Ale ona jest jędzą :P

_Elisha_
22.05.2006, 20:43
Martynika - przypomina mi panienkę z komiksu

Bianka - jakaś taka zwykła :)

Rozalia - wymiata :rofl:

Marta - przypomina mi te puste głupie lalunie... Ale rzeczywiście jest najładniejsza :).

Isi
23.05.2006, 11:49
Z tego co widzę, wszystkie Twoje Simki są nietypowe, żadna nie jest "zwyczajna", to dobrze. :)
Nastolatka - Martynika- fajna, wszystko ładnie do siebie dopasowane, choć kolory są dosyć mocna, kojarzą mi się z image'm na scenę. Wszystko świetnie, jakbym miała wymienić jakieś wady, to może oczy są trochę rozciągnięte w górę.

Nastolatka - Bianka- ładna Simka, fajne ma ząbki, nosek jak dla mnie za szeroki odrobinę, ale podoba mi się. ;)

Dziecko - Rozalia- nie przypadła mi do gustu. Oczy rozszarzone, ukośnie ustawione, głowa jajowata- no nie wiem, taki dziwny wyraz twarzy ma przez to. :P

Dorosła - Marta- najładniejsza, śliczna. :) Bardzo ładne ma oczy, ciekawy kształt twarzy, fajne dodatki i wcale nie wygląda na jędzę. :P No, może trochę.

Pozdrawiam

Loczek
23.05.2006, 19:09
Martynika - ogólnie makijaż ma ładny, ale nie podobają mi się te oczy. są takie strasznie duże O.o
Bianka - ogólnie łądna simka i ma piękne włosy, ale tak jak powiedziała Isi, ma trochę zbyt szeroki nos.
Rozalia - na pierwszy rzut oka jak ją zobaczyłam pomyślałam, że to nastolatka. nie podoba mi się. ładny błyszczyk dałaś ale oczy są wedłg mnie trochę straszne *_*
Marta - ta simka podobami się njabardziej. tylko ma inne policzki trochę... ogólnei to makijaż jest bardzo ładny.

linkinhay
23.05.2006, 20:02
One. Bjutiful. Oryginalna uroda ;P podoba mi się się szminka. Oczy ma fajne, mi nie przeszkadza ich rozciągnięcie, kwestia gustu ;P Lecz za tą fryzurą nie przepadam... 8,999/10 xD
2. Bianka. Eee... taka trochę przeciętna. Nie podoba mi sie zbytnio ;P
3. Łeee dzieeeciak xD pyza
4. Bjuuuutiful. Ale brwi za cienkie, wydają się mież taki "teatralny" wyraz xD Dziwne kolczyki....

Wika
23.05.2006, 20:40
Dziękuję za wszystkie oceny :) Mi się osobiście najbardziej podoba Bianka, ale cieszę się, że spodobała Wam się Marta :)
linkinhay - pyza? no cóż, kwestia gustu ;)

Jeśli się uda, to następne simki za kilkanaście minut :) Pozdrawiam ;)

Wika
23.05.2006, 21:27
Sorry, że post pod postem, ale chciałam, żebyście wiedzieli, że dwie nowe dorosłe simki dałam :)

http://img395.imageshack.us/img395/6933/daliatwarz6ad.png

http://img505.imageshack.us/img505/7677/michalina4rg.png

Byłoby super, gdyby się spodobały :)
Pozdrawiam ;)

Isi
24.05.2006, 00:24
Podobają się. :)

Dalia- świetna, taka realistyczna. W twarzy wszystko wydaje się być maksymalnie dopracowane, wszystko do siebie pasuje i nawet fakt, że Simka ma siwe włosy, mi nie przeszkadza. :P Z tej dwójki zdecydowanie bardziej mi się podoba, co nie znaczy, że Simka druga mi się nie podoba.

Michalina- kolor włosów trochę "gryzie się" z tą bladością Simki, mogłaby mieć o ton ciemniejszą karnację. Chyba, że to wampir. :P Ale raczej nie. A tak poza tym to wszystko mi się podoba, ładna twarzyczka, ładny makijaż i biżuteria, fajna Simka. :) A z kształtu twarzy i poszczególnych jej elementów nawet trochę podobna do pierwszej.

Pozdrawiam

linkinhay
24.05.2006, 12:56
First simka jest ładna... Lubię tą szminkę, ale jest troszkę za jasna w stosunku do skóry. Reszta mi się podoba, simka ma fajny kolor oczu :p
Dwójka mi się podoba chyba nieco bardziej ;) Lubię kontrasty, toteż podoba mi się polączenie jasnej cery z ciemniejszymi włosami... Makeup ok, bardzo lubie tą szminkę ;) Swietny naszyjnik...

Ogółem mówiąc, twoje simki mi się podobają :)

Wika
24.05.2006, 13:39
Teraz niestety tylko jedna simka - nastolatka, robiona na wzór Idy Nowakowskiej (http://www.teatrroma.pl/imgLib/g34.jpg).

http://img111.imageshack.us/img111/6523/beztytuu2mr.png

Pozdrawiam :)

linkinhay
24.05.2006, 13:50
New ;)
Ida Nowakowska jako simka mi się podoba :) Jest podobna do pierwowzoru... :P Simka ma ładną twarz i podobają mi się koczyki, choć ich za bardzo nie widac :) Simka ma dziwne (oryginlane!) oczy... Podoba mi się :p

Chocolatté
24.05.2006, 14:32
fajne, tylko takie plastikowe ;OO

karoleczkaaa
24.05.2006, 20:16
zaczynajac od poczatku...
Martynika - ładna, bardzo realistyczna, choć oczka sa troszke za bardzo "wyłupiaste" i maja sztuczny kolor 7/10
Bianka- słodziutki wampirek, ładne oczki i włosy, nosek troszke szeroki, ale nie za bardzo sie to rzuca w oczy9/10
dziecko Rozalia- ja wogole nie bardzo umiem robic te takie "średnie" dzieci, ale ten tez mi sie nie podoba, oczy za wielkie w stosunku do całej twarzy, piegów jest za dużo...i wogole jakas taka sztuczna 4/10
Marta-jak dla mnie perfekcyjna, piekne oczy, ładniutkie usta, dobrze dobrany makijaz...jednym słowem SWEET!!!! 10/10
Dalia- ładna, ale karnacja troche taka dziwna, oczy ładne, choc normalnie za nimi nie przepadam...8/10
Michalina- eeee, nie to nie to, makijaż zbyt jaskrawy, strasznie wygląda, oczy sa za bardzo podniesione w gore, nie pasuja jej, no ale ogolnie całóść prezentuje sie nie az tak źle 6/10
no i ta ktora przypominac Idę Nowakowską....ładna, realistyczna, ale jakas taka...jakby "papierowa", przy nosie i ustach ma jakos tak dziwnie "pozginane" 6/10

podsumowujac dałabym za wszystkie 7/10 ogólnie bardzo podoba mi sie styl twoich simek, weic moze bys tak udostepniła.... :*

Wika
24.05.2006, 20:29
Dzięki za szczerą ocenę :D
A co do udostępnienia... Simki dałam szczerze mówiąc 'na wariata' i nie mam ich zapisanych, więc mogę udostępnić dopiero następne... kiedy już dojdę, jak to zrobić :D

Następna porcja jutro ;)
Pozdrawiam :D

Mgiełka
24.05.2006, 20:46
Pierwsza partia:

Martynika: W pierwszej chwili myślałam, że to dorosła. To chyba przez fryzurkę :) Simka nawet ładna, ale nie podoba mi się jej kolorek oczu i kolczyk w wardze(ogólnie nie lubię percingu, więc to przez mój gust tak ocenię). 7/10
Bianka: Bardzo ładna nastolatka. Wszystko mi w niej pasuje :) 10/10
Rozalia: Myślałam, że to nastolatka z dużą buzią :P W pierwszej chwili nie zrobiłą na mnie miłego wrażenia, ale po bliższym przyjżeniu jej sie jest nawet niezła, po prostu niepowtarzalna 8/10
Marta: Rzeczywiście chyba najładniejsza, chociaż dla mnie ma za chude brwi(linijeczki), a ja takich nie lubię. 9,5/10

Druga partia:

Dalia: Chyba nie mam się do czego przyczepić ;) 10/10
Michalina: Te brwi za cienkie, ma w ogóle kształt twarzy podobny do poprzedniej simki. Nie podobaja mi się jej oczy i makijaż oczu. Wygląda troche jędzowato. 6/10

Trzecia partia:

Ida Nowakowska: Nawet podobna do oryginału i ładna simka :) 10/10

Wika
25.05.2006, 19:33
Dzisiaj dwie dorosłe simki.

Sara: (simka w stylu ciut gotyckim, żeby nie było :P)
http://img398.imageshack.us/img398/5125/beztytuu26oo.png

i Malwina:
http://img398.imageshack.us/img398/8816/beztytuu37nj.png

Nie jestem z nich zadowolona, ale jakieśtam są ;)

Pozdrawiam :)

EDIT: Aha. Przepraszam, że w Warsztacie, ale nie miałam dzisiaj okazji włączyć gry. Mam nadzieję, że nie sprawi to wielkiej różnicy, choć napewno jakąś sprawi.

Melicyanda
25.05.2006, 19:55
Dalia i Michalina są piękne;-).Dalia śliczniutka!Simka Ida jest słodka ,skąd ściągnęłaś ten skin?:)Sara - nie lubię zbytnio gotek:(.Malwina-słodziutka i piękniutka:).Zajrzyjcie też na moje simki:).(choć nie ma tam co oglądać:( )

Wika
25.05.2006, 20:44
Simka Ida jest słodka ,skąd ściągnęłaś ten skin?:)

Wiem :P (żart) Szczerze mówiąc nie pamiętam, skąd mam ten skin. Wszystko ściągam 'na wariata', nie zapisuję stron :) Jak znajdę, to podam Ci ją.

Mgiełka
25.05.2006, 21:33
Wiem :P (żart) Szczerze mówiąc nie pamiętam, skąd mam ten skin. Wszystko ściągam 'na wariata', nie zapisuję stron :) Jak znajdę, to podam Ci ją.

W nie wszystkich dodatkach, ale w większości jak najedziesz myszką tworząc sima na ściągniętą rzecz, to powinna wyświetlić się nazwa strony :)

Co do simek:

Sara: Ładna, simka nie mma do niej zastrzeżeń. Nie lubię czarnej szminki, ale jej pasuje :) 10/10
Malwina: Też jest ładna, ma taką swojską urodę :D 10/10

Robisz bardzo ładne simki, nie jakieś sztuczne lalunie, Twoje mam wrażenie są dosyć naturalne. :)

~Asiulek94~
25.05.2006, 21:39
1. Martynika- OMG, tożto potwór, a nie dziewczyna! :P Skoro tobie się pdoba... 3/10
2. Bianka- no już lepsza, ale też te dające po oczach nebieskie oczka nie są zbyt piękne. :P 7/10
3. Rozalia- dziwne oczy, dziwne piegi, taka cała jest... dziwna :P 5/10
4. Marta- śliczna (i przynajmniej normalna :P ), trochę dziwna długość włosów, wolę takie całkiem długie :) 9/10
5. Dalia- super, ale te brwi wyglądają jak narysowane w Paincie, takie równiuteńkie :P 9/10
6. Michalina- cień do powiek mi w niej nie pasuje, skin za jasny (lubię śniade simki), no włosy na upartego mogą być. 6/10
7. Wzór Idy Nowakowskiej- jako wzór jest świetna, ale jako simka to nie podoba mi się jej fryzurka. Nie lubię takich spuszczonych :P . Wzór 9/10 Simka 7/10
8. Sara- zupełnie nie, nie znajdę w niej nic co mi się podoba :P
9. Malwina- tu też się rzucają w oczy te równiuśkie brwi, ale nie za bardzo leży mi ta jej fryzura, taka dziwna 7,5/10
Czekam na następne :)

Wika
25.05.2006, 22:16
Następne powinny się pojawić jutro, ale nie na 100%, bo mam (lekko mówiąc) urwanie głowy z zajęciami i możliwe, że się nie wyrobię. Ale postaram się dodać jutro przynajmniej ze dwie simki :)

karoleczkaaa
26.05.2006, 10:34
Sara- ładna, choć nie widzi mi sie gotica w rozowym szaliku :P poza tym to usta za ciemne....7/10
Malwina-PIĘKNA!!oryginalna uroda, wyglada naprawde super!! 10/10 oczywiscie
:* POzdro

Isi
26.05.2006, 22:38
Ida/sobowtór Idy- bardzo ładna i bardzo podobna do "pierwowzoru". Tylko mogłaś dać jeszcze zęby wampira, żeby było ciekawiej, a Ida Nowakowska ma takie na tym zdjeciu. :P Ale i tak jest super.

Sara- całkeim gotyckich Simek nei lubię. Ale ta jest tylko "częściowo". Ciekawe połączenie słodkiego stylu z gotyckim, tylko jakość tych oczu nienajlepsza, ale na To już nei masz wpływu, poza wyborem innych oczu. ;)

Malwina- śliczna! Podobają mi się te ciepłe kolory, delikatna twarz, do całości pasują piegi i ten naszyjnik... Jak dla mnei najładniejsza Twoja Simka z dotychczasowych. :)

Pozdrawiam

Wika
26.05.2006, 22:52
Tylko mogłaś dać jeszcze zęby wampira, żeby było ciekawiej, a Ida Nowakowska ma takie na tym zdjeciu. :P
Chciałam. Ale gra zrobiła mi głupi dowcip i jakimś cudem nie mam ich teraz w grze (tzn. w trybie tworzenia rodziny) :/ Nie zna ktoś stronki, z której mogłabym ściągnąć kły jako akcesoria? Bo mam dosyć niebieskiej cery wampirów i tego, że nie mogą wychodzić na światło, a ząbki mi potrzebne... :(

Wika
27.05.2006, 17:51
Dwie nowe dorosłe simki :)

http://img53.imageshack.us/img53/5153/tara8nm.png
Tara (trochę podobna do mojej pani od modernu :P)

http://img79.imageshack.us/img79/3853/nana0ov.png
Nana (nie wiem, skąd to dziwaczne imię :P)

Przepraszam, że znów w Warsztacie. To się więcej nie powtórzy :P

Frogusia
27.05.2006, 18:13
Mi się nawet podoba. Oryginalna uroda :) Mówię o pierwszej, ale 2 mi już się nie podoba :)

Uz
28.05.2006, 12:37
Uau:P Fajna ta pierwsza simka, taka... super:P Bardzo mi się podoba:P Oólnie to obydwie simki mi się podobają, ale ta pierwsza... Ma w sobie to coś:P

Wika
28.05.2006, 17:21
Dziś dwie simki - nastolatka i dorosła :) Proszę o oceny :)

http://img154.imageshack.us/img154/7065/julia3qp.png
Dorosła - Julia

http://img78.imageshack.us/img78/9932/kinga4bd.png
Nastolatka - Kinga

linkinhay
29.05.2006, 12:41
Nno nikt nie komentuje ;p
Julia (moja imienniczka :P ) zły charakterek... Podoba mi sie :) Agrrr tylko ten nos mi się znudził ;p :)
Kinga - niezła dziołcha ( xD ) tylko dobrałabym jej krwisto czerwoną szminkę, pasowało by bardziej do włosów :) Niezły wampirek...

riannon
01.06.2006, 10:30
Rozumiem, że miały być orginalne. No nawet, nawet. Ta nastolatka jest lepsza, ma fajne ząbki :P

Uz
03.06.2006, 12:14
Faktyczne bardzo ładne simki:P Julia jest bardzo ładna, ale to Kinga przypadła mi do gustu.. jest taka.. wampirkowa:P heh
Julia: 9,5/10
Kinga: 10/10:P

Plotkara12
04.06.2006, 18:14
Ok, to zaczynam:
Martynika - Bardzo ładna
Bianka - Śliczna! Nie dziwię ci się, że to twoja ulubiona simka xP
Rozalia - Nawet mi się podoba, przyznam też, że ma troche dziwną twarz (to tylko moje zdanie)
Marta - Cudna!
Dalia - Bardzo ładna, ale ma trochę twarz zbyt podłużną
Michalina - Ładna, ale jest trochę zbyt blada :D
Ida Nowakowska - Śliczna!!!
Sara - Ładna, taka oryginalna :P, wg mnie kolor szalika nie pasuje do niej...ale ogólnie jest spoko
Malwina - Boska!
Tara - Bardzo fajna :D
Nana - Ma bardzo oryginalną urodę, trochę kolor oczu jest taki nienaturalny ale simka mi się podoba
Julia - Extra!
Kinga - Też jest extra!

No, skończyłam. Heh...ale się rozpisałam.

PS. Robisz bardzo ładne simki.

Pozdro

Wika
04.06.2006, 20:38
Dziękuję za komentarze :P
Następne simki powinny się pojawić... Chyba w tym tygodniu, ale nie jestem pewna, bo przez ten tydzień codziennie mam próby 'od rana do nocy' :/ Ale postaram sie niedługo dodać coś ciekawego :)

Pozdrawiam :)

Isi
05.06.2006, 17:24
Z przedostatniego posta:

Tara- ciekawa, ładna, wszystko do siebie pasuje, nie mam żadnych zastrzeżeń, udana Simka

Nana- imię jak dla mnie nie takie dziwaczne, jest taka moderatorka na tym forum. ;) Sama Simka... Nie wiem, czy to jakość jest zła, ale fryzura jest rozmazana i przez to wydaje mi się tak "łyso". A twarz bez zarzutu.

Z ostatniego posta:

Dorosła- Julia
Bardzo ładna, wydaje sie taka "prawdziwa", nawet te zaczerwienione oczy mi nie przeszkadzają... Jak dla mnie jedna z najładniejszych Twoich Simek do tej pory. :)

Nastolatka - Kinga
Nawet fajna, tylko ta fryzura wydaje się być oklapnięta, nie lubię takich... Myślę, że można było dać inną i do tego jeszcze jakieś inne kolczyki, ale to tylko moje zdanie. :P

Pozdrawiam

Ice-cream
05.06.2006, 19:26
Śliczne simki. Ale niestety muszę się uczepić detali. Otórz pierwsza simka zdaje się być metalówom, niestety nie przepadam za metalami. Natomiast 3 ogolnie jest ładnia, tylko nie pasuje mi jej kształt twarzy. Ogólnie OK!

Eśka
06.06.2006, 14:20
po raz kolejny apeluję (błagam!) podajcie mi stronki gdzie te śliczne usta moge znaleźc! Please!

Uz
06.06.2006, 14:40
Hym.. to chyba nie ten temat:P ale spoko:P wejdź tutaj (http://www.forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=68) bo wiesz.. jakoś nie bardzo chce mi się pisac pod opisami czyichś simek:P (Wika, jak już pisałam simki są super:P).... no to tyleee

Simonka:)
27.06.2006, 10:09
śliczne simki Wika ale jak je zrobilas?
na warsztacie?
jakis dodatek?
jak zrobic wampirka i jego zabki?
jak zrobic ten piekny maijaz bo w sims 2 nie mozna :con:
plis help ;(

Wika
04.07.2006, 21:00
Dziękuję :)
Zrobiłam je w Warsztacie.
Ząbki wampira są w Warsztacie w dodatku NŻ tam, gdzie okulary :)
Ten "piękny makijaż" (:D) jest (a właściwie był, bo wszystkie dodatki szlag mi trafił :con:) ściągnięty z Internetu, tak jak wszystkie włosy, oczy i tego typu dodatki w simkach :)

Jutro zamieszczę jeszcz jedną simkę nastolatkę, którą zrobiłam całkiem niedawno. Zdjęcia będą na szczęście z gry, bo nie mam jej zapisanej :) Przepraszam, że nie zamieszczałam nowych simek, ale jak wspomniałam wyżej wszystkie dodatki zniknęły (a ja inteligentnie nie zrobiłam kopii zapasowej folderu :/) i muszę jeszcze trochę poszukać, by mieć z czego cokolwiek zrobić :D

Pozdrawiam :)

Wika
06.07.2006, 13:49
Obiecana simka - Inna (http://img90.imageshack.us/img90/5984/inna5by.png)

Przepraszam, że takie beznadziejne zdjęcie (usta strasznie wyszły), ale gra mi się bździ, non stop wyskakują mi błędy, więc musiałam robić fotkę w trybie kupowania.

Pozdrawiam,
Wika :)

afaiks
06.07.2006, 19:17
Najładniejszy (według mnie) jest Wampirek <Bianka>
Jest śliczna!!!

CoRnEliA :)
07.07.2006, 14:43
Najberdziej podoba mi się Marta tylko ze Rozalia wygląda jakby maial Świnke(chorobe) jakby byla spuchnieta :P

Simonka:)
08.07.2006, 18:24
...Wika,ale gdzie(na jakiej stronie) sciagnelas te makijaze?
i czy w sims2 mozna w warsztacie robic wlasne wlosy(kolory,pasemka) i szminki?
aha jak powiez ze w linkarnii to nie wiem gdzie i co to jest.
prosze napisz mi te strony.
z gory dziex
simoneczka

Wika
09.07.2006, 15:29
Większość mam z peggy... Makijaż, którego najczęściej używam ściągnęłam razem z Amilą (simką autorstwa Sayi)... Naprawdę nie pamiętam, bo wszystkie straciłam :( Nie potrafię sobie teraz przypomnieć stronek, bo w większość wchodziłam na chybił - trafił raz w życiu... Pochodź po linkarnii, na prawie każdej stronce są fajne makijaże. Ja niedawno zaczęłam powoli odzyskiwać niektóre dodatki... Popytaj innych użytkowników...

A co do Twojego pytania, to oczywiście, że się da. Ale jest bardzo, bardzo trudno zrobić np. szminkę.

Pozdrawiam :)

Caro'tka
10.07.2006, 19:03
Natolatka - Kinga - z tymi "kłami" jest Boska!

Simonka:)
11.07.2006, 21:34
no ale jak sie te "dodatki" sciaga?
ja weszlam na strone sims2 sisters i tam pisze "DOWOLAND" czyli tam sciagnac?
czy w warsztacie jest opcja "sciagnij z internetu"?
no to jakos tam sie sciagnie to jak to zaladowac do gry?
czyli jak uzywac tego makijazu?
beda nowe szminki czyli te ktore sciagnelam?One beda w warsztacie,czy w tworzeniu nowej rodziny??

Wika
13.07.2006, 08:43
Klikasz DOWNLOAD, wrzucasz do folderu o tej samej nazwie (moje dokumenty/EA Games/The Sims 2/Downloads), rozpakowujesz i są w grze. I w Warsztacie, i w trybie tworzenia rodziny. W Warsztacie nie ma opcji "ściągnij i Internetu". A makijażu używasz tak, jak tych Maxisowskich.

wildthing
14.07.2006, 18:21
średnie... gdyby nie te skiny, wygladaly by jak normalny profil nr1 ...
ta ostatnia wpierwszym poscie jest bardzo dziwna...
Ząbki wampira są w Warsztacie w dodatku NŻ tam, gdzie okulary
Hm? o____O nie pamietam, rzeby takie cos bylo w warsztacie... chociaz to mozliwe; u mnie przez pewien czas byla TWARZ wampira, a potem twarz robota, potem poznikaly, wiec calkiem mzolwie ze mialas zeby.
albo sciagnelas z www.modthesims2.com i nie pamietasz ;)

Wika
14.07.2006, 19:13
Litości, chyba idzie mi zapamiętać co ściągałam :con:
W nastolatkach mam przed pierwszymi okularami oznaczoną ikoną NŻ samą twarz bez niczego. To są kły. Tyle.

Isi
14.07.2006, 20:43
Inna- bardzo podoba mi się cały jej image, a twarz... nie widać dokładnie, w tym ujęciu prezentuje się korzystnie, ale myślę, że jakby ją sfotografować od przodu, to by była odrobinę zbyt pucułowata. ;)

Cytrynka
19.07.2006, 19:40
Najładniejsza jest pierwsza simka, poprostu miodek:P, a najbrzydsze to dziecko. Naprawdę jest takie pyzate, bez obrazy, ale ja tak uważam:).

~~*AngeL*~~
01.08.2006, 14:53
Nastolatka - Martynika-Te oczy..są zbyt..Eee..duże i mangowe ale jest ładna

Nastolatka - Bianka-Jest przepiękna *.*

Dziecko - Rozalia:Cudowwnaaa *.*

Dorosła - Marta-Ładna =)
ogolna ocena 9,9/10

Wika
27.08.2006, 15:32
Wreszcie daję simkę.
Przepraszam, że tylko jedna.
Mi się podoba, chociaż nie jest jakaś piękna.
Oczy mają być skośne.
Nie wiem, czemu.
I przepraszam, że w Warsztacie.
Mam nadzieję, że się spodoba.

http://img244.imageshack.us/img244/9775/beztytuumb8.png

Pozdrawiam :*

Melicyanda
27.08.2006, 16:30
Ta simka jest cudna!Bardzo mi się podoba * ____ * . . . Śliczna ^^!Te oczka rzeczywiście mogłyby być troszkę mniej skośne ale eee tam:).Pozdrawiam !:*

Wika
26.09.2006, 09:36
Znów tylko jedna simka robiona na szybko - ostatnio nie mam weny :P

http://img140.imageshack.us/img140/2015/surisj8.png
Obleśna bluzka, ale dopiero co stała się nastolatką :P

Melicyanda
03.10.2006, 13:52
Ładna simka,tylko może ciutkę za krótka broda:).A tak to jest wszysko ok ,no,może ta bluzka jest taka niezbyt^.^.
PozDrO!!:*

Wika
08.10.2006, 11:16
Ktoś jeszcze skometuje? :/

AlexS@ndra
08.10.2006, 12:57
Ja ;P
Fajna i oryginalna, ale ma troszkę za mocną szminkę, ja dała bym beżową.
Śliczne oczy!

kosma
08.10.2006, 20:55
a mnie najbardziej podobała się tara.dawno nie widziałam tak ładnej simki, naprawdę Ci się udała.

Simowa Sanka
21.12.2006, 18:46
Jak dla mnie fajna simka :D

karolcia4002954
30.12.2006, 16:11
http://img371.imageshack.us/img371/8994/bianka0iv.png
Nastolatka - Bianka (mój ulubiony wampirek)


mam pytanko... jestem początkująca w nocnym życiu ale jak stworzyłaś wampirke w trybie tworzenia rodziny i nie jest blada??
plizzzz odpowiedz
a tak poza tym to śliczne simeczki :)
a i jeszcze coś... gdzie mogę znaleść takie kolczyki co ma ta wampirka?? bardzo mi na tym zależy

Akmiss
25.02.2007, 08:18
Ta ostatnia simka jest nawet ładna , ale moim zdaniem ma za duże nozdrza i usta też mi nie pasują. Za to fryzurę ma ciekawą, oczy też dopracowane.
Ocena 16/20

marandile
25.02.2007, 12:27
Włosy są okropne, rysy twarzy wszędzie takie same tylko zmodyfikowane, makijaż ohydny, oczy dziwne. Wybacz, że jestem taka ostra, ale już nie mogę patrzeć na jedynkowe twarze. I rób simki w WARSZTACIE. Znacznie lepiej będą Ci wychodziły. Polecę Ci kilka stron z dodatkami, ściągnij sobie, jak chcesz:
Helgasims (www.helgasims.com)
XMsims (www.xmsims.com)
Siluettasims (www.siluettasims.de)
Lianasims (www.lianasims2.com)
Serasims (www.serasims.de)
Helaene (www.helaene.com)
Kamikitten (www.kamikitten.net)
Peggysims (www.peggysims2.net)

Alatáriël
25.02.2007, 13:03
Martynika - 4/10
Nie podoba mi sie. Taka jakaś... sztuczna.
Bianka - 11/10
Jedna z najładniejszych. Ładne oczy.
Rozalia - 1/10
Straszna (bez obrazy).
Marta - 10/10
Bardzo ładna. Świetnie Ci wyszła.
Dalia - 9/10
Ładna, nawet bardzo.
Michalina - 5/10
Dziwna taka...
Ida - 10/10
Śliczne oczy. Podoba mi sie.
Sara - 9/10
Ładna. Taka mroochna :)
Malwina - 7/10
Gdyby nie te piegi...
Tara - 8/10
Spoksik.
Nana - 7/10
Taka troche nieprzytomna.
Julia - 6/10
Ładna nawet...
Kinga - 7/10
Ah te włosy... Troche wygląda jakby miała zmiażdżoną głowę. Ale takto OK.
Simka bez imienia 1 - 3/10
Nie podoba mnie sie. Dziwna taka...
Simka bez imienia 2 - 6/10
Sztuczna strasznie. I troche pulpetowata na twarzy ;P

Kokoszka
21.03.2007, 17:37
Brakuje tym simkom czegoś :wacko: Mnie się nie pytaj , ogółem ocena 4,5/10 :O

kornelia911
24.03.2007, 11:04
Marta i Bianka najpiękniejsze;)

klaudusia8
25.03.2007, 11:22
fajne te twoje simeczki

shezza
09.04.2007, 23:08
Wika, uważam że masz największy talent do robienia simów ze wszystkich, którzy tutaj swoje zaprezentowali. Na serio. Ocenke dam później bo teraz mam tylko jedno pytanie:
Mogłabyś mmi podac stronki z których ściagnełaś włosy Michaliny i Tary? Prosszzzeee.....

Sweet_coconut
19.04.2007, 10:42
Bianka jest piękna, te oczy, ten uśmiech:D POZDRO :*

Ala20
02.06.2007, 14:53
No s š całkiem całkiem :) :D B) ;)