PDA

Zobacz pełną wersję : Moja simka by .:ALEX:.


Allexander
01.06.2006, 13:18
Oto mój projektcik...
"Czarny Lotos"

Cała Sylwetka:



Od tyłu(bez skojarzeń:p):




Portrecik:


I jak??
__________________

Uz
03.06.2006, 12:20
Czy ja tego już gdzieś nie widziałam:P A tak:P tutaj (http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=31565)

krowunia
03.06.2006, 21:15
Powiem szczerze, że nie podoba mi się. I nie będę się dużo rozpisywać, bo nie ma tu co komentować.

Isi
04.06.2006, 14:07
Ja nie widzę żadnych zdjęć. I jak patrzę na źródło strony to też nic nie ma. :O
Ale w linku podanym przez Kaziiiczek są... ;)
No cóż, nie jest źle, nie jest też super.
Fason nietypowy i ciekawy, jednak nie wydaje mi się do końca kobiecy i nie kojarzy się z lotosem. :P Może przydałoby się coś zasłaniające biust (skrawek czarnego materiału). No a poza tym wszystko OK. :)

Pozdrawiam

Mgiełka
04.06.2006, 14:28
Isi, bo to jest sekszi bielizna :P
Mi się tak sobie podoba, rzeczywiście trochę skąpe, ale dopracowane. Moze n apozór wydaje sie, że mało się .:Alex:. nad tym narobił, ale chyba wbrew pozorom to nie takie łatwe.
7/10

Ice-cream
04.06.2006, 16:51
Mam dokładnie taką samą sytuację jak Isi. Nie wyświetlają mi się żadne zdjęcia, ale w linku zamieszczonym przez Kaziiiczek widac. Cóż, nie przepadam za simkach o ciemnym kolorze skóry. Widać, że się postarałeś, lecz jak dla mnie nie pasuje tutaj jasny makijarz. Moim zdaniem ładnie wyglądałyby ubrania kolowowe takie jak np. pomarańcz, fiolet... Myśle, że ocena pozytywna jednak się nalerzy, bo co! Nie karzdy daje swoich smów na Forum! ;)

Eśka
06.06.2006, 13:56
a ja mam wieelka prosbe! Powiedzcie mi jak mam zrobic takie sliczne, realistyczne usta? Błagam! Już wiem (mniej-więcej) skąd mam wzią taką ładną skórę i cerę, ale nie wiem skąd usta, a są śliczne! Błagam, odpowiedzcie!