PDA

Zobacz pełną wersję : Mój drugi Dom - Luksusowa Hacjenda [BRAK ZDJĘĆ]


Bad_Peter
27.05.2006, 12:34
Chcem wam przedstawic moj drugi domek, ktory zbufowalem :D Jest on w bardzo nowoczesnym stylu ;) Mam nadzieje ze wam sie spodoa! No to przechdoze do prezentowania domu.

No i to już cały dom! :) Teraz czekam na wasze ocenki od 1 do 10
Pozdrawiam ;)

Apostołka
27.05.2006, 12:43
Z tą nowoczesnością to ja bym się akurat kłuciła... Z zewnątrz taki sobie. Nie podoba mi się ogród, jakiś taki bez ładu i składu, ot drzewka gdzie popadne. Wewnątrz lepiej, choć mogłoby być super nie jest. Podoba mi się kuchnia, jest ładnie urządzona i dość nowoczesna. Nie podoba mi się siłownia, jakaś dziwna... No i według mnie nowoczesne domy są zwykle utrzymane w bieli, ty na wszystkie ściany dałeś jakieś drewienko :P No ale każky ma swój gust :D Dam ci 6/10 :)

misiek:)
27.05.2006, 12:49
Bardzo mi się podoba! Aczkolwiek (wiem, trudne słowo ;P ) na zewnątrz, tam gdzie na ścianach są puste przestrzenie dałabym okna. Ogród bez zarzutu, w środku też niczego sobie. Chociaż w niektórych pomieszczeniach meble są niezbyt dobrane. Ale i tak całość robi świetne wrażenie. A więc daję... Hmm... 9/10 :D .

Pozdrawiam :*

Aj... Myślałam, że będę pierwsza..!! Ale oczywiście nic z tego ;P .

InMyDreams
27.05.2006, 12:54
Z zewnatrz w ogóle mi się nie podoba, w środku jest troche lepiej, ale nie idealnie

linkinhay
27.05.2006, 15:51
Udana produkcja. Dom mi sie podoba, ma ciekawą bryłę. W środku domek jest urządzony w moim ulubionym stylu ;) :P 9,5/10, gdyż nie podoba mi się siłownia...

.SiMCiA.
27.05.2006, 19:21
Porawka: meble, okna, drzwi i palmy są nowoczesne, bo reszta kojarzy mi się ze spokojnym wiejskim klimatem :| . A może to miała być taka mieszanka :O
Nie wiem... Ale 8/10, bo meble masz super :P ... Może podałbyś stronę internetową, na której były zamieszczone te mebelki(chyba, że sam je robiłeś)? I jeszcze jedno: zdjęcia :con: . Może będziesz uważał, że się czepiam, ale ja lubię, gdy schody są widoczne (możesz wciskać Tab, żeby były widoczne) i tekstury bardziej wyraziste (no tego już się mniej czepiam, bo w moim FS często są nijakie tekstury), no i że widać niebo (chyba, żeby się nie zmieściło pomieszczenie - to już odpuszczę).
Ogólnie ładny domek :) I mam nadzieję, że kolejne będą jeszcze ładniejsze :D
Pozdrawiam,
no to pa:ekout:
.SiMCiA.

Nox
27.05.2006, 20:35
bardzo udany dom.Nie przebajerzony i przeładowany, ale za to puste sciany mozna bylo powiesic jeszcze kilka obrazow, pozatym super:) daje 9/10

Heavenly
27.05.2006, 21:33
Bardzo ciekawy domek a zwlaszcza jego wnętrze , wszystko dopasowane i dobrane do siebie , sliczne kwiaty , jedyne co mi sie nie podoba to trawa na zew. - jest zbyt jednolita
9.8/10

Skąd wziąłes te kwiatki w wazonach - sa cudne

Qaffiq
28.05.2006, 09:00
hm... z zewnątrz zapowiadało się duzo lepiej niż jest w środku.... ;)
No i niestety w srodeczku mnie się nie podoba. Uważam ,że gdzeniegdzie kolory nie są dobrane. Jak i meble. Ja kdla mnie zbyt mało ozdóbek . ogolnie 6/10

pzdr. ;)

Bad_Peter
28.05.2006, 12:59
Dzieki za ocenki ;)
A wszystkie meble mam z tego forum! Szukajcie na forum! Bo z tamtąd wszystkie dodatki mam ;) Pozdro i jeszcze raz dzieki za oceny ;)

Camerio
01.06.2006, 09:52
Bad Peter? Redaktor simy.pl! O rany, mogę prosić o autograf? Ale przejdźmy do rzeczy. Bryła 9,5/10 Wnętrze 9,5/10 Ogólna ocena 19/20, z powodu tej ciemnicy w domu ;)

riannon
01.06.2006, 10:15
Raczej średni. Ja jakbym robiła hacjendę to dałabym jakieś słoneczne kolory. Tutaj jest ciemno i ponuro. Po co ten ogień w sypialni ?? :O Z zewnątrz jest całkiem fajny, ale nie przypomina mi hacjendy.

Koniczynka
25.06.2006, 15:12
nie jest to jakas nowoczesnosc :/
w tym domku poanuje jakis spokoj, masz ladne mebelki i w ogole chcialabym sobie go sciagnac :D gdyby byla taka mozliwosc :D
7/10