PDA

Zobacz pełną wersję : 3 dom [BRAK ZDJĘĆ]


Cococzek
23.05.2006, 14:15
mój 3 dom



to wszystko

~Asiulek94~
23.05.2006, 14:31
O mój Boże! Jakie to wielkie! :O Do bryły się nie przyczepie, bo sama nie umiem ładnych robić :P . Ale salon! Matko co ja gadam, to nie salon to jakaś kobyła! O wiele, wiele, wiele za duży! Jak oni się w tym domu poruszają?! xP WC eż kiepskie (ściany i podłogi mi się nie podobają). Kuchnia ma tyle szafek, a stoją tam tylko mikrofalówka i robot kuchenny jeśli dobrze widzę. Też o wiele za duża. W tym samym pomieszczeniu jest duży stół i dwa krzesła :O . Pokój studenta i studentki ocenię tak samo- czyli kiepsko, bo też ściany i podłogi mi się nie podobają, praktycznie nic do siebie nie pasuje.
To twój 3 dom jak z tytułu widzę i nie najlepszy powiem szczerze.
Ocena- 3/10- tak naprawdę nie wiem za co, może skoro to twój 3 dom to 3 punkty? ;) Zapomniałam dodać- brak ogrodu, a w dodatku zdjęcia nie najlepszej jakości, ale jeśli twój komp nie jest najlepszy to OK :)
Pozdrawiam

airam
23.05.2006, 14:36
Robisz STANOWCZO za duże pomieszczenia i za malo w nich mebli. A co do pokojów bliźniaczych studenta i studenkti to też lubie robić dwa identyczne pokoje :) Brak widoku całej bryły. Umeblowanie trochę dziwne, namieszane.

Ogólem 4/10

Cococzek
23.05.2006, 14:43
no ten WIELGACHNY salon wyszedł mi jak zrobiłem małe pomieszczenia

Isi
23.05.2006, 15:31
Widzę, że próbowałeś robić według rad małe pomieszczenia, a w efekcie powstał OGROMNY salon. Chodzi o to, że powinieneś budować trochę mneijsze domy, żeby pomieszczenia nie były aż tak wielkie. :P Albo w takim wielkim domu zrobić więcej pomieszczeń (ale pewnie zrobiłbyś np. 3 salony, a to też nie jest dobrze ;)). Faktem jest, że salon wygląda jak jakaś sala balowa. Dałeś meble, ale z tego mogłyby powstać jakieś 3-4 pokoje, i to dosyć spore.
Pokój studentki i studenta są prawie identyczne, jak sam wspomniałeś, jakieś takie podłużne i zwyczajne- dałeś meble, które sa potrzebne + kwiatek i to wszystko. A mogłeś wstawić jakieś inne ciekawe obiekty (ozdoby, akwarium, telewizor, radio itp.).
Łazienka- niech będzie, że zwyczajna, moze być.
Kuchnia- peeełno szafek, a tylko 2 krzesła przy stole. Dziwne. Mogłeś coś poustawiać na tych szafkach, dodać jakieś obrazy itp., byłoby dobrze. :)

Czy mi się wydaje, czy nie dałeś zdjęcia z zewnątrz? Może mi się nie wyświetla (wirusy), a może nie ma. Więc nie mogę ocenić z zewnątrz, bryła prosta jak w drugim domku, ale mi się jednak drugi domek bardziejpodobał- tam przynajmniej pomieszczenia były zbliżonej wielkości, a tu kilka mniejszych i jedno ogromne.
Ale ten domek jest lepszy od pierwszego moim zdaniem.
Ćwicz dalej, w skali nie oceniam, bo nie widzę domu od zewnątrz. ;)

Pozdrawiam

Sylvanna
23.05.2006, 17:49
No i co?? No i nie ma co oceniać.
Mam wrażenie, że nie bierzesz sobie do serca komentarzy i uwag forumowiczów. Ten dom jest OHYDNY. Znowu trzy meble na krzyż. Człowieku weź to umebluj, dodaj jakieś pokoje to może coś z tego będzie.
Ocena: brak

~dusia~
23.05.2006, 18:01
Brrrrr... Dom aż wieje swoją pustością...może najpierw powinieneś obejżeć domy innych i wtedy się zdecydować na opublikowanie własnego, hę? Albo zmień umeblowanie itp itd. w którymś z domków maxisowych? Ale nie przebudowywuj!

Nie będę dawała oceny bo jest poza skalą :(

Pozdrawiam

~D~

Cococzek
23.05.2006, 18:04
[QUOTE=SYLVANA][font=Comic Sans MS][color=navy]No i co?? No i nie ma . Znowu trzy meble na krzyż. Człowieku weź to umebluj,

ja takie małe pokoiki mam umeblowaća że zrobiłem małem pomieszczenia i wyszedł wielgachny salon to ja jurz za to nie mogę

Shaggy
23.05.2006, 18:10
eee. to jak sie wstawia dom to szlifuje się go... Nie ma ocenki bo nie ma za co... Postaraj sie.

misiek:)
23.05.2006, 19:49
Jak zwykle... Za duże pomieszczenia, a za mało mebli i dekoracji. jak zwykle 4/10 ;P . Proszę Cię... Następny domek zrób malutki... Myślę, że wyjdzie Ci ładny.

Cococzek
23.05.2006, 19:51
jurz mniejszych się nieda jedynie ten salon mam wielgachny bo to wynik malutkich pomieszczeń :)

Apostołka
23.05.2006, 20:21
Cóż, ten ma powiedzmy że nienajgorsze pomieszczenia. Wyłączając eeeee salon (o ile mozna to tak nazwac bo na takiej przestrzeni mozna caly dom zbudowac). Mogę dać ocenę... no jakieś 4/10

Wickoo
23.05.2006, 20:32
Jezu. Zamknij sie w sobie i nie pokazuj swoich domków! -_-

Chyba sama widzisz, że są okropne? to nie TS1! ( nawet w ts1 robilem ladniejsze.. eh )

Cococzek
24.05.2006, 05:38
Jezu. Zamknij sie w sobie i nie pokazuj swoich domków! -_-

Chyba sama widzisz, że są okropne? to nie TS1! ( nawet w ts1 robilem ladniejsze.. eh )

sam a nie sama

goomaki
24.05.2006, 14:04
To już twój trzeci domek, a i tak się nikogo nie posłuchałeś >.<
Robisz za duże(i to bardzo) pomieszczenia! Potem wstawiasz dwa mebelki i koniec. Wierz mi, nie chodzi tutaj o ilość domków których zrobiłeś, tylko o jakość.

Atomic Sheep
24.05.2006, 14:59
ee.. ja takie domy robiłam w 2 klasie podstawówki :|
Lepiej nie będę oceniała :|

Kash
24.05.2006, 15:32
Nie no, ohyda.
Taka rada: Nie rób najpierw całej bryły, a potem nie umieszczaj pokoi.
Najlepiej robić każdy pokój osobno, czyli tak jakby bryła powstaje z kształtu pokoi a nie pokoje z bryły.

Harpsichord
24.05.2006, 15:48
...tylko powiedzieć - nie rób takich wielkich pomieszczeń! Tragiiika xD . 2/10 :) .

Cococzek
24.05.2006, 15:50
To już twój trzeci domek, a i tak się nikogo nie posłuchałeś >.<
Robisz za duże(i to bardzo) pomieszczenia! Potem wstawiasz dwa mebelki i koniec. Wierz mi, nie chodzi tutaj o ilość domków których zrobiłeś, tylko o jakość.


nie napewno jak bym nie słuchał niczyjych uwag to wszystko bym miał wielgachne a mam tylko gigantyczny salon i nie mówcie że mam wielkie pomieszczenia bo to mnie dobija mam tylko wielgachny salon a reszte jurz super małą

Meggie
24.05.2006, 16:18
Jak dla mnie ten dom ma za duze stanowczo pomieszczenia i wydaje sie taki pusty...

EDIT: Ale ty Wickoo jestes naprawde niemiły w stosunku do innych. Ja juz nie bede wytykac co ty rboisz brzydko a ja robie tysiac razy ladniej.

Cococzek
24.05.2006, 16:26
jerzeli ten dom ma duże pomieszczenia to ja jestem ksiądz bikiniarz on ma tylko wielgachny salon a inne ma takie małe jakie dałem rade zrobić

Wickoo
24.05.2006, 22:52
taak? to check it out:
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=15287

kataryna1
25.05.2006, 06:46
Cococzek... Popatrz na to w ten sposób... Czy ty chciałbyś mieszkać w takim gigantycznym domu, praktycznie zupełnie pustym? Myślę, że nie. A co małych pomieszczeń, to popatrz na kuchnię... (TO JEST MAŁE?!) Po co komuś taaaaaaaaka kuchnia....?? :con:

Qaffiq
25.05.2006, 14:15
no ja nie moge.... Boże chroń mnie ;)
Znowu takie 'dupiate' pomieszczenia..... popracuj nad tym ;)
Kolory..w sumie sa jednolite czerwnoa sciana i czerwona podloga... rozumiem gdby byly jakie wzroki...itd.
Nie... nie podoba mi się,mo ze dajesz więcej mebli ,ale to i tak nie zmienia roznicy ;P Ogolnie nie podoba mi sie.

Kocio xD
25.05.2006, 14:21
Eh ni podoba mi sie takie, puste, wielkie... i w ogole...

Joniss
25.05.2006, 14:26
No rzeczywiście, wielkość salonu aż obija się o oczy, ale ja w takich wypadkach (bo też często buduję za dużą bryłę ;p) dodaję jakieś ciekawe pomieszczenia, np. siłownię, pokój artystyczny, muzyczny, czytelnię. Czasami jest tyle pomysłów, że w końcu brakuje mi miejsca xD W kuchni rzeczywiście, za dużo jest tych szafek, ale można by fajnie wykorzystać miejsce, robiąc przez środek kuchni wysepki, albo blaty, pomiędzy nimi kuchenkę, nad wszystkim lampy i byłoby ok :) Troiszkę więcej ozdób by się przydało.

serendipity
25.05.2006, 14:27
A gdzie jest ten dom??? Bo ja na zdjeciach widzialem tylko ogromną stodolę bez klasy....

Meggie
25.05.2006, 14:44
Wickoo czy Wicko to ty? I zrobiles sobiwe nowe konto? Po co w ogóle nie rozumiem dałes ten link? Jest kompletnie nie potrzebny.

Cococzek
25.05.2006, 14:54
A gdzie jest ten dom??? Bo ja na zdjeciach widzialem tylko ogromną stodolę bez klasy....

no nie komentuj jak się nie podoba nie mów że takie arcydzieła budujesz to czemu ich nie pokażesz???


Wickoo napisał
taak? to check it out:
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=15287

po co ten link żeby się pochwalisię banem?bo kazdy to wie ze to ty bo kto inny by miał podobny nick?

Sylvanna
25.05.2006, 17:53
po co ten link żeby się pochwalisię banem?bo kazdy to wie ze to ty bo kto inny by miał podobny nick?Chyba po to żebyś zobaczył, że można zbudować małe pokoje, mimo że dom jest duży. Trochę pomysłowości.
Tak jak napisała Joniss - trzeba urozmaicić pokoje. To nie mieszkanie w blokach tylko dom, w którym można mieć np siłownię z basenem. Efekt: połowa salonu znika.

riannon
25.05.2006, 17:59
Nie podoba mi się. Pomieszczenia albo przesadnie wielkie albo zbyt małe. Jeśli już robisz takie duże pokoje to przynajmniej je zagospodaruj a nie zostawiasz pustą przestrzeń. Kolory średnio do siebie pasują, ogródka nie ma w ogóle, bryła średnia no i nie ma zdjęcia z zewnątrz.

Heavenly
25.05.2006, 20:08
Nie podoba mi sie wcale przykro mi za duzo miejsca zostawionego - Czy tam Simy beda biegac , czy bale urzadzac ?

Kenji
27.05.2006, 20:53
Boszz....
Wewnątrz... 4/10- za duży salon,kiczowate podłogi
Zewnątrz-brak oceny
Ogród brak oceny(z powodu braku zdjęć)
CZyli słabo...
Popracuj...

Koniczynka
25.06.2006, 15:00
chyba juz kiedys ocenialam twoj jeden domek....
i nie podobal mi sie i teraz jest tak samo, bo masz duzo wolnego miejsca niewykrzystanego, meble ustawiasz 'lustrzanie' i w ogole kolorystyka brtzydka
3+/10

braindamage
27.01.2008, 01:17
Hm... no wiec salon wyszedl Ci ogromnyy i strasznie pusty, bo tylko kanapa i jakis slol na srodku. W kuchni jest za duzo blatow i okien. W sypialni tez jest dosyc pusto i nie za bardzo dobrane kolory. W lazience masz niebiesko, a kibel, prysznic, wanna, lustro i umywalka sa biale. To w ogole nie pasuje. Po za tym w domu nie ma zadnych obrazow, ani elementow dekoracyjnych. Ogolnie: dom w ogole mi sie nie podoba, wrecz jest okropny, ale doceniam odwage wstawienia go na forum i chec do budowania xd.

sunflower
27.01.2008, 04:12
Rany, jakbym miała taki ogromny salon, przejście go, chyba męczyło by mnie bardziej niż maraton. To nie hala magazynowa, tylko dom [tzn. z założenia]!

The FerG
27.01.2008, 05:12
Nie rozumiem po co odświeżacie temat :wacko:
To jest z 2006 roku ,a Cococzek nie było od 8 miesięcy :|
Sądze że temat można zamknąć ;)

jaguska368
27.01.2008, 11:37
Aaaaa Moje Oczy!! 1/10

björn borg
27.01.2008, 12:08
patrzyc nie można 1/10

♦Vendetta♦
27.01.2008, 20:10
Matulo, jakie wielkie pokoje 0/10 :wacko:

asiolek
25.06.2008, 19:27
jerzeli ten dom ma duże pomieszczenia to ja jestem ksiądz bikiniarz

zmieniaj nick na ksiądz bikiniarz :) dom jest gigantyczny jedynym pomieszczeniem o normalnych rozmiarach jest łazienka i gdyby wszystkie pomieszczenia były jej wielkości byłoby o niebo lepiej!

Hondirenda
25.06.2008, 20:20
Hmm... Co tu dużo gadać... Dom nie był by taki zły, ale...

- W salonie jest wieeeeeeeeeeeeeele nie wykorzystanego miejsca. Tyle miejsca nie jest wskazane, gdy robi się dom, a zwłaszcza, gdy zamieszcza się je na forum.
- Obie sypialnie są inentyczne. Nie widzę w nich różnic.
- Mało fotek i słaba jakość (staraj się robić print screenem, nie popełniaj tych samych błędów co ja :P )

Nie za ładny :\

POSTARAJ SIĘ BARDZIEJ

4/10 - niestety

cassant
25.06.2008, 20:24
OMG. Spójrzcie na datę założenia tego tematu. Poco odświeżacie? Przecież autor tego domku już dawno tu nie zagląda.

Souris
26.06.2008, 09:45
ale ty chyba sobie jaja z nas robisz, jeszcze tak pustego domu na forum, ani chyba w ogóle nie widziałam.Przykro mi ale nie dawaj takich domów na forum, bo tu trzeba zaskakiać.

edit-przepraszam za posta ale nie będę go już niszczyła, nie zwróciłam uwagi na datę

avenly
26.06.2008, 20:22
Matko !!
Co to w ogólejest ?!
dużo za duże pomieszczenia.
Są urządzone bez ładu i stylu.
Po co ludzią tyle szafek w kuchni ?!
Bryła klockowata...
1/10

Marian...
28.06.2008, 22:09
Co to za bambaryła?!
Przecież w tym się mieszkać nie da!
Z jednego pomieszczenia do drugiego trzeba by hulajnogą zasuwać!
Salon jak hangar samolotowy!
Czy Ty w ogóle patrzysz co gdzie stawiasz?! To wszystko jest bez sensu! Czy wyobrażasz sobie życie w takim czymś? Niestety to jest beznadzieja i bez żadnego stylu... Co tu mówić o stylu, tu nawet prawie mebli nie ma!!!
Przykro mi 1/10 (ten jeden tak dla pociechy, żeby Cie zbyt z błotem nie mieszać...)

Szczur
28.06.2008, 22:12
Data pierwszego posta: 23.05.2006

Ta osoba pewnie już na forum się nie udziela. Komentarze w pustkę pójdą.

Marian...
28.06.2008, 22:19
O... sorki, nie spojrzałem na datę...

maniakwiatek
29.06.2008, 07:15
Za ciemno, za duże pomieszczenia, przez co za pusto. Słabej jakości zdjęcia. 4/10