PDA

Zobacz pełną wersję : jak wprowadzic kandydata??


miracidium
17.06.2006, 19:53
Mam zalozone bractwo studenckie. Zaprosilam 2 simów do przylaczenia sie do bractwa. Wyskoczyl komunikat ze po okresie próbym kandydaci stana sie czlonkami i beda mogli sie wprowadzic do siedziby bractwa, ale kiedy mija ten okres?? Stanie sie to automatycznie czy trzeba cos kliknac?? (oczywiscie patrzac od strony sima który jest czlonkiem bractwa i zaprasza tego drugiego)

myszka95
18.06.2006, 14:03
Mam zalozone bractwo studenckie. Zaprosilam 2 simów do przylaczenia sie do bractwa. Wyskoczyl komunikat ze po okresie próbym kandydaci stana sie czlonkami i beda mogli sie wprowadzic do siedziby bractwa, ale kiedy mija ten okres?? Stanie sie to automatycznie czy trzeba cos kliknac?? (oczywiscie patrzac od strony sima który jest czlonkiem bractwa i zaprasza tego drugiego)


NIE MA żadnego okresu próbnego. Zakładasz np. Janem Nowakiem bractwo, Jan spotyka Annę, poznaje ją i się z nią zaprzyjaźnia, jest opcja "zaproponuj wstąpienie do bractwa" czy jakoś tak. Anna albo sie godzi albo nie, jeżeli tak to jest członkiem bracatwa... Całą filozofia! :con:

miracidium
19.06.2006, 13:57
no wlasnie nie. Ta przykladowa Anna sie zgodzila!!! I jak klikam sprwdz status bractwa to tam jest napisane ze jest 3 czlonków i 2 kandydatów. I co zrobic zeby przestali byc kandydatami a wstapili do bractwa??

pocia
20.06.2006, 07:19
no wlasnie nie. Ta przykladowa Anna sie zgodzila!!! I jak klikam sprwdz status bractwa to tam jest napisane ze jest 3 czlonków i 2 kandydatów. I co zrobic zeby przestali byc kandydatami a wstapili do bractwa??

Anna nie zgodziła się bo nie chciała;p. a żeby tamci kandydaci stali się członkami to musisz się z nimi zaprzyjaźnic i zaprosic do bractwa. jeśli sie nie zgodzą to trudno.

miracidium
20.06.2006, 08:35
Czy ja pisze nie wyraźnie?? Ania sie ZGODZILA!!!!!!!!!!!!!!!!! I na ekranie pojawil sie komunikat ze teraz jest okres próbny gdzie moge naklaniac Anie nie tracac przy tym punktów. Czyli przykladowo klikam naklon do.. Sprzątnij i Ania to robi i ja nie trace punktów. I to jest okres próbny.

semus
20.06.2006, 10:33
Ja już wiele razy zakładałem bractwo xP i żeby kandydat stał się pełnoprawnym członkiem musisz mu wydawać polecania typu: napisz moją pracę semestralną, posprzątaj i takie tam. ( u kandydata do bractwa nie będzie cię to kosztować żadnych punktów). Po jakimś czasie, czyli ok 2 dniach, kiedy go znowu zaprosisz i wydasz kilka poleceń pojawi się jakiś napis, że już wystarczająco dużo zrobił i staje się płnoprawnym członkiem bractwa. :D

miracidium
20.06.2006, 11:53
dziękuje za odpowiedz :* :D :D

simsonia
24.08.2006, 13:22
Ten okres mija po kilku dniach. W tym czasie sim którego zaprosiłęś do bractwa musi wykonuwać twoje polecenia. Gdy ten okres minie sim którego zaprosiłęś sam się wprowadza