PDA

Zobacz pełną wersję : Bambusowa posiadłość [BRAK ZDJĘĆ]


MrMcDeSim
11.06.2006, 18:03
Hawajski domek zbudowany z drzewa bambusowego. ZAchęcam do oglądania zdjęc i komentowania. Zaczynamy:
Dom z góry:

Widok parteru

Salon:

Łazienka:

Kuchnia i jadalnia:

Sypialnia (nie ma tu nic hawajskiego poza tapetą i podłogą ale coz...):

I taki badziewiasty ogródek (za niego możecie mnie besztać ile chcecie):




:O



czekam na komentarze.

kluseczka
12.06.2006, 06:45
Hawajski ten dach nie był... Ogólnie trzymałeś się jednego stylu, lecz miałeś drobne problemy z AGD i armaturą. Jeśli masz Zwierzaki, spiżarnia na warzywka bardziej by do kuchni pasowała, a piec z Abrakadabry może zastąpić tą kuchnię. Ogólnie daję 7/10. Poszukaj hawajskich mebli na www.parsimonious.org. Ogródek wcale nie był badziewiasty. Jak dodasz jacuzzi i grill, będzie wyglądał świetnie. Palmy są hawajskie, więc pasują do domu. I fajny ten twój domek.
PS: Możesz ten szary dach zastąpić hawajską podłogą.

Poziomek
13.06.2006, 18:43
jak widzę nie ma żadnych sciagniętych dodatków (armatura-zlew kibelek ...; rtv i agd można ściągnac z www.7deadlysims.com czy cos takiego i z thesimsresource.com bo widziałem)

a tak ogólnie mogłeś ściagnać jakis bardziej pasujący dach ale z tych co sie ma to ten jest najlepszy wiec ok ;p
:P ;) :D
niech bedzie 9/10

Koniczynka
24.06.2006, 14:48
ten bambus jest ohydny......
2/10

-MK-
22.08.2006, 15:49
Dach-nie ten styl.
Sprzęt-nie ten styl.
Łóżka-nie ten styl..

Nie wiem,co mam o tym myśleć,chociaż trochę masz tych rzeczy w stajlu ,,hawajskim'' jak to nazywacie.

lafilette
29.08.2006, 20:03
Tragicznie nie jest. Dobrze, że zrobiłeś ten domek mały, bo takie meble w dużym wyglądałyby okropnie. Podoba mi się układ pomieszczeń. Ogródek rzeczywiście ci nie wyszedł, ale jak pościągasz dodatki z neta, to może będzie lepiej. Powodzenia :)

dominisia91
30.08.2006, 13:46
Hej powiecie mi gdzie zapisywac meble ? :)

lafilette
30.08.2006, 14:41
Hej powiecie mi gdzie zapisywac meble ? :)
masz na myśli gdzie rozpakować ściągnięte pliki? Ja to mam w C/Program Files/Maxis/The Sims/Game Data/Objects ale ty moiżesz mieć simsy w innym folderze

Kadia
16.09.2006, 11:19
Hmm.... Domek tak jakby kłuje w oczy, bo wszystko jest w nim bambusowe takie....takie samo. Mogłaś zrobić niektóre rzeczy nie-bambusowe. Po prostu za bardzo się trzymałaś jednego stylu, gdy się patrzy na dom w środku, to nic nie da się od siebie odróżnić bo wszędzie jest bambus. Daję 5/10

kotek23
25.10.2006, 11:35
Domek mi sie podoba 10/10

Ala_12300
28.12.2006, 13:19
Mi się tam nawet podoba,tylko...Trochę za dużo tego bambusa
Ale ogólnie 9/10(ja bym lepszego domku w The sims1 nie zrobiła)

Shaggy
28.12.2006, 19:41
Wiesz, myślę że wcale się nie przyłożyłeś. Ten pomysł domku w stylu hawajskim jest bardzo dobry, ale sam się krytykujesz, mówiąc że ten ogródek jest badziewiasty, a w sypialni nie ma nic "bambusowego"... powinieneś przy budowie domu o tym pomysleć i naprawić... odemnie 9/10. :P

W.I.T.C.H.
28.12.2006, 20:12
1.W jakim dodatku to zrobiłaś???
2.Ładny 9,5/10
Pozdro

error
29.12.2006, 11:07
Nie wiem czemu, ale jakoś nie podoba mi się ten domek... W niektórych miejscach jest pustawo, większość rzeczy do siebie nie pasuje, wygląda to tak sobie. Aczkolwiek jego budowa jest interesująca. Oceniam 3/10.

ulmille
29.12.2006, 20:51
Sam pomysł z budową takiego domu jest nawet ciekawy (szczególnie gdyby połączyć go z piaskiem wokoło domu) jednak w twoim wydaniu traci sporo uroku. Pierwszy raz widzę piętrowy dom z bambusa (ah jak ta technika szybko do przodu idzie). Wydaje mi się, że wewnątrz na podłodze powinno być raczej jakieś klepisko niż taki bambus albo "palmowata" wykładzina. Nie podobają mi się twoje sprzęty rtv-agd. W necie sporo jest dodatków w stylu "Tiki" wystarczy tylko trochę poszukać. Może pościągaj trochę dodatków w tym stylu i zaprezentuj ulepszoną wersję swojego domu? Myślę, że wiele osób z chęcią zobaczyłoby taki prawdziwy, tropikalny domek.
Ocena: Jak na razie: 4/10
Pozdrawiam:
Ulmille

gufka
20.05.2007, 19:25
PS: Możesz ten szary dach zastąpić hawajską podłogą.

Zgadzam się! Też tak robiłam!
B)

Nandelle
21.05.2007, 19:03
Taki dziwny i łazienka duża jak na 1 zlew i 1 kibel.