PDA

Zobacz pełną wersję : Chatynka Kai Septyk ;) [BRAK ZDJĘĆ]


Serduszko
30.05.2006, 14:43
Hej, ponieważ to mój pierwszy dom na tym forum proszę o wyrozumiałość. Zapraszam do oceniania:


Lokatorka: Kaja Septyk.

Bryła domu w dzień.
Bryła domu w nocy.

Przed domem zasadzone są ulubione kwiaty Kai - białe róże.

Wejdźmy do środka. Pierwszym pomieszczeniem jaki obejrzymy, jest przedpokój w ciepłych kolorach. Znajduje się tam jedynie stolik.

Salon w nowoczesnym stylu.

Dalej mamy kuchnię w kolorze green, czyli kolor nadziei na... udany obiad ;).

Kanapa dla gości, którzy wolą pogaduchy w kuchni.

Jeżeli wejdziemy trochę głębiej zobaczymy w rogu jadalnię, a właściwie stół i krzesło ;).

Niezbyt obszerna toaleta, bez zbytecznych drobiazgów ;).

Cały parter.

I jego rzut.

Na górze znajduje się ostatnie pomieszczenie, które dziś zwiedzimy, a mianowicie sypialnia. Kaja urządziła ją na różowo.

Kącik pracy Kai.

Całe piętro.

Koniec zwiedzania, zapraszam do ocenki :).

kluseczka
30.05.2006, 14:54
Niezły... Kolorki dobrze dobrane, bryła za to nudna... Jak na pierwszy raz, dobry! Dam 7/10

misiek:)
30.05.2006, 16:27
Na zewnątrz trochę jak dom Kaliente, albo Dona. Ale skoro pierwszy to daję 8/10. Bo nie jest źle ;P , a nawet bardzo fajnie.

Sylvanna
30.05.2006, 20:38
Zgadzam się z miśkiem. Dom jest chyba clean.
Ocena: 9/10 (za to, że pierwszy i że clean)

P.S.
Popracuj nad ogrodem.

Qube
31.05.2006, 15:40
No mówiąc szczerze nieźle jak na pierwszy dom, ale skoro mój ojciec jest architektem nie moge sobie pozwolić na taryfy ulgowe.Bryła zbyt przeciętna brak dachu i zbyt mdłe kolorki

Qube
31.05.2006, 15:44
Ech...skoro to twój pierwszy dom na forum troche złagodzę moją skale ocen.
Dom nie ma dachu, kolory są dobrane lecz moim zdaniem zbyt mdłe,
nieciekawa bryła, i żle dobrane ogrodzenie.Moim zdaniem 5/10 :|

NEGATIVE
31.05.2006, 18:39
całkiem nieźle zrobiłaś jak na pierwszy raz ;)
moim zdaniem 9/10

riannon
01.06.2006, 10:19
Dom nie jest clean :PP Co w taki razie robiły by w sypialni te szafki i biurko ?? :PP I ten obrazek nad kanapą...
Bryła jest taka sobie. W środku ładniem, podoba mi się większość tapet i podłóg, fajnie dobrane. Meble też całkiem do siebie pasują. Ogólnie jak na pierwszy raz to jest świetnie:)

Yanade
01.06.2006, 10:34
Jak na pierwszy raz jest naprawde fajny i ładny...Taki w sam raz dla rodziny ,która wie co w życiu jest najważniejsze :D Doczepie się tylko zbyt roozoffych ścian i tych okropnych maxisowych okienek ^^ Nie w moim guście ale jest naprawde b.dobrze :P

linkinhay
01.06.2006, 16:43
Bryła banalna. Wnętrze podoba mi się, no może oprócz kuchni.
Krótko i konkretnie :D

~dusia~
01.06.2006, 18:18
Dom nie jest clean! Hmmmm... Nie podoba mi się. Jest jakiś taki nudny... i... Bez gustu?
Wiem że ostro oceniam ale to twój pierwszy raz i warto wziąć sobie oceny innych do serca i następnym razem zbudować lepszy dom.
Nie martw się moje początki nie są lepsze :P

Ptyś
01.06.2006, 18:49
nezły. Nie podoba mi się jedynie blat w kuchni, a tak poz tym to jest fajny. Mogłabym w nim zamieszkać ;) . Aaa jeszcze jedno ten duży kwiat, przy zielonej kanapie mi się podoba;)

('',) hugs and kisses ('',)

Nox
01.06.2006, 20:35
Ja tam lubie takie proste bryły, bez bajerów:P twj taki wlansie jest przynajmniej z zewnątrz, choć dałabym jeszcze kilka drzew, w srodku podoba mi sie umeblowanie, nie przesadzone i poprostu ładne:) daje 8/10

Serduszko
03.06.2006, 11:33
Dzięki za tak wysokie oceny, naprawdę nie spodziewałam się, że będzie Wam się podobać :). A i jeszcze mam takie pytanie: o co chodzi z tym, że dom jest clean? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich :*.

ajatakarozczochrana
08.06.2006, 14:11
Dom jest clean kiedy nie ma w nim żadnych dodatków z internetu :) Moim zdaniem bryła nie jest zła ale trochę razi mnie ten ciemny płaski dach. Gdyby był jasny wydaje mi się że lepiej by wyglądał. Wnętrze jest całkiem całkiem. Najbardziej podoba mi się kuchnia. Aha a czy ona nie ma telewizora? ;) Domek oceniam 7/10

Mati_7893
09.06.2006, 11:46
Hmmm... moim zdaniem ten domex:
- jest podobny do drugiego
- jest troszkę dziwny, ponieważ w salonie jest drabina (albo mi się tak zdaje)
- posiada ten "garaż"...
- zasługuje na 7/10 - bo pierwszy :)

Koniczynka
25.06.2006, 15:27
straaaaaaaaaaasznie prosty i nudny... nic mnie nie zaskoczylo... moze rozowa sypialnia 5+/10